Blog

Vítejte v našem sloupci pro konzultace s vlasy. Chcete-li požádat o online konzultaci s vlasy od kadeřníka celebrit Bill Angst, postupujte podle pokynů zde.

Otázka: Ahoj! Jsem 24 let a textilní návrhář. Moje vlasy jsou přirozeně tmavě hnědé, velmi jemné a lehce zvlněné. Některé dny jsou víc vlnitější než jiné a některé dny jsou docela rovně. Moje vlasy mají vlastní mysl! Haha!

I'měli mnoho různých účesů. Jednou jsem ji obarvila jasně červenou barvou a na univerzitě jsem měla horko-růžové upozornění, takže jsem'Nebojím se vyzkoušet něco nového. Právě teď se moje vlasy cítí tak nudné a mají menší objem než obvykle. 

Když já'm ne v práci, opírám se o to, co nazývám stylem "grunge glam". Opravdu chci najít účes, který vypadá skvěle a může být vhodný jak pro můj profesionální, tak pro osobní život. I'jsem také přemýšlel o tom, jak se změnila barva, ale můžu'rozhodněte se, co bude vypadat nejlépe. Jakákoliv pomoc by byla velmi oceněna! & # x2014; Sarah

A: Sarah, máš ty úžasné tváře ... Bylo by skvělé, kdybys je mohl zbarvit, prosím!

Radikální řez s vaší přirozenou barvou by byl tak účinný a pěkný.

Mohli byste zachovat svůj lesk, což vždycky říkám, že je to žena'nejlepším přítelem. Každý si všimne, že svítí na vlasy; Reflexní kvalita je vynikajícím doplňkem.

Toto je méně závazná možnost.

Na druhém konci měřítka by byla barva pro vás fantastickou změnou. Zde je barva a řez, které budou řešit všechny extrémní změny vyžadované.

Za prvé, bang není hluboký, ale pečlivě promyšlený. Doprovodné vrstvy rámují oči. 

Použití hůlky pro přidání dalšího pohybu by stálo za to, abyste získali zvlněnou identitu dlouhých vlasů.

Tato hlubší barva ve stejném stylu by byla stejně hezká.

Znovu, prosím, prosím... 

billyxoxo

Bill Angst je jedním z nejpopulárnějších kadeřníků v Kanadě a majitelem firmy Angst Salon v 240 Queen Street East v Torontu. Zavolejte na schůzku 416-360-5942.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

83 − 82 =