Blog

Güzellik Editörü için yazdığım en sevdiğim yazı, günlük hayatta kullandığım ve takıntılı olduğum ürünleri paylaşıyor. (Bu, ve # x2019; erkek arkadaşımla renk örnekleri arasında ölmek yerine sizlerle saç ve makyaj yapmak için daha eğlenceli bir yöntem.)

Bugün bir istisna değil: Ben, uykumda beni boğmaya başladığında saçlarımı kesmeme engel olan güçlü bir piyon pimi olan Meta Grip'in övgülerini söylemek için buradayım..

Bunlar & # x2019; eski bir bobby pimleri (y'Biliyorum, ucuz üretim tarafından tür harap. Meta Kavrama's Premium Bob Pins ustaca tasarlanmış, saçımı yerinde tutan Japon tarzı, profesyonel kalitede kaplamalı bobby pimleri ALL DAY. 

Asla bükülmez, paslanamaz, soyulmaz, ya da yuvarlatılmış ip uçlarını yitirmezler, bu yüzden uykusuzken kafa derisinde bıçaklanmaya korkmadım. Onlar bir bobby pininde isteyebileceğin her şeyden ciddi.. 

Sekiz yıl önce her zamanki eczane tekliflerinden sıkıldığımda Meta Grip'i keşfettim. O zamanlar, saçlarımın iki santimini tutması için altı tane normal bobby iğnesi alırdı, sadece öğleden önce düşmeleri için. Gah! 

Buna karşılık, Meta Kavrama pimleri süper güçlü bir kavrama sahiptir, bu yüzden sadece bir tanesi saçlarımın yarısını tutar. Unutmayın, ikinci bir iğnenin birbirine kenetlenmesi, mükemmel şekilde korunan bir stili garanti eder:

Farklı renklerde olduklarını söyledim mi? Ben Siyah'ı kullanırım, ama aynı zamanda Bronz ve Altın var.

Bunlar, konteyner başına yaklaşık 8 dolar satarak 300 iğlik (!!) bir bobin alır. Ben sadece ikinci kapımda, arkadaşlarım için 20 parçalı şeritleri düzenli olarak kestirdim, böylece onlar da büyüyü deneyimleyebilirler.. 

Meta Grip Premium Bob Pins'in her biri, normal bir bobby pin boyutudur. Ama süper uzun, kalın saçların varsa Aşk çok daha büyük ve düz olan Meta Grip Premium Makara Pimleri.

Bob Pins, her zaman bir bobby pin yapmalı, sağlam Roller Pimleri ekstra kalın saçları tutmak ve dalgalı saç şekilleri oluşturmak için mükemmeldir (a.k.a. tembel kız's parmak dalgaları).

Bu güzelliklerin tek dezavantajı mı? Dans topluluklarının sırrında olduğundan şüpheleniyorum, bu yüzden hemen hemen her zaman Sally & # x2019; Yapabildiğiniz sırada Snag & # x2018;!

Nereden Alınır

Sally Beauty Supply ve Amazon.com'da Meta Grip Premium Bob Pins ve Roller Pimleri bulun.

Söyleyeceğin mi var

Bu bobby pimleri henüz denedin mi? Git-şekillendirme araçlarınız neler??

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

84 − = 78