Blog

Uzun zamandır Clé de Peau kullanıcısı olarak & # x2014;'70 $ + kült-favori kapatıcı, bunu söylemek istemiyorum, tamamen buna değindim & # x2014; Bir kitle markasının bir numaraya meydan okuyabileceğini hiç düşünmemiştim. Clé de Peau çok kremsi ve pigmentli.'karanlık çevreler, damar kapakları ve göz çevresi için her zaman en iyi seçimim oldu.

Bu çılgınca gelecek, ama ben've sadece 10 $ Hedef jobbie keşfettim (ABD $ & # x2014; 12 dolar, bu ne zaman olur?) sanırım hoşuma gidebilir daha iyi. Göz alanı için, bu (bu kapatıcı değil'Clé de Peau olabilirken, tüm yüzünüz için t.

Ürün ben've düşmek için Pixi'Şeftali Aydınlatmasında Düzeltme Konsantresi:

Şeftali! Kapatıcı koleksiyonunuzda şeftali kapatıcı var mı? Cildiniz adil ve orta dereceli ise, o zaman.

Şeftali pigmenti, mavi veya morumsu alt tonlara sahip olan koyu halkalara karşı koymak için standart cilt renginden daha iyi çalışır. Bu yüzden göz alanınızın biraz daha parlak ve daha ferah görünmesini sağlar, ancak algılanamaz bir şekilde ve # x2014; sadece harika bir gece geçirdiğiniz gibi'Uyu, ya da tatilden döndü.

Ve bence Pixi'Tam kapsama şeftali kapatıcı gerçekten en iyisidir. Bazılarınız bunu zaten biliyor olacak, elbette, ama bizim için Kanadalılar, bu'Yeni ish, çünkü 2013 yılında sadece Hedef (ve bu nedenle Pixi) aldık.

Kutunun içinde nane yeşili kapaklı en şirin küçük cam tencere var:

Ve burada'Kapatıcının kendisi gibi görünüyor:

O'gerçekten değil o şeftali ve kesinlikle turuncu ve # x2014 değil ve ne zaman'cildin üzerindedir, yine de düzeltirken doğru şekilde karışır. ben'Oldukça adil ve MakeupAlley hakkında raporlar var, bu da bronzlaşmış ve zeytin rengi tonları olan insanlarda çalıştı..

Doku oldukça kalın (o zamandan beri'tam kapsama alanı) ama o kadar değil'Kullanımı zor ve ciltte ağırlıksız hissediyor. ben'd bir kapatıcı fırçanın (macun 195'den MAC'daki gibi) parmaklarınız yerine tencereye daldırılmasını öneririz; Bu şekilde, güzel ve eşit olarak harmanlanmış bir uygulama elde edersiniz.

Bahsettim mi'Ayrıca su geçirmez, yağsız ve paraben içermez? Woohoo!

Bugün Düzeltme Konsantresi ile uğraşıyordum ve sonuç şuydu:

Tamam, evet, pudra ihtiyacım var. Ve ben yapmadım'burnumun etrafında başka bir kapatıcı uygulayın (Brightening Peach won)'Orada çalışıyorum). Ama ben ne did Parlaklık Şeftali tüm kapaklarımın iç köşelerinde ve gözlerin altında uyguladı. ben'oldukça iyi dinlenmiş bu oldukça güzel bana bu beni gösterdi! Ve dün gece sekiz saat uyumadım.

Bu ürünün tek dezavantajı, bence bir ortamdan daha koyu olan ciltler için çok hafif olabileceğidir. Eğer'sen, yorumlarda bize haber ver've sevdiğin bir düzeltici kapatıcı buldu.

Not: Pixi, bu ay Adaptable Beige'de Concealing Concentrate adlı yeni bir renk başlatıyor. Umarım'şeftali kadar harika ... inceleme için bizi izlemeye devam edin!

PPS: Makyajın geri kalanı ben'Fotoğrafta m giyim Pixi H2O SkinTint, Taupe, Lancôme Grandiose Maskara Renkli Kil Tinted Kaş Jel, Brown ve Revlon ColorStay Nemlendirici Leke, Miami Fennette dudaklar ve yanaklarda Nemlendirici Leke içerir.

Nereden Alınır

Pixi Düzeltme Konsantresini şu adreste bulabilirsiniz:

Söyleyeceğin mi var

Şeftali kapatıcılar hayranı mısınız?

Henüz Pixi Düzeltme Konsantresini denediniz mi??

Başka düzeltici kapatıcı seçenekleri var.?

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 1 =