Blog

Robertson ailesi televizyon şovuyla ünlü oldu, Ördek hanedanlığı, Amerika'da A & E kanalında ortaya çıktı. Öncelikle avcılara, özellikle de ördek avcılarına ürünlerle iş yapan ve işleten bir aile şirketi vardı - Ördek Komutanı.

ABD TV tarihinde en çok izlenen kurgusal olmayan kablo dizisi olan bir gösteri oldu ve izleyici toplamlarını ve puanlarını her yerde kırdı. Örneğin, dört sezonun ilk bölümü, 11.8 milyondan fazla gözlemcinin dikkatini çekti.

Yalnız dokuz aylık bir dönemde, Ördek hanedanlığı reklam satışlarında 80 milyon doların üzerinde (2013) satış yaptı ve mal gelirinin 400 milyon doları aştığı söyleniyor. Peki ya Duck Dynasty'nin oyuncu kadrosuna ne dersin??

9 - Sadie Robertson

Değer: 500.000 ABD Doları

Oyuncular Of Duck Dynasty1

Kaynak: Billy Graham Kütüphanesi

Willie Ördek Komutanı'nın CEO'su ve Sadie'nin kızı, şu anda yarım milyon doların üzerinde olduğu söyleniyor. Şirketin asıl kurucusu Phil Robertson'un torunu, ve ana televizyon programından uzakta, kendi başına çok sayıda iş girişimine sahip oldu. Times'ın en çok satan kitabı olan bir kitap yazdı. “Canlı Orijinal”, Ayrıca, Sadie'nin de yazdığı bir kurgusal kitap var. Bunun dışında bir balo elbisesi çizgisi için tasarımcılarla birlikte çalışmakta ve 2014 yılında Yıldızlarla Dans Eden Yıldızlar 19'da rol almıştır..

8 - Missy Robertson

Değer: 4 milyon dolar 

Oyuncular Of Duck Dynasty 2

Kaynak: Pazartesi Pazartesi Ağı

Jase Robertson, şeylerin üretim tarafının sorumluluğundadır. Ördek hanedanlığı endişe duyuyor ve bu hanımla evli - Missy Robertson. Şovda oldukça belirgin bir şekilde yer aldı ve bunun başarısı ve iş nedeniyle 4 milyon dolarlık bir zenginlik oluşturdu..

7 - Jep Roberston

Değer: 8 milyon dolar 

Oyuncular Of Duck Dynasty 3

Kaynak: Hıristiyan sonrası

Jep Robertson, aslında Jules Jeptha Robertson olarak adlandırılıyor ve o da Phil ve Kay’ın en küçük oğlu. Üzerinde başarı elde etti Ördek hanedanlığı show ve o da başlıklı bir kitap yazmaya devam etti, “İyi, Kötü ve Tanrı'nın Tanrısı: Dürüstlük ve Ağrı, İnanç, Aile ve Bağış hakkında bize Ne öğretti?”. Sadece bu değil, Jep ve karısı Jessica, kendi başlarına başka bir şovda başarı elde ettiler. Sonuç olarak kendi spin-off şovlarına verildi. Ördek hanedanlığı, denilen Jep ve Jessica: Hanedanı Büyüyor.

6 - Si Robertson

Değer: 8 milyon dolar 

Oyuncular Of Duck Dynasty 4

Kaynak: Geçit töreni

O komik ama bunu farketmez ve o çok büyük bir parçası haline gelir. Ördek hanedanlığı Televizyon şovu. 2017'de son kez, birçok taraftarın oldukça üzücü olacağı, özellikle de Phil’in erkek kardeşi ve CEO’nun amcasını ve komik komiklerini görmediği söyleniyor..

5 - Jase Robertson

Değer: 10 milyon dolar 

Oyuncular Of Duck Dynasty 5

Kaynak: Alchetron

O profesyonel ördek avcısı Ördek hanedanlığı, Ve aynı zamanda Duck Komutanı CEO'su Willie Robertson ve kurucusu Phil'in oğlu. Karısı Missy Robertson'la birlikte üç çocuğu var ve mümkün olduğu kadar sıkı çalışmayı engellemek için televizyon dizilerinde iyi tanınan grubun işten utangaç biri. Ailesinin “yaramazlık yapıcı” olduğu biliniyorsa, şirketin koşuşturmasında ve makyajında ​​çok çalıştı ve şimdi şirketin ve TV şovunun başarısının sonucu olarak on milyon dolarlık şaşırtıcı bir değere sahip olduğu söyleniyor..

4 - Korie Robertson

Değer: 10 milyon

Oyuncular Of Duck Dynasty 6

Kaynak: Youtube

Ördek Komutanı CEO'su Willie Robertson ile evli olan Korie, mogul ile altı çocuğa sahip olan annedir. Sadece bir anne ve bir eş olarak, Korie de kocasının iş ortağıdır ve şirket, destek, destek ve sıkı çalışma olmadan bugün olduğu yerde olmayacaktır. Sadece şirketin genel işleyişine yardım etmekle kalmadı, aynı zamanda işinin ön bürosunda da çalışıyor ve şov ve iş birliği ile şimdi kocasıyla aynı değere sahip olduğu söyleniyor - etkileyici bir 10 milyon dolar.

3 - Kay Robertson

Değer: 15 milyon dolar

Oyuncular Of Duck Dynasty 7

Kaynak: Ördek avcısı

O kim? Evet, Kay Robertson “büyük anne” Ördek hanedanlığı ev sahibi, kurucu, Phil’in, karısı ve aynı zamanda Willie’nin annesi, CEO ve beş kardeşi. 15 milyon dolarlık değerindeki çoğu iş başarısına değinebilir, ancak mutfakta bir çeşit vızıltı çocuğu olmaya devam etti, hatta kendi yemek kitabını bile serbest bıraktı. “Bayan Kay’ın Komutanı”.

2 - Phil Robertson

Değer: 15 milyon dolar 

Oyuncular Of Duck Dynasty 8

Kaynak: Ördek avcısı

Willie'nin babası ve tüm şirketin babası olan Phil Robertson, sadece bir reality TV yıldızı ve profesyonel bir ördek avcısı değil, aynı zamanda tüm işletmenin arkasındaki iş beyinleridir. Aslında uzun yıllar öğretmenlik yapıyordu ve aynı zamanda eğitim alanında yüksek lisans derecesi aldı, ama belki de daha iyi bildiği ağzı. Bir röportaj sırasında gayet gayrıresmi bir eşcinsel yorumları yaptı ve gösteriden kısa bir süre askıya alındı, ama bu, atasözü onun yeniden eski haline getirilmesinden önce çok uzun sürmedi. Ancak taraftarlardan eleştiri aldı. Tüm bunlara rağmen, bu işin yaratılmasının sonucu olarak 15 milyon dolarlık bir zenginlik ve gerçek bir TV dizisinden de faydalandı..

1 - Willie Robertson

Değer: 20 milyon dolar

Oyuncular Of Duck Dynasty 9

Kaynak: Oyun ve Balık

Duck Komutanı olduğunda Willie Robertson büyük peynirdir ve Ördek hanedanlığı, TV şovu da. Elbette bir avcı ve kurnaz bir işadamı, ama aynı zamanda genel bir “açıkhava adam” ın yanı sıra şimdi bir yazar ve gerçek bir TV yıldızı. Babasıyla birlikte bir genç olarak çalışmak için uzun bir zaman harcadı, çoğu zaman iş dünyasında geçici işler yapıyordu, ama onun azimiyeti de parasını ödedi. Üniversiteye devam etti ve kendini bir işletme derecesi aldı ve bir zamanlar küçük ve aile tarafından işletilen bir şeyden milyonlarca dolarlık bir iş yaratmasına yardımcı olan yeni bilgiydi. Cesur bir Hıristiyan, Willie'nin değerinin 15 ila 16 milyon dolarlık bir bölgede olduğu söyleniyor..

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

45 − 35 =