Blog

Snadné a levné způsoby, jak zdobit plášť nad krbem

Lidé renovují své domovy z mnoha důvodů, ale jeden způsob, jak aktualizovat vzhled místnosti, je jednoduše redecorate. Obývací pokoj je skvělým místem k zahájení při aktualizaci domova a zde jsou 3 rychlé a levné způsoby, jak změnit vzhled vašeho obývacího pokoje aktualizací pláště nad krbem.

Umělecká díla

Když měníte vzhled vašeho obývacího pokoje, změna kresby je jednoduchý, ale účinný způsob, jak změnit celkový dojem místnosti - a nemusíte trávit spoustu peněz. Umístěte velký kus umělecké díry nad plášť buď tím, že jej zavěsíte na zeď zezadu nebo necháte plášť držet ji sklopením podél dna kusu. Jakmile jste vycentrovali obrázek, použijte 5 nebo 6 kratších položek, které umístíte přímo na plášť. Položky, jako jsou vázy se svíčkami, knihy a bookendy, skleněné nádoby naplněné pinekóny, pískem nebo mušle, jsou vždy skvělé nápady. Používejte různé barvy, textury, tvary a velikosti, abyste oko zaujali scénou.

Snadné a levné způsoby, jak zdobit plášť nad krbem

Rodinná fotka

Dokonalým místem pro představení vaší poslední fotografické fotografie je nad pláštěm v obývacím pokoji. Ať už se jednalo o nastiutou fotografii nebo jen opravdu zábavnou dovolenou výstřel, vyhodte ji a dejte ji na ohňostroj. Pokud jedna velká fotografie nevyhovuje vašim potřebám, vyberte dva nebo tři smluvní (nebo shodné - to je také v pořádku) ty, připravte je na plátno a zobrazte je vedle sebe.

Snadné a levné způsoby, jak zdobit plášť nad krbem

Zatímco fotografie jsou největší částí dekorace, pokud jde o velikost a ohnisko, stále chcete přidat do svého pláště nějaké další položky, takže to není holé. Znovu shromážděte několik menších položek různých tvarů, velikostí a textur a zobrazte je ve spodní části svých fotografií. Pokud jste uvízli při zdobení nápadů, vyberte položky podle sezóny nebo nadcházející dovolenou. Tyto položky jsou menší, a proto jsou snadno zaměnitelné, což znamená, že je můžete rychle přidávat a odstraňovat.

Televize

Mnoho rodin se dívá na televizi ve svých obývacích pokojích a nahrazuje velké, objemné televizory s podlahovými modely s novějšími, chytřejšími modely s plochou obrazovkou. Vyberte si televizor, který má přibližně stejnou šířku jako krb, aby se zabránilo tomu, že televizor bude ohromit prostor nebo že bude ohrožen velikostí krbu. Když zdobíte svůj krb a plášť přidáním televize, může být obtížné skrýt kordy, herní krabice, přehrávače DVD a kabelové boxy, ale měli byste se snažit udělat co nejlépe, abyste zabránili podívejte se na oblast. V závislosti na tom, jak byl postaven prostor nad vaším krbem, můžete využít prostor, který stojí za televizorem, aby se šňůry udržely pryč. V opačném případě shromážděte kabely dohromady v čistém svazku a přiveďte je z televizoru směrem k elektrické zásuvce.

Snadné a levné způsoby, jak zdobit plášť nad krbem

 

Obývací pokoj je jedním z nejdůležitějších místností v domě, protože je jednou z prvních pokojů, které budou hosté vidět. S několika málo rychlými změnami na stěně nad krbem a pláštěm můžete změnit celý vzhled místnosti a to vše bez utrácení hodně peněz.

Snadné a levné způsoby, jak zdobit plášť nad krbem

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 37 = 46