Blog

Sponzorováno

Wowza 16. srpna byl velký den v sídle společnosti BeautyEditor.ca. A ještě větší den pro naše vítěze Clairol Makeover Challenge!

Z neuvěřitelných 350 + příspěvků dostalo 13 štěstí vítězství v Torontu celou VIP léčbu's vlasy na salonku Avenue. Víte, jak na určitých televizních pořadích musí všichni soutěžící jít do salonu, aby získali makeovery? No, tohle bylo něco takového, jenže bez jakýchkoli slz nebo Jayem Manuálem přinutilo lidi, aby odřízli všechny vlasy.

Ne, to se netýkalo pouze nůžky, ale všechno se týkalo předmětů SUBTLE, NATURAL, "vy jste jen lepší". A tím lépe, myslím, že každá jedna z dívek zůstala s krásnými, měkkými, lesklými a bohatě vypadajícími vlasy.

Luis Pacheco, majitelka Hair on the Avenue a konzultantka pro Clairol...

...vykoply věci s barevnými konzultacemi: každý vítěz byl shodný se svým nejlepším odstínem Clairol Natural Instincts. To je skutečně odolná barva: funguje za pouhých 10 minut, je bez amoniaku, pokrývá šedé a je navržena pro jemný efekt ve dvou nebo třech odstínech své současné barvy. To'je také demi-permanentní, tak to je'Postupně se ztratí, aniž by na kořeny opustil drsnou linii.

Po konzultacích: Předtím, než byly pořízeny fotky, byly vlasy barveny, umyty, vysušeny a stylizovány ... a pak čtyři extrémně talentovaní makeupní umělci z Torontu's Judy Inc. šli do města s make - upem CoverGirl.

A my "

jako v (zleva doprava, výše) bloggerové hostesky Janine z BeautyGeeks, vaše skutečně od BeautyEditor.ca, Ali od ChickAdvisor a Shan z Coco & Lowe byly 100% odfouknuty.

Podívejte se na sebe...

Nadia:

UPDATE: Použitý odstín byl # 35 - Ebony Mocha.

Janice:

UPDATE: Použitý odstín byl # 28 - muškátový oříšek.

Jitka:

UPDATE: Použitý odstín byl # 28G - Golden Cappuccino.

Rebecca:

UPDATE: Použitý odstín byl # 28 - muškátový oříšek.

Jennifer:

UPDATE: Použitý odstín byl # 31 - Kávový krém.

Priscilla:

UPDATE: Fotografie byla odstraněna na vyžádání.

Koťátko:

UPDATE: Použitý odstín byl #31 - Kávový krém.

Gauri:

UPDATE: Použitý odstín byl #28G - zlatá cappuccina.

Doris:

UPDATE: Použitý odstín byl #12 - opékané mandle.

Delrene:

UPDATE: Použitý odstín byl #36 - Půlnoc.

Paula:

UPDATE: Použitý odstín byl #35 - Ebony Mocha.

Tammy:

UPDATE: Použitý odstín byl #30 - Rosewood.

Kate:

UPDATE: Použité odstíny byly # 12 - opékané mandle a # 9G - zlatý med.

Fotky: Vincent Lions, Judy Inc..

Mají ty dívky skvělé vlasy nebo co?

Zde je několik lekcí:

1. Můžete absolutně vypadat úžasně pomocí produktů dostupných v drogerii: produkty Clairol Natural Instincts používané v makeoverech obecně pro maloobchodní prodej za méně než 12 dolarů!

a

2. Ne't potřebovat radikální změny, aby vypadaly a cítili se jako milion dolarů. Don'tyhle dámy vypadají jako ony ... jen lepší? Demi-trvalá barva jako Natural Instincts je o tom, že slavíte svou přirozenou krásu jemnými vylepšeními.

Připojte se na stránku Facebook BeautyEditor.ca a podívejte se na další fotky z události!

A dejte mi vědět...

Co si myslíte o těchto makeoverech?

Už jste někdy vyzkoušeli Clairol Natural Instincts?

Mohli byste vidět tyto výsledky?

PS. Chcete si vyzkoušet Clairol Natural Instincts? Clairol vás vyzývá k tomu, abyste je zkoušeli: s Natural Instincts® vy'Vidím skvělou barvu'SZPOSLUŠENSTVÍ ZA ZAJIŠTĚNĚJŠÍ ZAŘÍZENÍ " "nebo oni'll vrátit váš nákup a zaplatit za dvě krabice staré barvy. Navíc můžete získat kupón, který můžete použít při příštím nákupu Natural Instincts a ušetřit až 4 dolary. Klikněte zde pro podrobnosti.

* vs. neošetřené vlasy

"Spokojenost je zaručena, nebo vám vrátíme náhradu za jednu krabičku Natural Instincts® a hodnotu 2 krabiček původní barvy vlasů na vlasy (až do výše 36 dolarů). Zavolejte na číslo 1-800-CLAIROL. Požadavek zahrnuje zaslání původních pokladních dokladů do 60 dnů od nákupu produktů Natural Instincts® a 1 krabičku staré barvy vlasů na vlasy s výměnou za nákup. Nabídka je platná do 31. prosince 2010. Omezení 1 nabídky na vrácení peněz na jméno, domácnost nebo adresu.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

45 + = 48