Blog

Güzellik her şekil ve boyutta gelir ve bu listeye eklemek istediğimiz çok kadın vardı. Sadece 20 güzellikleri seçmek zor işti! Seçimlerimizi yapmak için dünyanın dört bir yanından aktrisler, şarkıcılar, modeller, girişimciler ve iş kadınları ile, neden onu daraltmak çok zor olduğunu anlayabilirsiniz. Elbette önerilerinizi bekliyoruz. Bu listedeki kimlerin ait olduğunuzu bilmek istiyoruz. Aşağıdaki yorumlarda önerilerinizi paylaşın.

1 - Gigi Hadid 

seksi and Sexiest Girls in The World 2017 2

Siz ve benim için Gigi Hadid olarak bilinen Jelena Noura Hadid, dünyanın dört bir yanında yer alan bir model. Geçtiğimiz yıl (2016), İngiliz Moda Konseyi onu “Uluslararası Yılın Modeli” olarak adlandırdı ve sadece bu modellemenin kendisi için bir isim yaptığı modelleme dünyasında değil. Ayrıca erkek arkadaşı Zayn Malik’in 2016 hit “Pillowtalk” da yer aldığı müzik videosu dallarında da yer aldı. (Bu şarkıya kim takıntılı değildi?) Daha önce, DNCE’nin 2015’teki “Cake of the Ocean” adlı ismini ve aynı yılın muhteşem Calvin Harris’in “Ne Kadar Aşkınız” olduğunu belirttik. Kariyerine ilk iki yaşında başlayan ve Baby Guess ile çalışan bir kız için fena değil!

seksi and Sexiest Girls in The World 2017 1

2 - Eugenie Bouchard

seksi and Sexiest Girls in The World 2017 3

Kısa süre önce “teniste en popüler bebeklerden biri” olarak geçen Kanadalı tenisçi Eugenie Bouchard, özellikle ABD Açık 2017 söz konusu olduğunda, son maçlarda mükemmel bir performans göstermedi. İlk turda eline geçenler, Instagram hesabını düzenli olarak güncellemeyi durdurdu, ancak aynı zamanda bir nakavt olduğunu kanıtlayan saucy enstantanelerle. 1,5 milyonu aşkın takipçiyle, dünyanın 2017'deki en sıcak ve en seksi 20 kızında kesinlikle onun yerini aldığını düşünüyoruz, değil mi??

3 - Beyonce

seksi and Sexiest Girls in The World 2017 4

Daha yeni bir bebeği vardı ve 36 yaşındaydı, ama bu, Beyonce'nin bu konuda çok iyi ve şiddetli bir şekilde görünmesini engellemiyor. Dünya rekorları kıran her yerde, son sözleri süper yıldızlık şöhretine en çok benzeyen fotoğraflardan biri. * Bu * Hamilelik duyuru 11.1 milyon beğeni kazandı (yazı yazıldığı sırada doğru) ve şimdi resmi olarak sosyal paylaşım platformunda en çok beğenilen imaj.

seksi and Sexiest Girls in The World 2017 5

4 - Behati Prinsloo

seksi and Sexiest Girls in The World 2017 6

Behati Prinsloo'nun kim olduğunu bilmiyorsanız, bir göz atın. Sadece 2017'de en seksi ve seksi kızlardan biri değil, aynı zamanda Victoria’nın Gizli Meleği. Aslında, konu üzerinde dururken, bir melek olmak üzere olduğunu anlatan videosu, bir noktada sitenin en popüler videolarından biri haline geldi. Bir Güney Afrika-Namibya modeli olan kariyeri aslında Miu Miu ve Prada ile başladı ve uzun bir süre sonra Marc Jacobs ve Mario Testino gibi kişiler tarafından seçildi. 2014 yılında Maroon 5'in baş adamı Adam Levine ile evlendi ve daha da güzel bir kızı olan güzel bir kıza sahip olmak için gittiler - Dusty Rose.

5 - Margot Robbie 

seksi and Sexiest Girls in The World 2017 8

Çoğumuz Avustralya doğumlu aktris Margot Robbie'nin yakın zamanda Harley Quinn'i tanımasını daha iyi bileceğiz İntihar Kadrosu film. Joker’in açık / kapalı, biraz kızarık bir kız arkadaşı dışında, birkaç rol oynadı ve son birkaç yıl içinde onu fark etmiş olabilirsiniz. Tarzan Efsanesi, Viski Tango Foxtrot, odak, Zachariah için Z, ve ayrıca Para Avcısı.

seksi and Sexiest Girls in The World 2017 7

2018, güzel yıldız için gerçekten iyi bir yıl olmayı vaat ediyor Peter Tavşanı, terminal, ve İskoç Mary Kraliçesi Serbest bırakılmak. Belki de 2018, ‘Favori Aksiyon Filmi Oyuncuları 'Halkın Seçimi Ödülü veya" En İyi Kadın Yeni Gelenler "İmparatorluğu Ödülü'ne katılmak için bir ödül alır.?

6 - Rihanna

seksi and Sexiest Girls in The World 2017 10

Şu an dünyadaki en çok konuşulan kadınlardan biri. Chris Brown'la onun arasındaki ilişki * ve Drake'le birlikte açık / kapalı bir dallanma, hepimizi asılı tutuyor. Tabii ki, bir kız aşk hayatı tarafından tek başına yapılmaz ve hepimiz Rihanna'nın kendi başına bir kurnaz bir iş kadını olduğunu hatırlamalıyız, genellikle Kraliçe gibi papları çalıyor..

seksi and Sexiest Girls in The World 2017 9

Oyuncu ve yazar-yazarlar internet trolleriyle “şişman” olarak adlandırılan çürütücüler, bir araya getirdiği müzik kadar esprili ve modaya olan sevgisi ve moda ikonu olarak övgü aldı. Son on yılın arkasındaki en unutulmaz kıyafetlerden bazılarıyla, neden olduğunu anlayabiliriz..

7 - Amber Heard

seksi and Sexiest Girls in The World 2017 11

Amber Heard / Johnny Depp dramasıyla ilgili fikriniz ne olursa olsun, bir şey inkar edilemez. Amber çok güzel bir kadın ve Tinseltown'da da gayet güzel. Bu daha çok, 2004 yılında ilk filmini ilk kez çektiğini düşündüğünüzde, bu da Cuma gecesi ışıkları. Birkaç yıl sonra kendi lider rolünü aldı ve 2006 filminde oldu., Bütün erkekler aşk Mandy Lane. Sonra ortaya çıkan Rum Günlüğü, Zombieland, Bilgilendiriciler ve Kızgın Sürücü, Hollywood dünyasında kendisini ciddi bir aktris olarak kurduğunu söylemek güvenli idi. Oh, ve bu güzel bir tane. Kayıt için önümüzdeki birkaç yıl bu oyuncu için gerçekten iyi birer set olacak. Adalet Ligi, Londra Alanları ve Akvaryum hepsi çıkıyor ve hepsi onunla paylaşıyor!

8 - Ariana Grande

seksi and Sexiest Girls in The World 2017 12

24 yaşındaki Ariana Grande son zamanlarda özellikle Manchester Arena bombalamasıyla ciddi başlıklar yaptı. One Love Manchester konserini trajedilerden etkilenenler için para toplamaya yardım ettikten sonra, aynı zamanda bağış toplamanın 25 milyon dolarlık bir çığır açtığı da bildirildi. Aslında, güzel olduğu kadar, Ariana’nın yardım çalışması kesinlikle göz ardı edilmemelidir..

seksi and Sexiest Girls in The World 201713

Sadece 10 yaşındayken, Florida'da bir gençlik grubu olan Kids Who Care'i kurmaya yardım etti ve vegan olmaya başladı, hayvan hakları için kampanya (özellikle belgeselden sonra Florida'daki Seaward'a karşı) Blackfish serbest bırakıldı). Ve sonra o çıktı o MAC Kozmetik hattı yayınladı, LGBTQ topluluğu için yaptığı iş, yanı sıra AIDS ve HIV tarafından etkilenen olanlar, ve onun için umursadığı kurtarma hayvanları ... Ayrıca onu seviyoruz, hepsi biz diyorsun.

9 - Anne Hathaway

seksi and Sexiest Girls in The World 2017 15

Bu İngiliz şarkıcı ve aktris, Mia Thermopolis'in komik bir şekilde rol oynadığı rolüyle tanınıyor. Prenses Günlükler. Bu 2001'de geri döndü ve takip eden yıllarda ciddi hit filmler çekti. Şeytan Marka Giyer 2006 yılında geldi, Sevgililer Günü 2010'da, Alice Harikalar Diyarında aynı yıl içinde, Kara Şövalye Yükseliyor, Sefiller, yıldızlar arası … Listelemek için çok fazla şey var.

seksi and Sexiest Girls in The World 2017 14

Tomurcuklanan bir film kariyerinin yanı sıra, Anne Hathaway de bu listede yer alan kadınların birçoğu gibi sadaka için adil bir iş çıkardı. Yakın zamanda bir BM Kadın İyi Niyet Elçisi olarak atandı ve LGBTQ topluluğunu destekledi ve ayrıca Nike Vakfı, Step Up Women Ağı, Dünya Bankası ve daha fazlası ile çalıştı..

10 - Kendall Jenner 

seksi and Sexiest Girls in The World 2017 17

Kardashian-Jenners her zaman haberlerde ve her zaman en iyi sebeplerden dolayı değil. Kendall Jenner istisna değil, özellikle de * Pepsi reklamı. Kesinlikle millet bölünmüştü, bu kesin. Vogue'un “Instagirl dönemi” olarak adlandırdığı bir çağda, çoğunlukla sosyal medyası nedeniyle bir model, o da oldukça iyi görünüyor ve hatta 2016'dan itibaren fotoğrafçı rolüne dalmış durumda..

seksi and Sexiest Girls in The World 2017 16

Tabii ki, aile her zaman tartışmalarla örtülüdür ve müzikal büyüklerin yüzleriyle bezeli Kendall Jenner - tişörtlerin en yeni girişimlerinden biri inceleme ile karşılanmıştır. Hatta ailenin telif hakkı ihlali nedeniyle dava edildiğini gördü. Hata. Son zamanlarda La Perla ile olan eşleşmesi bile daha sonra Victoria'nın daha önce iptal etmek zorunda kaldığı bir Secret Secret düzenlemesiyle çarpıştığında öfke ile karşılandı..

11 - Priyanka Chopra

seksi and Sexiest Girls in The World 2017 18

Priyanka Chopra'nın, Dünya 2017 yarışmasında kazandığı en iyi ve en seksi kızlardan biri olduğunu biliyoruz, çünkü Miss World yarışmasında kazandığı gerçeği bunu doğrulamaktadır. Kuşkusuz ki, bu 2000'de geri döndü, ancak bir dizi endüstride kendi adına isim yapmak için gitti. Bir güzellik kraliçesi kazanan olmanın yanı sıra, aynı zamanda bir film yapımcısı ve aktris, bir şarkıcı ve bir hayırsever de. Kayıt için, aynı zamanda Hindistan'dan gelen en popüler ve en yüksek maaşlı ünlülerden biri. Geçen yıl (2016), Time dergisi onu dünya listesindeki en etkili 100 insanın üzerine koydu..

12 - Scarlett Johansson

seksi and Sexiest Girls in The World 2017 19

Kaynak: Pinterest

Birkaç kez Marilyn Monroe ile karşılaştırıldı ve muhteşem Scarlett Johansson'a bir göz attıktan sonra nedenini anlayabilirsiniz. Her şey 1994 yılında bir filmde göründüğünde başladı Kuzeyinde. Sadece iki yıl sonra ve o bir rol aldı Manny & Lo, ve film gibi büyük rollerle kendini bulduğunda birkaç yıl geçti. İnci Küpeli Kız 2003'te, Çeviri Kayıp aynı yıl ve Hayalet dünya 2011 yılında.

Oh, ve şaşırtıcı derecede güzel olmanın yanı sıra, Scarlett Johansson da zengin. Tüm zamanların Kuzey Amerika'nın en çok rağbet gören oyuncusu. Geçen yıl (2016), görünüşe göre 1,2 milyar dolar kazandı..

13 - Cheryl

seksi and Sexiest Girls in The World 2017 21

TV kişiliği, şarkıcı ve dansçı, Cheryl, eskiden Cheryl Fernandez-Versini, Cheryl Cole ve ayrıca Cheryl Tweedy olarak bilinir. Başarısız ilişkiler dizisi (ve evlilikler) takiben, tek isim esasına başvurdu ve tüm bu hisleri hissediyoruz..

seksi and Sexiest Girls in The World 2017 20

Tabii ki bir süreliğine sessiz kaldı. Haberlerin, One Directioner, Liam Payne ile çıktığını ve bu yüzden hamile olabileceğini duyurduğunu uzun süre hissetmemişti. Kamu spekülasyonu aylar sonra, bebek Ayı sonunda doğdu. Bunun yanı sıra, şu anda bir İngiliz kadın sanatçıdan en fazla bir numaralı single için (Jess Glynne ile birlikte) en üst noktayı tutuyor. Her ikisi de şu anda merak ettiyseniz, 5 bekarda durmaktadırlar..

14 - Taylor Swift

seksi and Sexiest Girls in The World 2017 22

Şu anda “Bakın Beni Ne Yaptığına Bakın” şarkısı söylüyorsunuz ve ona karşı çıkalım, ister sev ister seversiniz, Taylor Swift çok güzel bir kızdır. Bir zamanlar ülkesi titreşimleri yüzünden şöhrete kavuşan şarkıcı, artık çok başarılı bir pop sanatçısı. “Reputation” albümünden en son single'ı, İngiltere'de ilk kez bir numara ve ABD'de beşinci bir numara verdi. Çok çekici, duydun mu??

15 - Nana Im-Jin-Ah

seksi and Sexiest Girls in The World 2017 23

Kaynak: Pinterest

Bazıları onu Nana olarak daha iyi tanıyor, ama Nana Im-Jin-Ah Güney Kore'den bir model, aktris ve şarkıcı. Bazıları onu ana gruptan, Okul Sonrası'ndan veya belki de bundan "Alt Grup" dan, Orange Caramel'den biliyor..

Kariyeri boyunca çalışmalarına çok fazla ilgi göstererek liseden mezun oldu ve tamamen lisanslı bir makyaj sanatçısı olmaya devam etti ve sadece ülkenin en güzel listelerinden birkaçını görmedi, aynı zamanda birkaç podyum.

16 - Selena Gomez

seksi and Sexiest Girls in The World 2017 24

Bir zamanlar Justin Bieber’ın kız arkadaşıydı, ama Selena Gomez’in kendi kariyeri var, ve adil olmak için gelmeden önce çok meşhurdu. Her şey onun içinde oynadığı bir çocukken başladı Barney & Arkadaşlar, ama öyleydi Waverly Büyücüleri Bu onu gerçekten şöhrete vurdu. Çocukluk yılları boyunca bir dizi çocuk odaklı televizyon programı vardı, ama o zamandan beri hızlı bir şekilde büyüdü. Tomurcuklanan bir müzik kariyerine ek olarak Selena, çok popüler Netflix serisinde bir yapımcının pozisyonunu da aldı., 13 Sebep Neden. Genç yıldız için zihinsel sağlığa odaklanmak önemliydi, özellikle de kendi savaşları olduğu için, ve hatta kişisel şeytanlarıyla başa çıkmasına yardımcı olmak için sosyal medyadan kısa bir süre arandı..

17 - Pia Wurtzbach

seksi and Sexiest Girls in The World 2017 26

Filipin endüstrisinde tanınan bir piyes ve model olan Pia Wurtzbach formunda ellerinde başka bir güzellik kraliçesi var, ama aslında Batı Almanya'nın Stuttgart şehrinde doğmuştu. 2015, Miss Universe Filipinler'i ve daha sonra Miss Universe'yi taçlandıran güzellik yarışması kraliçesi için harika bir yıldı. Kariyeri bundan çok önce başladı, ancak 4 yaşındayken farklı bir isimle hareket ediyordu - Pia Romero.

seksi and Sexiest Girls in The World 2017 25

Toplumsal cinsiyet eşitliğini destekleyen gururlu bir lider olan Pia, çocuk sahibi olma ya da yakın gelecekte evlenmeye niyetli olmadığını ve BM ile birlikte çalışmaya başladığını ve Asya ve Pasifik için İyi Niyet Elçisi olduklarını açıkça dile getirdi..

18 - Emilia Clarke

seksi and Sexiest Girls in The World 2017 28

Emilia Clarke şuan filme gidiyor Şüphenin üstünde, Onu Johnny Knoxville, Thora Birch ve Jack Huston ile birlikte oynayacak bir film. O filmde başrolde rolü var, ama daha iyi bildiği şey bu değil. Aslında, hayranlarının birçoğu, tüm dünyayı fırtınaya kaptıran HBO serisinde düzenli olarak Daenerys Targaryen adında onu tanıyacaktır., Game of Thrones. Seri Oyuncular Guild Ödülleri, Primetime Emmys ve hatta Critic’in Seçme Ödülleri de dahil olmak üzere dizide oynadığı bir dizi ödül için aday gösterildi. Birkaç tane de kazandı.

seksi and Sexiest Girls in The World 2017 27

2011'de “Breakout Performance - Female” için Scream Ödülü ve 2013'te de bir SFX Ödülü verildi. 27 adaydan 5 tanesinin sahibi oldu, 5 ve kazanmadığını düşünüyoruz, özellikle de film ve televizyon endüstrisinde çok büyük bir yetenek var..

19 - Gal Gadot

seksi and Sexiest Girls in The World 2017 30

O var Mucize kadın Bu yüzden bu listede kesinlikle bir yeri hak ettiğini düşünüyoruz ve bununla yüzleşelim, o da güzel. Hem kadın hem de erkeklerin Wonder Woman karakterine bakmasını istiyordu ve 32 yaşındaki İsrailli doğumlu modelin ve aktrisin bunu kesinlikle idare ettiğini düşünüyoruz..

seksi and Sexiest Girls in The World 2017 29

Birçoğunuzun Gal’ın da rol oynadığını hatırlıyorum. Hızlı ve Öfkeli Filmler, Gisele Yashar gibi ve tüm sinema kariyerine başlamadan önce, Miss Israel'di. Bu doğru, elimizde başka bir güzellik kraliçesi var. Sadece güzel değil, Gal Gadot da tam anlamıyla Wonder Woman rolünü iki yıl boyunca İsrail Savunma Kuvvetleri'nde bir savaş antrenörü haline getirdi..

20 - Lais Ribeiro

seksi and Sexiest Girls in The World 2017 31

Brezilyalı model Lais Ribeiro, aslında oğlunu doğurduktan bir yıl öncesine kadar modellemeye başlamadı. Bir arkadaş ona model olmaya çalışmasını söyledi, o da yaptı. Açıkçası, süper bebek için büyük bir öneriydi ve Dolce & Gabbana, Chanel, Versace ve hatta Louis Vuitton gibi tasarımcılarla çalışmasından birkaç yıl önceydi. Oh, ve bu da Victoria’nın Gizli üyeliğini ortaya çıkarmadan önce..

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =