Blog

Minulý rok jsem udělala nejstrašnější věc'nikdy neudělal: absolvoval jsem vysokou školu. Zatímco'je to nejúžasnější pocit, který má být dokončen se školou (a mít kopu-stupně pod mým opaskem), já'jsem musel čelit realitě hledat, odvážit se říct to, a kariéra.

To znamená vyrůst, ale ještě horší, že jde o pracovní rozhovory s OMG. Předtím, než jsem byl první, posedl jsem nejen o spláchnuté tváře, sucho v ústech a závodním srdci, ale také o vyzvednutí perfektního oblečení a stejně krásného vzhledu krásy. Netřeba dodávat, že jsem byl nervózní.

Ráno rozhovoru jsem přejel na svou oblíbenou červenou rtěnku MAC'je Ronnie Redová. Když jsem byla připravená zhruba hodinu předčasně (jsem královna přesnosti a hrdý na to!), Měla jsem spoustu času na to, abych si sedla a přemýšlela o svém make-upu. "Jsou příliš červené rty?" Zjistil jsem, že se zajímám. Myslela jsem, že vypadám dobře. Červené rty jsou klasické, ale ukazují, že já'm ještě zábavné, správně?

Nebyl jsem't zcela přesvědčen, tak jsem udělal to, co by někdo v mé situaci udělal. Otočil jsem se na Google. "Je v pořádku nosit červenou rtěnku na rozhovor?" Napsal jsem to. Ohromující odpověď online byla zřetelná ne, nuh-uh,NIKDY. Cítil jsem lehce poražen, zničil jsem rudé rty. Opravdu jsem chtěl, aby práce a červené rty se nedostaly do cesty.

Tehdy jsem si uvědomil, že nevím co co není & # x2014;nosit na rozhovoru, makeup-moudrý. A tam musí být i jiní, kteří mají stejné dilema!

Jak se ukázalo, dostala jsem práci ... takže myslím, že konečný pohled krásy nebyl tak špatný. Ale po rozvažování problému trochu hlouběji jsem přišel s nějakým rozhovorem pro make-up a nedělajte se tak, abyste se nevěděli, zda je toto námořnictvo příliš riskantní. můžu't vám zaručí'půjdu si najat, ale mohu se pokusit, abych vám pomohl vypadat lépe.

Rozhovor tip makeup # 1: Výzkum společnosti a průmyslu

Zajistěte svůj krásu vzhled společnosti a průmyslu'znovu rozhovor pro. Například pokud vy'když jste v bance v rozhovoru, určitě chcete jemný makeup, tj. žádné červené rty (omlouvám se!). Korporátní nastavení má tendenci být konzervativnější a čím více podnikatelů jdete, tím více byste měli být konzervativní. To platí zejména v případě, že se ucházíte o pozici, ve které musíte společnost denně zastupovat veřejnost.

Pokud si to'je firemní nastavení, nezapomeňte na KISS. Udržujte to jednoduché, hloupé.

Jako Candice, výše, chcete být přirozený, dát dohromady a čistě přesně to, co zaměstnavatelé chtějí! Dewy kůže, prosklení řasenky a lehký rty je vše, co potřebujete. Ne'Ty ji najmeš?

Nebo jí! Ona's určitě dostat práci.

Chcete-li získat vzhled, zkuste BB krém (I.'m v současné době používá Garnier Skin Renew Miracle Skin Perfector) pro rovnoměrnou pleť, která'to není příliš těžké nebo dortové.

I'také jste byli posedlí nad Revlon Lash Potion pro ultra-dlouhé, zdvižené, bujné řasy. To vážně dělá zázraky.

Pro lehký rtěn, Revlon Lip Butters je můj go-to; přidávají jen to správné množství barvy, ale jsou stále příjemné a hladké a neustále hledají au naturel.

Na kreativním pracovišti, jako módní časopis, máte větší volnost a pravděpodobně budete mít trochu větší zábavy s tváří.

Říkám, držte to všechno přirozené a přidejte světlý nebo tučný rty. Čerstvá kůže, jednoduché oči a popová barva na kisser vás říkají'profesionální, ale s trochou je ne sais quoi. (The je ne sais quoi , která říká: "Najme si mě! Budu úžasným zaměstnancem a vypadat dobře po celou dobu! "& # x201D;)

I'že umírátevyzkoušet hluboké, vinné rty tuto zimu. Nyní přerušený MAC Pro Longwear Lipcreme v Soulfully Rich je švestková fialová I'plánuji krást od mé švagrové. Make Up For Ever Rouge Umělec Intense v 49 (satén borůvky) je podobný:

Ne do tmavého rtu? Vyzkoušejte klasickou červenou barvu, zábavnou růžovou barvu nebo něco na světlejší straně, kterou jste vy's komfortem.

Pokud dáváte přednost hrát si oči, udělejte to lehkým a neutrálním způsobem'nijak neovlivňuje zaměstnavatele. Urban rozpad'Nejnovější Naked Palette je křídou plná růžových zlatých neutrálních látek, se kterými můžete pracovat.

Rozhovor tip makeup # 2: Méně je více

Poslouchejte Coco Chanel: "Než opustíte dům, podívejte se do zrcadla a vyjměte jedno příslušenství." Zatímco my'nemluvte s příslušenstvím ", ačkoli možná budete chtít dbát na radu," čím méně je přístup, tím víc platí o kráse. (Heck, to je'je moje makeup mantra.)

Nic není hezčí než dívka, která je přesvědčena svou vlastní kůží, a tím, že nosí méně makeupu, který zažehná velkému šéfovi, který vás bude pohovořit, kdo vás bude ohromen vaším vrahem, čerstvou tváří a důvěrou, kterou vyzařujete.

Rozhovor tip makeup # 3: Jděte neutrálně s nehty

Nemohla jsem't napsat tento článek bez zmínky o laku na nehty, obvs. Něco lehkého a neutrálního, jako pastelová růžová, se nikdy nedaří špatně. Zvětšuje vaše prsty a dělá vaše ruce a nehty super-profesh a čisté. O co víc by mohli požádat?

Essie Nail Polish na Fidži je můj go-to pro světle růžový:

Nebo Topless a Barefoot pro neutrálnější tón:

A já miluji své mandlové nehty, tak říkám, pokud máte, chlapci! Znám se'Nikdy je nedokážete rozdělit na rozhovor. Obecně platí, že ne't go také dlouho. Jakýkoliv tvar funguje tak dlouho, dokud jsou vaše nehty čistě uloženy a čisté.

Rozhovor tip makeup # 4: Udělejte si čas

Trvá to čas být dívkou (a my nejsme supermodelé, kteří jsou potěšeni asi sedmi lidmi najednou). Tak si dejte pár hodin, abyste se připravili na to, abyste se tam ujistili'v den vašeho rozhovoru se nerozběhne jako šílenec.

Vyzkoušejte a naplánujte si to v den, kdy nebudete mít moc plánovaných, takže v takovém případě nebudete předem zdůrazňovat. Řekl jsem, že plánujete tři hodiny dobré pro sprchování, účesy, oblékání a make-up, s trochou času na to, abyste seděli a uklidili tě po nervu'znovu připraven (pokud'něco jako já!). Vyhrála'Nebojte se jít do rozhovoru, který je rozčilený a frustrovaný s polopříštěným make-upem nebo vlhkými vlasy. Takže připravte, naplánujte a proveďte perfektní rozhovor bez problémů s malým plánováním.

Rozhovor tip makeup # 5: Nekonzervace

Takže večer před rozhovorem. Relaxujete tím, že popíjete nějaký zelený čaj a prohlížíte si Pinterest (moje oblíbené místo, někdy), když procházíte kolem tohoto nádherný makeup look. Neutrální obličej s oko barvou na oku & # x2026; a to je tak jedinečný.

Přemýšlíte, "možná bych to měl zítra zkusit. Myslím tím, že je to jen nějaké divné lesní zelené oční linky. I l naprosto hřebíme to. "

Špatně. No, možná to uděláte, ale nezkusím to. Zatímco výše uvedený model vypadá nádherně, je to'není čas vyjít z krabice s make-up, který je jiný. (A navíc, představte si trpělivost, kterou byste potřebovali, abyste získali perfektní "lepku" za další půlhodinu do plánovacího času!) Slepte se s něčím, co bylo pravdivé a vyhrálo'zvedněte obočí a zachraňte své víkendy. To'je také dobrý nápad testovat nové produkty před den rozhovoru. Nechcete, aby to bylo 20 minut, než budete muset odejít.

Teď se ujistěte'dobře odpočíváte, připravujete a cítíte se jako milion dolarů, když zajistíte práci vašich snů. Jdi 'em, ty krásný chytrý!

Vyřiď svůj názor

Jaký makeup vypadá, že jste se nosili na pohovorech?

Zkoušeli jste některý z těchto produktů??

Máte nějaké zábavné rozhovory s katastrofou? Sdílejte je!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 74 = 77