Blog

Arkadaşınla Denemek için Harika Hobiler

Bir ilişkide olduğunuz zaman ayrı ilgi alanlarına sahip olmak iyidir, ancak bazen uzun mesafeli hayatta kalmak için birlikte yapabileceğiniz şeylere sahip olmanız gerekir. Tüm hayatınızı iş ortağınızdan bağımsız olarak çalışmak ve yaşamak için harcamak istemezsiniz.!

Neyse ki, bir çift olarak yapabileceğiniz birkaç şeyden fazlası var. İkinizin de sevdiğiniz bazı ilgi alanları bulmanız yeterli. İlham için mücadele ediyorsanız, size biraz el verelim!

Neden birlikte bir spor salonuna katılmıyorsunuz??

Arkadaşınla Denemek için Harika Hobiler

Bir spor salonu olmanıza bile gerek yok - hem ilginizi çekmeyi düşündüğünüz bir spor olayı olamazdı. İyi olmanıza bile gerek yok! Kilo vermek ve aynı zamanda harika bir bağlantı kurmak; herhangi bir çift daha ne ister? Elinizi deneyebileceğiniz harika bir şey kaya tırmanışı. Onun zevk alması ve mükemmel bir üst vücut antremanı yapması yeterlidir.!

Golf arkadaşı al!

Arkadaşınla Denemek için Harika Hobiler

Eğer spor sana soğuk verirse, neden elini golfte denemiyorsun? Bu konuda düşündüğünüzde tembel bir spor, ama bira ve golf arabası ile iyi bir açık hava oyunu birleştirir. Yine, ona iyi bakmanıza bile gerek yok. Bazen oyun oynamak ve eğlenmek, eğlenmek ve oyun oynamak, kıvılcımınızı yeniden alevlendirmek için gereken her şeydir..

Mmmm! bira!

Arkadaşınla Denemek için Harika Hobiler

Bira seversin. Bira sever. Sorun ne? Hatta şarapla da aynısını yapabilirsin. Neden evde kendiniz yapmıyorsunuz? Bu ikiniz için mükemmel bir hobi!

Rock gitar çal!

Arkadaşınla Denemek için Harika Hobiler

Haydi! Çocuklar bir rock yıldızı gibi davranmayı severler, o yüzden neden çeşitli müzikal oyunlardan birini denemiyorsunuz? Wii, PS3 ve hatta Xbox'ın bu muhteşem oyuna kendi gözdesi vardır ve asla bilmezsiniz, bir süre sonra enstrümanları “gerçek hayatta” almayı deneyebilir ve onlara da bir bash verirsiniz.!

Eşinizle bir hobi bulmaya çalışmak, hayatı çok ciddiye almamaktır. Birlikte eğlenmek için “havalı” bir şey yapmak zorunda değilsiniz - gerçekten istediyseniz Scrabble oyununu bile oynayabilirsiniz. Bu, hem sevdiğin hem de birlikte zevk aldığın bir şey bulmaktan ibaret..

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

52 − = 48