Blog

Dünya 2013 Part A'daki En Popüler Erkekleri kontrol ettiniz mi? Beğendiğin güzel yüzleri göreceksin. Adam Levine, George Clooney, Bradley Cooper ve Ryan Gosling.

Dünya 2013 Part B'deki En Popüler Erkekler, sizin gibi süper ateşli erkeklerin yağdığını görecek. Jason Statham, İngiliz şarkıcı James Arthur, ve hatta gördük Taylor lautner onun üstü kapalı! Bir göz atmanı ya da bir şey almanı istemiyoruz.!!

Şimdi geldik Bölüm C Koleksiyonumuzdan - 51 Numaraya kadar - 75. Değerli Vin Diesel ile işleri başlatacağız ve size sıcak erkeklerin yolunda çok daha fazla şey geleceğine söz verebiliriz.!

51. Vin Diesel

Vin Diesel 1

Aman Tanrım, kim biraz Vin Diesel sevmez ki? Çok ateşli, yırttı, çok büyük ve çok tatlı! Ne aşk değil? Bu muhteşem adamın güzelliğine hayran olmak için birkaç dakikanızı ayırın:

Vin Diesel 2

Oh ve sadece bayanlar biliyorsun; Hızlı ve Öfkeli 6 bu yıl çıkıyor! Bu, aslında erkeklerin VE kadınların beğenilerine hitap eden çok az araba tabanlı filmlerden biri olmalı! Neden olduğunu merak ediyoruz…?

Çok beklenen gibi Hızlı ve Öfkeli 6 2013'te Vin Diesel'in de birkaç filmi daha var - Riddick, Dizinin üçüncü bölümü, Karl Urban'ın, Katee Sackhoff ve Keri Hilson'un yanı sıra Vin Diesel'ı da göreceksiniz. Görünüşe göre başka var. xXx kartlarda da film! Heyecanlı gıcırtı!

Vin Diesel F&F6

Mark Sinclair Vincent aka Vin Diesel, 18 Temmuz'da New York'ta doğdu.inci, 1967 ve en iyi Dominic Toretto rolü ile bilinir. hızlı ve Öfkeli Büyük yırtık kaslı ve çok derin bir sesle. Eşcinsel olduğu söylentilerine rağmen, (bunların neden kaynaklanmaya devam etmeyeceğinden emin değiliz!) Bir zamanlar başrol oyuncusu Michelle Rodriguez'den çıkmıştı ve şimdi kız çocuğu olan Paloma Jimenez adında bir model-kız arkadaşıyla birlikte. Kişisel yaşamını çok kişisel tuttuğu için çok iyi bilinir ve bir keresinde ailesi için gizlilik oyu vermesi, Marlon Brando ve Al Pacino olarak benim harikalarımın yapılmasını ister..

52. Pauly D

Pauly D 1

Buna kaç kişinin müdahale ettiğini umursamıyorum, onu listeye koyarım. Vuruş TV şovunda en sevdiğimiz karakterlerden biriydi. Jersey Shore ve biz Snooki'nin gittiği ve kendisinin sevimli bir erkek çocuğa sahip olduğu ve biz onu sevdiğimiz ve bildiğimiz şekilde kaçınılmaz olarak sona erdirdiği için üzgünüz..

Sevimli DJ, Paul DelVecchio, 5 doğduinci Temmuz, 1980, aceleyle unutmak istediğinizi bildiğiniz Rhode Island aksanlarından birine sahiptir ve çılgın “saçma” tarzı saçları, binlerce, hatta belki de milyonlarca kadının dünyanın her tarafından sevilmesini sağlamıştır..

Kendisini İtalyan-Amerikan olarak sınıflandırıyor, 16 yaşındayken DJ'lere başladı, ama onun adıyla ünlü Pauly D'yi canlandırdı. Jersey Shore Onu D-List şöhretine yolladı. 2009'da başlayıp altı mevsimde koşarak, bu talihsiz felaketi çok tehlikeli bir durumda gördük ve birçok yakalama ifadesine güldük.. “Yumruk pompa, itme, saplama” ve “GTL: Spor salonu, bronzluk, çamaşır” Her zaman bizim favorilerimiz olacak. Ve kim muhtemelen unutabilirdi “Kataablar heeere!”

Pauly D 2

Onun spin-off şovu var, Pauly D Projesi Hala devam ediyor ve 2011 yılının Ağustos ayında 50 Cent'in etiketiyle kaydoldu ve bu yüzden meşgul olmaya devam ediyor. Ve aşk hayatı - şovu gördüyseniz, neden bu kadar fazla yazamayacağımızı anlayacaksınız! Winky yüzü!

53. Liam Neeson

Liam Neeson 1

Brits için tekrar köklenme ve korkutucu ama inanılmaz derecede seksi Liam Neeson'a geliyoruz. Hollywood Hottie listesinde bir başka yaşlı adam, o 7 Haziran'da doğduinci, 1953 (Kuzey İrlanda'daki yazarlarımız - bir İkizler!) Bir gün sonra. Biri Guinness için bir fork lift sürücüsü olarak çalışıyor, (oldukça kıskanılacak bir iş!) Şimdi filmden sonra dünyayı çevreleyen çılgınlık ile tanınıyor. Alınmış, ve sonra Alınan 2 serbest bırakıldı. Şimdi, Pinterest.com gibi çok sayıda site sitesinden sorumlu olmakla birlikte, onun gibi efsanevi filmlerde de göreceksiniz. Titanların Gazabı, Gri, A Takımı, Batman Başlıyor ve Aslında aşk.

Liam Neeson Meme

Ne yazık ki Liam için, kötü bir kayak kazası geçirdikten sonra aktris Natasha Richardson ile olan evliliği, öldüğünde 2009 yılında kısaltıldı. İki oğlu vardır ve o zamandan beri İslam inancına dönüşmüştür ve şimdi bir Amerikan vatandaşı olarak vatandaşlığa alınmıştır..

Liam Neeson 3

2013, Liam Neeson için çok güzel bir yıl olacak. O yeni filmde bir ses Somun İşi Katherine Heigl, Brendan Fraser, Will Arnett, Stephen Lang ve Jeff Dunham ile birlikte. O da filmlerde rol alacak - Khumba, Non-Stop, Mezar Taşları Arasında Üçüncü Kişi ve Lego filmi 2014 yılında çok yoğun bir çocuktu!

54. Channing Tatum

Channing Tatum 1

Size bir dakika bayanlar verelim mi? Başka bir resim hakkında nasıl?

Channing Tatum 2

Şimdi daha iyi? Değişen Matthew Tatum, 26 Nisan'da doğduinci, 1906, sadece bir oyuncu değil, aynı zamanda bir yapımcıdır! Bu, mükemmel biçimlendirilmiş vücudunun, EPIC filmindeki dans yeteneklerinin üzerine atılmaya bile başlamadan önce. Sihirli Mike, sekiz ay geçirdiği zaman hayatına dayanan ACTUALLY Florida'da sıyırma.

Ne yazık ki bizim için hanımlar, Channing Tatum hayatının aşkı Jenna Dewan ile birlikte çalışmaya başladı. 2009 yılında evlendiler ve 2012'nin ikinci aşamasında ikisi birlikte ilk çocuklarını beklediklerini açıkladılar..

Değişim, gerçek hayatta alınabilir, ancak bu, film-toprağında onun üzerine düşmemizi engellemez. Tabii ki, başka bir kaç filmde var. Sihirli Mike. Oradaydı Yemin Rachel McAdams yanında, 21 Jump Street, Sevgili John ve O adam. Bu filmlerin her biri Channing Tatum'un hayran kitlesini yeni arttırdı ve şimdi Hollywood'da en çok kazanan adamlardan biri olarak kabul edildi. "En iyi on" Tüm dünyada hottie olmak için stil ödülleri.

Channing Tatum 3

2013, bir dizi hit filmin yayınlanması için Channing için çok yoğun bir yıl olacak. Kaçınılmaz komik var 21 sokak 2 atlama, Görmek için sabırsızlanıyorum! Ayrıca var Foxcatcher Yakında, Steve Carell, Sienna Miller ve Vanessa Redgrave ile birlikte oynadığı Channing'i görecek. Beyaz Saray Düştü Ayrıca Jamie Foxx, Maggie Gyllenhaal ve Jason Clarke'ın da rol aldığı heyecanla beklenmektedir. Ayrıca var Amerikan askeri Joe: Misilleme, Yan Etkiler, Daha yeni çıkmış olan ve aynı zamanda bir kaç filmi de 2014'te piyasaya sürdüğü bildirildi - Channing Tatum düzeltmesi için bolca zamanımız var.! (Filmlerden en az birinde onun üstünü çıkardığından emin olabiliriz!)

55. Colin Egglesfield

Colin Egglesfield 1

Bu kesinlikle Hollywood'da çok güzel bir yüzdür ama bahsettiğim bir kaç kişi, bu Hollywood ateşini daha önce nerede göreceğinizi merak ediyorsunuz, değil mi? Eh, bir kaç şey listeleyim - Ödünç Alınan Bir Şey, S.W.A.T., Güzel Hayalperest… Herhangi bir çan çal?

9 Şubat doğumluinci, 1973'te, Colin Egglesfield, 1970'lerin hit televizyon programındaki uzun süredir oynadığı rolüyle daha iyi biliniyor., Bütün Çocuklarım, Josh Madden rolünü oynar. Ayrıca Auggie Kirkpatrick'in bir parçası olabilir. Melrose Place İlk önce onu süper yıldızlığa mı gönderdi? Şovlardan ne haber? Gilmore Kızlar ve Charmed? Bunlarda da rol aldı! Hangisi olursa olsun, bu hile yapmış gibi görünüyor ve Colin şimdi sadece bir Hollywood hottie değil, aynı zamanda önümüzdeki birkaç ay boyunca yoğun bir çocuk!

TV şovunda Colin'i görmeye devam edeceksiniz Müşteri listesi, ama boru hattında da bir film var Cennette bir yabancı, Colin, Stuart Townsend'in yanında Josh'un rolünü oynar. Ayrıca film de var Ev Film yolculuğunun üretim aşamasını yeni bitirmiş olan ve daha fazla ayrıntı yakında piyasaya sürülecek! Oh ve kekin üzerindeki mutlak kiraz için, o da hit-film-dönüş filmlerinde Christian Grey parçası için koşuyor grinin 50 Tonu! Cehennem alabilir miyiz evet?

Colin Egglesfield - 50 Shades

Ayrıca bir model ve sahibi Shout Out Giyim, Colin Egglesfield, çekimleri sırasında Jennifer Love Hewitt'e romantik olarak bağlandı. müşteri birlikte. Buna rağmen, gerçekten hiçbir şey gerçekleşmedi ve Colin'in kişisel ilişkilerini göğsüne çok yakın tuttuğu görülüyordu..

56. Conor Maynard

Conor Maynard 1

Takım için bir başka Brit daha, Conor Maynard'ı henüz duymadıysanız, yakında olacak! 21 Kasım'da doğdust, 1992'de Brighton'dan gelen bu İngiliz tatlısı, EMI'nin büyük etiketine imza attı ve ABD müzik efsanesi Ne-Yo ile işbirliği de dahil olmak üzere birkaç güzel rock pisti yayınladı. Arkanı dön. O da bir başka İngiliz büyük - Rita Ora ile birlikte söylediği süper iyi Better Than You vardı. Bu İngiliz harika çocuğunun vermesi gereken en son müzikal armağanıyla başrolde oynadığı Wiley, çocuğun harika şeyler için tasarlandığını gösteriyor.!

Conor, 2013 yılı için KissBeach festival serisinde garantili bir nokta ve bol miktarda tanıtım ile yoğun bir programa sahip olacak. Ayrıca, bir İngiliz aktris, Preeya Kalidas ile bildirdiği romantizm ile; 12 yaşında kıdemli. Belki de Harry Stillerini Cougar-Dater olarak rakip etmeye çalışıyordur.?

Conor Maynard 3

Kısa bir süre sonra çıkacak olan ikinci albümü var. Bir Numaralı (İngiltere listelerinde) - Kontrast (Rakipler) ile yarışacak. Drake, Ed Sheeran ve John Mayer gibi isimlerle çalışmak istediği için sanırım bu alanı izlemek ve neler olduğunu görmek zorundayız….

57. Andrew Garfield

Andrew Garfield 1

Andrew Russell Garfield, 20 Ağustos'ta doğduinci, 1983 LA'da doğdu, ancak 3 yaşındayken İngiliz Anne ve Amerikalı Babası ile İngiltere'ye taşındı. Zaten arkasındaki bir dizi hit film ile, biz özellikle merakla beklenen düşündüğünüzde, onu henüz bir fuar için görmeyi bekliyoruz. İnanılmaz Örümcek Adam 2 2014 yılında piyasaya çıkacak.

Son zamanlarda birkaç iyi filmde onu göreceksin; sadece değil İnanılmaz örümcek adam Emma Stone'un yanında oynadığı onu gördük! Ayrıca vardı Sosyal ağ ki, bununla yüzleşelim; sadece parlaktı. Onu da görmeliydin. Gitmeme asla izin vermedin, Doktor Kim TV dizileri ve Kuzular için Aslanlar, 2007'de çıktı.

Andrew Garfield Spider Man

Birçok Hollywood aktörü ve oyuncu tarzı romantik çizgi gibi, Emma Stone ve Andrew Garfield, İnanılmaz örümcek adam, ve iddia edilen romantizm mümkün olduğunca uzun süre sessiz kalmasına rağmen, birçok kişi ekran bağlantısına yorum yaptı. Aslında bu gerçekte her ikisinin de parçaya nasıl geldiklerini - zaten mevcut olan kimyalarıyla mükemmeldi. Görünüşe göre 2012 yılının nisan ayında birlikte hareket ettiler, ancak bir süre sonra röportajda Bugün Amerika, birlikte olmadıklarını belirtti. Sanırım bu alanı izlemek zorundayız…

58. Matthew McConaughey

Matthew McConaughey 1

Sarı saçlı, mavi gözlü, Teksaslı saçmalık - Matthew McConaughey hakkında her şey HOT! 4 Kasım'da doğduinci, 1969, Teksas'tan geliyor ve aslında bir benzin istasyonu sahibinin en küçük oğlu - uzun bir yoldan gelmiş gibi görünüyor.!

Matthew McConaughey yıllar içinde çok fazla olmuştur. İnanılmaz derecede sıcaktı Sihirli Mike içinde Channing Tatum ile birlikte yıldızlar da Sıcak liste! Ayrıca vardı Lincoln Avukat, U-571 (Herinterest'de bizim kişisel favorimiz!) ve Kız Arkadaşlarının Hayaletleri Hem de 10 Gün İçinde Bir Adam Nasıl Kaybedilir?, hep birlikte sevdiğimiz ve güldüğümüz!

Matthew McConaughey HTLAGI10D

Geçmişinde birkaç kayalık yama olsa da, Matthew McConaughey oldukça aile babasıdır. 1999 yılında tutuklamaya, esrar bulundurmaya, düşmesine ve barışın ihlal edilmesine karşı bir dizi meseleyle tutuklandı. Sadece 50 dolar para cezasına çarptırıldı ve kendini, özellikle Katrina Kasırgası'nın kurbanlarına verdiği kişisel yardımla kurtardı. New Orleans'ın selinde evcil hayvanları kurtardı! O herhangi bir kuşak olabilir?

2012 yılında evlenen Matthew, 2006'dan beri Camilia Alves'le birlikte çalışıyor ve şu anda üç çocuğu var - 2 erkek ve 1 kız. Bu, onu Hollywood'daki işinden korumamıştır, özellikle de 2013'te piyasaya sürülmek üzere hazırladığı tüm filmleri incelediğinizde..

Dallas Alıcı Kulübü Matthew'in Jennifer Garner ve Jared Leto ile birlikte çalıştığı, 80'lerde yaşayan ve kadınları seven, uyuşturucu kullanan homofobik bir adam olan ve onun HIV / AIDS'in onu öldüreceğini söyleyen Ron Woodroof'la birlikte çalışacağını görecek. Hiç şüphesiz bu filmin tartışmaya yol açacağı kuşkusuz ve yaygaraların ne olduğunu görmek için sabırsızlanıyoruz! Ayrıca birde şu var Para Avcısı, Jonah Hill ve Leonardo DiCaprio'nun oynadığı ve New York Borsası hakkında.

Matthew McConaughey Magic Mike

Şimdi eğer sadece bize bir Magic Mike 2 sözü verecekti ……

59. Josh Duhamel

alay etmek Duhamel 1

Her şeyden önce, sadece eşi Stacy Ann “Fergie” Ferguson'la (daha önce Black Eyed Peas'tan Fergie olarak bilinir) ilk çocuklarını beklediklerini söyleyen Josh Duhamel'e büyük bir tebrik ederiz. ! Sadece 18 Şubat'tı.inci, 29013 haberleri Twitter üzerinden itiraf ettiler! Ünlü bir bebeği seviyoruz!

Yani şimdi onun bir aile babası olduğunu biliyorsun, bu adamı sadece bu kadar sevmeni sağlamaz mı? Neyse ki sizler için, birazcık 2013 civarında olacak ve size iyi bir ogle yapmak için bolca fırsat verecektir.!

alay etmek Duhamel Safe Haven

2013'te piyasaya sürülecek birkaç film var - Film 43, örneğin, büyük bir isabet olarak ayarlanmış ve Güvenli bölge (Yazdığı aynı adamdan aşk hikayesi Defter ve sevgili John), Doğal rota ve Sen değilsin Ayrıca önümüzdeki birkaç ay içinde piyasaya sürüleceği bildirildi, yakında bezi değiştirerek reklamı dengelemek zorunda kalacak gibi görünüyor!

60. Chris Hemsworth

CinemaCon 2011 - Day 1

Hepimiz Thor'u hatırlıyoruz, değil mi? Açlık Oyunlarında olan sıcak kardeşi ile Tanrı'yı ​​oynatan o güzel mavi gözlü güzellik. Evet, bu Chris Hemwsorth.!

11 Ağustos'ta Avustralya'da doğduinci, 1983, Chris Hemsworth en iyi bilinen ve Thor olarak rolleri ve The Avengers'daki rolüyle sevildi, ama Home & Away'in televizyon dizisindeki rolüydü, bazılarımız onun güzel küçük yüzünü hatırlayacaktır..

Chris, Elsa Pataky adlı İspanyol bir aktris ile evli ve birlikte güzel bir kız çocuğu var. Son birkaç yılda, bir dizi filmin yanı sıra tüm bebek yapımında da oldukça meşguldü - 2009 Yıldız Savaşları ve Kusursuz bir kaçış, 2010 gördüm Ca $ h, 2011 gördüm Ormanda kabin ve Thor. Sonra 2012 yılında vardı Yenilmezler yanı sıra film Kar Beyazı ve Avcılar.

Chris Hemsworth 2

2013 bu adam için artık farklı - en ufak bir yavaşlama belirtisi göstermiyor gibi görünüyor. Adında bir film Acele Yakında yayınlanacak olan bu film, Chris Wilde ile birlikte F1 efsanesi Niki Lauda'nın hayatı hakkında bir film çekecek..

Thor: Karanlık Dünya 2013 yılının ikinci yarısında da yayınlanacak. Karbeyaz film ve hatta mümkün Avengers 2 daha sonra 2014-15!

61. Ryan Reynolds

Ryan Reynolds 1

Gibi filmler ile Yeşil Fener, Değişim (komik!), yeni film: Croodlar, ve X-Men Başlangıç: Wolverine, Bu güzel yüzlü güzelliğin ilgisini çekmiş gibi görünüyor. Filmlere baktığınız zaman, 2013 boyunca yayınlanacak ve bu yaz Hollywood'da Hollywood'da işiteceğiniz tek isim Ryan Reynolds..

Croodlar, az önce bahsettiğimiz gibi, bu adamın adıyla 2013 yılında ilk film oldu ve Yaz çocukları komedi! Muhtemelen bu konuda ve çevresinde şu anda römorklar göreceksiniz - kesinlikle tiyatrolarda kontrol etmelisiniz!

Ryan Reynolds 2

R.I.P.D. , Ryan Reynolds'la birlikte Kevin Bacon, Jeff Bridges ve Mary-Louise Parker'ın rol aldığı bir aksiyon-komedi tarzı film.

Yeni bir film için filme Turbo Şu anda da devam ediyor - bu Hollywood güzelliği için başka bir animasyon filmi ve büyük isimlerden olduğu söyleniyor, sadece daha yakından bakmaya değer.!

İlişkiler söz konusu olduğunda, Ryan Reynolds'un dergilerinizi incelemek için en ateşli kadın isimlerinden bazılarına yol gösterdiği anlaşılıyor. İlk önce Kanadalı şarkıcı ve söz yazarı Alanis Morissette vardı - 2004'te nişanlandılar ve 2007'de ayrıldılar..

Daha sonra, Scarlett Johansson vardı - 2007 yılında, Morissette-Reynolds'un ayrılmasından kısa bir süre sonra, 2008'de nişanlandılar, o yıl içinde evlendiler, 2010'da ayrıldılar ve Temmuz 2011'de boşanma sona erdi..

Orada durmuyor - Ryan Reynold'un çoğu kadın ayakkabı topladığı gibi eşler topladığı görülüyor. Sonra onun başına geçti Yeşil Fener co-star Blake Lively. Aynı türden bir hikâye izledi, elbette - Ekim 2011'de başladılar, ardından aynı yılın Eylül ayında evlenen Haziran 2012'de yeni bir ev satın aldılar. Bütün bu adam evlenmek istiyor!

Ryan Reynolds & Blake Lively

Listede bir sonraki nokta ile mücadele ettik - Orlando Bloom ya da Stuart Townshend idi ve Stuart Townsendd'in 2013 için daha fazla filmde oynadığı görülüyor, onun için gittik…?

62. Stuart Townsend

Stuart Townsend 11

Filmde rol aldığı sırada Stuart Townsend'e şahsen aşık olduğumu belirtmek isterim Lanet Kraliçe Aliyah ile (RIP!) İrlandalı oyuncu ve yapımcı, 15'de Dublin'de doğduinci Aralık 1972'de, Charlize Theron tarafından çok erken bir tarihte koparıldı - 2002 film setinde buluştular Hapsolmuş, İrlanda'da bir süre birlikte yaşadı ve sonra Charlize'nin Meksika'da bir araya geldiği Ocak 2010'da bir tatilden döndüğünde ayrıldı. O zamandan bu yana, o zamandan bu yana romantik ataşmanların çoğunda pek de fazla bir şey yok gibi gözüküyor, ancak önümüzdeki birkaç ay boyunca ortaya çıkan birkaç filmde olmasına rağmen, belki de söylentiler yakında ortaya çıkmaya başlayacak.?

Stuart Townsend 1

2013 yılında piyasaya sürülecek olan Stuart Townsend'in iki filmi var. Her ikisi de film listelerinde çok büyük olduğu tahmin ediliyor. İlk önce, var Cennette bir yabancı. Bu gerilim, bu yılın Mayıs ayında piyasaya sürülecek ve Stuart Sandvik Moreno, Colin Egglesfield (55 numara bu listede!) ve Bryon Mann.

Bu adamın başrollerini paylaştığı filmlerin ikincisi İhanet, Bir avukat ve yıldız James Cromwell ile bir ilişki başlar bir fotoğrafçı hakkında bir TV filmi olduğu bildirildi.

63. David Beckham

David Beckham 1

Şimdi, dünya çapında kaç insanın, David Beckham'la yeni İngiliz TV reklamını cimri bir çift çorabın içinde göreceğini bilmiyorum ve bir noktada onları kıç çatlağından çekerek, ama bunun için zorunlu hale getirilmesi gerekiyor. Dünyadaki her kırmızı kanlı kadın, yaşamlarında en az bir kez bu güzel manzarayı görme zevkine sahip.

Mutlu evli (?!) Adam güç çiftinin yarısı - David ve Victoria (Lüks baharatBeckham. 2007'den beri bir araya gelmişler ve diğer birçok A-Listesi ünlü evliliğinden daha uzun sürmüş gibi görünüyorlardı, ama kesinlikle mücadelenin ve çatışmanın adil bir payı olmadı. Aslında, İngiltere'de son iki gün içinde, THAT kadın - Rebecca Loo’nun gerçek sansürlü TV ile aldatma iddiasıyla ilgili yeni raporlar ortaya çıktı. "star" Son zamanlardaki röportajlarda “çile” hakkında konuşmak, haber ve medyaya inanılacak olursak, Victoria Beckham'ın öfkesini alevlendirmek.

Biraz daha mutlu bir not olarak, David Beckham ve karısı Victoria geçtiğimiz günlerde 2011 yılında doğan Harper adında büyüyen bir aileye bir kız çocuğu getiriyorlar. Daha fazla bebek yapacaklar mı? Bu alanı izle! Gelecek daha çok şeyin olduğuna eminiz; dünyanın en tatlı bebeklerini yapmak için bir araya geldiler.!

David Beckham & Harper

Futbol dünyasında iyi tanınmamış olan David, parmaklarını çok fazla farklı turtada barındırıyor. Çift şimdi moda ikonları olarak biliniyor ve Coca Cola da dahil olmak üzere yıllar içinde ciddi miktarda ürünü onayladığı biliniyor ve daha yakın zamanda H & M reklamlarında iç çamaşırında görülüyordu..

David Beckham H&M

64. Garrett Hedlund

Garrett Hedlund 1

Son zamanlarda görmüş olsaydın kuyumcu tartısı Film, zaten Garrett Hedlund kim olduğunu bileceksiniz. Biraz ilham almanız gerekiyorsa, bu filmlere göz atın - Ülke Güçlü, Dört Kardeş, Cuma Gecesi Işıkları ve üzerinde yol.

Garrett John Hedlund, 3 Eylül'de Minnesota'da doğmuş olan Amerikalı bir aktördür.rd, 1984'te Kirsten Dunst ile Yolda On The Road'da tanıştı ve o zamandan beri mutlu bir şekilde çıkmış gibi görünüyorlardı..

Aziz Laurent - Front Row - PFW F/W 2013

Bayanlar için endişelenmeyin; Bir sonraki yıl boyunca onu kontrol etmek için birçok fırsat olacak.. Llewyn Davis'in İçinde 60'lı yıllarda New York'un halk müziği sahnesi hakkında bir film, ve Justin Timberlake, bizim listemizde bulunabilir başka bir Hottie seviyor ile Garrett filme görecek (Dünya 2013 yılında Top 100 Hottest Erkekler - Bölüm A) John Goodman ve ayrıca Carey Milligan.

Ninni 2013'te piyasaya sürülecek başka bir film. Ayrıca, filmde de Jonathon'un rolünü oynayan ve Terence Howard ve Amy Adams'ın rol aldığı Garrett'ı göreceksiniz..

65. Joseph Morgan

Joseph Morgan 1

Joseph Morgan'ın, ABD'nin The Vampie Diaries adlı filminde Klaus Mikaelson'un parçası olarak daha iyi tanıyacağız. Yıllar boyunca birkaç filmde elinden geleni yaptı - 2011 yılında Immortals'ta Lysander ve 2004 yılında Alexander'da Philotas idi. Hollywood dünyasını sevdiğini ve birkaç filmde yer aldığını belirtti. bu yıl daha sonra serbest bırakılacak.

Open Grave, Joseph Morgan'ın Nathan rolünü oynayacağını ve biraz garip geldiğine dair bir korku.!

Joseph Morgan The Vampire Diaries

İngiliz aktör Joseph Martin (Joseph Morgan) aslen 16 Mayıs'ta doğduinci, 1981'de Londra'da ve aşk hayatının nispeten sessiz göründüğü gözükse de, sadaka sevgisiyle ilgili çok açık sözlüdür. Pozitif Kadınlar, hatta doğum günü hediyesi için taraftarların bu yardım kuruluşuna bağış yapmasını istemek kadar ileri gidelim! Bu, dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca kadınla tanışmanın bir yolu.!

66. Liam Hemsworth

Liam Hemsworth 1

Bu Hemsworth ailesi kesinlikle güzel çocukları nasıl yetiştireceklerini biliyordu, değil mi? Oradaydı Chris Hemsworth - Dünyanın En İyi Erkekleri listesinde 60 numara olan 2013 listesinde, şimdi de Liam'a geldik….

Belki de Liam Hemsworth'u inanılmaz derecede parlak Gale yüzü olarak daha iyi tanıyacağız Açlık Oyunları filmi, ikincisi, bu yılın sonraki aşamalarında ortaya çıktığı söyleniyor. Açlık Oyunları: Ateşi Yakalamak Gale ve Katniss Everdeen için daha fazla sorun ve çekişme görecek, Jennifer Lawrence tarafından oynanacak ve bu süper sevimli aktörün oynadığı 2013'e bırakılacak birçok filmden sadece biri..

Liam Hemsowrth Hunger Games

Empire State yakında piyasaya sürülecek bir başka film ve Liam'ın, Dwayne Johnson'la birlikte Chris Potamitism'in rolünü canlandıracağını görüyoruz. Bu film, aynı zamanda Dünya 2013'teki Hottest Men'de de biraz daha fazla rol alacak. İmparatorluğun çocukluğundan iki arkadaşa dayanan bir drama. şimdi post prodüksiyonda ve çıkış tarihi yakında açıklanmalı.

Liam'ı yakında piyasaya sürülecek birkaç filmde de göreceksiniz.. Paranoya, Harrison Ford ve Gary Oldman'ın da oynayacağı gibi yakında olacak ebedi, bunun için yayın tarihi havaya çıkmış gibi görünüyor.

Liam Hemsworth The Last Song

13 yaşındainci Ocak 1990’da Liam, aslında Avustralya’dan Avustralya’lı bir aktördür ve şu anda takımda tanıştığı Miley Cyrus’la çıkıyor. Son şarkı 2009 yılında ayrıldılar ve Miley'in parmağıyla ilgili bir nişan yüzüğü ile işaretlenmeden önce birkaç kez ayrıldılar. 2012, çiftin resmen nişanlarını açıkladığını gördü, ama garip bir şekilde, Miley'in belirtmiş olduğu bildirildi “Bu benim koca benim!” ve bir röportajda evlendiğini erkek için sevgisini itiraf Kozmopolitan Bu yılın Mart ayında dergisi, çiftin sır olarak evlendiği söylentilerini daha da körükledi.

 67. Matt Bellamy

Mat Bellamy 1

İngiliz bandının hayranı iseniz, İlham perisi, Matt Bellamy'nin kim olduğu ve sizin için olmayan, bu çok muhteşem, alternatif grubun ön adamı olduğu hakkında bir fikriniz olacak. Yüksek perdeli şarkı söyleyen sesi, eksantrik sahne sahnesi ve onun epik gitarı çaldığı için dünyanın dört bir yanından çok tanınıyor.!

9, Cambridge, İngiltere'de doğaninci 1978 yılının Haziran ayında, bu İkizler yıllar boyunca oldukça etkileyici bir kariyere sahipti ve grubu, İlham perisi, şimdi İngiltere’den çıkacak en büyük şeylerden biri olarak biliniyor. Aslen 1994 yılının başlarında Devon, İngiltere'de kuruldu ve o zamandan beri güçten güçe geçti.. (Muse ayrıca bizim en sevdiğimiz gruplardan biri! Yazarlarımızdan biri, geçen yıl Londra’daki 02 arenada onları görmeye gitti ve canlı izlemek için AMAZING olduklarını söyledi!)

Mat Bellamy 2

Muse, yeni inşa edilen ilk satış grubu oldu. Wembley Stadyumu Londra'da, yıllardır yayınlanmış altı stüdyo albümü ve sadece 2010 yılında, Toplam gitar Matt'i on yılın en sıcak gitaristlerinden biri olarak değerlendirdi ve Jimmy Hendrix gibi büyüklerin yanına yerleştirdi! O da bir rekor sahibi - Guinness Rekorlar Kitabı Bir turda en çok ezilmiş gitarlara sahip olmanın rekor sahibi olduğunu söyledi! O oldu günahların bağışlanması tüm tahribata neden olan tur - bildirildiğine göre 140 gitar ezdi!

Mat Bellamy & Kate Hudson

Rock n 'roll yaşam tarzına rağmen, Matt 2010'dan bu yana aktris Kate Hudson ile birlikte olan aile dostudur. Sadece birkaç ay sonra, 2011 Ocak ayında, Matt ve Kate ilk olarak hamile olduklarını açıkladı. Çocuk ve aynı yılın nisan ayında nişanlarını açıkladılar. Birkaç ay sonra bir oğlu vardı ve hala konuştukça mutlu yaşadılar.!

 68. Leonard DiCaprio

Leonardo DiCaprio

Leonardo DiCaprio'yu yıllardır kim ezmedi? Birçoğumuz için destansı filmdeki Jack Dawson rolü buydu. Titanik Bu bizim ilgimizi çekti. Diğerleri için, onun biraz tuhaf karakteri oldu Sahil. Bir şey elbette, Leo yıllar içinde aşağı ve yukarı olmasına rağmen, o kesinlikle iyi formda geri döndü ve önümüzdeki birkaç ay içinde çıkmaya hazır filmler listesinden, kesinlikle geri döndü ve çok çalışıyor!

Leonardo DiCaprio, yıllar boyunca birkaç farklı karakterden daha fazlasını oynadı. Arasında Kan Pırlantası, Django Unchained, Ayrılmış, Ne Yeme Gilbert Üzüm ve diğer pek çok kişi, bir parça bir işkence haline geldi ve film dünyasını, sadece güzel bir yüzden çok daha fazlası olduğunu gösterdi.

Leonardo DiCaprio 2

Sadece 2013 yılında, bu budala benzeyecek iki ana film çıkıyor.. Müthiş gatsby, Mesela, böyle büyüklerden sorumlu olan büyük Baz Luhrman tarafından yazılmış ve yönetilmiştir. Romeo ve Juliet, ayrıca Leonardo'yu canlandırıyor ve Isla Fisher, Carey Mulligan, Tobey Maguire ve Jason Clarke gibi Hollywood simgelerini canlandıracak..

Ayrıca birde şu var Para Avcısı Bu yıl, Leonardo DiCaprio'yu Matthew McConaughey ve Jonah Hill'le birlikte oynayarak, yılın suç / dramalarına hazırlanıyor.!

Diğer büyük ve güzel kadınlarla yaptığı aşkları her zaman medya odaklı olmuştur ve aşk hayatı hem taraftarlar hem de paparazzi tarafından çok yakından takip edilmiştir. Emma Miller, bir İngiliz modeli ve sosyalite, Kristen Zang, Gisele Bundchen, Bar Refaeli ve hatta Blake Lively ve Erin Heatherton vardı. Şu anda kiminle çıkıyor ve Leo için başka bir mağazada başka neler var?!

 69. Ian Somerhalder

Ian Somerhalder 1

Ian Somerhalder belki de onun rolü ile daha iyi bilinir Vampir Günlükleri, unutulmaz Damon Salvatore'yu oynamak. 2013'te filmlerinde ellerini denedi, Kasete çekildi 2013'ün ilk aşamalarında serbest bırakılıyor, ancak imdb.com, Film sadece 10 üzerinden 2,6 yıldıza sahip olarak derecelendirildi, ki bu da iyi görünmüyor. Yıllar boyunca birkaç film üzerinde çalıştı, ama hiçbiri büyük bahisleri vurmayacak gibi görünüyor ve The Vampire Diaries hala onun en başarılı girişimi..

The Vampire Diaries'deki başrol oyuncusu Nina Dobrev, iki kişinin 2011 Eylül'ünde çıktığını itiraf etti ve hala rüyayı birlikte yaşıyor gibi görünüyorlar..

Ian Somerhalder & Nina Dobrev

2013'te filmde büyük olmayabilir, ancak sadaka çalışması, boş zamanlarında neyin peşinde olduğu hakkında çok şey söylüyor. 2010 yılında Deepwater Horizon petrol sızıntısı / felaketinden sonra büyük temizliğe yardım etti ve St. Tammany Humane Society'nin destekçisi oldu; para biriktirmek için çeşitli bashlara ev sahipliği yapıyor. Ayrıca Daha İyi Gets Projesi adlı bir şeyi destekliyor ve ayrıca 8 Aralık'ta lanse edilen Ian Somerhalder Vakfı'nı kurmaya da karar verdi.inci, 2010, (bu da onun doğum günü!) Ve o şerefine vakfa ve doğum günü ve Noel gibi durumlar için bağışta bulunmasını istedi.

70. Zac Efron

Zak Efron 1

İlk tanıştığımız genç delikten uzak Lise Müzikali ve film tekrar 17, Zac'in oldukça yakışıklı genç bir adama dönüştüğü görülüyor! Ayrıca, Hollywood dünyasında ayaklarını bulmuş gibi gözüküyordu. Şanslı biri, yazardan başka bir film sunuyor Nicholas Sparks, kim de arkasında suçluydu Defter! (Bu size nasıl bir film hakkında fikir verir Şanslı biri is!) Nicholas Sparks ayrıca 2013’teki romantik filmin arkasındaki yazarıdır - Güvenli bölge, Bu yeni piyasaya sürüldü. Zac bunun içinde değil, ama Josh Duhamel yapıyor!

Zak Efron - The Lucky One

Zachary David Alexander Efron aslen 18 Ekim'de Kaliforniya'da doğdu.inci, 1987 ve minnetle Zac adında bir ismini ağzına kadar kısalttı. 2000'li yılların başlarında oyunculuk kariyeri başladı ve onun rollerinden güçlülükten güçe, kuvvete doğru uçtuğu görülüyordu. ER ve Gardiyan, gibi göstermek için doğru NCIS, Zac ve Cody'nin Suite Yaşamı ve tabi ki, Lise Müzikali, uluslararası başarıya sahip olan.

Zak Efron 2

Zac onunla birlikte Lise Müzikali Vanessa Hudgens'i yaklaşık 2007'den Aralık 2010'a kadar koordine et, ancak şu anda pazarda olduğu anlaşılıyor. Bu, tüm kızların koşmasına yetmezse, 2008 yılında Forbes Celebrity 100 listesinde yer aldı ve Haziran 2007-Haziran 2008'den tahmini kazanç yaklaşık 6 milyon dolardı. Tek, sıcak ve varlıklı - daha ateşli olabilir?

2013 Zac Efron için iyi bir yıl ve birkaç filmi çıkıyor.. Resmi olarak Arkadaşlık Ediyoruz? Onu bir Manhattan bekçisi olan Jason rolünde görecek ve Parkland Billy Bob Thornton ile birlikte oynadığını görecek. Umarım Zac'i T-shirt'ü olmadan kontrol etmek için bolca fırsat olacaktır.!

71. Charlie Hunnam

Charlie Hunnam 1

Çoraplarımızı sallayan bir başka Brit daha, 10 yaşında Charlie Hunnam'a geliyoruz.inci Nisan, 1980, Newcastle, İngiltere. Birkaç TV şovuyla tanınıyor - Halk olarak Queer ve bildirilmemiş, ama şaşırtıcı ABD TV şovunda Jax Teller'ın bir parçasıydı, Anarşinin oğulları çoğumuz ona aşık oldu. Kesinlikle yaptık!

Charlie, takı tasarımcısı Morgana McNelis ile tanışıyor ve 2007'den beri çalışıyor, ancak daha önce her ikisi de seçmelere katıldıklarında tanıştığı Katharine Towne adlı bir çift kıza romantik olarak bağlandı. Dawson’s Creek.

Charlie Hunnam 2

Gelecekte keskin kenarlar etrafında bu kaba bir kaç film var. 2013'te çıkması planlanan bir tane var, diğeri de Crimson Peak, ancak bunun yayınlanma tarihi henüz açıklanmadı.

Bu yıl ortaya çıkacak olana çağrılıyor Pasifik Kenarı ve Charlie Hunnan'ın Raleigh Becket'in rolünü oynadığını görecek ve onu SOA ortak yıldız Ron Perlman'ın yanında oynayacağını görecek. Bu bilimkurgu filmi Charlie'nin uzaylılara karşı savaştığını görecek - çocuklar bunu seveceklerinden eminler! (Ve bizim göz şekerlerimizi aldık, doğru kızlar?)

72. Robert Downey Jr.

Robert Downey Jr 2

Robert Downey Jr. yıllardır, özellikle uyuşturucu ve alkolle olan savaşlarına daha yakından baktığınız zaman, bu sorunların paylaşılmasında önemli bir rol oynamıştı ve aslında kendisi ve Sarah Jessica Parker'ın bölünmesine neden olan uyuşturucu bağımlılığıydı. Daha sonra 1991 yılına kadar Deborah Falconer ile evlendi ve onunla bir oğlu vardı, ama yine de uyuşturucu ve alkolle olan savaşları, tüm diğer sorunların yanı sıra, onların ölümüne yol açıyor gibi görünüyordu. Her şey bir kafaya geldi ve rehabilitasyona başladı. Şaşırtıcı bir şekilde, yapımcı olan Susan Levin ile Gothika'nın çekimleri sırasında tanıştı ve şimdi mutlu bir şekilde birlikte yaşıyorlar. 2003 yılından beri ilaçsız olmasından sorumlu olduğu için ona borçludur.!

Neyse ki, onun dönüş, oldukça etkileyici bir Hollywood kariyerine yol açacak gibi görünüyor, Robert Downey Jr. oynadığı en büyük ve en iyi filmlerin bazılarında oynadığı! Kimler unutabilir Demir Adam veya Bitiş tarihi? (Yazarlarımızdan biri, Robert Downey Jr.'ı Leicester Square'deki Due Date'in Londra Prömiyeri'nde karşıladı ve o mükemmel bir beyefendi!)

Robert Downey Jr 1

2013'te Robert Downey Jr. için çıkacak tek bir film var, ancak 2014 ve 2015 için çok daha fazlası var.. Demir Adam 3 bu yıl Robert'ı Tony Stark'ı tekrar oynarken görecek ve sonraki yıllarda onu Gepetto'nun sesini oynarken göreceksiniz. Pinokyo, Yargıç ve bir saniye Yenilmezler film. Üçüncü için çok heyecanlıyız Demir Adam, Kesinlikle!

73. Johnny Depp

Johnny Depp 1

Sıcak adamların listesi Johnny Depp olmadan tamamlanacak ve yıllar boyunca hayran kitlesini geliştirdi. Şimdi biraz daha yaşlı, bu kadar geniş bir kadın yelpazesini - en genç sağdan en eskiye - çekiyor gibi görünüyor. Kariyerine daha yakından baktığınızda, neden olduğunu anlayabilirsiniz.!

John Christopher Depp, AKA Johnny Depp 9 Haziran'da doğduinci, 1963. Listemizde 67 Numaralı bir doğum günü paylaşıyor - Matt Bellamy Muse. Bu İkizler yıllar boyunca bütün bir kadına romantik bir şekilde bağlanmıştı, ama hiç evlenmemiş olan Vanessa Paradis ile mutlu görünüyordu. Maalesef, ikisi Haziran 2012'de ayrıldı ve o zamandan beri kimseyle bağlantı kurmadı. Henüz bizim için umut var! Hala iki çocuğuna davalı babası oynuyor.!

Johnny Depp 2

Bu adam, Hollywood'un en çok yönlü erkeklerinden biri olarak biliniyor ve çok sayıda filmde oynadığı filmlere iyi baktığınız zaman, böyle bir dizi karakter göreceksiniz, neredeyse imkansız görünüyor. hepsini oynadı! Oradaydı Edward Scissorhands, Tabii ve isabet kaptan Jack Sparrow onun parçası Karayip Korsanları filmler. Aslında, beşinci Karayip Korsanları film 2015 yılında çıktığı söyleniyor - henüz bayanlara gitmek için değil! Oh ve sen de Willy Wonka'yı oynadığında unutma! Oradaki kızlar için kesinlikle bir şok oldu.!

Johnny Depp Willy Wonka

Neyse ki bizim için bayanlar, önümüzdeki sene yayınlanacak birkaç film var.. Yanlız Korucu yakında olacak ve Johnny Depp'in bir Kızılderili savaşçısı oynadığını göreceğiz (bazı sahnelerde üstsüz olacağından eminiz!) Siyah kütle önümüzdeki yıl olduğu söyleniyor. Bizim için çok fazla salyalama zamanı mevcut ve eğer değilse, Blu-Ray'ımızı Karayip Korsanları üzerinde!

74. Christian Louboutin

Hristiyan Louboutin 1

Şimdi bu adamın herkesin çayı olmadığını biliyorum, ama tüm dünyada milyonlarca kadın için Tanrı gibiydi! Çoğu kadının sadece giymeyi hayal edebileceği en güzel ayakkabılar yapıyor ve ayakkabıları Victoria Beckham, Kim Kardashian ve çok daha fazla kırmızı halı A-Listers! Hollywood’un kraliyet ailesinin bir parçası olarak sınıflandırılmak için doğru ayakkabılara sahip olmanız gerektiği ve bu ayakkabıların kesinlikle ileriye giden yol olduğu anlaşılıyor.!

Hristiyan Louboutin 2

Ayakkabıları görürseniz, onları tanıyacaksınız - Bay Christian Louboutin'in kendisinin tanıdık kırmızı tabanı ve imza imzasını taşıyorlar. Hızlı bir şekilde internete göz atın ve tasarladığı ve sevgiyle yarattığı hem erkek hem de bayan ayakkabıların en şaşırtıcı aralığını göreceksiniz..

Hristiyan Louboutin 3

7 Ocak'ta doğmuşinci, 1963, 1991'den beri ayakkabı tasarımcısı olarak faaliyet gösteriyor ve moda dünyasına rahatlıkla giremeyen ayakkabılarla dolu. Bu güzel ayakkabılardan bir bakış elde ederek, her kadına bir milyon dolar hissetme yeteneğine sahip olan bir adamın ismini belirtmeden, Dünya 2013'teki Hottest Men'in bir listesini yapmak haksızlık olurdu..

75. Danny O’Donoghue

Danny O’Donoghue 1

3 Ekim doğdurd, 180, Danny O’Donoghue, bir süredir dünyanın her yerinde dalgalanan kalpleri vardı. İrlandalı hit bandın baş şarkıcısı, Senaryo, Son birkaç yıl içinde güçten güçlenmeye çok çabuk geçti ve şimdi geniş koleksiyonuna katılması için bir sürü iş unvanı var..

Sadece şarkıcı değil, Danny O’Donoghue ayrıca bir rapçi ve şarkı yazarıdır ve şimdi de İngiliz TV şovuyla listeye eklemek için televizyon sunucusu da vardır. Ses Bir numaralı nokta yapmak. Aşk hayatının, grubun yarattığı birçok müzik için ilham kaynağı olduğu anlaşılıyordu - bu, Danny'nin Litvanya modeli olan Irma Mali ile görüştüğü Breakeven videosuydu. çift ​​resmen bölünmüşlerini açıklamıştı. Bu ayrılmanın büyük hit şarkının arkasında olduğu bildirildi., Altı Derece Ayırma Daha sonra aynı yıl serbest bırakıldı. Şimdilik, o piyasaya geri döndü! (YUPPİ!)

Danny O’Donoghue 2

Herhangi bir Danny O’Donoghue veya The Script hayranı için iyi haber, bu sene turneye çıkacakları. Şimdilik sadece isabet ettikleri İngiltere değil, ama yakında dünya turunun bir turu var! Parmaklarımızı çapraz tutacağız. Şimdilik, biraz şekerleme yap.!

Yani bayanlar, Dünya 2013'te En Sıcak Erkeklerin C Bölümünün sonuna ulaştık…. Son taksit için bu alanı izle - yılın son 25 oyuncusu. O zamana kadar, neden web sitesi etrafında bir göz atıp başka iyi şeyleri bulabiliyorsunuz? PART A ve PART B'yi kontrol ettiğinizden emin olun.!

Bölüm D'ye devam et >>>

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + 1 =