Blog

Sadece yirmi altı yaşında, Barbadian şarkıcı, aktris ve moda tasarımcısı dünya çapında biliniyor. Birçok kez tekli şarkı ve albümlerle listelere girdi ve binlerce insanın kalabalığı için şarkı söyledi. Moda ve onun görünüşü söz konusu olduğunda tuhaf tarzıyla tanınıyor. Saçları bir gökkuşağı rengindeydi ama her renk parlak kişiliğine uygun. Evet, kesinlikle çok güzel bir güzellik, eğer biraz tuhaf, ama altında yatan şey sana soruyor mu? Eminim ki, ünlüler, kazandıkları tüm makyajlar olmadan yarı yarıya bile olsa, merak ettiniz. Şey, biraz araştırma yaptım ve senin için bir cevap buldum. İşte, burada Rihanna'nın on beş resminin yanı sıra makyajın tam yüzünde…

1. Genç Rihanna

Rihanna without makeup_1

İşte hiç makyajsız çok genç bir Rihanna'nın fotoğrafı. Gözlerini ince bir kat maskarayla süpürdü ve kapıdan dışarı çıktı. Onun makyaj eksikliğine rağmen, kesinlikle muhteşem göründüğünü reddetmiyor. Saçları geri bağlandığında şık ve şık görünüyor ve doğal güzelliğini dünyaya gösteriyor. Ayrıca, bence moda anlayışı da dikkat çekici.!

2. Makyaj Özçekimi Yok

Rihanna without makeup_2

Kanser Araştırma insanlarının (kendimi de dahil) hiçbir makyaj makyajı almadığını, birkaç arkadaşını bir sonraki aşamaya atacağını ve ardından hayır kurumuna bağışta bulunduğunu duymuş olabilirsiniz. Çılgınlık, batı dünyasını ve hatta ünlüleri bir araya getirdi. İşte Rihanna’nın muhteşem ve makyajsız bir selfie, bariz nedenlerle onun en güzel doğal güzelliğini oy kullandığını gördü! Muhteşem görünüyor!

3. Arsız Selfie

Rihanna without makeup_3

İşte Rihanna arsız bir selfie için poz veriyor. Sadece çıplak ama kusursuz yüzünü, büyük çember küpelerini ve kırpılmış saçlarını seviyorum. Sonuçta burada kesinlikle çarpıcı görünüyor! Yıldızı yine de hata edemem! Keşke makyajsız bu fab'a bakmış olsaydım.

4. Çıplak Cesur

Rihanna without makeup_4

Burada RiRi, her biri doğal cildini gösteren bir dizi makyaj öznesine sahip. Bu resimlerde biraz yorgun görünse de, hala harika olduğunu kabul edersiniz. Artı, gülümsemesinin alt soldaki resimde yüzünü nasıl aydınladığını fark et. Bir gülümseme gerçekten ihtiyacınız olan tek makyaj.

5. Makyaj Yok

Rihanna without makeup_5

Vaov! RiRi'nin ne kadar muhteşem bir cildi, hatta makyajsız bir şekilde bile. Burada kesinlikle çok etkileyici görünüyor. Gözleri geniş ve parlak görünüyor, dudakları mükemmel bir yay şekli ve parlak siyah yüzü mükemmel bir şekilde çerçeveleniyor. Buna bakarken neden hiç makyaj giydiğini anlamıyorum! Buna kesinlikle ihtiyacı yok..

6. Yüzme

Rihanna Hits The Beach

İşte Rihanna'nın makyajsız bir şekilde daldığı bir fotoğraf. Bu resmin ne kadar doğal olduğunu seviyorum. Kırmızı saçlarıyla da harika görünüyor. Derisinin ne kadar kusursuz olduğunu anlayamıyorum! Ayrıca, her zamanki göz makyajı olmadan gözlerinizin gerçek rengini görme şansınız olur. Bu fotoğraftan önce, yeşilin ne kadar güzel bir gölgesi olduğunu asla anlayamadım..

7. Taze Yüzlü

rihanna-köhne-tekrar

İşte her zamanki gibi güzel bir yıldızın resmi. Büyük saçları ile harika görünüyor ve yüzü çıplak soyuldu. Bu resim inanılmaz derecede doğal ve kamera kamerasını bilmediğinde bile hala yıldız malzemesi gibi göründüğünü gösteriyor. Güzel, sadece güzel!

8. güzel selfie

rihanna-güzel-cilt

İşte yıldızdan başka bir selfie ve bir kez daha makyajının çoğunu attı. Burada sadece bir rimel dokunuşu giyiyor, ancak onun temeli, kızarıklığı ve gerisi olmadan yapmıştı. Cildi mükemmel görünüyor ve bu konuda gerçek bir doğal parlaklığa sahip. Ben de dudaklarının mükemmel yay şekli olduğunu seviyorum.!

9. Gerçek Bir Güzellik

Rihanna without makeup_9

İşte RiRi bir kez daha kusursuz cildini kandırıyor ama bakışını geliştirmek için sadece bir rimel dokunuşunu kullanmayı tercih ediyor. Temeli olmayan, kapatıcı veya kızarıklık yapmadan bile cildinin mükemmel görünmesi, çok fazla zaman olmadan gitmeyi tercih edeceğinin anlaşılmasıdır. Heck, onun gibi bir cildim olsaydı, her zaman onsuz giderdim!

10. Plaj Güzellik

Rihanna without makeup_10

Ne güzel bir RiRi! Burada bir turntable ile oynarken pembe bikini spor yaparken yaz hazır arıyor. Saçları, sırtından aşağı aktığından ve o mükemmel şekle bakınca harika görünüyor! Bir kez daha hiç makyajsız taze yüzlere bakıyor, bana sorarsanız sadece görünüşünü geliştirmeye hizmet eden bir şey.

11. Güzel görünüyor

Rihanna without makeup_11

RiRi doğal olarak uzun, koyu kirpiklere sahip olduğu için şanslıdır, bu yüzden rimel olmadan bile fab görünüyor. Görünüşe göre, diğer ünlülerin çoğundan daha fazla makyajsız fotoğrafını çekiyor ve bana doğal görünümü ile en rahat olduğunu düşünmemi sağlıyor. Ancak haklı olarak, o burada güzel görünüyor!

12. Bir Photoshoot

Rihanna without makeup_12

Burada RiRi bir fotoğraf çekimi için tüm doğal yollara gitti ve eminim ki burada inanılmaz görünüyor! Bu bakış basit ama dünya çapında yıldız hakkında çok şey söylüyor. Ve bir kez daha bize kusursuz cildini gösteriyor. Bu güzel tenli çok az insan gördüm! Resmen kıskançım.

13. Basit ve Seksi

Rihanna without makeup_13

Rihanna’nın kırpılmış saçlarını burada seviyorum, gerçekten ona yakışıyor. Basit tarzı, basitleştirilemeyen başka bir şeydir. Elbette, basit ama eminim ki burada olduğu kadar seksi görünüyor. Makyajsız bile gerçek bir güzellik..

14. Doğrudan Karşılaştırma

Rihanna without makeup_14

İşte, yıldızın makyajsız ve makyajsız bir şekilde karşılaştırılması. Kuşkusuz bu onun makyajsız en kötüsünü arıyor ama Rihanna'nın bile geri kalanlar gibi kötü günler geçirdiğini göstermek güzel..

15. İmza İmzası

Rihanna without makeup_15

Burada Rihanna, bazı hayranları tarafından sokakta yakalandı ve bazı imzaları imzalamak için bir dakika sürdü. Bu fotoğraftaki stilini seviyorum ve uzun saçları fab görünüyor. Burada harika görünmese bile ve bahse girerim ki bu insanlar onunla tanışmaktan çok memnunlardı..

(tüm görüntüler pinterest.com aracılığıyla sağlanmıştır)

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

47 + = 53