Blog

HGTV olarak bilinen Home & Garden Television, en çok tanınan Amerikan televizyon kanallarından biri olup, kanal başlığı - ev ve bahçe konularında programlar sunmaktadır. Scripps Networks tarafından sahip olunan İnteraktif, yeniden yapılanma, el sanatları, bahçe ve ev geliştirme çalışmaları, üzerinde durdukları fikirlerdir ve 95.000.000'in (bu arada milyonlarca) Amerikan evlerinin HGTV kanalını aldıkları söylenmiştir. ESPN ve FOX'un ardında, HGTV ABD'de üçüncü en çok izlenen TV kanalıdır..

Ama televizyon kanalının ürettiği ünlü yıldızlardan ne haber? HGTV’nin en büyük 10 yıldızına daha yakından bakmaya karar verdik: ne kadar değer?

10 - Joanna Gaines

1 milyon dolar değerinde 

HGTVs 10 Biggest Stars 1

Kaynak: IGN.com

Joanna Gaines'i kocası Chip Gaines ile birlikte gösterdiği şovdan en çok hatırlayabilirsiniz., Fixer Üst, HGTV için olan. İlk tam sezon, 2014 yılının Nisan ayında yayınlandı ve artık dört mevsimi kemer altına alarak büyük bir hit attı. Onları inşa etmek ve yeniden tasarlamak amacıyla ev almak için müşterilerle birlikte çalışmak üzere bir seri üretildi - Fixer Upper: Tasarımın Arkasında. Sadece bu değil, aynı zamanda Joanna, Magnolia Homes'un sahibi ve kurucusu olduğu gibi, aynı zamanda şirketi, gayrimenkul, konut alt bölümlerini, bir tasarım firmasını ve aynı zamanda bir inşaat şirketini de kapsayacak şekilde geliştirdi. onu bir milyon dolar değerinde bir değere değdi.

9 - Chip Gaines

Değer: 1,5 milyon dolar

HGTVs 10 Biggest Stars 2

Kaynak Manolya Pazarı

Tabi ki, Joanna hakkında, Chip Gaines hakkında konuşmadan konuşamayız, ancak karısından yarım milyon dolar daha fazla olduğu bildiriliyor. İşini yaratmasına ve müşterileri için nasıl bir ev onarımı yapılacağını göstermek için büyük müteahhitlik becerilerini ve gayri menkul know-how'ını kullanırken, şimdi olduğu kadar karlı hale getirmesine yardımcı oldu. Birlikte, harika bir ekip oluşturuyorlar ve biz de önümüzdeki yıllarda ekranlarımızı yenilemeyi görmeye devam edeceğimize emin olduk.!

8 - Mısır Sherrod

Değer: 2 milyon dolar 

HGTVs 10 Biggest Stars 3

Kaynak: Vibe

Televizyonda ve özellikle HGTV'de büyük bir isim var, ama Mısır Sherrod da bir hoparlör, yazar ve TV / radyo kişiliğinin yanı sıra iç tasarım malzemelerini gerçekten bilen biri. Büyük ekran gösterisini yapmadan önce 14 yıl boyunca bir emlakçıydı ve hatta “Amerika'nın en çok sevilen emlakçısı” takma adını aldı. HGTV'de sadece büyük bir isim değil, aynı zamanda Fox, CNBC, NBC ve daha fazlası da dahil olmak üzere diğer ağlarda da düzenli olarak yer aldı ve aynı zamanda iki ev ve bahçe temalı TV şovunun da sunuculuğunu yaptı. Özellik Virgins ve Saygısız Bakireler. Yıldızlarla yapılan sulu bir röportajdan uzaklaşmak için değil, Mısır bir çok A listesindeki ünlülerle konuştu. Tur İstediğiniz Yaşam Oprah Winfrey, ve bunlar Leonardo DiCaprio, Oprah Winfrey kendini, Prens, Beyonce, Jamie Foxx ve daha fazlasını içerir. Onun sıkı çalışması kesinlikle ona bir iyilik yaptı - şimdi iki milyon dolar değerinde olduğu söyleniyor.

7 - Jillian Harris

2 milyon dolar değerinde HGTVs 10 Biggest Stars 4

Kaynak: W Ağı

Kanada'nın British Columbia şehrinde doğan Jillian Harris, Kanada televizyonunda bir iç mimar ve çok sevilen bir isim ve yıllar boyunca birçok TV şovunda yer aldı - Onu Seviyorum ya da Listeyi Gör Vancouver, örneğin, Bachelorette ve Bekâr. Diğer ev ve bahçe TV şovlarında da görünüşlerini unutamazsınız. Kanada’daki Handyman Challenge ve Aşırı Makeover: Ev Sürümü. Bu günlerde kendi iç tasarım öğelerini kendine tanıtıyor ve son olarak (Ağustos 2016), şimdi nişanlısı Justin Pasutto'yla ilk çocuğunu doğurdu..

6 - Christina El Moussa

Değer: 4 milyon dolar

HGTVs 10 Biggest Stars 5

Kaynak: Ekstra

Christina El Moussa ve kocası, Tarek, TV şovuna ev sahipliği yapıyor, Flip veya Flop, ve onlar gerçek hayat emlakçıları. 2008 yılında televizyon dünyasına daldığını gördükleri bu çöküşü, kesinlikle Christina ile pişman olamayacakları bir karar şu an 4 milyon doları aşması gerektiğini söyledi. Christina daha çok şeylerin tasarım tarafına odaklanmış durumda ve emlakçıları The El Moussa Group ile ev ve bahçe dünyasını fırtınaya aldılar. Ne yazık ki 2016 yılının sonuna doğru özel ve gizli bir bölünme yaptılar ve Tarek 2017 yılının başında eşinden boşanma davası açtı.

5 - Scott McGillivray

Değer: 4 milyon dolar

HGTVs 10 Biggest Stars 6

Kaynak: Scott McGillivray

HGTV'nin en sevilen TV şovlarından sadece bir tanesi değil, aynı zamanda bir eğitimci, bir yazar, bir TV sunucusu, bir yatırımcı ve çok yönlü bir işadamı. Tabii ki, çoğumuz onu HGTV Kanada şovunun arkasındaki yüzü olarak daha iyi tanıyacağız, Gelir Mülkiyeti, ve o zamandan beri yargıç olmak için gitti Tüm Amerikan Tamirci rezil Mike Holmes ile birlikte, kendi kitaplarından da birkaçını cezalandırmak. “Evinize Değer Katmak”, Örneğin, 2014 yılında piyasaya sürüldü ve öncelikle insanlara küçük bir servet harcamadan evlerini “nasıl yapacaklarını” öğretmeye odaklandı. Aslında o zamandan beri üç kitap daha vardı ve onun bütün değerinin dört milyon dolar olduğu söyleniyor..

4 - Nicole Curtis

Değer: 5 milyon dolar

HGTVs 10 Biggest Stars 7

Kaynak: Detroit Haberleri

Kendisi beş milyon dolarlık bir değere sahip olduğu söyleniyor, bu yüzden Nicole Curtis'in vakti ile iyi bir şeyler yapması gerektiğini biliyorsunuz. Ev sahibi oldu Rehab Bağımlısı, ve restorasyonun her zaman bir mülke mümkün olan yerlerde yıkım ve yıkımla yapılması gerektiğini düşünün. Bununla birlikte, birkaç farklı konuda eğitildi ve yapabileceği işlerin listesi hem etkileyici hem de kapsamlı - reality show sunucusu, iç tasarım kraliçesi ve aynı zamanda lisanslı bir emlakçı. Kariyeri 90'lı yıllarda başladığı günden bu yana güçten güç almaya gitti ve artık eviniz için tüm aksesuarların üzerinde çalıştığı söyleniyor..

3 - Bryan Baeumler

Değer: 15 milyon dolar

HGTVs 10 Biggest Stars 8

Kaynak: Toronto yıldızı

Bryan 2003'e kadar bir televizyon sunucusu olamadı ve ondan önce bir hava kargo işletmesinin ardındaki koşucuydu ve kariyer değişimini oldukça şaşırtıcı hale getirdi. O zamandan beri, kanal için bir dizi TV şovunun ardındaki yüzdü ve en popüler olanlardan bazıları. Bryan'a bırak, Afet DIY: Yazlık Sürümü, ve ayrıca Afet DIY. En son şubesi Bryan Evi, Onun ve onun karısı binasının yolculuğunu takip eden, onların hayalindeki evdi. Bu, Kanada TV tarihinde en yüksek puan alan HGTV şovu oldu ve bunun bir sonucu olarak bir dizi spin-off gösterisi vardı - Bryan Evi: Kayalar Üzerine, Bryan Evi: Çubuklarda ve Bryan Evi: Son Saman, Örneğin.

Onun televizyonu varlığı, hava kargo işinden daha fazla para kazanmasını sağladı ve şimdi 15 milyon dolarlık ve daha pahalı bir değere sahip olduğu söyleniyor. Karısı Sarah ile birlikte, evde ve bahçe televizyonunda oldukça güç çifti oldular.!

2 - Jonathan ve Drew Scott

Değer: 20 milyon dolar

HGTVs 10 Biggest Stars 9

Kaynak: Scott Kardeşler

Jonathan ve Drew ikizler ve aralarında en ufak bir kıskançlık yaratmadığımız yirmi milyon doların üzerinde olduğu söyleniyor. Emlak Kardeşleri Bu iki o kadar popüler oldu ki, Drew bir girişimci, bir emlakçı ve aktör olmasına rağmen TV dünyasını iç tasarımın doğru şekilde nasıl yapılacağını göstermenin yanında. Jonathan aynı zamanda yeteneklidir ve yüklenici, illüzyonist ve film / televizyon yapımcısı yapabilir..

Çiftleri televizyonda görünmekten ve ev satmalarından ayrıldı ve lüks yaşam tarzını çevreleyen iki şirket olan Scott Living ve Dream Homes için bir kez daha bir araya geldi. Çift-ikilinin birbiri için oldukça iyi olduğu görülüyor. Ve kayıt için aralarında dört dakika var ve Jonathan ilk önce doğdu.

1 - Mike Holmes

Değer: 25 milyon dolar

HGTVs 10 Biggest Stars 10

Kaynak: hgtv

Çoğu hane, Mike Holmes'un kim olduğunu biliyor - Kanada'daki evleri tadilattan, hassas bir şekilde Toronto'dan kurtarıyor. O yüz ve arkasındaki isim Homes'ta Holmes, ama aynı zamanda bir yargıç Tamirci Süperstar Yarışması, ve ayrıca Scott McGillivray ile Amerikan kuzeni, Tüm Amerikan Tamirci. Babası tarafından 6 yaşında genç yaşta öğretilen genç delikanlıdan fena değil! Holmes kendi inşaat şirketini kurduğunda 19 yaşındaydı ve sadece iki yıl sonra bir yenileme firması izledi. Zayıf tadilatların tamamlanmasından bu kadar çok hasta olduktan sonra, 2006 yılında Holmes Vakfı'nı kurdu ve bu da gençleri bina ve inşaat ticaretini üstlenmeye teşvik etmek ve cesaretlendirmek ve umutsuzca artık işçiliği engellemeye çalışmaktı..

Tadilat, iş dünyası ve televizyon dünyasındaki başarısından bu yana, Holmes bir kitap haline geldi ve bunlardan biri en çok satanlar haline geldi. Şimdi HGTV yıldızlarının listesinde en zengin adam 25 milyon doların üzerinde. Oğlunun ticaretin püf noktalarını öğretmeye başladığında babasının bunu görüp göremeyeceğini merak ediyoruz.?

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 7 = 2