Blog

Chanel No. 5 ve orada Chanel Les Exclusifs var..

İkincisi marka'Gerçek parfüm-phile için 15 nadir ve benzersiz kokular içeren, ultra lüks parfümler. Her biri markanın bir yönünden ilham aldı's "DNA", Coco Chanel'den'En sevdiği tekstil (Jersey) favori rengine (Beige). Dörtlü, 1920'li yıllarda Coco ve kendisi tarafından parfümlü Ernest Beaux tarafından üretildi ve on tanesi 1970'lerden beri Jacques Polge, Chanel in-house parfümeri..

Şimdi, Les Exclusifs serisindeki 15. parfüm geldi ve Jacques'in değil, oğlu ve ardılının, dost parfümcüsü Olivier Polge'nin yaratılışının yaratılmasıydı..

Misia ile tanışın:

Tüm Les Exclusifs parfümlerinde olduğu gibi, ambalaj TDF'dir (ölmek üzere). Büyük kare şişe ve kapaktaki çift Cs ile,'Bundan daha çarpıcı ol.

Ama tabi ki, Les Exclusifs't ambalaj hakkında gerçekten. Onlar'Koku ve hikaye hakkında tekrar & # x2014; Misia'nın iyi bir tane var. Bu isim, Coco (Gabrielle) Chanel'in en iyi arkadaşı Misia Sert'den ve bu dönemde pek çok sanatçı için bir ilham kaynağı. "Bu koku için niyetim yoktu'Misia'yı tekrar ele geçirmek için çok fazla, ama Gabrielle Chanel'in hayatında bir dönüm noktası olarak rolünü. Misia, Gabrielle'i bir dizi yeni şeyle tanıştırdı. Olivier, WWD’ye verdiği demeçte, bu koku ile Ballet Russes'in (Misia’nın bir hamisi olduğu) ve o zamandan gelen makyajın kokusunu aktarmak istedim..

Makyaj! Makyaj gibi kokmasını istedi. Ve gerçekten, gerçekten.

Notlar açısından Misia's "ruj anlaşması" iris, menekşe, gül, orris kökü, benzoin ve tonka fasulyesi özellikleri. O'Eski moda makyajını anımsatan ilk başta oldukça tozlu. Fakat pahalı makyaj. Tanıdık ve son derece rahatlatıcı buluyorum; büyükannelerin giyeceği gibi eski kozmetiklerin kokusunu hatırlatıyor..

Bir kez kuruduktan sonra, daha tazelik ve kremsi bir hal alırsınız ve gerçekten ne kadar karmaşık ve iyi hazırlanmış olduğunu takdir etmeye başlarsınız. Benim için menekşe ve iris gerçekten ortaya çıkıyor, ama bir şekilde hala't genellikle "çiçek" kokusu. 

Misia olabilir'her zamanki meyveli ana akım parfümlerden daha farklı olabilir ve # x2014;'ince, zarif, kadınsı ve soooo benzersiz. Makyaj gibi hafifçe kokulu bir fikri severseniz, kontrol etmelisiniz.!

Nereden Alınır

Chanel.com'da Chanel Misia'yı, Chanel sayaçlarını bulun ve Holt Renfrew konumlarını seçin.

Söyleyeceğin mi var

Chanel koku fanı mı? Misia hakkında ne düşünüyorsun? Başka Les Exclusifs parfümlerini denedin mi??

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 3