Blog

My've kterém jste diskutovali všechny druhy obličejových tvarů: kruhový, dlouhý, čtvercový, srdce, obrácený trojúhelník a hruška. Tento týden se zaměřujeme na vzácný diamantový tvar obličeje. (A tam'je ještě jeden další, aby přišel "oválný!")

Diamantový tvar obličeje je neobvyklý - řekl bych to'je nejvíce jedinečný ze všech tvarů obličeje. Většina diamantů má tendenci nosit vlasy z obličeje a já'm hádám to'protože to může být bang très komplikované pro tento typ. Skryjte obličej s příliš velkými vlasy a zcela ji uzavřete, takže se zdá, že je příliš malý a úzký. Existuje však několik stylů bangů umět práce zdůrazňují jak oči, tak úžasnou strukturu diamantových kostí. Jedna věc, která funguje v diamantu'že je tvář v rovnováze, podobně jako ovál.

Mějte na paměti, že možnosti vašeho třesku mohou být omezeny podle toho, jak úzká je vaše linie vlasů (jako my'uvidíte na Selma Blair), stejně jako na vaší individuální struktuře vlasů. Jako vždy, promluvte s tvým stylistou pomocí těchto vizuálních pomůcek zjistit, který styl bude nejlépe pro vás.

Máte tvar diamantového obličeje?

jestli ty'znovu diamant, pak vy'budou mít úzké čelo a úzkou bradu, které mají stejnou šířku. Lícní kosti jsou nejširší bod obličeje a brada je často špičatá. Ale to'je vlasová čára, která je výstražným znaménkem, na tomto tvaru obličeje'je více úzký než u některého z dalších sedmi typů.

Nejlepší kroužky pro diamantové tváře

Dlouhé bočnice: Dlouhý bočně roztržený třesk jako Ashley Greene's je špičková pro diamantové obličeje. Diagonální směr vyvede lícní kosti a vytváří iluzi oválného tvaru. Jedna upozornění je, že někdy je obtížné získat boční část s tímto tvarem tváře, protože se vlasy zužují. (Můžete vidět jak Ashley'tře bangy se chtějí oddělit.) Pokud to bude's případem, vysušte na místo, jakmile se dostanete ze sprchy, a použijte stylingové produkty, abyste získali kořeny.

Boční bouchony: Camila Alves má na sobě jinou verzi bočních ran, kromě jejích plných, kratších a přes jedno oko. Ty vyvedou oči ještě víc, zatímco holá část čela ještě protahuje obličej. Všimněte si, že boční část není't že daleko k boku - můžete experimentovat, abyste našli nejlepší místo, kde by vaše vlasy pravděpodobně zůstalo.

Centrálně roztříštěné tresky: Tyto roztomilé malý třesky na Vanessy Hudgens jsou rozděleny do středu (nebo mohou být nošeny jen mírně mimo centrum). Jejich záclonový efekt skrývá úzkou linie vlasů a oni'pravděpodobněji spadne na místo přirozeně, aniž byste museli coaxing udělat pro boční bangy.

Bardot bangs: Freida Pinto má zde variaci na roztříštěné tresky. Tento okraj Bardot-esque je na stranách plnější a jemnější části uprostřed. Znovu můžete vidět, jak se zužující se boky skrývají úzké čelo a odkryté čelo zajišťuje její malou tvář.'t zahalená vlasy.

Faux-jestřábový třesk: Tady'je to nečekaný bang styl, který skutečně funguje (pro krátké vlasy). Selma Blair má mimořádně úzké čelo, které rozhodně omezuje její bang volby. Namísto toho, aby se snažila zametat nárazy (což by zdůraznilo její vlasovou čáru), ona'vyskočila a vyskočila s výrazem faux-jestřáb. Punkká textura vytváří zájem a objem, takže horní polovina její tváře se objevuje širší.

Baby bangs: Protože diamantové tváře jsou v rovnováze (a obvykle mají úžasné lícní kosti), oni'je jedním z mála typů, které mohou skutečně vytáhnout z teenagerů, na malých tinkrech jako Halle Berry. Jen je udržujte měkké a texturované.

Nejhorší břity pro diamantové tváře

Přečtěte si, co neudělat? Zde je několik pozoruhodných příkladů:

Těžké, zaoblené tresky: Ciara je perfektním příkladem toho, co myslím tím, že tluče, které zavírají diamantovou tvář. Jsou tak těžké, ploché a zaoblené, s nulovou vrstvou nebo měkkostí, takže výsledkem je obličej, který vypadá podivně miniaturní.

Přímý náraz: Mohli byste si myslet, že jednoduché, bruchy naprosto rovně působí, ale jako Lil' Kim dokazuje, že to může jen zdůraznit šířku lícních kostí a bodavost brady. (Podezřívám to'Některé chirurgické střídání, které tuto skutečnost ještě zveličují.) Odhalení části čela by pomohlo rozptýlit tento účinek.

Dlouhé, přímé třesky: Stejná zásada platí i pro Vanessu Hudgense (i když to je'není tak extrémní). Její třesy jsou tak dlouhé, že oni'skryjte oči, místo aby je vyvedli. Co oni dělat vyvedou je její lícní kosti a brada ... ale nejlepším způsobem. Pokud je odtrhla od tváře, my'd být schopen ocenit jeho kráse mnohem více.

Krátké, grafické rány: S tvarem diamantu byste měli být opatrní, abyste vytvořili šířku, kde ji již máte ve středu obličeje. cítím to'co je Madonna'to jsou tady. oni'je prostě příliš grafická a vyvíjí ji velmi úhledně.

Wispy bangs: I když se mi líbí šíře, kterou Katharine McPheeová'její účes se vytváří na dně, její bangy jsou tam, kde se rozpadá. oni'příliš příliš tenký a moudrý, než abych byl lichotivý; něco podstatnějšího, jako je Freida Pinto's centrem rozděleným stylem'byla lepší volba.

Boční bouchony: Tady'je skvělým příkladem pro Selmu Blaira, jak může být bláznivý třesk obtížný, protože ve skutečnosti odhaluje extrémní přísun vlasů. Dalším problémovým rysem je její šířka zvlněný bob, přímo u lícních kostí. I'chtěla bych vidět Selmu se stylem záclonového třesku, aby zamaskovala vlasy.

Co je váš oblíbený styl náramků pro diamantové tváře?

Pokud máte tento tvar tváře, které účesy pro vás pracovaly?

Co je nejhorší styl pro diamantové obličeje?

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

48 − = 45