Blog

Vítejte v našem sloupci pro konzultace s vlasy. Chcete-li požádat o online konzultaci s vlasy od kadeřníka celebrit Bill Angst, postupujte podle pokynů zde.

Otázka: Zajímalo mě, jestli mi můžeš dát svůj odborný názor na dobrou barvu vlasů nebo na to, co se mi líbí tónem kůže. Mám přirozeně tmavé vlasy s hnědou kůží a modrými očima. 

Měl bych to nechat přírodní, nebo přidat několik upozornění, a pokud ano, jakou barvu? S mým mixem modrých očí a hnědých vlasů jsem velmi zmatená, zda je mé zbarvení teplé nebo chladné. Jakékoli myšlenky na účes by byly oceněny také. Díky moc! & # x2014; Chasidy

A: Chasidy, s těmi velkými modrými očima, máš carte blanche s výběrem barev, které můžete sportovat.

Často doporučuji provést pár barevných procesů, které se dostanou do konečného produktu. Takto můžete přidat tolik barev, že hloubka bude tak hezká.

Může to být drahé to udělat najednou, ale oslovte svého koloristu a zjistěte, jestli něco vyřešíte. Například, rozložte to za týden nebo dva, takže ne't zabírají příliš mnoho času na každý proces. Nabídněte si vyschnout své vlasy a učinit se k dispozici; barvitý může mít v týdnu pomalou dobu. Je to v jejich nejlepším zájmu mít takové ohromující práce tam...

Pro vás s vaším opálením to navrhuji mélange tónů pro letní měsíce:

Vypadá to, že vaše přirozená barva je její základ, a pak je tu teplý středně hnědý, který zase potřebuje zvýraznění karamelu. Abyste to dokončili, skvělý doplněk k tomuto mistrovskému dílu by znamenal stříkající světlo zlata.

Nezapomeňte, že když změníte barvu vlasů, musíte použít i novou paletu pro make-up. Myslím, že je to pro tebe dokonalý nový vzhled, včetně pohybu ve vlasech.

Pokud byste náhodou chtěli vyzkoušet nový tvar, může to být způsob, jak jít. Tento měkký nezávadný třesk s novou barvou by vypadal velmi čerstvý:

Zde máme příklad tmavé barvy s měkkými, teplými tóny, které jdou s vaším opálením.

Centrální část by byla nejlepší, kdyby jste obličej symetricky obepínali s dlouhými, čelistními vrstvami. 

Je důležité, aby tento dramatický tón neztratil tvář. Vezměte prosím na vědomí nové odstíny make-upu pro nové barvy vlasů.

billyxoxo

Bill Angst je jedním z nejpopulárnějších kadeřníků v Kanadě a majitelem firmy Angst Salon v 240 Queen Street East v Torontu. Zavolejte na schůzku 416-360-5942.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

41 − = 37