Blog

Bez ohledu na to, kde se nacházejí, jsou stripy obrovskou bolestí. Nezdá se, že jsou zvláště atraktivní a mají potenciál skutečně odvádět daň na sebevědomí ženy, zvláště pokud se nacházejí na prsou.

Ale než začnete přemýšlet o nízkých řezných špičkách a sexy spodní prádlo pro noční romps s hubby jsou mimo otázku, vědět to velmi: zatímco nikdy nemůžete skutečně vymazat striže, můžete výrazně snížit jejich vzhled tím, že dělá jeden z těchto domácí opravné prostředky pro zbavit se strií na prsou.

Jak se zbavit Stretch Marks na prsou

Za prvé, chápeme proč

Může se zdát samo vysvětlující, proč se objevují příznaky: kůže se táhne, takže vaše pokožka bude mít značku z expanze. Ale věděli jste, že existuje několik dalších důvodů, proč byste mohli skončit s dalšími nežádoucími střižami?

Zatímco striktury na prsou se pravděpodobně vyskytují během puberty, protože prsa se rychle rozšiřují, mohou se vyskytnout také při:

-Nedostatek vody a dehydratace.

-Rychlá ztráta hmotnosti nebo přírůstek hmotnosti.

-Běží to v rodině.

-Nemáte na sobě správné spodní prádlo, které může být pro ženy s většími žíly těžké.

Nyní promluvte o tom, jak problém pomoci

Všechny přírodní oleje

Zdá se, že jako první odpověď na jakoukoli kůži nebo zdravotní problém jsou vždy všechny přírodní oleje; a to proto, že fungují. Všechny přírodní oleje, včetně ricinového, mandlového, olivového a kokosového oleje, jsou naloženy na okraj s množstvím vitamínů a minerálů, které jsou pro pokožku úžasné. Vitamin E je obzvláště skvělý pro všechny kožní problémy od akné až po suchu a samozřejmě striže.

Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků z celého přírodního oleje, budete muset pravidelně masírovat olej do pokožky. Může to trvat trochu času, než vidíte viditelné výsledky, ale můžete se cítit dobře, protože vědíte, že používáte všestranný přípravek, který je pro vaše pokožku prospěšný mnoha způsoby.

Lemon a kukuřičná šťáva Blend

Citrony a okurky jsou úžasné pro pokožku při boji s vráskami, propíchnutím a suchostí, ale víte, že toto úžasné duo může také zničit tyto stíny? Jednoduchým mícháním těchto dvou šťáv dohromady vytvoříte hnůj s přísadami, které vám pomohou omezit vaše střety nejen na prsa, ale na celém těle.

Aplikujte šťávu na prsa a nechte ji asi 30 minut a poté opláchněte. Ujistěte se, že používáte všechny přírodní šťávy - ve skutečnosti je vaše vlastní z čerstvého produktu ještě lepší.

Kakaové máslo

V určitém okamžiku jste pravděpodobně viděli reklamy nebo slyšeli od matky, jak příznivé kakaové máslo je pro stripy na těhotných břichách; ale kakaové máslo není jen pro tamní matky. Kakaové máslo je také skvělé pro stripy na prsou, které jsou nabité látkami produkujícími kolagen pro senzačně měkkou pleť a bez kůže.

Masírovat tento báječně vonící přípravek na prsa a užívat si zázračné výsledky.

Bílky

Všichni víme, že vaječné bílé jsou dokonalou přísadou pro utahování a zesvětlení pokožky, ale co může udělat pro stripy? No, dovolte mi, abych vám to řekl: vaječné bílky jsou plné bílkovin a mají potenciál zpřísnit pokožku při zesvětlení strihů, což je téměř neznatelné.

Jediné, co musíte udělat, je získat některé bílkoviny, bičit je a aplikovat na prsa. Jakmile vysušíte, skok do sprchy a opláchněte. Když jste všichni hotovi, ujistěte se, že používáte dobrý zvlhčovač, takže vaše kůže nevysuší a skončí s více střižami!

Voda

Dámy! Vždy se ujistěte, že pijete hodně vody. Jak jsme již zmínili, dehydratace může být jistým důvodem požáru pro získání striže, takže pokud chcete snížit zrak vašich strií a zabránit tomu, aby se budoucí objevovaly, pak musíte vypít doporučené množství vody každý den. Udělej to a ty budeš dobrý!

Tretinoinový krém

Pokud nemáte zájem o domácí lék, vždy máte možnost zakoupit profesionální krém. Jakýkoliv produkt, který najdete s tretinoinovým krémem (zvláště pokud je vyroben s dalšími přísadami pro odlehčení strihů), je skvělá volba. Tretinoinový krém zesvětluje pokožku a současně pracuje na nahrazení staré pokožky novou kůží pro těsnější a tónovaný vzhled, minus značky.

Nedovolte, aby vám strmě padly dolů. Pomocí 6 výše uvedených možností můžete vážně snížit viditelnost vašich strií, abyste si mohli užít své prsa naplno.

Trpíte střely na prsou? Co jsi udělal, aby ses jim zbavil??

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 5 = 1