Blog

Váhy tetování se staly jedinečným a populárním způsobem, jak vyjadřovat Libru hrdost. Pro ty narozené Libry (jako já) jsme hrdí na náš Znamení zvěrokruhu.

Libras věří v lásku a společenskou harmonii, a jaký lepší způsob, jak vyjádřit tyto úžasné pocity, než získáním tetování? Možná nejste věřící ani nežijete se svým životem, aniž byste zvažovali vlastnosti vašeho znamení zvěrokruhu. Pozitivní věci by však měly být v každém člověku vítány.

Váhy tetování vypadají úžasně, když zobrazují aferentní znaménko nebo když jsou kombinovány s dalšími symboly. Lidé šli od toho, aby dostali slovo Váhy tetované na kůži, kombinovat svůj symbol s jinými prvky, které mají hluboké významy a značný vizuální dopad.

Co je opravdu zajímavé o Libře jako znamení zvěrokruhu je jeho dualita. Vždy jsme použili poměr mezi dobrem a zlem jako způsob, jak řídit náš život. Když jste si vědomi případné nerovnováhy, děláte vše, co je potřeba, abyste se vrátili na cestu. Libráci potřebují kolem sebe lidi a jsou ochotni se přizpůsobit.

Každá osoba, jejíž znamení je Libra, chce harmonicky žít mezi ostatními a je otevřená kompromisu. To je pravděpodobně důvod, proč mnoho párů kombinovalo symboly svých znamení zvěrokruhu do designu a nakapalo ho do kůže. Tyto případy nejsou tak často splněny jako ty, které vyzdvihují rovnováhu mezi pozitivní a negativní.

V závislosti na morálním chování každé osoby může seznam, který dělí dobré od špatného, ​​zahrnovat rysy jako cudnost, zdrženlivost, charita, péče, trpělivost, laskavost a pokora. Na druhé straně můžeme počítat chtíč, žravost, chamtivost, leňost, hněv, závist a pýchu. Ve skutečnosti jsou tato slova součástí četných tetování Libra.

Pokud jsou astrologie a znamení zvěrokruhu mezi vaše vášně, jistě najdete inspirativní design mezi příštích 69 příkladů jednoduchých a komplexních tetování Váhy. Přicházejí v různých velikostech a stylu tetování, aby odpovídaly chuti každého jednotlivce.

 

Contents

69 Vánoční tetování Nápady:

69. Vyvážení na prostředním prstu

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Umístění tohoto tetování je trochu ironické. Myslím, že prostřední prst je mezinárodní urážlivé znamení. Přesto je ten malý symbol Libra vytesán s takovou přesností, že se mi to líbí! Pokud máte zájem o tetování na prstech, můžete si tento článek zkontrolovat pro další příklady a inspiraci!

68. Vyjádření na zápěstí

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Získání tetování na váhy na viditelných částech těla je trochu prohlášení. V případě této osoby je rozhodně hrdá na znamení zvěrokruhu a pravděpodobně se ocitá pod vlivem Venuše, planety lásky a peněz. Drobné tetování, jako je tento, jsou obvykle symbolické, neměly by být vizuálně přitažlivé, nýbrž aby to udělaly.

Dostat Volný Vlastní Váhy Tattoo Design Citace:
Nabídka na omezenou dobu (klikněte na fotku)
Klikněte na tlačítko here to get your free custom tattoo design quote.

67. Roztomilé písmo pěšky

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Tetování slov a doprovázené malými symboly jsou oblíbené u žen. Mají rádi drobné a elegantní tetování z Váhy, které doplňují jejich části těla tím, že upoutávají pozornost na kotníky, zápěstí a dokonce i klíční kost. Charm je jednou z charakteristik osoby narozené pod znamením Váhy.

66. Na zápěstí symbol centrovaného váhy

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Na tomto obrázku je něco, co upozorňuje na jemnost ženského zápěstí a tetování. Mohlo by to být světlo, její funkce nebo jen tohle opravdu pěkné tetování. Zakřivené čáry a šedý inkoust jsou úspěšná kombinace. V případě, že nevíte, existuje několik typů černého inkoustu používaných při tetování. Ne každý preferuje intenzivní černou barvu, když mohou vyčistit šedou barvu.

65. Nápis na krku

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Libras jsou charakterizovány diplomací, jemností a kouzlem. I když nevím, jestli je tato osoba diplomatická nebo ne, mohu určitě říct, že je elegantní a okouzlující. Tetování, které si vybralo pro zátylky na krku, je ženské a kaligrafické. Musí být velmi pyšná Libra, protože se rozhodla pro velmi velké textové tetování.

64. Narozeniny pamatovat

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Váhy tetování, jako je tento, neukazují žádné informace o svých majitelích. Ve skutečnosti jsem si jistý, že k datu, který byl pod symbolem Váhy, se narodil někdo velmi zvláštní. Partner, dítě nebo dokonce i nejlepší přítel by si mohl vydělat své skvrny na něčí kůži, pokud jsou hodní. Také nazýván tetování tetování, je to krásně stínované.

63. Libra mezi hvězdami

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Pokud hledáte jednodušší způsob, jak reprezentovat planety, můžete jít na drobné hvězdy. Místo toho, aby se rozhodla pro komplikované tetování, tato osoba se usadila na tři červené hvězdy a jméno jejího znamení. Líbí se mi, jak nahradila písmeno A symbolem Váhy. To je velmi inspirovaná volba, která vypadá hezčí než samotný dopis. Také červená a černá jsou dvě barvy, které skvěle spolupracují.

62. Vyvážené záležitosti srdce

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Zde je znovu zabiják červené a černé! Červená je velmi vášnivá barva a Venuše je vládcem Libry, takže za touto volbou není žádné tajemství. Červené srdce visí nad symbolem Váhy, ale nevypadají dokonale vyvážené. Toto tetování může odkazovat na to, jak nepravděpodobné je dosáhnout dokonalé rovnováhy v tom, co děláme.

61. Tetování Váhy a Vodnáře

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Váhy a Vodnáře jsou dvě velmi kompatibilní znamení zvěrokruhu. Tyto dva jsou nejen romanticky kompatibilní, ale velmi obecným způsobem, který zahrnuje mnoho aspektů. Tato žena se pravděpodobně podílí s Vodnářem. Mám rád její volbu v umístění, protože to není, není na místě všichni vidět.

60. Soustředění srdce mezi Leo a Váhu

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Pár tetování není vždy zřejmé, jako většina tetování Libra jsou. Například, toto srdce twist je vyroben ze znamení zvěrokruhu pro Leo a to pro Libra. Obrys je nervózní a přesný, což činí toto tetování malým mistrovským dílem. Libras jsou známí jako vkusní lidé, což je velmi dobrý příklad!

59. Zodiakální překrývání na kůži

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Na základě stejné myšlenky jako předchozí tetování je tento barevnější a méně kombinovaný. Znamení o Váhu se překrývají znakem Leo a oba vytvářejí pěkné tetování. Ženská část z tohoto páru je zjevně Leo a muž je Libra. Řekl bych, že jejich výběr v barvách je také chytrý, protože skrývá i další detaily.

58. Tančící váhy Tetování: hvězdy na kůži

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Váhy tetování nejsou stejné. To je určitě dobrá věc, protože tetování jsou způsob, jak se vyjádřit, je jedinečný způsob. Tanec může být vášeň této osoby, která byla spojena s jejím znamením zvěrokruhu. Hvězdy mohou mít doslovný význam nebo metaforické. Bez ohledu na to, co Libras může tančit, můžeš také!

57. Libra se shromažďují v trojúhelníku

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Kotníkové tetování jsou pro ženy zvlášť oblíbené, když jsou také zajímavé. Kombinace několika symbolů označuje tajemství a může být plně reprezentativní. Proces barvení by neměl být v tomto případě příliš bolestivý. Jedná se o oblast, která je snadno přístupná a umožňuje sledování přímých a přesných čar.

56. Vektory, hvězdy a symbol váhy

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Tato hezká žena má na svém chrámu nějakou galaxii vytesanou. Galaxie není zastoupena nejběžnějším způsobem, ale pomocí vektoru, malých hvězd a znamení zvěrokruhu. Každý z nás má svůj vlastní vesmír. Toto tetování je dokonalým příkladem v tomto ohledu. Je to hezké, ale ne každý šálek čaje vzhledem k jeho umístění.

55. Váhy jsou vyrobeny z ptáků

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Pokud se na tento tetování nepoznáte, bude to vypadat jako nějaký futuristický design. Je to daleko, protože je tvořeno třemi ptáky. Ve skutečnosti jsou vyrobeny z černé siluety tří ptáků, které vypadají, že letí k sobě. Váhy tetování jsou všestranné, pokud jde o jejich navrhování originálními způsoby.

54. Držák svíčky v dokonalé rovnováze

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Lidé narozené pod znamením Váhy cítí potřebu udržovat rovnováhu ve všem, co dělají. Přijmou to, co ostatní myslí a věří, aniž by je soudili. Očekávají to na oplátku. Tento držák svíčky může být znamením světla a luxusu. Bohužel detaily v tomto tetování nejsou příliš pověstné. Oceňuji ostré hrany, protože vyžadují spoustu přesnosti.

53. Označení váhy spočívající na růžovém karafiát

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Libras milují barvy, hudbu a tanec. První funkce dokonale zapadá do kontextu tohoto tetování. Modrý znak Libra vypadá, jako by spočíval na lístcích růžového karafiátu. Karafiát je pěkně vykreslen, vypadá to, jako by nedávno vzkvétal. Vápno zelené pozadí zdůrazňuje květinu a přispívá k tomu, aby tetování Libra byly zvláštní.

52. Vážení je docela růžové

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Váhy jsou mužské znamení, ale myslím, že to vypadá hezky také v růžovém. Ženy jsou elegantní bez ohledu na znamení zvěrokruhu. Takže toto je jedna z vizí ženské tetování z Váhy. Věděli jste, že růžový pigment bývá velmi drahý a že si ho mohou dovolit pouze šlechtici? Muži nosili růžové šaty, aby ukázali svou hodnost a bohatost. V dnešní době není barva ženská než růžová.

51. Kombinace proti kurzům

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Kompatibilita mezi Beranem a Librou je obecně nízká. Kdo říká, že nemůžete bojovat s vírou a být s kýmkoli, kdo chcete? Chcete-li zachovat svou příčinu, můžete přidat permanentní tetování na tělo, abyste si připomněli pozitivitu v případě, že dojde k negativitě. Skrytá, ale navíc roztomilá, tento návrh patří mezi mé oblíbené!

50. Vážení z trní

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Symbol Libra lze snadno vyzdobit, protože původní design je velmi základní. Tato osoba si zvolila trny a růže, které se krásně splynou s znaménkem Libra. Černobílé tetování jsou tajemné, ale to není rys, který charakterizuje osobu narozenou pod znamením Váhy. Pokud jste Libra, pak víte, kolik umění vás láká.

49. Vahy stínované duhou

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Velmi roztomilé a ženské tetování, tento symbol Libra je zastíněn všemi hezkými barvami duhy. Přestože v astrologii nic neznamenají, jsou vizuálně přitažlivé. Je to zábavný způsob vyjadřování ženskosti a získání tetování, které má hlubší význam současně. Samotný symbol není úplný, ale byl proveden bod.

48. Pěkně barevné hvězdy nad Librou

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Váhy tetování mohou vypadat šťastně a barevně. Smějí se pěkně s motivy, které jsou navzájem více či méně spojeny. Symbol vypadá jako vyrobený z kamene kvůli vzoru, který je na něm nakreslen. Zatímco si nejsem jistý proč, myslím, že tato náhodná asociace dělá svou práci opravdu dobře. Libras jsou nevyléčitelní umělci, kteří se někdy projevují nekonformitou.

47. Nekonečnost přichází s dobrým i špatným

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Zakryté v abstraktních tvarech, které tvoří znamení nekonečna, je tato dvojice měřítka pěkně podrobná. Hlavní myšlenka tetování vychází ze skutečnosti, že Libras jsou trpěliví lidé. Pokud se něco pokazí, nebo pokud musí čekat, až se něco stane, mají potřebnou trpělivost, aby tak učinili, dokud se nedostanou přesně to, co původně chtěli. Přeji si, abych byl Libra, ne??

46. ​​Měsíc a Slunce jako rovnocenné

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Mnoho lidí myslí na Měsíc jako na opak Slunce. Původ této teorie má hluboké kořeny v různých legendách a vypadá to, že žije dál. Dokud zjistíte dvě kontrastní věci, můžete je vložit do měřítka, abyste vyjádřili dualitu. Kromě toho můžete získat tetování s vaším nápadem a máte všechny důvody, proč se chlubit o tom, pokud se ukáže, jak hezké jako tento!

45. Yin a Yang nebo stupnice zvířat

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Jak již bylo řečeno, měřítko může zobrazovat protiklady. Tato osoba vydala další míli, aby vyjádřila tentýž nápad pomocí různých symbolů. Hlavní bod je stejný, ale musím přiznat, že tento design vypadá opravdu skvěle! Linky jsou hezké, čisté a velmi přesné. To jsou velmi potřebné vlastnosti pro tento typ grafického tetování.

44. Strom života v dokonalé rovnováze

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Strom života je symbolem, který mluví o spojení Země a nebe. Je nesmrtelný a jeho plody mohou přenášet nesmrtelnost, ale nejsou k dispozici lidem. Říká se, že vesmír je snadněji pochopitelný prostřednictvím stromu života a to je pravděpodobně to, co tato osoba hledá. Mám rád znamení Váhy ze středu kmene stromu.

43. Třetí oko, Měsíc a slunce

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Libras nejsou typickými duchovními lidmi, ale existují vždy výjimky. Jsou to však citlivé a romantické stvoření, takže tak mohou být přitahovány k třetímu oku a co to představuje. Co je jisté, je, že toto tetování vypadá velkolepě díky všem jemným detailům, které tvoří. Soudě podle jeho umístění, to není velké tetování, což dělá barvení detaily mnohem těžší.

42. Původnost stojí v geometrických tvarech

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

V případě, že jste hledali návrh tetování, který je originální, nyní jste ho našli. Libras jsou známé svou originalitou, ale to, co jim chybí, je způsob, jak to vyjádřit. Naštěstí se této osobě podařilo kombinovat různé geometrické tvary do velmi cool tetování, které drží více informací, jak se zdá. Scapula tetování jsou poměrně populární u žen.

41. Poháněno silou Libra

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Váhy tetování, které vypadají jako komplikované stroje, se snadněji nesetkávají. Tenhle je docela slušný příklad. Značka Libra ze středu nebo tento velmi složitý a komplikovaný systém vypadá jako jediný zdroj energie, který udržuje věci pod kontrolou. Mám velmi rád abstraktní tvary, které by mohly znamenat cokoliv. Oni dali vaši představivost do práce, ne??

40. Motýl ležící na stupnici

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Dvojice váhy z tohoto tetovacího designu nejsou dokonale vyvážené. Přidání motýlů má přinést pozitivitu k tomu. Kontrast mezi barevným a šedým neříká nic jiného než to, nemyslíš? Libras jsou altruističtí lidé, kteří hledají štěstí při pomáhání druhým, tudíž splash barvy.

39. Bilance vedená božským

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Přestože Libras jsou impulzivní lidé, jsou otevřeně připraveni a vždy připraveni k osvícení. Myslí si hluboce, ale nemají možnost vyvodit závěry. Možná to je důvod, proč někteří z nich usoudí, že věří ve vyšší moc, která udržuje věci vyvážené na Zemi. Toto tetování představuje grafický způsob, jak to říci právě.

38. Grafická stupnice s potomkem Aquarius

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Mezi nejmodernější techniky tetování je tato grafická technika založena na minimalismu. Význam, který stojí za tím, lze přeložit pouze astrologicky. Jediný důvod, proč se znamení Vodnáře objeví v levém měřítku, bude jako potomka. Astrologové říkají, že každý člověk je potomkem je téměř stejně důležitý jako jeho znamení zvěrokruhu.

37. Pár mezi Váží a Bell Flower

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Nezměněná láska, poctivost a poslušnost dokonale odpovídají charakteristice Váhy. Bell Flower je známo, že pochází z magické zrcadla Venuše. Legenda říká, že když se rozpadlo, kouzelné zrcadlo způsobilo výskyt více Bell Flowers. Spojení mezi Venuši a Librasem spočívá v tom, že Venuše je planeta váhy Váhy. Intenzita barvy těchto fialových květin je prostě fascinující!

36. Jak se vyrovnává křížová pravidla

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Librasové jsou adepty různých náboženství, takže má smysl jen najít tetování Váhy smíšené s různými náboženskými symboly. Mytologie není jediným zdrojem inspirace pro tyto otevřené mysli. Pokud jde o inkoustovou práci, řekl bych, že tento návrh byl nastříkán profesionálem. Libras se nezabývají méně.

35. Lady Justice udržuje rovnováhu

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Další vyšší síla, která má vést Libraše, lady spravedlnost byla hezky kreslena pro toto tetování. Vypadá divoce a může vyslat velmi silný pocit. Mohla by být zavázaná očima, ale rozhodně není slepá. Inkovaný v neo-tradičním stylu, toto tetování stojí hodně druhého vzhledu.

34. Kmenová vize rodičů zvěrokruhu

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Kmenové tetování z každého pohledu, toto je příbuzné zvěrokruhu rodiče Váhy, totiž Beran a rakovina. Význam je poměrně přímočarý, ale tohle tetování není méně zajímavé. Umístěný na rameno osoby, vypadá symetricky a napodobuje osoba, která věnuje zvláštní pozornost detailům.

33. Kotva, která destabilizuje rovnováhu

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Význam kotvy ve vztahu k Librasu je pevnost a stabilita. V těchto dnech tento symbol již není 100% spojen s námořníky nebo s mořem. Stále více lidí má tendenci najít jiné významy pro to. V tomto případě je zřejmé, že kotva hovoří o stabilitě, protože je znázorněna jako podpůrná hromada.

32. Maskulinita vyjádřená masivní kovovou rovnováhou

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Váhy tetování mohou být jak ženské, tak i mužské. To je velmi dobrý příklad tetování pro muže. Tvary a materiály zobrazené v tetování mohou být změněny podle toho, kdo bude mít inkoust. Toto tetování je mužské a má stejný hluboký význam jako některá z předchozích.

31. Východ a západ slunce v znamení Váhy

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Když hovoříme o kontrastu a dualitě, toto tetování se hodí do stejné kategorie. Ačkoli jsou kontrastní části poněkud odlišné, mají stejný význam. Líbí se mi, jak barevné a pozitivní to vypadá. Jsem v pokušení navrhnout vlastní svítání / západ slunce tetování bez jakéhokoli astrologického významu. Co ty??

30. Montáž v eso piků

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Metasymbologe ese spades je odhalit tajemství života. Poskytuje inspiraci, což je velmi potřebné, když se snažíte zachovat rovnováhu ve svém životě. Toto tetování je nejen smysluplné, ale také docela úspěšné, pokud jde o přesné ostění a stínování. Lví tvář nevypadá příliš přesně, ale nemyslím si, že by to mělo být. Takové symboly mohou být kombinovány pro hlubší efekt.

29. Anjel proti Ďáblu

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Udržet stejnou představu duality, tato osoba si vybrala složitější tetovací část všech dostupných tetování. Na jedné straně máme krásnou ženskou andělu, která představuje dobro, a na druhé straně je ďábel s aferentními plameny. Je to jen já nebo ten ďábel vyhrává? Práce s bílým inkoustem je docela obdivuhodná. Určitě není snadné vytáhnout takové diafanální křídla.

28. Transparentní a abstraktní měřítko umění

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Transparentní efekt je obtížné vytvářet jehlami a inkousty, ale samozřejmě není nemožné. Více abstraktní než stručný návrh, tato konkrétní kresba byla výzvou pro umělce tetování, kteří museli inkoust. Rozměry by se mohly zdát, ale to je jen kvůli zvolenému pohledu. Váhy tetování jako toto jsou jiné a hezké!

27. Krása udrží věci v rovnováze

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Váhy jsou mužské znamení zvěrokruhu, ale tato krásná žena se jistě hodí lépe na tetování. Vypadá tak neopatrně, zatímco se pohybuje boky na zvuku hudby, kterou pravděpodobně zpívá. Barefoot a docela divoký, on udržuje dokonalou rovnováhu mezi dvěma hrnce ona nese tam, kde ona jde. Hezký tisk černobílého inkoustu!

26. Pod někoho

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Římská i řecká mytologie obejmou pojetí egee. Druhá se týká silného zdroje ochrany. Vzhledem k tomu, že to lze vysvětlit mnoha způsoby, je pro mě málo pravděpodobné. Záleží na tom, že rovnováha není zdaleka dokonalá a tetování vyjadřuje některé z římského umění.

25. Mezi ohněm a vodou je vzduch

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

To je rozsah spravedlnosti. Udrží vodu na jedné straně a na druhé ohni. Spojení s Librou je na metaforické úrovni. Jak už možná víte, Libra je letecká značka. Barvy používané pro toto tetování jsou jasné a živé, vytvářejí silný kontrast s bezvládným kovovým efektem.

24. Astronomicky správné znamení váhy

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Takhle vypadá Libra na obloze. Toto tetování patří mezi tetování Libra, které jsou originální a vůbec ne zřejmé, pokud jde o jejich význam. Vyrobeno z několika bodů a hvězdy, toto jednoduché tetování komplimentuje klíční kosti této dámy a vypadá tak choulostivě. Teď, když jste to viděli, nejsi zvědavý, jak vypadá vaše znamení na obloze?

23. Fantasistická barevná znamení váhy

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Na základě stejného principu jako předchozí tetování je tento méně citlivý a fantasistnější. Zahrnuje další astronomické prvky a plné barvy. Fialové a modré odstíny se slučují a vytvářejí nové odstíny. Toto celé tetování vypadá jako kousek nebe odtrhnuté a přilepené na kůži.

22. Přesné vyvážení dobré a špatné

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Tato žena sestavila seznam dobrých a špatných věcí, nebo lépe řečeno emocí a tetovala je po obou stranách jejích zad. Dostala také dvojici měřítek uprostřed zádechu, což naznačuje, že je třeba zachovat rovnováhu, i když bychom všichni mohli být kořistí toho, co je špatně. Tato morální pravidla jsou cennější než jakékoliv náboženství.

21. Robustní strom života

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Strom života je symbol, který se často vyskytuje v tetování. Může být kombinován s různými dalšími symboly, jako je znamení Libra. Tento konkrétní vzhled způsobuje, že strom života vypadá silně a silně. Nicméně, toto není obecně přijatá vize nad stromem života. Je interpretován různými způsoby různými umělci.

20. Libra z Yin a Yang

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Být nadbytečným není vlastně moje věc, ale toto tetování představuje vše nadbytečné. Jen Libra vyjadřuje dualitu, takže přítomnost symbolu Yin Yang nebyla skutečně nutná. Možná to mělo jen zdůraznit tentýž nápad, nebo možná ten, kdo ji měl napodoben, myslel, že to vypadá skvěle. No, měl pravdu o tomto aspektu.

19. Člověk a kostra na stupnici

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Na mnohem podrobnější a komplikovanější úrovni je toto tetování velmi podobné předchozímu. Pokud jde o symboliku tohoto tetování a druhého, jde o dualitu. Polovina člověka s polovinou skeletu má nad hlavou přitisknuté ruce na zařízení, které vypadá jako měřítko. Nemohu přemýšlet o lepším umístění tohoto tetování než o ruce této osoby.

18. odpusť své vlastní hříchy

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Zatímco se snažíte ignorovat ženskou postavu, která drží tuto stupnici, zjistíte, že hříchy a odpuštění a nachází se jako protiklady. Napsané hezky, kurzívně, tato slova mají velkou emocionální zátěž. To je to, o čem jsou tetování: emoce. Vizuální část je také velmi důležitá a velkolepá současně, ale to, co opravdu záleží, je někdy zpráva, která se skrývá za ní. Jako poslední myšlenka jsme si všichni vědomi toho, jak je tato paní horká, ale nejsme všichni v míru s našimi hříchy.

17. Docela v květech a růžové

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Jedná se o neo-tradiční tetování, které vypadá trochu příliš růžově, aby se umístilo na rameno muže, ale je to! Chci říct, kdo by nechtěl mít takovou hezká bytost zvěčněna na jeho ruce? Vypadá to jako víla a já si nemyslím, že je to jeho znamení. Pravděpodobně ji získal jako hold pro ženskou přítomnost ze svého života. Hrnce z květin jsou skvělý nápad, správně?

16. Slunce, Měsíc a oči

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

..Nebo prostě dát, oči na váhy. Jedná se o jedinečný tetovací nápad, který zdůrazňuje, že pohledy lidí jsou velmi odlišné. Stejnou věc můžeme odkázat milionem různými způsoby. To je to, co nás činí jedinečným a originálním. To je to, co určil umělce tetování zvolit svou profesi a inkoust takový nádherný design. Velmi pěkná práce, pokud jde o stínování!

15. Symbol vyrytý na kůži

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Tento styl tetování je poměrně nový. Lidé chtěli získat tetování, které vypadaly, že jejich části těla jsou kameny a co se na nich děje, byly skutečně vyřezány. Totéž platí i pro roztrhanou pleťovou módu. Pokud nevíte, existují lidé, kteří mají rádi způsob, jak vypadá roztrhaná kůže a umělci tetování, kteří doručují. Pravděpodobně chtěl být módní, v dobrém smyslu, ten chlap si vybral, aby získal symbol svého znamení znamení trvale napuštěný.

14. Slepené a důvěryhodné k rovnováze

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Černobílé jsou ideální barvy pro tetování. Není lepší způsob, jak kreslit něco tak tajemného a plného smyslu, než s černým a bílým inkoustem. Všechno o tomto tetování je metaforou, která má být nahlížena a obdivována bez dalších dodatků. Můžete skutečně vidět mučený pohled na tváři této dívky, aniž byste ji vlastně viděli.

13. Pocta Libra opět zasáhne

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Bohužel toto tetování nebylo z radosti. Je to zřejmě vzpomínkové tetování ve vzpomínce na někoho, kdo zemřel. Od roku 1964 do roku 2002 se člověk, který už není mezi námi, pravděpodobně nacházel v životě tohoto chlapce a on nebo ona byla Váží. Zdá se, že Libras je velmi milý člověk, který bychom měli chtít mít tak dlouho, jak jen to bude možné. Pokud jde o styl tetování, má to docela hezký kovový efekt.

12. Ďábel se snaží získat půdu

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Váhy tetování nejsou vždy velkolepé, pokud jde o umění za poselstvím, ale jsou docela slušné. Váhy tetování jako toto jsou poměrně vzácné. Hlavní myšlenka je tak zřejmá, že osoba, která se na ni dívá, ji nemůže vidět jinak než umění. Gothické hrany stupnice, mohutné stvoření a šedé dílo se dělají skvěle!

11. Starověký řecký bůh slouží jako měřítko

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Požehnání boha je vždy vítáno, takže přijměme řeckého boha a snažíme se vyvážit všechno v našich životech! Existují krásné věci v životě a tetování tetování, které vypadají jako tyhle, jsou jediným důkazem, který byste měli potřebovat! V duši a plátně je umění. Krásná linka a intenzivní černý inkoust!

10. Majestátní orlice se ujme

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Hrudní tetování pro muže není snadné navrhnout, ale tento chlapík to vytáhl. Vybral velkolepého orla a kombinoval ho s několika dalšími prvky, které o něm hovoří. Narodil se pod znamením Váhy, a tak spojil orla s tvarem stupnice. Zvláště se mi líbí efekt lana a lesklý vzhled orla. Chtěli byste jít takový velký kus?

9. Rovnost je spravedlností v rukou bohyně

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Vytvoření efektu drapérie na tetování tetování a jiné tetování obecně není snadná práce. Jen profesionální umělci tetování jsou schopni to udělat správně. Cílem tohoto návrhu bylo ukázat ji ve velmi silném světle a poslat zprávu o velikosti. Výběr rovnosti a rovnováhy nad tím, co představuje meč, svědčí o jisté víře, že větší dobro vždy převládá.

8. Šíření křídel k letu

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Hravé a velmi barevné tetování, to mě přemýšlí o tom, jak povznášející je pocit obsahu. Když jsou Slunce a Měsíc v dokonalé rovnováze, zdá se, že věci se dají jednodušší. Zdá se, že jsou povzbudivější a nějak nás mohou přimět k tomu, abychom mysleli pozitivně. Takze mohou pěkné barvy a vzory, které nevypadají vážně, ale jsou velmi.

7. Strom života a jeho houpání

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Život je plný náladových okamžiků a časů, kdy musíme vypořádat se s náladami nálad. Strom života není o tom takový, ale tetování Libra jsou. Hledání spojení mezi zemí a nebem není rozhodně snadné, takže musíme vychovávat to, co máme, abychom dosáhli toho, co chceme. Získání tetování na nohou, které tvoří větší a hezčí obraz, když jsou spolu, je způsob, jak ukázat, že chápete důležitost dvou oddělených a protichůdných stran.

6. Věčná kombinace mezi Librou a Taurusem

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra 69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Strom života představuje věčnost, ale vztah mezi Librou a Taurusem může být také věčný. To by mohlo být pár tetování, a to nejen jednoduché tetování tetování Libra podrobnější tetování tetování. Přítomnost býka naznačuje, že existuje ještě jedna osoba, která se na ní podílí, a na tom je také něco věčného. Barvy jsou velmi intenzivní, obzvláště tráva zelená a nebe modrá. Zdá se, že to není zbytečné.

5. Tradiční ucho pšenice

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Tradiční tetování jsou po desítky let. Přesto existuje spousta fanoušků, kteří si tento tetovací styl stále užívají. Váhy tetování mohou být přizpůsobeny tradičnímu stylu. Toto zvláštní tetování je dokonalým příkladem v tomto ohledu. Ušní pšenice není skutečně spojena s myšlenkou Váhy, ale myslím si, že je krásně rámuje svůj symbol.

4. Srdce bojuje s mozkem na stupnici

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Ne tetratem v kravatě konvenčním způsobem, toto je absolutně geniální. Někteří lidé dali Slunce a Měsíc na různé strany v měřítku, ale tato osoba se rozhodla dát srdce a mozek. Myslím, že je to genialita, protože mluví o skutečných bojích, ne o metaforických. Úžasné barevné i linkové práce!

3. Dot, splash a dualita

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Vzhledem k tomu, že jste viděli příklad tradičního tetování, je to příklad velmi moderního stylu tetování. Dosud nemá patentované jméno, ale je založeno na použití postříkání barev. Nejrozšířenější kombinace barev je červená a černá, stejně jako v tomto příkladu. Jak můžete vidět, je plná duálních prvků, které vyjadřují víru této osoby, včetně jejího znamení zvěrokruhu.

2. Probuďte své magické síly

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Cobra je velkolepé zvíře, obzvláště když ho vidíte tetovat na hrudi člověka. V řecké mytologii představuje moudrost a dokáže probudit magické síly co nejvíce metafyzicky. Jako tetování, které hraje roli mediátora mezi dobrým a špatným, je to prostě nádherné a mužné.

1. Zůstatek nalezený v částech těla

69 Libra Tattoos to Make You Proud to be a Libra

Já vím, já vím! Toto tetování se nezdá skutečné, ale je to! Takové mistrovské díla skutečně existují a mají společná témata, jako například tetování na Váhu. Obdivuji touhle dáma odvahu pokrýt tu část jejího těla!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

39 − 36 =