Blog

Hızlı! Ne'makyaj ile elde etmek için en zor bakış?

Eğer kanatlı astarı ya da belki göz alıcı bir gözün varsa ...'Yanılıyorsun. (Benim düşüncem & # x2014; ama hey, Calvin Klein benimle aynı fikirde, tamam mı?)

O'Aslında asgari makyaj'her şeyden ustalaşmak.

Bir düşünün: Mükemmel, hatta leke ve parlamayan bir cilt istiyorsun. Uzun, tatlı kirpikler. Parlak, yumuşak parlayan yanaklar. Ve olgun, dolgun dudaklar. Hepsi sana benzemeden'herhangi bir makyaj giyiyor. Olmadı! Şaşılacak bir şey yok, sık sık yanlış anlıyoruz. (İyi niyetli olsaydınız, elinizi kaldırın ve görgü kurallarına uymayan meslektaşlarınız / arkadaşlarınız size hiç sordular.'hasta ol ... sen ne zaman'değil. Sadece yeterli makyaj ya da makyaj olmamalı. Toplar! o'bir kız için iyi değil'ego.)

Mutlu bir şekilde Versace, Dolce & Gabbana, D & G ve DSquared²'deki modeller, DOĞRU'yu nasıl elde edeceklerini gösteriyor. Ve ben'sırlarını birkaç dökmek olacak.

Unutulmaması gereken ilk şey, görünüşün harika bir ciltle başlayıp bitmesidir. Ve belki de en iyi cilt I'pistlerde şimdiye kadar görülmüş bu sezon Versace'den (yukarı ve aşağıya bakınız):

Anın derisi (çünkü kulağa öyle gelebilir ki, kesin bir eğilim var) taze ve nemli, mat ve / veya konturlu veya vurgulanmış olarak.

Tabii ki elbette cilt bakımı ile ilgili söylenecekleri her şeyi yapmalısınız ve # x2014; yeterli uyku almak, sigara içmemek, güneş koruyucu takmak, vb.'Ağır kaldırmak için tek başına ürünlere güvenmek. (Ve ben'CİLT BAKIMI İÇİN TIKLAYINIZ. CİLT YAĞINIZA KADAR SÖYLÜ OLMAYACAĞINIZ.

Ama bu pürüzsüz, parlak ve en önemlisi CİLTİNİZİ görmek için'birkaç prodz'a ihtiyaç duyacağız:

1. Harika bir astar. Çünkü primerler parıltıyı önleme, cildinizin tonunu dışarı çıkarma ve kusurları yayma konusunda ısrar ederler. İşte sevdiğim birkaç.

ve

2. Mükemmel maç gölgenizde kremsi (pudra olmayan) fondöten. Ürünü çenenizde test edin # # # # # #'senin için doğru renk. (Ve don'yardım istemekten korkmam ...'Ve ben * düşündüğüm zamanlar tarafından doğru bir şekilde düzeltildi. * Doğru gölgeyi takıyordum.) Ve kesinlikle tozunu krem ​​gibi bir doku ile bir şey lehine ver, bu da senin gibi daha yumuşak ve nemli görünecek. doğal ten rengi. Eğer sen'Bir yağ tabakası olmasından korkarak, altını astar altına almak bu problemi halletmelidir. Toz kullanmanız gerekiyorsa, bunlardan birini tavsiye ederim.'cakey.

Sırada kızarmak ve D & G'den daha radyant bir yer yoktu:

Sağlıklı bir sifon doğal görünümün anahtarıdır, çünkü aksi halde'Sadece onları "hasta mısınız?" yorumlar.

Giorgio Armani'nin Blushing Fabric Blush hakkında konuştuğumu biliyorum....

... ama yine de burada tekrardan bahsetmeliyim çünkü bu sadece muhteşem bir şey: cildinize erir ve orada benziyor o'Orada ne demek istediğimi biliyorsan. VE! ben've sadece haberi duydum'Artık sınırlı sayıda sürüm yok ve # x2014;'Ürün hattına kalıcı bir ekleme.

YSL ayrıca oldukça güzel bir krem ​​allık yapar. Genel olarak'Daha fazla "içten aydınlatılmış" tipi için, kremlerin değil, tozların yan tarafında.

Şimdi izin ver'Gözler hakkında konuşur. İşte'DSquared²'nin görünümü:

Allık ve biraz fazla mat cildin yok sayılması,'t gözler güzel?

En iyi arkadaşların siyah veya kahverengi rimel ve kirpik çizgisinden kırışıklara uygulanan güzel, orta kahverengi göz farı ve sonra alt kirpiklerin altında.

Ya da, Dolce & Gabbana şovunun arkasındaki zeki makyaj sanatçısının da bildiği en sevdiğim, en sevdiğim numarayı yapabilirsin:

Kirpiklerinin ne kadar harika göründüğünü görüyor musun? o'Çünkü astar, üst kapağın su hattı boyunca uygulanmıştır. Altında, kirpiklerin üstünde değil. (Ve burada gösterilen ince kanatlı etkiyi elde etmek için kenarlarından biraz uzatabilirsiniz.)

O'Bu bir Jedi Mind Trick, bu. Çünkü gözlerin / kirpiklerin çıldırmış gibi gözükmesini sağlıyor ... ve henüz kimse neden olduğunu anlayamıyor çünkü't aslında liner SEE. deha.

Tüm bu görünümlerde dudaklara dikkat edin: onlar'Yumuşak, balmumsu bir dokuya sahip ve asla, asla parlak değildir. (Eğer bir renk tonuna ihtiyaç duyuyorsanız, yapabileceğiniz en çok dudak lekesi olabilir, belki de üstte dudak balsamınız olur. Pale Pink'te Joe Fresh dudak lekesini öneriyorum.)

Şimdi söyle bana...

En minimal makyaj görünümünü seviyor musunuz??

Hangi pist yorumu senin canın mı? (Benim oyum Dolce ve Gabbana'ya gider.)

Hiç hastaydın mı? ne zaman sordun't makyaj giymek mi? NE KABA. Kazandın bahse girerim'Şimdi bunu sordum. Sen'rica ederim.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

64 + = 67