Blog

Her zaman en sıcak aktörler ve aktrisler ya da en popüler şarkıcılar ve sanatçılar hakkında konuşuyoruz. Herinterest'teki bu yazının amaçları için farklı bir yaklaşım benimsemeye karar verdik. Bu sefer dışarıda 20 güzel ünlüe bakacağız - hayırseverliğe bağışta bulunan ve başkalarının yapamayacağı şeyler yapan ünlüler. İnsanların bilmedikleri şeylere çok sevimli ve güzel şeyler yapacak olan ünlüler, kalbinizi eriyebilir.

Bize inanma Daha fazlasını öğrenelim…

İşte 20 en güzel ünlüler ve neden bu listede olmayı hak ettiklerini düşünüyoruz:

1 - Jennifer Lawrence

Dürüst olalım - tüm kızlar onun olmak ister ve tüm erkekler onunla olmak ister. O, en çok seven, yeryüzüne ve gerçek 'ünlü' ünlülerden biridir, her zaman düşüyor, çok fazla yemek yiyor ve dünyaya PJ’lerinde tüm gün boyunca nasıl slogan atmayı sevdiğini söylüyor..

20 Nicest Celebrities_01

Tüm ünlülerin en gerçekçilerinden biri olmasının yanı sıra, aslında onun da çok hoş bir insan olduğu ortaya çıkıyor. Çoğu aktrisin bir sopayı sallayabileceğinden, kemerinin altında daha çok hit filmleri olan bir A-Listesi şöhretine sahip olmasına rağmen, tüm çalışanlar onunla çalışmak zorunda oldukları en güzel, en arkadaş canlısı insanlar olduklarını söyledi. Yönetmen David O. Russell'ın sıkı arkadaşı ve hatta apartmanının dışına çöktüğü zaman yaralı bir kadının yanında durdu. Raporlara göre, sağlık görevlileri gelip ona bakana kadar orada kalıyordu..

Onu bir sebepten dolayı sevdiğimizi biliyorduk.!

2 - Matt Damon

Bu adamı seviyoruz çünkü çok tatlı ama dünyanın dört bir yanındaki kadınların kalbini yakalamanın başka bir nedeni var. Aslında, gelişmekte olan ülkelerde ihtiyaç duydukları kaynakları temiz suya ihtiyacı olan insanlara yardım etmek için yardımcı olan water.org sitesini bulmaya yardımcı oldu..

20 Nicest Celebrities_02

Sadece temiz suya ihtiyaç duyan insanları kanıtlamakla kalmayıp aynı zamanda okyanusun Onbiri filminden bir grup aktörle de bir araya gelerek, gelişmekte olan ülkelerdeki vahşetleri durdurmaya adanmış bir hayır kurumu olan Saatimizde Değil adlı bir şey buldu. . Ayrıca, az gelişmiş olduğu düşünülen ülkelerde AIDS ve yoksulluğa karşı mücadelede yardımcı olan TEK Kampanyayı destekliyor..

3 - Mila Kunis

O, herkesin bugüne kadar sevdiği kızdı, ama görünüşe göre, 2011 yılında, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'ndaki Afgan savaşından bir kıdemli, Kolordu topu için “artı-bir” olduğunu söyledi. İster inanın ister inanmayın, aslında döndü. Buna inanabiliyor musun?

20 Nicest Celebrities_03

4 - Steve Buscemi

Düzenli olarak "çekici" listelere dönüşecek bir kişi değil, çünkü geleneksel olarak çekici olarak adlandırdığınız şey değil, ama kadınları ona aşık olan ve onun arkasındaki ana sebep onun arkasındaki itfaiyeci geçmişi. Önceden hareket eden, tam teşekküllü bir itfaiyeciydi ve aslında, 11 Eylül'de yaşanan felaketten sonra, gönüllülük yapmak için köklerine geri döndü ve şoktan sonra yardımcı oldu..

20 Nicest Celebrities_04

Sonunda, başkalarına yardım etmek için ellerini kirletmeyen bir ünlü!

5 - Lady Gaga

Ruhsal davranışı ve tuhaf tarzıyla her şeyden daha çok tanınıyor ama aslında beklediğinizden çok daha yardımsever hayırseverlerle ellerinde hoş bir insan..

20 Nicest Celebrities_05

MAC Viva Glam kampanyası vardı - bu, MAC Aids fonu için farkındalık yaratmaya ve fon sağlamaya yardımcı olmak için makyaj markasıyla işbirliği yapıyordu. Ayrıca, genç çocukların hayatlarıyla cesur ve yaratıcı olmaları için ilham almalarına yardımcı olan Born This Way Vakfı'nı kurmaya da yardım etti..

Tuhaf ve güzel, bir ilk var!

6 - Tom Hanks

Bu adam mutlak bir efsane ve sadece onun iş arkadaşları TÜM komik adam için sevgisini profesör yapmak değil, aynı zamanda dışarı ve zaman bir mücevher. Örneğin, 'selfie' gördün mü? Yemeklerinde sarhoş gibi görünen adamla poz vermesine yardımcı oldu - daha sonra tamamen deli bir şekilde viral giden bir fotoğraf.

20 Nicest Celebrities_06

Bunu çok da yapıyor gibi görünüyor - haberlerde ve medyada her zaman iyi şeyler yapan raporlar var. Filmlerinde 3 milyar dolar artı brüt kazanç bildiren en yüksek kazançlı gişe hasılatı yıldızı olduğunu düşündüğünüzde, o da deli oluyor. Filmlerinin 17'sinden fazlası da dünya çapında gişe rekorları kırarak 100 milyon doların üzerinde hasılat yaptı. Zengin ve güzel! Buna aşık olmamak ne?

7 - Taylor Swift

Böyle genç bir yıldız olarak, bu kızın şu ana kadar raydan çıkmasını bekleyeceksin, ancak bunun yerine büyük bir geri dönüş yaptı! Birçok yardım kuruluşuna katılmış ve hatta gerçek paralı elbisesini bile bin dolarlık bir paranın karşılığını bağışlamak için donatemydress.org'a bağışladı! Sadece bu değil aynı zamanda konserlere ücretsiz bilet vermekten başka bir şey yapamayacağı biliniyor.!

20 Nicest Celebrities_07

8 - Daniel Radcliffe

Harry Potter'ın favorisi tüm dünyadaki kadınların kalplerini yakaladı ama aynı zamanda çok iyi kalpli bir ruh..

20 Nicest Celebrities_08

Trevor Project'in yanı sıra LGBTT gençlerin baskı hissetme ve intihar etmelerine yardımcı olmalarının yanı sıra birçok homofobik olmayan kampanyanın bir parçasıdır ve aynı zamanda Book Aid International ve Amerika'nın Lupus Vakfı'na da yardımcı olur. o gider gibi sadaka para.

Ne iyi bir adam!

9 - Selena Gomez

Muhtemelen onu Justin Bieber olarak kapalı kız arkadaşı olarak daha iyi tanıyor olabilirsiniz, aynı zamanda şarkı söyleme ve oyunculuk kariyerinde ona sahip olmanın yanı sıra, aynı zamanda bir hayırsever yardımcısı ve UNICEF'in en küçük iyi niyet elçisi. Onun rolünün bir parçası az gelişmiş ülkelerde yetkin olmayan çocuklar için farkındalık yaratmak için seyahat etmeyi içerir. Bilinçliliğin artmasına yardımcı olmak için Kongo ve Gana'ya kadar seyahat etti ve hatta Pennsylvania'nın Çocuk Hastanesinde Ryan Seacrest Vakfı ile bir medya merkezi başlatmak için Joe Jonas'la el ele çalıştı..

20 Nicest Celebrities_09

Böyle bir tatlı ve aynı zamanda çok güzel!

10 - Ellen DeGeneres

Yardım çalışmasıyla tanınıyor, ancak yaptığı en güzel şeylerden biri, ikinci çocuğunun hamileliği sırasında bir kira zammıyla sakatlanan bir çift içindi. Gözünü bile kırpmadan, Ellen yardımda olan çift için 25.000 dolardan fazla para topladı ve yeni gelişlerini sağlamaya ve evi hazırlamaya yardım etti..

20 Nicest Celebrities_10

Sadece bu değil, aynı zamanda, bir hayvansal hayvanseverlerle bir araya geldi, sıkı bir hayvansever ve aynı zamanda Amerikan Kızıl Haç'a cömertçe bağışta bulundu..

Ne kadar sevimli! Aferin Ellen!

11 - Nick Cannon

Mariah Carey ve ikizlerinin babası olan koca, çocukların sevgisinin kendi ailesiyle birlikte durmadığı anlaşılıyor. En güzel ünlülerin listesinde yer almasının nedeni, dünyayı gelecek nesiller için daha iyi bir yer haline getirmeye yardımcı olmak için çeşitli hayır kurumlarıyla yaptığı çalışmalardan kaynaklanıyor..

20 Nicest Celebrities_11

Örneğin, başkalarına yardım etmek için ilham alan çocukların profilini yükseltmeye yardımcı olan Nickelodeon HALO ödül programı var. O olayı gerçekten ev sahipliği yaptı, sadece bunu değil, onu da üretti. Bunun üzerine, o da Stamp Out Hunger'ın resmi sözcüsüdür ve hatta Tots için Oyuncaklara yardımcı olmak için üç gün süren bir etkinliğe ev sahipliği yaptı..

Yani, sevimli bir aile babası ve kesinlikle çocuklara yardım etmeyi çok seviyor. Böyle sıcak bir ünlüden daha ne isteyebilirsin??

12 - Angelina Jolie ve Brad Pitt

'Brangelina' şu anda bilindiği gibi muhtemelen Celebsville'deki en üretken iki hayırsever yardımcısıdır ve dünya çapında çocukları daha iyi yaşamalarını sağlamak için evlat edinmenin yanı sıra, kitlesel olarak telaşlı olmasına rağmen bir sürü hayırseverlik çalışması yaparlar. çalışma takvimi.

20 Nicest Celebrities_12

Sadece birbirleriyle tanışmadan sadece çeşitli hayır kurumlarıyla uğraşmakla kalmadı, bir araya geldiklerinden beri bir hayır kurumu haline geldi ve yoksulluğu ortadan kaldırmayı amaçlayan Maddox Jolie-Pitt Vakfı'nı kurdular, aynı zamanda tasarruf için doğal kaynaklar bulmaya da yardımcı oldular. gezegen de.

Tabii ki, her ikisi de, yıllardır çeşitli yardım kuruluşlarına milyonlarca dolar bağışta bulundukları için iyi bilinmemektedirler.!

13 - Alicia Keys

Medyada bu şarkıcı hakkında fazla bir şey duymuyorsunuz ve özel hayatını düşük seviyelerde tutmaya eğilimliyse de, bu onun fazla bir şey yapmadığını söylemiyor. Bu güzel kız, 2012 yılında The Black Ball Redux'a geri dönen 2.700 $ 'lık bir toparlanma başardığını öğrenmeye şaşıracaksınız, bu da azgelişmiş ülkelerdeki ailelere yardım etmek için tasarlanan bir Çocuk Hayatta Kalma Yardımına yardım etmek için tasarlanmış. HIV ve / veya AIDS ile acı çeken birini sevdim.

20 Nicest Celebrities_13

14 - Elton John

HIV ve AIDS için bir başka kitlesel kampanya yürüten Elton John, bu durumdan muzdarip bireyleri ve grupları desteklemek için Elton John Vakfı'nı başlattı. Hepsi bu kadar değil - çocuklar için olanlar, meme kanseri, zorbalık, evsizler için yiyecek malzemeleri, hayvan bakımı ve daha fazlası dahil olmak üzere başka bir hayır kurumuna bağlandı! Bu adam sadece bir hayırsever adam gibi görünüyor!

20 Nicest Celebrities_14

15 - Kristen Stewart

Sadece nesillerimizin masif klasiklerinin ardındaki taşlı yüzlü aktör değil, Twilight filmleri Kristen Stewart, hayırsever doğası ve arkadaş canlısı kişiliğini çok iyi biliyor. Kasırga Sandy vurduğunda, Orta Doğu Prensi ile sadece on beş dakika harcayarak oldukça etkileyici 500.000 $ 'lık bir zam vermeyi başardı - bu anlaşmaydı ve ikisi de onların yanında kalıyordu..

20 Nicest Celebrities_15

Ayakkabı İntikamı, Kristen'ın bağlantılı olduğu bir başka hayır kurumudur ve bu, seks ticareti endüstrisinde yer alanlara para kazandırmaya yardımcı olur..

16 - Johnny Depp

Küçük bir kız kaptan Jack Sparrow'a öğretmenlerine karşı isyan çıkarmak için yardım istediğinde, muhtemelen Johnny Depp'in Karayip Korsanları karakterinde giyinmiş bir okulda ortaya çıkmasını beklemiyordu..

20 Nicest Celebrities_16

İster inanın ister inanmayın, bu ünlülerin yaptığı şey, küçük kızın ve okul arkadaşlarının zevkine ve şaşkına, ve hepsi bu değil - aynı zamanda bir hayır kurumuna bağlı ve bildirildiğine göre çok fazla yıllar boyunca çeşitli hayır kurumlarına kazanç.

Sıcak kadar iyi olabileceğini biliyorduk.!

17 - Demi Lovato

Geçmişinde kaba bir şeyler geçirmişti, bu yüzden Demi Lovato'nun yeni kazanılan kazançlarını bir kez ona yardım etmeye çalışan insanlara geri vermesi mantıklı olurdu. Aynı zamanda Kristen Stewart gibi Ayakkabı İsyanı ile bağlantılı olmanın yanı sıra, çoğu zorbalık karşıtı yardım kuruluşunun büyük bir hayranı ve ihtiyaç duyulan diğer çocuklara yardım etmek için onlarla aktif olarak kampanya yapıyor..

20 Nicest Celebrities_17

18 - Oprah Winfrey

Bu, Amerikan televizyonunun kraliçesinin yıllar içinde hayır kurumlarına bolca bağışladığı bir sır değil, 2004'te, aslında 50 en cömert Amerikalı listesinde yer aldı ve aslında 6 yıl sonra 2010'da da orada kaldı.!

20 Nicest Celebrities_18

Yıllar boyunca çeşitli hayır kurumlarına yapılan bağışlar oldu - örneğin 12 milyon dolar, örneğin, Smithsonian'ın Afrika Amerikan Tarihi ve Kültürü Ulusal Müzesi'ne bağışlandı ve 1998'de Oprah'ın Angel Network'ü kurdu. İhtiyaç duyulan diğer hayır kurumlarına ve yerlere bağışlar. Daha sonra Katrina Kasırgası'nın ardından ortaya çıkmasına yardım ettiği 11 milyon dolarlık bir para vardı ve bunun 10 milyon doları kendi kişisel kazançlarından kaynaklanıyordu. Vaov! Etkileyici, doğru?

19 - George Clooney

Bu sıcak yaşlı aktör, yıllar boyunca 32'den fazla hayır kurumuna bağlanmamıştır ve bunlardan yalnızca biri, tüm dünyada kitlesel ölçekte zulümleri önlemek üzere tasarlanan Not On Watch projemizle Brad Pitt ve Angelina Jolie ile ortaktır..

20 Nicest Celebrities_19

Haiti'den sonra, Hope For Haiti Now organizasyonu ile para toplamaya yardım etti ve aynı zamanda gay haklarının da sağlam bir destekçisi oldu! Çevresindeki herkese sıcak ve güzel… İş arkadaşlarının da onun hakkında söyleyecekleri iyi şeyler var.!

20 - Carrie Underwood

Amerikan yetenek gösterisindeki kıyameti sonrasında hiçbir şeyin olmaması ve süper yıldıza vurulmasının nasıl bir şey olduğunu bilerek, çok yardımsever bir kişidir ve bu türden bir hediyeye değecek çocuklara sadece konser biletleri vermekle kalmaz, aynı zamanda bir kocalıkla da bağlantılıdır. Diğer 19 hayır kurumuna ve hatta 2009 yılında Checotah Hayvanı, Kasaba ve Okul Vakfı'na memleketindeki insanlara yardım etmeye başladı. Bir şöhret büyüdüğü yere geri döndüğünde her zaman güzeldir!

20 Nicest Celebrities_20

Öyleyse orada var - duyduğunuz en güzel 20 ünlü. Hayır, hayırseverlik bağışları hakkında değil, diğer ünlülerin hiçbir şeyden bahsetmeyecekleri, ve konuşmanın her şeyin olduğu bir dünyada, iyi eleştiriler iyi bir şey.!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + 1 =