Blog

Kusmakla ilgili hayalleriniz olduğunda, korkunç hissediyorsunuz. Çoğu zaman, kusmayla ilgili hayaller, yaşamdan tamamen memnun olmadığınızı gösterir. Ayrıca bir şekilde aşırı düşkün olduğunuzu da gösterebilirler. İşinize, egzersizinize veya yemeğinize çok fazla çaba harcıyor olabilirsiniz. Bu nedenle, bilinçaltı zihniniz size çok fazla şey yaptığınızı ve onu seslendirmeniz gerektiğini söylemeye çalışıyor. Bir rüyada atmak, kendinizi şımarttığınız bölgeyi temsil edebilir ve gelecekte çok fazla iş yapmamaya dair bir uyarı bile olabilir..

atma up

Atma Hakkındaki Düşlerde Neler Olur??

Rüyalardaki kusurlarda meydana gelebilecek birçok şey var. Rüyada yemek zehirlenmesi ya da çok sarhoş olmuş olabilirsiniz. Sadece kustuğun olabilir çünkü hasta hissediyorsun. Rüyada kusabilirsin, çünkü kusan ya da kusan başka birini görüyorsun. Brüt yemek, iğrenç bir banyo ya da kusmuk kokusu görülebilir. Sahte kusmuklarla şaka oynadığına dair başka birisinin kusabilmesi de olabilir. Bulimik olan veya bulimiadan muzdarip bir arkadaş hakkında endişelenebilirsiniz.

Atmakla ilgili hayaller, şartlara bağlı olarak aslında biraz olumlu olabilir. Kusmayi temizlediyseniz veya kisinin saçlarini kusuyorsa, olumlu bir anlam ifade edebilir. Kusma sırasında birilerine yardım ederseniz olumlu olabilir..

Ne zaman atma hakkında rüyalar varsa ne anlama geliyor??

Eğer garip bir nesneyi fırlatırsan, hayattaki yoluna giden bir şeyi sembolize edebilir. Eğer gümüşü fırlatırsanız, sizin veya yakınlarınızdan birinin hamile olacağının bir işareti olması gerekir. Bir meyvenin çukurlarını fırlatırsanız, yaptığınız bir şey hakkında kendinizi suçlu hissettiğinizi gösterir. Madeni para, mücevher veya inciler gibi değerli bir şeyi fırlatırsanız, parasal bir düşüşün yolunuza gittiğini gösterir..

Kusan olduğunuzu hayal ettiğinizde, yaşamınızdaki bazı istenmeyen enerji veya problemleri temizlemeye çalıştığınızı da gösterebilir. Belirli bir problemden ya da duygusal bir durumdan geçiyor olabilirsiniz. Bazen, bu hayaller hayatınızda fazlalık olduğunu gösterebilir. Fazla içme veya aşırı yeme ile ilgili olabilir. Her zaman iyi bir şeylere sahip olmak her zaman mümkündür, bu yüzden bu hayaller hayatınızın bir bölümünde alımınızı kısıtlamanızı söylemeye çalışıyor olabilir..

Bir başkasının rüyasında kusup durduğunda, o sizin bir bakıcı olduğunuzu gösterir. Aynı anlamı, hasta olan veya saçlarını tutan bir kişiyle ilgileniyorsanız, doğrudur. Dikkatli olmalısınız, çünkü bakmakta olduğunuz kişi olmanızın avantajından yararlanmak çok kolaydır..

Eğer kirli bir banyoda ya da bir başkasında bir rüyada kusarsanız, tabuyu temsil eder. Tabular, onun içinde hem merak hem de iğrenme ilham kaynağı olduğu anlamına gelebilir. Kusmaya olan tepkiniz, tabu hakkında gizlice nasıl hissettiğinizi gösterebilir. İğneyle birlikte mi baktığınızı düşünün veya kusmuktan uzak durup bakamayacağınızı düşünün..

Bir rüpteki kusma yeme sorunları ya da yumurta çekilmesi ile ilgili olabilir. Bunun nedeni, başkasının karmaşasını temizlemeniz veya zevkle kendinizi şımartmanız olabilir. Çok iyi bir şeyiniz olduğunu gösterebilir. Bu tip bir rüya, kendi problemlerinizle yüz yüze gelemediğiniz için yoğun bir suçluluk olduğunu gösterir..

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

82 + = 85