Blog

Většina z nás si bude Snooki vzpomínat laskavě z toho stintu, který měla v hit show Jersey Shore, ve kterém ona byla jeden ze skupiny 20-somethings, které žijí v pláži-přední dům na Jersey Shore pro léto, pracovat v "Shore Store" prodávat personalizované odpaliště a jiné roztomilé turistické dárky.

Nicole Snooki Polizzi Diet and Workout_02

Teď je jí 27 let, Nicole Polizzi je úplně jiný člověk než ten mírně baculatý "meatball", který jsme se v roce 2009 poprvé zamilovali; ten, který byl zatčen za to, že byl opilý a nepořádně na pláži uprostřed odpoledne.

Narodila se 23. listopadu 1987 v New Jersey ve Spojených státech a později měla svou spin-off televizní show s J-Wowwem a během této doby jsme viděli její romantiku s Giovanni (která se setkala na Jersey Shore), její manželství k němu a jejím dvěma dětem - jednomu chlapci a více nedávno krásnou holčičku.

Stejně jako v dnešní době šťastně ženatá, usadli-li se, Snooki je něco jiného - je mnohem štíhlá, než byla před několika lety a měla dvě děti!

Nicole Snooki Polizzi Diet and Workout_01

Nicole "Snooki" Polizzi Diet

Všichni vědí, že kolem jejích hromadných ztrát je spousta pověstí a v jednom okamžiku se jí v ruce nebo tašce nacházely různé pasky. Je to mladá drobná dívka ve výšce pouhých 4 stopy a při ztrátě padesáti liber za necelý rok bylo něco ohromujícího.

Dietní pilulky stranou, které dokonce přiznává, že nikdy nepracovaly, se obrátila k mnohem zdravějším způsobům, jak zbavit ty libry a získat tělo, které by většina žen jen mohla snít o tom. Kromě toho, co se nyní změnilo - ten sen se stal skutečností a my víme, že to má, protože Snooki to udělal.

Všichni víme a milujeme Snooki za to, že jsme stranická dívka, ale to je jedna z prvních věcí, které se vzdala v bitvě o to, že je mnohem zdravější máma. Bylo snadnější, aby začala s jednoduššími věcmi, hlavně kvůli své dlouhodobé bitvě s jídlem a její váhou. Během svého dětství Snooki vyvinula anorexii a po této době svého života začala hromadit libry. Když už máte takovou nezdravou rovnováhu a vztah s jídlem, musíte udělat malé kroky a když si myslíte, že většina žen by v těchto dnech říkala, že jejich vztah k jídlu je špatný, každý malý krok určitě pomáhá!

Nicole Snooki Polizzi Diet and Workout_04

Snooki nejen vykopáním chlastu, ale také rozhodla, že z jejího života vypustí všechny šumivé popové a "nezdravé" nápoje. Ta soda, kterou můžete pít, může být jen 50 kalorií a v některých případech více, pouhá prázdnota - není nutriční hodnota. Rozkládá vaše vnitřní a zuby se všemi šuškami, a to prostě není dobré pro vás. Toto množství vysokého cukru není dobré pro vás.

Když se vzdala sladkých nápojů, Snooki byla často citována, když říkala, že má více energie, a proto začala bavit ještě tělocvičnu. Ve skutečnosti zjistila, že chtějí pracovat, než aby prostě potřebovala pracovat, protože chtěla zhubnout.

Snooki přistoupila jiným způsobem, když jste se rozhodli snížit hmotnost dítěte, jakmile vykopne všechny špatné nápoje z její stravy. Rozhodla se, že silně omezuje příjem kalorií, což není vždy vhodné a snížilo se na 1250 kalorií denně. Průměrná doporučená hodnota pro ženu je asi 2 000. Doporučuje se, abyste svůj plán diskutovali s doktorem, než začnete provádět masivní kroky, jako je například krájení kalorií. Chcete se ujistit, že jste tenčí A zdravé, nezapomeňte?

Abyste se ujistili, že nikdy hladoví hlad, která vás pravděpodobně povede k záchvatům, rozhodla se jíst pět malých jídel v pravidelných intervalech po celý den. Když to uděláte, zjistíte, že hladina cukru v krvi se stabilizuje a vaše energetická hladina bude nadále vysoká. Neexistuje žádné středně odpolední propad ... Žádné čokoládové barvy v polovině odpoledne ...

Nicole "Snooki" Polizzi cvičení

Jaký má smysl mít všechnu extra energii, pokud ji nepoužijete, a Snooki nám ukáže, jak to udělat přímo v jejích videích Instagram, ve kterých pravidelně vysílá squaty a jiné cviky v tělocvičně nebo doma!

Vypracovává se pět až sedm dní v týdnu, i když jen krátkou dobu, (pamatuje si dvě malé děti) a její kombinace kardio a tyto intenzivní svalové a silové work-outs jí daly tělo, které není jen zdobené, ale také silné, s docela působivými svaly pro takovou roztomilou holčičku!

Nicole Snooki Polizzi Diet and Workout_03

Abyste získali stejnou postavu jako Nicole "Snooki" Polizzi, mohli byste se podívat na věci, jako je kick-boxing, dokonce i točící se, aerobní krokování nebo dokonce i sledováním work-outs, které ona ukazuje na sociálních médiích. Existuje spousta výukových programů YouTube, které můžete sledovat - proč se nemusíte podívat a uvidíte, co byste mohli dělat z pohodlí vlastní ložnice, zatímco vaše malé děti spí v další místnosti ...

Pokud to dokáže, tak můžete! 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 74 = 78