Blog

Erkeklere hediye vermek için bir şey seçmeye gelince hiç şüphem yok, iş biraz zorlaşıyor ama artık karışıklık yok. Piyasadaki değişikliklerle, şimdi kocanız için yıldönümü hediyesinin uzun bir listesinden alışveriş yapabilirsiniz. Rutin çalışma araçlarından en çok markalı ürünlere kadar, bütçenize göre seçim yapabileceğiniz geniş bir aralığa sahip olursunuz..

İşte Bay Mükemmel'e hediye vermek için bazı şaşkınlık hediye fikirleri.,

1. Nedenleri Kitabı:

31 için en iyi evlilik yıldönümü hediyeleri | Hayatta Stilleri

Kocanı onunla birlikte olmanın nedenleri ile şaşırtmak istiyorum! İşte kocası için mükemmel bir evlilik yıldönümü hediyesi. Kitap, sevgiyi artıracak sebeplerin bir listesiyle geliyor.

2. Yapboz Çerçevesi:

31 için en iyi evlilik yıldönümü hediyeleri | Hayatta Stilleri

Çerçeve burada oyun scrabble gelen harflerin kullanımı ile yapılır. Tahta bloklardaki harfler, evlendikleri tarihle bağlantılı bir isim yapmak için kullanılır..

3. Ev Yapımı Resim Albümü:

31 için en iyi evlilik yıldönümü hediyeleri | Hayatta Stilleri

Bu ev yapımı resim albümü, birlikte paylaştığınız tüm anları hatırlatmanıza yardımcı olur. Bu kocası için en kolay ev yapımı yıldönümü hediyesi fikirleri oldu.

4. Resim Kutusu:

31 için en iyi evlilik yıldönümü hediyeleri | Hayatta Stilleri

Yıldönümü için onun için hediye listesinde yeni bir fikir resim kutusu hediye. Kutu evde yapılabilir ya da yanlarda dört görüntü ve merkezde bir kişiselleştirilmiş mesaj ekleyebileceğiniz piyasada mevcuttur. Bu, ilk yıldönümünüzde kocanıza mükemmel bir hediye..

5. ilaç hatırlatma kutusu:

31 için en iyi evlilik yıldönümü hediyeleri | Hayatta Stilleri

Kocan ilaçlarını unutuyor mu? İşte kocanız için gerginliği azaltacak mükemmel bir yıldönümü hediyesi. Kutu, görevi kolaylaştırmak için hafta günleri ile etiketlenmiş farklı küçük kutular içerir. Kocanızın zamanlamaları sıkışırsa, bu hatırlatma kutusu, ilaçlarını zamanında almasına yardımcı olacaktır..

6. Deri Kemer İzle:

31 için en iyi evlilik yıldönümü hediyeleri | Hayatta Stilleri

Saatler, erkekler için hediyelerin önemli bir parçası olduğunu kanıtladı. Fakat kişiselleştirilmiş bir duygusal mesajla verildiğinde, yıldönümlerinde değerini arttırır. Deri bu saat için kullanılan saf malzemedir, bu klasik bir görünüm veren markalı bir saattir..

7. Onun için İtalyan Hediye Sepeti:

31 için en iyi evlilik yıldönümü hediyeleri | Hayatta Stilleri

Şimdi bu onun için tüm hediyeler arasında favori olurdu. Sepet, yıldönümünü kutlarken mükemmel bir parti ya da tedavi yapmak için biraz şarap ve çeşitli karideslerle birlikte gelir. Bu hediyeyi online mağazadan sipariş edebilir ve bu hediyeyi akşam partisinde yıldönümünüzde kocanıza teslim etmenin zamanını öğrenebilirsiniz..

8. Onun için Harita Çerçevesi:

31 için en iyi evlilik yıldönümü hediyeleri | Hayatta Stilleri

Evliliğiniz sevgi evlilikse bu en iyi hediye olurdu. Kocanın bu yıldönümü armağanı, üzerinde bir haritanın bulunduğu bir çerçeveyle birlikte gelir ve yazılarla bir araya geldikleri yere odaklanırlar. Bu çerçeveyi yaratıcı fikrinizle kişiselleştirebilir, buluşmanızın lekeli konumuyla kalp şeklindeki haritayı alabilirsiniz..

9. Ev Araç Kiti:

31 için en iyi evlilik yıldönümü hediyeleri | Hayatta Stilleri

Kocanız küçük ev işleri için çalışıyor mu? Bu hediye onun için ideal bir şey olurdu. Kit evde küçük onarımlar için gerekli tüm gerekli araçları taşır. Bu alet kitini düzenli olarak herhangi bir ev işi için sevecek.

10. Kahve Kupa:

31 için en iyi evlilik yıldönümü hediyeleri | Hayatta Stilleri

Kupalar, kocanın yıldönümü hediyesi fikirlerinin önemli bir parçası olmuştur. Buradaki kupa, onu dünyanın en iyi kocası olarak tanımlayan kişisel bir mesajla geliyor. Bu kupa üzerine kişiselleştirilmiş fotoğraf baskısı alacaksınız; kocanızı bu tür bir kupa ile şaşırtın.

11. Elmas Kol Düğmeleri:

31 için en iyi evlilik yıldönümü hediyeleri | Hayatta Stilleri

Pırlantalı kol düğmeleri koca için değerli yıldönümü hediye fikirleri olarak kabul edilir. Kol düğmeleri, kristalde elmas üstleri verilen altından yapılır. Bu kocan için her zaman iyi bir hediye, bu onun blazer üzerinde maç olacak.

12. Kupon Kitabı:

31 için en iyi evlilik yıldönümü hediyeleri | Hayatta Stilleri

Kupon kitabı, kocalar için başka bir yetenekli fikirdir. Kitabın kocanız tarafından akşam yemeği, gece eğlenceleri, spa, vb. Gibi etkinlikler için bir dizi kupon geliyor. Kocanız kesinlikle bu kuponları beğenecek ve haftasonu ofis saatini akşam verirken, kuponlarını beğenecek. Pazar tatili.

13. Ahşap Aksesuar Standı:

31 için en iyi evlilik yıldönümü hediyeleri | Hayatta Stilleri

Artık, aksesuarlarını ararken, kocanız için yıldönümü hediyesi olarak ahşap aksesuar standı verdiğinizde. Stand, cüzdanlar, cep telefonu, şarj cihazı bağlantısı, seyretmek, teknik özellikleriyle birlikte, bu özellik özellikle ahşaptan kaliteli malzeme ile yapılmış, daha pahalı değil ve kocanız tüm eşyaları bir arada tutmaya yardımcı olacak. zamanında ofise.

14. Oyulmuş Kalem:

31 için en iyi evlilik yıldönümü hediyeleri | Hayatta Stilleri

Markalı kalemler, kişiselleştirilmiş bir dokunuş yaptığımızda, kocanın en iyi yıldönümü hediyesini oluşturur. Buradaki kalem, üzerinde kişisel bir isim ile de yer değiştirilebilecek başlık başlığı ile işlenmiştir. Bu onların günlüklerini veya notlarını yazmak için düzenli kullanımları için yararlıdır, resmi işlerinde de kullanabilir.

15. Kaplan Pençesi Kolye:

31 için en iyi evlilik yıldönümü hediyeleri | Hayatta Stilleri

Şimdi bu, kocanızın yıldönümünüzde vereceği erkeklik armağanı olacaktır. Altın kolye, incinmesini azaltmak için altın kaplamalı bir kaplanın pençesiyle verilir. Bazı ülkelerde gerçek pençeler yasak olsa da, yapay olanlar da var. Bu türden kolye çeşitleri, onların ofisinde ya da arkadaşlarına gösteriş yapmak için çok yararlıdır..

Bu nedenle, markalı ve lüks ürünlerden basit ev yapımı bulmacalara kadar, seçim yapabileceğiniz kocanın fikirlerinin bir dizi evlilik yıldönümü hediyesi vardır. Erkekler genellikle kendi rutinlerinde kullanacakları bir şey için yeteneklidirler. Erkekler sınırlı bir süre kullanacakları eşyaları kullanmaktan hoşlanırlar, asla daha pahalı olmalarını beklemezler ama bazen karılarının onlara karşı ilgilerini çekmeleri gerekir..

Bir erkeğin hayatında sahip olabileceği en iyi hediyeler olduğu zaman, kocası için doğru evlilik yıldönümü hediyelerini bulmak zor olur. Ayrı şakalar, bu senin evlilik yıldönümünüz, ve ona da bir şey almak için bir zorunluluktur, çünkü zaten bir prenses olarak seni kafasına koyması için planları vardır. 20. evlilik yıldönümünüz olduğunu varsayalım, bu yüzden çok daha fazla kutlama ve kutlamalar için tebrikler.

yıldönümü gifts for husband

Evlilik yıldönümünüzdeki anma töreninizden iki ya da üç gün önce hiç oldu mu ve önemli nimetlerin makul bir şekilde elde edilebileceğini anlamaya çalıştınız mı? Doğru, orada yaptım. Yine de, hiçbir endişeniz yok, sen (ve ben) bunu bir daha deneyimlemeye gerek yok. İlk yılınızı birlikte mi, yoksa on beşinizle mi ödüllendiriyorsunuz, ne yapacağınızı seçmek, yoğun bir seçim olabilir. Anma törenlerine genel olarak çok fazla düşünürüm. Her şey düşünüldüğünde, ilişkinizin bir festivalidir. Bu nedenle, daha çok doğum günlerinde ve vesilelerle kıyafeti veya kıyafeti boşaltma girişiminde bulunmamaktansa, ikimizin de niyetinde olan bir şey seçmekteyim..,

Koca için Yaratıcı Evlilik Yıldönümü Hediyeleri:

Bu yüzden, insanınıza ne alacağınız konusunda şaşkınlık duyuyorsanız, bu makalede sizlere sunduğumuz kocanın evlilik yıldönümü hediyeleri için birkaç güzel düşünce ve fikir var..

en çok düğün-yıldönümü-hediyeler-kocası için

Kalpten Satın Alın

Kullanabileceği bir şey vermekten, sevginiz, ilginiz ve ona duyduğunuz saygıdan konuşacak bir hediye vermekten memnun olur. Platin, zümrüt ve çin, geleneksel olarak hediye seçenekleri için en iyi malzemelerdir. Ancak, bu gün ve yaşta ona pahalı şeyler hediye etmek zorunluluk değildir. kocası için en iyi evlilik yıldönümü hediyeleri şunlardır.

16. Fotoğraf Çerçevesi:

platin-foto-FRAMAS-kocası için

Geleneksel olan sensin, platin ya da çin'de bir fotoğraf çerçevesi almak ve resimlerini onlara koymak. Bir kolaj olarak resimlerden oluşan bir ürün, şu an beşikten beri olduğu zaman, hayatta kalmasını ve ona daha fazla sevgi göstermesini, çerçeveyi hediye ederken ona bir öpücük dikmesini sağlıyor..

17. Kahve Kupalarının İsimleriyle Çiftleri:

çifti-of-kahve fincanları-düğün-yıldönümü-hediyeler-kocası için

Çin kahvesi kupa, senin kadar kahve içmesi şartıyla bir hediye olarak iyi olurdu. Adını ve kupadaki bir fotoğrafı süsleyin ve o özel günde ona ilk kahvesini verin. Onun yanında otur, kollarını birleştir ve onu sıcak demlemek için yudumlarken, bunlar kaybetmek istemeyeceğiniz paha biçilemez anlar. Kahvesini alırken, satın aldığınız platin saatini gizlice gizleyebilir. Sevinç için nasıl atladığını izleyin, çünkü erkekler de bling'i sever. Bu sevgi ile koca için en iyi evlilik yıldönümü hediyelerinden biridir.

Daha fazla gör:  Ebeveynler için Yıldönümü Hediyeleri

18. Romantik Bir Akşam Yemeği Planlayın:

Plan-a-romantik-akşam-için-koca

Şimdi biraz bükün ve sonra, ve çin'den yapılmış hediyeler satın almak yerine, ona çin'de yapılmış veya onunla ilgili eşyaları al. Erkekler maceracı ve sürprizlere bayılıyorlar, bu yüzden bu akşam romantik bir akşam yemeği için bir Çin yemeğine götürün. Dövüş sanatları filmleri ve şovları olan bir hediye sepetinde paketleyin; bu gece ejderha olmaya çalışmak için onu motive et.

19. Loving Müzik Albümü:

Müzik-Albüm-düğün-yıldönümü-hediyeler-için-koca

Müzik beğenisine sahipse, en sevdiği grupları ve platuna çeviren müzik sanatçılarını kontrol edin. Bir kez daha bir DIY sepet hazırlayın ve tüm bu albümleri onlara yerleştirin, yatak odasının yanında yatağa sarın ve daha sonra sevgiyle nasıl duş ettiğini görün. Bu basit ama toplanması zor kocası için başka bir en iyi yıldönümü hediyesi.

20. Ne Kadar Yaramaz Hediye Verdiğini Göster:

show-how güvenli tam kendi verilmiş-yaramaz-hediye-için-koca

Sana verdiği o çekici iç çamaşırının hala var mı, çoğu kadın hatıraları için kocalarının verdiği ilk iç çamaşırı hediyesini hiç kullanmıyor mu? Eğer sende de varsa, söyleyeceğimiz şey biraz yaramaz ve düşündüren romantik olmak. İç çamaşırını platin gölgeli kağıda sarın ve ona hediye edin. Belki de kağıda bir dudak izi basarsa, daha sonra bir öneri olarak onu rahatsız edici ve buğulayıcı yapardı..

21. Sevimli Koleksiyon:

sevimli toplama-düğün-yıldönümü-hediyeler-için-koca

Platin ya da topladığı platin ya da platin olan menitosları olan spor temaları için dergi abonelikleri, iyi bir şekilde sarılmalı ve ona hediye edilmeli. Erkekler ve koleksiyonları, vakaların yüzde doksanındaki mezara kadar giderler, bu yüzden kocanız için evlilik yıldönümünü kutlarlar..

Daha fazla gör:  Erkekler İçin Evlilik Yıldönümü Hediyeleri

22. Sağlıklı Hediye:

healthcard-düğün-yıldönümü-hediyeler-için-koca

Şimdi sağlık kontrollerine ihtiyacı varsa ve o zaman, refahı ve yaşamı amaçlayan bir sağlık sigortası kartını tercih edin. Sigorta şirketi ile aynı şekilde konuşun ve her şey dahil bir anlaşma olsun. Sağlığın olduğu yerde çok fazla zenginlik var..

23. Arkadaşlarıyla Yolculuk Planı:

Plan-dönüş-ile-onun-arkadaşlar

Onu yakın arkadaşları ile bir yolculuğa gönder, sadece erkekler. bir otel ya da çiftlik evinde bir gezi düzenleyin, dekor sanatçıların aramak ve çini, platin veya zümrüt tonlarında yer düzenleme ve çevresinde erkekler üzerinde geçit için yiyecek bol tutun. Adamının erkekleriyle zaman geçirmesine izin vermek gibi bir şey yok.

24. Boys Gecesi Partisi Düzenleyin:

düzenlemek-erkek-gece-parti-için-düğün-yıldönümü

Bir bekarlığa veda partisi atın; Erkekler için bir gecenin “zorla bekar” olmasının bir teması olmasını sağlayın. Herkesin platin ya da zümrüt tonlarında gelmesini sağlayın ve çocuklarınızın keyif almasını sağlayın, siz ve kızlar kendi spinster yollarınızda mutlu olurken.

25. Aşk Mektubu:

aşk harfli-düğün-yıldönümü-hediyeler-için-koca

Kocası için evlilik yıldönümü hediyesini gösteren bir mektup düşünün. Sırayla harflerin her harfi için, ilişkinizle / evliliğinizle bağlantılı bir kelimeyi keşfedin. Mesela, suç ortağı için burç işareti olan A Aeries için, ilk defa karşılaştığınız yer ve benzeri.

26. Gurme Git:

go-gurme-düğün-yıldönümü-hediyesi-için-koca

Kocası için en iyi yıldönümü hediyesi ne olabilir ki, bir yemeği bir arada ağırlamak için gerçekten iyi bir fırsat almaktan çok duygusal bir şey yapmaktan çok daha iyi. Sevdiklerinize iyi yemek yemeleri, sevgiyle evde pişirilmiş bir akşam yemeği ya da yıldızların altında kolay pişirilip pişirilmeyeceğini kabul ederseniz, etkinliğin hak ettiği bir akşam yemeği düzenleyin..

27. Anılar yapın:

make-anılar-düğün-yıldönümü-hediyeler-kocası için

Şu ana kadar ilişkinizde birlikte oldu tüm eğlence övmek en ideal yaklaşımlardan birisi tamamen kocası için en iyi yıldönümü hediyesi olarak kanıtlayabilirim birlikte yeni deneyimler kazandırmaktır. o bir pişirme sınıfına yola veya kısıtsız tekil alarak alım gösterisi, tiyatro veya donning vesile bilet ima olsun, her ikisi de gerçekten takdir edersiniz şey almak için deneyin. Bu evlilik yıldönümünün kocası için en güzel armağanlarından biridir.

28. Çift Eşyalar:

minderler-düğün-yıldönümü-hediyeler-kocası için

Onun ve onun işleri kocası için en güzel ve en iyi yıldönümü hediyeleri yapıyor. Monogram kupalarının düzenlenmesi gibi harika perfect sabah harikaları ve ‘çekici“ minderler çok tatlıdır. Ayrıca, bu hatlar boyunca kendiniz için bir şeyler bir dokunuş puan.

29. Yeniden Yaratın:

yeniden-anılar-kocası için

İlk buluşmanızı tekrar oluşturun. Tam olarak yaptığın şeyleri yap. Basit eğlence ilk randevu alıştırmaları normalde herhangi bir çift için tekrar eden ve son derece duygusal olan basittir. İlk randevunuzda ziyaret ettiğiniz yere tam olarak aynı şekilde teklif verin ve bu tarihi en romantik zaman haline getirin. Bu yoğun rekabet dünyasında yıl dönümünde kocanın müthiş hediyesi.

30. Kitap:

kitap

Bazı eşler, başka bir kitabın kokusuyla bütünüyle aşılanmışlardır; En çok okunan en son kitap için güvenilir bir şekilde dikkat çekiyorlar. Yeni kitabın üzerine ellerini uzatmak için yeterince zaman bekleyebilirler. En yeni romanı, bir yazarın gözetlemeyi seveceği bir yazıyla edin. Onun yanındaki kitapla seve seve kalacaklar. Biraz hayal gücünüzün olması ihtimaline karşı, ikinizin fotoğrafını içeren özel bir dergiye bile gidebilirsin ve bu büyük olasılıkla onu korkutur..

31. Yıldönümü Yüzüğü:

düğün-yıldönümü-ring-için-koca

Bu evlilik için bir evlilik yıldönümü hediyesi olduğundan, diğer önemli isimlerle bir yüzük ve üzerine kazınmış. Debriyaj için ideal bir anı olacak. Bu evlilik yıldönümünü ona önererek onu da aynı şekilde şaşırtabilirsin. Bu eşler için çevrimiçi ideal evlilik yıldönümü hediyesi olacak. Anma töreninden sonra uzun sürecek türlerinden biri artık yok. Aynı şekilde, sadece yaratıcı olmayacak, ancak göz atmak için geniş bir seçeneğiniz olacak, çevrimiçi olan bazı enerji verici anma nimetleri için arama yapabilirsiniz. Gerçekten de, bir parça gevrek Yıldönümü Blooms bile, yıldönümünüzde önemli bir seçim için iyi bir seçim olacaktır..

Bu ipuçlarının işe yarayacağını umuyoruz, nasıl gittiğini bize bildir. Kocası için evlilik yıldönümü hediye fikirleri için alternatifler açıkça daha azdır, ancak kocanız için kusursuz bir hediye seçmekten kaçınmamalısınız. Onlar kimliklerini koordine eden veya karakterlerine uyan bir kutsanmayı sevenlerdir. Eşine bir anma hediyesi seçerken biraz dikkatli olmalısın, aynı zamanda kimliğinin nasıl ödenmeyeceğine dair muhalif bir konuşma yapan bir nimet olarak..

Meta -Diamond mücevher veya deri eşyalar, kocalar için geniş bir seçim yıldönümü hediyesidir..

Daha fazla gör:  Boyfriend için Yıldönümü Hediye Fikirleri

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

24 − 14 =