Blog

Jen se zeptat Beyoncé'je makeup umělec. Chcete-li okamžitě vypadat lépe leštěné, aniž byste se dokonce pokoušeli o jasnou rtěnku. (Make-up očí: volitelně.) To'je rychlá; to'je snadné; a tolik odstínů, ze kterých si můžete vybrat'je také neuvěřitelně FUN!

Pro toto vydání celebrity inspirace krásy, já'm přepínat věci a sdružovat vzhled dohromady pod tématem, místo aby vám ukázal náhodnou sbírku novosti. Plán je zvýraznit pokaždé jiný červený koberec nebo trend make-upu, například růžové oční stíny, boby, kočičí oči atd. Dejte mi vědět, co si myslíte!

S létem oficiálně v plném proudu, já'mám na mysli odstíny fuchsie, červené a oranžové. Zde je nejlepší světlá rtěnka vypadá v poslední době:

Mandy Moore

Co mám rád: Mandy'je matná barva malinové rty! (Pravděpodobně tužka na rty, já'm hádá.) Je to živé prohlášení s její zdokonalenou kůží, měkkým obočím a řasami a pod hlavičkou nějaké podsvětlené šampaňské. Vysoké pečivo udržuje věci hezké a leštěné. Co já'd změna: Nic.

Leden Jones

Co mám rád: leden'oranžově červené rty a nové tóny. Miluji tyhle nové bangy'je to opravdu rozkošný! Mohla by se dostat pryč bez černých kočičích očí, ale přidávají s účesem zábavný efekt Bardot. Co já'd změna: Nic.

Rashida Jonesová

Co mám rád: Rashida'je jasná, ale jemně tvarovaná fuchsie rtěnka. To je ten "rozmazaný" účinek'vidět spoustu právě teď. Její oční make-up má stejnou měkkost a vlasy jsou zdravé a lesklé. Co já'd změna: Mohla bych si trochu vyčistit vlny.

Cobie Smulders

Co mám rád: Cobie'jasně červené rty, rovná plná obočí a neformální lob. Obvykle dávám přednost tupým řezům, ale tyto flippy, zúžené konce vypadají úžasně! Třpytivý, růžový stín dodává klasickému makeupu nový dojem. Co já'd změna: Řasy ji váží.

Christina Hendricksová

Co mám rád: Christine'korálová rtěnka a dramatická oční linka. Tam've skutečnosti se hodně děje s vložkou "odvážná modrá a černá blíže k jejímu oči, aby ji" uzemnila ". Obdivuji její kudrnatý účes (paruka?), Obzvláště obličejové rámy. Co já'd změna: Nic.

Lupita Nyong'Ó

Co mám rád: Lupita'lesklé, horké růžové ústa, zabarvené barvami s olivovým stínovým lilam. můžu't převezme její pěkný úsměv a její kůži! Samozřejmě, ona's na sobě nadměrné hlavy zábal jako šéf. Co já'd změna: Nic.

Lupita má na sobě: Oční stín v Mauve Cherie & Oční linky & # x2022; Mascara & # x20; Balzám na rty; Vložka na rty & # x2022; Rtěnka v Rose Lancôme

Holland Roden

Co mám rád: Holandsko'oranžové rty a elegantní, úzké účesy. Jak ukázala Mandy, tam'nic podobného jasnému rtu s obličejem up-the-face pro léto. Ještě jednou je oční make-up minimální, jen s nádechem tónů na tónu. Co já'd změna: Její povrchová úprava je trochu suchá / prášková.

Holandsko má: Rtěnka v Lady Danger

Emily Bluntová

Co mám rád: Emily'svěží fialová rtěnka (známý obtížný odstín k opotřebení). Kromě řas, zbytek makeupu je super-bare a textured bob vypadá bez námahy. Co já'd změna: Tmavší vlasy budou vždycky na mě Emily.

Emily má na sobě: Rtěnka v Boudoir & Rtěnka ve francouzském polibku

Ali Larter

Co mám rád: Ali'mačkané rty, oblečené volným, špinavým updo. Pokud se podíváte pozorně, vy'Uvidíme více růžové lesklé oční stíny. Její kůže je velmi drahá, ale funguje to proto, že's v tak skvělém stavu. Co já'd změna: Myslím, že by mohla uvažovat o měkčí, méně kořeněnou blondýnu.

Leighton Meester

Co mám rád: Popová krémově červená rtěnka proti Leightonu'je bledá kůže neuvěřitelná! Všechno ona'má na očích nějaký šampaňský stín a lízání řasenky - můj nejoblíbenější způsob, jak nosit jasný rty. Dlouhé blonďaté vlny to dávají příležitostné atmosféře. Co já'd změna: Nic. 

Zendaya

Co mám rád: Zendaya'matné oranžové ústa a kadeřnictví (samozřejmě!). Ale zpět na rty - tato barva je mnohem nečekaněji než červená a překvapivě lichotivé na paletu kožních tónů. Miluji, že ji nosila s přirozenými řasami, velkými obočím a strategickým zvýrazňovačem. Co já'd změna: Nic.

Zendaya má na sobě: Nadace v klasickém Tan & # x2022; Oční stíny v aktech & # x20; Mascara ve velmi černém " Prášek do obočí v Rich Brown & # x2022; Rtěnka v Tan-Gel-O

Olivia Munn

Co mám rád: Olivia'neon červené rty a balletina-esque top uzel. Tento odstín rtů není vaše každodenní klasická červená; to samé platí pro teplý růžový oční stín. S čerstvou pokožkou a pihy vypadá naprosto letní. Co já'd změna: I'd opusťte vodní hladiny a nechte falešné řasy lépe lepit.

Které celeb mají váš oblíbený jasný vzhled rtěnky?

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 81 = 86