Blog

Bir ürünü çok sevdiğin zaman, onu toplu olarak aldığını ve ne zaman paniğe kapıldığını biliyorsun.'bitmek üzere?

o'COSRX BHA Blackhead Power Liquid ve # x2014 benim cilt bakım rutini içinde "Kutsal Kase" statüsüne sahip olan tek eşyadan neler hissettiğimi nasıl anlarım?.

Adına rağmen, o'Sadece siyah noktalarda değil (kesinlikle onlara yardımcı olabilir). 

O'peeling, parlatma, yumuşatma, akne-kavgası ve yaşlanma karşıtı bir tedavi ... ve'bir şey ben'd hemen hemen herkes için tavsiye!

Bu derlemede, öğreneceksiniz:

BHA'ların (beta-hidroksi asitler) akne için olduğunu düşünüyorsanız, bunun aklınızı değiştirecek.!

COSRX BHA Siyah Nokta Güç Sıvısı

İlk olarak, bu ürünü ne kadar sevdiğim için size biraz bağlam sunalım.

Bunu keşfeden önce, ben'd yaş için zorlu bir Lotion P50 kullanıcısı oldu.

Aslında, ben Loty P50'ye çok sadık kaldım.'t COSRX BHA Siyah Nokta Güç Sıvısını bile ödemek istiyorum. Sadece bu blog uğruna yaptım, anladım.'d Birkaç gün boyunca test edin ve mümkün olan en kısa sürede düzenli P50 rutinime geri dönün..

Sonra ne oldu beni tamamen şaşırttı. Böyle inanılmaz sonuçlar almaya başladım (bir dakika içinde daha fazla) onunla devam etmek zorunda kaldım. Neredeyse iki yıl ve üç şişe sonra, ve ben cenneti'durdu!

Şimdi COSRX BHA Blackhead Güç Sıvısının Lotion P50'den daha iyi olduğunu düşündüğümü söyleyebilirim. (Kurar)

Ne kadar benzersiz kılan nedir?

Nemlendirici bir jel bazında beta-hidroksi asitler (daha yaygın olan glikolik olmayan alfalar) kullanılarak nazik, açık bırakmalı bir eksfolendir. Orada'Başka hiç bir şey piyasada değil!

COSRX BHA Blackhead Güç Sıvı Faydaları

Öyleyse'Bazı özel avantajlara dalmak. İşte's neden ben'Bu ürün ile çok etkilendim...

Bir Nokta Tedavisi Değil

Çoğu BHA ve salisilik asit ürünleri, gerçekleştikçe bireysel sivilcelere uygulanacak leke tedavileridir..

COSRX BHA Blackhead Power Liquid, yüzünüzün TÜMÜNÜ KULLANMAK İÇİN sadece bir tanesidir (göz bölgesi hariç).. 

Aslında, düzenli olarak kullanılan ve # x2014; ideal olarak günlük ve # x2014; tam yüz tedavisi, akneye karşı çok daha etkilidir, çünkü komedonların ilk etapta bile oluşmasını önlemeye yardımcı olur.! 

Hedefler Akne ve Siyah Noktalar 

COSRX BHA Siyah Nokta Güç Likidinin akne karşı çok iyi çalışmasının nedeni, BHA olarak yağda çözünebilir olması ve sebum yoluyla derinlemesine nüfuz etmesidir. Bu sadece suda çözünen ve cilt yüzeyinde kalan AHA'lardan (alfa-hidroksi asitler) farklıdır..

Böylece BHA gözeneklerinize ulaştığında, gözenek kaplamasının soyulması ve tıkanmış sebumun gevşemesiyle cildinize derin bir temizlik sağlar. Bu işlem yağın daha kolay akmasına izin verir (tuzağa düşmek yerine) ve siyah noktaların yumuşatılmasını sağlar ve bu sayede özütlenmeyi kolaylaştırır. BHA'lar ayrıca hafif antibakteriyeldir.

Eğer bir sivilce alırsanız, COSRX BHA Blackhead Power Liquid hızlı bir şekilde temizlenmesine yardımcı olur. ben'Ayrıca, ciltte kalan, cilt altı, iltihaplanmayan tipte komedonlar için de harika bulundu. Tam etkiyi görmek için sadece bir ay vermelisin!

Yağı azaltır ve gözenekleri en aza indirir

Sürekli olarak kullanıldığında, COSRX BHA Blackhead Power Liquid, yağ üretiminizi azaltmanıza da yardımcı olabilir. Bunun nedeni, tüm BHA'larda olduğu gibi gözeneklerde biraz kuruyan, yağ emici bir etkiye sahip olmasıdır.. 

Çünkü bu'Gözeneklerinizi çok temiz ve yağsız tutmak, aynı zamanda daha küçük görünmelerine yardımcı olur. (Yapabilirsin't Gözeneklerinizin boyutunu teknik olarak "değiştir", yağ ve döküntülerle dolduğunda kesinlikle gerilebilir ve daha büyük görünebilir.)

Eksfoliye Edici, Aydınlatıcı ve Düzleştirici 

BHA'lar hakkında bilmediğiniz şey, AHA'lar olarak aynı peeling ve parlatma faydalarını sağlamalarıdır. Böylece COSRX BHA Siyah Nokta Güç Sıvısı, ölü deriyi eriten ve size parlaklık veren diğer asit ekosiyanı gibi tam yüzey hareketine sahiptir.. 

ben'Ve aslında fark ettim ki Cildim Losyon P50 dahil diğer asitlerden daha pürüzsüz!

Yaşlanma ve Solucan Pigmentasyonuyla Savaşır 

COSRX BHA Blackhead Power Liquid gibi BHA'lar da yaşlanma karşıtıdır. Bu çalışmaya göre, ince çizgileri tedavi etmek için kullanılabilirler. Bu çalışma cildin kırışma ve çatlamaya karşı daha esnek ve dirençli olduğunu buldu..

Tabii ki, ölü deri hücrelerinin çıkarılması da yaşlılık lekelerinin ve pigmentasyonun solmasına yardımcı olur. Ayrıca, bu çalışmaya göre BHA'ların melanin oluşumunu inhibe etme yeteneği vardır..

Bonus: COSRX BHA Blackhead Güç Sıvısı ayrıca cilt tonu için başka bir şaşırtıcı içerik olan niacinamide içerir!

Nazik, Anti-inflamatuar ve Tahriş Edici

Diğer BHA'lara (Sıradan ve Paula) kıyasla'Seçim, ben'COSRX BHA Blackhead Güç Sıvısı oldukça naziktir. Ben'Kurumaya yakın bir yerde bulun! Ayrıca, formülasyonun cildin suya tutunmasına yardımcı olmak için hiyaluronik asit ve B5 vitamini içerdiğini de seviyorum. 

BHA'lar ve salisilik asit ile ilgili diğer önemli şey, aspirin ailesinin bir parçası olarak, doğaları gereği anti-enflamatuar olmalarıdır. Onlar'Daha büyük molekül boyutları nedeniyle, AHA'lardan çok daha az tahriş edicidir.. 

Güneşe Maruz Kalma Güvenli

COSRX BHA Blackhead Power Liquid'i yıl boyunca, gündüz veya gece uygulayabileceğinizden emin olabilirsiniz. Ben'd güneş koruyucu kullanılmasını öneririz, BHAs ve salisilik asit kazandı'Güneş ışığını arttırır ve aslında bazı fotokoruyucu özelliklere sahiptir.. 

o'Cildinizi güneşe karşı daha savunmasız yapan AHA'lar için geçerli değildir (bu çalışmaya bakınız). En azından ben'd güneş ışığına maruz kaldığınız aylarda geceleri sadece AHA'ları kullanmanızı öneririz, ya da daha da iyisi, sadece bunun gibi bir BHA'ya geçin.!

COSRX BHA Blackhead Güç Sıvı Maddeler

Tamam, malzemelere. COSRX BHA Blackhead Power Liquid'in süper kısa bir listesi var. Burada silikon yok ve'Ayrıca paraben içermez ve zulüm içermez.

Salix Alba (Söğüt) Kabuğu Suyu, Butilen Glikol, Betaine Salisilat, Niasinamid, 1,2-Hekzandiol, Arginin, Pantenol, Sodyum Hiyalüronat, Ksantan Sakızı, Etil Heksandiol

İşte önemli noktalar:

COSRX BHA Siyah Nokta Güç Sıvı Dokusu

Burada COSRX BHA Siyah Nokta Güç Sıvısının hafif dokusunu görebilirsiniz. Çok ince, sürülebilir, berrak bir jel olarak tarif ederdim. 

Ciltte taze hisseder ve isn'hiç yağlı (Paula gibi değil's Choice Cilt Bakımı 2% BHA Sıvı). Ayrıca tamamen soğurur, kalıntı bırakmaz.

COSRX BHA Blackhead Güç Sıvısı Nasıl Kullanılır

Başlamak için, COSRX BHA Blackhead Güç Sıvısını haftada bir veya iki kez uygulayabilir ve oradan daha sık uygulamalara kadar geliştirebilirsiniz. Kutu haftada iki ya da üç kez söylüyor, ama günde bir kez atladım, çünkü bunu P50 ile yapıyordum ve şimdi iki günlük uygulamaları hiç sorun olmadan tolere ediyorum. Gerçekten sadece cildinizin neler yapabileceğine bağlı..

Cildim kuruduğunda kışın biraz keserim ve # x2014;% 0,75 salisilik asit olan Meyve Suyu Temizleyici Leke Serumu ile döndürdüm ya da sadece T-zonunda COSRX BHA Siyah Nokta Güç Sıvısını uyguladı.

İşte'Başvuru süreci açısından önerdiğim şey:

Aşama 1: Yüzünü her zamanki gibi yıka. Yine de, formüllerimdeki gibi, bu formülle kötü tepki verdikleri için, tonerlere karşı öneride bulunacağım. Hem Indie Lee CoQ-10 Toner hem de Herbivore Jasmine Yeşil Çay Dengeleme Tonerini denedim ve her iki seferde de COSRX BHA Blackhead Güç Sıvısını üstüne uygularken cildim lekelenmeye ve kaşınmaya başladı. Ben'hangi bileşenlerin olduğunu bilmek'Birlikte iyi oynamak, ama bu kesinlikle yok'çıplak deriye koyduğunuzda, yani'ne tavsiye ediyorum!

Adım 2: Tüm yüzünüzde ince bir tabaka yayın, göz bölgesinden kaçının. Alternatif olarak, jeli sadece tıkanıklık veya ölü deri, çene, burun ve alın gibi herhangi bir bölgeye konsantre edebilirsiniz. Bu arada, ben'Bunu uygulamak için pamuklu ped kullanın (çok fazla ürün atıyor). Yaptığım şey kafamı geri ver ve bir kaç yarım pompayı doğrudan cildime yapıştırarak; sonra etrafa yaydım.

Aşama 3: Ürünün üstüne herhangi bir nemlendirici, makyaj veya güneş kremi koymadan önce tamamen emmesini bekleyin. İdeal olarak, tam faydayı elde etmek için 20 veya 30 dakika iyi bir değer vermek istersiniz.. 

Not: Akneye eğilimli bir cildiniz varsa ve BHA'larda yeniyseniz, yüzeye daha çabuk yayılan altta bulunan tıkanıklıkları beraberinde getirdiği için, ilk temizleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Tasfiye genellikle iki aya kadar sürer. Ancak,'Cildiniz bunun için çok daha net olacağından, bunu yapmaya değer! Sanırım çene / çene çizgimi boyunca biraz temizlemeye başladım, ama gerçekten değildi.'t büyük bir anlaşma ve hızlı bir şekilde iyileşti.

COSRX BHA Siyah Nokta Güç Sıvısının Diğer Aktif Maddelerle Kullanılması

COSRX BHA Blackhead Power Liquid, diğer eksfolyantları, retinoidleri veya C vitamini ürünlerini aynı anda kullanmaktan kaçınmak için uyarıda bulundu. En son alışverişimle, fark ettim've bunu çıkardı ve sadece SPF 30 güneş koruyucularını öneriyor. Ama burada'her neyse!

COSRX BHA Blackhead Güç Sıvısı ile sonuçlarım

Benim için COSRX BHA Blackhead Power Liquid'i günde iki kez kullanmaya başladığımda sihir, her gün, aynı şekilde Lotion P50 kullandım.. 

Şimdi daha az ara verdiğimi söylemeye gerek yok. Ayrıca rahatsız edici, cilt altı tıkanıklığı da yok etti.'Görüyorum ama hissedebilirsin. Gözeneklerim daha temiz, cildim daha pürüzsüz ve daha ışıltılı ve karanlık lekeler, güneş hasarı ve iltihap sonrası pigmentasyondan hızla uzaklaşıyor. 

Sadece olumsuz ben've özellikle ilk hafta boyunca kurulduğunu fark ettim, ama'sürekli kullanımla birlikte gittiler. Aşırı derecede fazla lapa almaya başlarsam, sadece bir iki günümü ve nemlendiricimi atlarım ve cildim normale döner..

Hiç düşünmedim'd P50 ile rekabet edebilecek bir ürün buldum, ben de'Gerçekten uçup gitti!

Nereden Alınır

COSRX BHA Blackhead Power Liquid'i şu adreste bulabilirsiniz:

Amazon.ca & # x2022; Amazon.com & # x2022; eBay & # x2022; iHerb & # x2022; Revolve & # x2022; SkinCareRx & # x2022; SkinStore & # x2022; Ulta & # x2022; Walmart & # x2022; Wishtrend & # x2022; YesStyle

BHA exfoliants kullanıyor musunuz?
Bunu denedin mi??

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 2