Blog

Biriyle kavga ederken, bu sadece korkunç. İkiniz muhtemelen konuşmuyorsunuz, diğer bireyin size kızgın olduğunu biliyorsunuz ve siz sadece her şeyin daha iyi olmasını istiyorsunuz. Ama bu birinin seni affettiğinden emin olmak için ne yapabilirsin? Birinin sizi affetmesi için 8 harika yolun bir listesi!

e55d80c2ddabd8cde01d5ccc47177838

  1. Onlara biraz boşluk ver

Bir argümandan sonra, bu kişiye rahatlamak ve serinlemek için biraz zaman vermelisiniz. Muhtemelen kavgalar yüksek olacağından ve ikiniz de doğru düşünmedikçe kavgadan hemen sonra sizinle konuşmak istemiyorlar. Şimdi bir şey yapmaya çalışırsanız, işler kötüye gidebilir! İlk adım, bir adım geri atmak ve durumun biraz düşmesine izin vermek, sonra bir sonraki adıma geçebilirsiniz..

  1. Kendini bağışla

Kendinizi bile affedemezseniz, ELSE'in sizi affetmesini nasıl bekleyebilirsiniz? Cidden, başka bir şans vermek için birisine yalvarmadan önce, önce kendinle birlikte olduğundan emin olmalısın. Evet, büyük bir hata yaptın ve şimdi bedeli ödüyorsun. Evet, hastalığınız yüzünden birisini kaybetmiş olabilirsiniz. AMA siz sadece insansınız, ve bazen diğer insanları kandıran aptalca şeyler yaparız. Sadece insan olduğunuzu ve hata yapacağınızı anlayın. Kendinizi bağışlayın, ama en önemlisi bu hatadan LEARN. Bunu yaptıktan sonra (itiraf etsin ve hatalarından öğrenip kendini affedin) onlarla konuşmayı deneyebilirsin-adım 3.

  1. Bunu konuşmak

Bazen birisinin seni affetmesi için gereken her şey derin, uzun bir konuşmadır. İkiniz ne olduğunu, niçin üzüldüklerini ve onu düzeltmek için neler yapabileceğinizi tartışmalısınız. İletişim, sizin kardeşiniz, en iyi arkadaşınız ya da erkek arkadaşınız olsun, herhangi bir ilişkinin anahtarıdır. Bu yüzden, oturmak için biraz zaman ayırın ve derinlikteki şeylerle ilgili konuşmak, birinin sizi affetmesi için gerekli bir adımdır..

de12ecfbaab895ade8160a350f7d2f96

  1. Onları Affetmek İsteyin - Ve Anlamı

Basit bir “üzgünüm” derler, çünkü bu hiç de büyük bir uğraş değildir ve diğer kişi ile son derece samimiyetsiz ve diğer bireyin bunu bildiğini söylerken bile göz teması kurmaz! Bağışlama isteğinde bulunmanız ve aslında onu kastedmeniz gerekiyor. İnsanlar gerçek ve samimi bir özür dilemek istiyorlar, tahıl kutusunun arkasından okuyacakları bir şey değil. Onları gerçekten affetmelerini istiyorsan, özür dilemenle samimi olduklarını göstermelisin. Göz teması kur. Ellerini tut. Ve onlara gerçekten üzgün olduğunu söyle. Sadece bu değil, ama özür dilemek biraz daha uzun süre isteyebilirsiniz, “Joe, biliyorum büyük bir hata yaptım. Herşeyi mahvettim ve beni içeride öldürüyor. Lütfen, tek isteğim affın. Ne gerekiyorsa yaparım. Lütfen, Joe ”- bu hatlar boyunca bir şey mükemmel bir seçimdir!

  1. Yanlış olduğunu itiraf et

Tamam, bu yüzden af ​​diliyorsun; ama yaptığın şeyin yanlış olduğunu bile itiraf edebilir misin? Diğer taraftaki insanlar, ne yaptığınızı anladığınızı bilmek istemiyorlar, tamam, ve bunu tekrar yapmamanız gerektiğini biliyorsunuz! Yaptığınız şeyde yanlış olan diğer kişiye kesinlikle itiraf edersiniz, ve yine eylemlerinizden dolayı özür dileriz..

5317da101358de5a4ede3aa160c84530

  1. Ekstra Tür Ol

Özür dilemek istiyor ancak bu kişiyi kir gibi tedavi ediyorsanız, özrünüz çok uzun bir yol gitmeyecek. KINDNESS, özürünüzü bir sonraki seviyeye taşıyacak olan şey! Bu kişiye ekstra nazik olmak, onlara gerçekten üzgün olduğunuzu ve kendinizi özel hissetmelerini istediğinizi gösterecektir. Nezaket onlara onlara saygı duyduğunuzu gösterir ve bir daha doğru şeyler yapmak ister. Onları mutlak iyilikten başka bir şeyle tedavi etmek, affetmeye gerçekten hazır olmadığınızı göstermenin kolay bir yoludur..

  1. Onlar için güzel bir şey yap

Birini seni affetmenin en kolay yolu, onlar için güzel bir şey yapmaktır! Belki de yeni bir film görmek istiyorlardı ve hayır demeye devam ediyorlar çünkü “aptal” görünüyor. Onlarla bir tartışmaya giriyorsunuz ve aniden film biletleriyle büyük bir özür diledikleri için kapılarına çıkıyorsunuz. Bu sadece onlara önem verdiğinizi değil, aynı zamanda onları affetmek için her şeyi yapacağınızı gösterir..

d4c135fd7ebf6406fca53c0eeb9164ad

  1. Değiştirildiğini Göster

Bağışlama, hatalarından bir şey öğrenmezseniz, esas olarak hiçbir şey ifade etmez. Onları değiştirdiğini göstermelisin. Belli bir şey hakkında kızgın olsalardı, düzeltin. Bazen zaman değiştiğini gösterecek tek şeydir, ve eğer durum buysa, o zaman onların kaymadığını ve zamanın iş anlamına geleceğini göstereceklerini söyleyin..

Birini nasıl affedeceksin??

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 81 = 83