Blog

Předch1 z 10další

Vítejte v našem Top 100 svatební účesy! Pokud v tomto roce vážíte uzel nebo plánujete svou budoucnost s tou, kterou milujete, budete potěšeni nádhernými svatebními účesy, které jsme pro vás vybrali. Procházejte Top 100 svatební účesy nosit nejžhavější celebrity a být inspirován romantickou up'dos, okouzlující poloviny-up, půl-dolů 'dos, volné zahnuté zámky, elegantní pixie řezy, a klasické svatební účesy pro váš velký den.

1. Diane Kruger účes svateb: Loose chignon s jiskří vlasy příslušenství

top100weddinghairstyles2014_001

Herečka Diane Krugerová vypadá bez námahy krásně se svým nestrukturovaným, romantickým updem. Její měkké kaštanově hnědé zámky jsou zajištěny volným chignonem (tzn. Ve stylu podobném nízkému hrnci, zajištěnému na zádech krku), s jiskřivým kapradím jako vlasovým příslušenstvím. Pro větší náraz použijte hezké a ženské vlasové doplňky (např. Klouzačky, špendlíky nebo náhlavní soupravy), abyste si mohli vyzkoušet jednoduchý svatební účes.

2. Svatební účes Sarah Hyland: poloviční, poloviční lesklé zámky

top100weddinghairstyles2014_002

Moderní rodina Televizní hvězda Sarah Hyland ji udržuje v elegantním a sexy vzhledu s polodlouhým, polodlouhým účesem. Její lesklé brunetové zámky zdůrazňují její zelené oči a její dlouhá bočně rozkrojená okrajová rámovitá kulatá tvář, takže vypadá déle a štíhlejší. Half-up vlasy jsou ideální pro svatby, protože kombinují kouzlo up'do s rozmarmi a romantikou nosit vaše vlasy volné.

3. Minka Kelly Účes svateb: české prýmky

top100weddinghairstyles2014_003

Herečka Minka Kelly nacvičuje světlý český vzhled s dlouhými, uvolněnými vlnami a vlasy ve vedlejších pramenech. Tento účes je ideální pro venkovní pláž nebo zahradní svatbu, protože vlasy jsou udržovány mimo obličej, ale nechávají se volně házet do vánku. Jednoduché a hezké české svatební vlasy jsou perfektní pro neformální nevěsty s dlouhými, příjemnými zámky.

 4. Účes svatebního Emma Stone: rozsekaný chignon s kousky 

top100weddinghairstyles2014_004

Filmová hvězda Emma Stoneová vypadá božsky s roztrhaným chignonem a dlouhými, kousavými třesky, které jí zakrývají obličej. Chcete-li obnovit Emma vzhled, pěna zvyšující objem práce do vlhkých vlasů, aby vaše zámky dodávaly tělo a přeskočte anti-frizz sérum pro přirozenou texturu. Zajistěte si vlasy na zádech v krku v chaotickém chignonu, ujistěte se, že necháte prameny vlasů volné pro romantický dotek.

5. Svatební účes Amanda Seyfried: Měkké, středně rozložené vlny

top100weddinghairstyles2014_005

Herečka a zpěvačka Amanda Seyfriedová vypadá rozkošně, když nosí své blond vlasy ve volné poloze se spoustou vlasů. Část jejích rozepnutých vlasů je za hlavou zajištěna a zbytek jejích zvlněných blonďatých zámků se uvolní. Noste vlasy s malou sponou na vlasy zdobenou perlami a květinami pro romantický retro vzhled.

6. Drew Barrymore svatební účes: Složitě splétal updo

top100weddinghairstyles2014_006

Herečka Drew Barrymoreová vypadá elegantně a žensky se svým složitě spleteným up'do. Pletené svatební účesy jsou hezké a nastavené jako velmi populární v roce 2014 a ze stovek stylů, z nichž si můžete vybírat, jste povinni najít perfektní účes pro váš velký den. Drew je splétaný up'do je ideální pro nevěsty s krátkými vlasy, a můžete nosit dlouhé jiskřivé náušnice pro další dopad.

7. Svatební účes Sarah Hyland: strukturovaný chignon

top100weddinghairstyles2014_007

Moderní rodina herečka Sarah Hylandová sportuje krásný, romantický chignon s dlouhými, rozsáhlými třeskymi, které zakrývají její obličej. Prostě milujeme tento strukturovaný svatební účes s jemnými lesklými vlnami a jemnými vysokými a slabými světly. Tento účes nejlépe funguje s dlouhými, rovnými vlasy, ale můžete ji relativně snadno vytvořit pomocí kvalitního vysavače na vlasy a spousty laku na vlasy.

8. Účes svateb Bella Thorne: polodlouhé účes s dlouhými třesky

top100weddinghairstyles2014_008

Teenova herečka a modelka Bella Thorneová sportuje nádherný polokošelný účes s dlouhými, zaoblenými třesy a strukturovanými kadeřemi. Tento okouzlující svatební účes je snadné znovu vytvořit s hustou kadeřavou žehličkou a trochu lak na vlasy. Nezapomeňte, aby vaše třesky dlouhé po stranách natočily obličej a upoutaly pozornost na oči.

9. Ginnifer Goodwin Účes svateb: Hravý pixie

top100weddinghairstyles2014_009

Herečka Ginnifer Goodwinová je naší inspirací pro svatební vlasy pro krátké vlasy s romantickým střihem a jemnými břízy. Tento svatební účes je o řezu - přidejte si kadeřníka k péči o konce vlasů pro jemný a ženský vzhled. Ginnifer dokončila svůj vzhled tenkou, zlatou čelenkou a jasně červenými rty - božskou.

10. Zoey Saldana Účes svateb: Volné zámky s pletené čelenkou

top100weddinghairstyles2014_010

Herečka Zoe Saldana představuje jedinečný twist na klasickém pleteném účesu s tenkou čelenkou spletenou z vlastních vlasů. Obnovte tento nádherný účes pletením vlasů z každého chrámu a zajistěte je za hlavou. Nechte zbytek vlasů uvolněný a tekoucí pro ohromující kontrast.

Předch1 z 10další

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 16 = 26