Blog

Pokud máte dlouhé, tenké vlasy a hledáte nějaké nové účesy, které chcete vyzkoušet, jste na správném místě. S naší 20 účesů pro dlouhé tenké vlasy, jste vyškrábaný na výběr s některými z nejžhavějších účesů celebrit pro dlouhé, jemné vlasy. Tenké vlasy mohou být velmi všestranné a s 20 různými účesy na výběr, jsme si jisti, že najdete nádherný nový účes, který vyhovuje vašemu osobnímu stylu.

1. Mila Kunis účes: Krásné vrstvy

Černá labuť herečka Mila Kunis vypadá nádherně s jejími elegantními, rovnými vrstvami vlasů. Vrstvy jsou zvláště lichotivé pro tenké vlasy, protože vytvářejí iluzi silnějších a dynamičtějších zámků. Pro elegantní a vyleštěný vzhled vyhlaďte pouze konce vlasů a oblečte je na pokožku rovnou a lesklou.

20 Hairstyles for Long Thin Hair_01

 2. Reese Witherspoon účes: Wispy, šikmé bangy

 Herečka Reese Witherspoonová vypadá ženská a koketně s dlouhými blondýnky a úzkými, šikmými třeskymi. Pokud jsou vaše vlasy obzvláště jemné, rozhodněte se pro lichotivé úhly třesky přes hrubé tupé rány - ty nejlépe fungují s hustými vlasy a nemusí vypadat skvěle s tenčími vlasy.

20 Hairstyles for Long Thin Hair_02

 3. Diane Kruger účes: Undone boční pony

Německá narozená herečka Diane Krugerová vypadá nádherně se svým roztrhaným, odhodlaným postranním poníkem. Její chaotické blonďaté plátky jemně pokrčily čelo, změkčily úhly její čtvercové obličeje. Chcete-li obnovit Dianin vzhled, rozdělte vlasy mírně mimo centrum a zajistěte je na nízkém a špinavém koni. Vyčistěte svůj vzhled tím, že zabalíte část vlasů kolem kravaty, abyste ji ukryli.

20 Hairstyles for Long Thin Hair_03

 4. Účes Isla Fishera: Fiery, lesklé vlny

Herečka Isla Fisher vypadá ohromující s ohnivými, lesklými vlnami vlasů. Její vlasy mají několik jemných vrstev a spoustu objemu, aby vytvořily iluzi hustých zářivých zámků. Chcete-li znovu vytvořit nádherné vlny Isla, zabalte vlasy do vlasů volně kolem tlustého hlavního kuželu a použijte kulatý kartáč k vytvoření měkkých, sexy vln.

20 Hairstyles for Long Thin Hair_04

 5. Kristen Stewart Účes: Krásná noční hlava

Twilight Saga herečka Kristen Stewart udržuje její vzhled jednoduché a sexy se špinavým nočním účesem. Ačkoli Kristen má poměrně jemné vlasy, tento styl je čerpán plný objemu a textury, díky níž vlasy vypadají silně a plné těla. Chcete-li znovu vytvořit Kristenovu divokou "práci", použijte nějakou zvlhčující pěnu na vlhké vlasy a vysušte. Přeskočte kartáč a další produkty a obejmejte přirozenou strukturu vlasů.

20 Hairstyles for Long Thin Hair_05

6. Nicole Richie Účes: Sexy čelenka a chrumkavé bangy

 Osobnost TV Nicole Richie vypadá nádherně se sexy čelenkou a chytlavými bočními nárazy. Její jemné, blonďaté vlasy jsou vrstvené pro větší objem a milujeme karamelové a platinové blonďaté pruhy, které jí rozjasňují pleť. Čelenky jsou zábavné a kreativní způsob, jak aktualizovat jednoduchý účes, a existuje mnoho různých druhů na výběr.

20 Hairstyles for Long Thin Hair_06

 7. Taylor Swift účes: Elegantní nízký koňak

Countryová zpěvačka Taylor Swiftová vypadá nádherně s blond vlasy, která se vrací do elegantního nízkého koně. Nepotřebujete silné kousky, abyste vytáhli koni - jednoduše zvolte styly, které vyhovují vašemu typu vlasů. Taylorová si udržuje vzhled svěží a jednoduché s krásnými zelenými náušnicemi a minimálním make-upem.

20 Hairstyles for Long Thin Hair_07

 8. Účes Emma Stone: Střední délka s dlouhými třesky

Herečka Emma Stone vypadá pěkně s jejími platinovými blondýnky a dlouhými, kusymi třeskymi. Dlouhé třesy zdůrazňují oči a rty, zatímco úhledně vykreslují spodní polovinu tváře. Piecey bangs fungují dobře s jemnými vlasy a jsou mnohem snazší k udržování než tupé bangy.

NOVÝ YORK, NY - MARCH 09: Emma Stone at

 9. Ashley Greene Účes: Dramatické vrstvy

Twilight Saga herečka Ashley Greene nosí své bohaté čokoládově hnědé zámky uvolněné dramatickými vrstvami. Vrstvy jsou lichotivé pro každý tvar tváře a typ vlasů, pokud zvolíte správnou délku. Ashley skáká tři různé vrstvy, které jí dodávají tenkou barvu vlasů. Pokuste se udržet nejkratší vrstvu pod úrovní brady pro nádherné vrstvy pro vytváření obličeje.

20 Hairstyles for Long Thin Hair_09

 10. Jennifer Aniston Účes: Střední délka s pery

Romantická komedie herečka Jennifer Aniston vypadá nádherně s její podpisem středně dlouhá blondýnka. Konce jemných vlasů jsou pernaté (řezané tak, že konce jsou načechrané) pro jemný a romantický vzhled. Vezměte inspiraci od Jen a přidejte některé světelné efekty do tmavých světlých vlasů, abyste zesílili pleť.

20 Hairstyles for Long Thin Hair_10

 11. Blake Lively účes: Volné, objemné vlny

Drbna herečka Blake Lively přitáhla vzhled dívky-vedle sebe s volnými objemnými blonďátky. Chcete-li obnovit Blakeův bezstarostný vzhled, potřebujete skvělý blow-out. Po praní rozdělte vlasy na části a osušte jednotlivé části zvlášť. Použijte kulatý kartáč pro extra hlasitost a máte dobré jít!

20 účesů pro dlouhé tenké vlasy

 12. Účes Bella Thorne: dlouhé kaštanové zámky

Taneční herečka a modelka Bella Thorneová vyzařuje svými dlouhými kaštanovými zámky. Bella z jejích jemných vlasů nejlépe využívá vrstvy, kousky a spousty lesku. Chcete-li dostat Bella super rovné zámky, investujte do vysoce kvalitní rovnačky na vlasy a dobré sérum pro ochranu tepla, abyste zabránili poškození.

20 účesů pro dlouhé tenké vlasy

 13. Kirsten Dunst Účes: Summery vrstvy

Herečka Kirsten Dunst vypadá nádherně s měkkými, letními vrstvami vlasů. Absolutně zbožňujeme její barvu vlasů - jasná platinová blondýnka a jemné blondínky s blond vlasy dodávají vlasům extra hloubku, což je nádherně živé.

20 Hairstyles for Long Thin Hair_13

 14. Kate Hudson účes: dlouhé, plážové vlny

Herečka Kate Hudson skáká její podpis dlouhé, plážové vlny blonďatých vlasů se zlatým náhrdelníkem a minimálním make-upm. Její vlasy byly nakrájeny na jemné vrstvy s opeřenými konci, vytvářející velmi měkké a romantické vlny. Kate sportuje v blond vlasu několik karamelových odstínů, které jí dávají zajímavý nádech.

20 Hairstyles for Long Thin Hair_14

 15. Kate Bosworth Účes: Středně rozložené, hladké kostičky

Americká herečka a modelka Kate Bosworthová vypadá krásně se svými hladkými, středně oddělenými kousky. Kateova střední část rozděluje vlasy do dvou dokonale symetrických úseků, které úhledně zakrývají obličej. Milujeme, jak hladké a dotykové vlasy vypadají - bezpochyby jsou výsledkem fantastického anti-frizz séra.

20 Hairstyles for Long Thin Hair_15

 16. Ashley Olsen účes: Objemné blonďaté zámky

Herečka a móda Ashley Olsenová (dvojčata sestry Mary-Kate Olsenové) si drží její účes jednoduchý s rozsáhlými blondýnky. Vyrábí velkou vlnu ve vlasech, která upoutá pozornost na její oči a ústa a její obličej je jemně zarámovaný plameňovými vlasy.

20 Hairstyles for Long Thin Hair_16

 17. Ashlee Simpson Účes: dlouhý a rovný s bočními okraji

Zpěvák Ashlee Simpson nosí dlouhé červené vlasy rovně s jemným bočním okrajem. Vyrábí řadu hladkých, ostýchavých vrstev a vlasů dlouhých do brady, které ji obklopují.

20 Hairstyles for Long Thin Hair_17

 18. Hilary Duff účes: odvážný bouffant

Herečka a zpěvačka a skladatelka Hilary Duff vypadá sebejistě a sexy se svými vlasy v odvážném bouffantu (účes s bublinkami a zbylý volný). Chcete-li obnovit tento vzhled, škádlit vlasy u koruny předtím, než ji zajistíte na vrcholu hlavy s hlavou. Snadný!

20 Hairstyles for Long Thin Hair_18

 19. Claire Danes Účes: Sexy postranní okraj

Vlastička herečka Claire Danesová vypadá nádherně se svými vlasy volnými a zametá do sexy postranice. Boční okraj je lichotivý pro každý tvar obličeje, protože vytváří iluzi delšího a oválnějšího obličeje. Dokončete tento vzhled s třpytivým očním stínem, tmavými řasami a nahými rty pro extra náraz.

20 Hairstyles for Long Thin Hair_19

 20. Kaley Cuoco účes: vlny, vrstvy a zvýraznění

Teorie velkého třesku herečka Kaley Cuoco vypadá úžasně svým dokonalým účesem a výrazným tmavým okem. Zjistila, že vítězný vzorec pro skvělé účesy: 1. mnoho vrstev, 2. vlny pro extra tělo a 3. barvu vlasů, která doplňuje její tón pleti. S těmito prvky se prostě nemůžete pokazit!

20 účesů pro dlouhé tenké vlasy

Takže to máte - 20 účesů pro dlouhé tenké vlasy! Doufáme, že jste našli nějaké nápady pro svůj další účes a že jste nadšeni vyzkoušet něco nového.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

62 − 52 =