Blog

Je to prostě já, anebo jaká je každá celebrita, která má na sobě vlasy v bob, nebo alespoň lob (dlouhý bob), v poslední době? Pokud se domnívám, že jsem se vrátil do mého časopisu krásy časopisů krásy, vím, že oba měli své okamžiky v polovině - až pozdě-'00s, počínaje Katie Holmesem a Rihannou, která se chystá na kotletku, a pak celou věc, kterou začal Gwyneth (který pak předal pochodeň Olivii Palermu).

Vím to'je těžké držet krok. (I když si vzpomínáte, já vás minulý rok varoval před celým tímto vývojem.) Tak co'změnil se? No, cítí se, že celebrity jsou nyní ještě kratší, jak je to dobře nad klíčními kosti, nebo dokonce nad délkou brady. A určitě se stále více z nich dostává do tohoto trendu. Takže to dělá mou krásu Spidey smysl začíná měnit, a já můžu't pomůže, ale cítí potřebu diskutovat o tom s vámi ... pro případ, že jste're kindamaybesorta myslíte na změnu vlasů. (Odmítnutí odpovědnosti: Říkám to všechno, i když osobně, peklo by muselo zmrznout, než jsem si rozřízl vlasy nad rameny.)

Ach! A víte, co vlastně opravdu opravdu přesvědčuje, že tato bobová věc je oficiálně plnohodnotným trendem? Bachelor Ben.

I'm v a Bachelor pool "víte, jako hokejový bazén s výjimkou dívčích" a proto se obdivujte tohoto chlápka'každý účes v pondělí večer. On'je na sobě peklo bob, ne?

Je zřejmé, že tento styl by byl lepší na ženu i když (Ben ne't to udělat pro mě). Tak ať's Cameronem Diazem, nejnovějšími známkami, jak přijmout bob.

Takhle vypadal jako originální debut na večírku Zlaté glóby:

Ne tak dobře, ne? Tam'něco o těch kudrlích'strašně stárnoucí. Barva příliš možná'jsem byl s tím v mých blonderexia dny, ale platina může být velmi drsné na pleti.

Nicméně. Vyhrazuji si právo měnit názor a jakmile jsem viděla fotky z ní na sobě v rovnějším stylu, jako v show Valentino couture (v horní části tohoto příspěvku) a tady na výstavě Chanel jsem rozhodl jsem se'm Pro Bob na Cammy po všem:

Možná to je'protože to mi připomíná Tam'Něco o Mary a to mi dává teplé fuzzy. Ale myslím, že bob by mohl být Cameron'Life Cut. Její vlasy jsou tak jemné, že vypadají silněji a jsou opotřebované, styl ji přiměje vypadat alespoň o pět let mladší. I'Dokonce jsem změnila svou melodii na platinu, protože její předchozí "bronzový" tón by'jsem vypadal trochu moc bla, když rovný. Souhlasíš?

Dalším nedávným konvertorem bobů je Katy Perry:

A na rozdíl od situace v Cameronu to stačí zastavit. I'že tajemství Katy, kterou dávám přednost, je videoklip Teenage Dream Katy. Já ne'Myslím, že tento krátký, super-rovný styl jí dělá nějaké laskavosti ... ačkoli nechte'tváříme to, největší zločin je ten barva. I'viděli jste 12letých s lepší manikou Panic skillz.

Teď nechte's přemýšlíme o nedávných oceněních SAG, protože na červeném koberci se objevil nějaký vynikající bob. No ... můžeš zavolat Ashlee's styl bob? To'Možná je nějaký hybrid bob / short hair. A vyfukujte mě s peřím "Miluji to.

Jak jsem řekl, já'nikdy jsem si neřezal vlasy, ale pokud bych to naprosto musela, byl by to pro mě styl. Ta hluboká boční část a způsob, jak se jí za uchem ukládá, je tak hezká a já'd říkají poměrně všeobecně lichotivé.

Rose Byrne'SAG styl byl úplně jiný, ale také dostává dvě palec nahoru od mě:

S třeskymi, to je'je to víc závazek, ale jaký je vynikající styl, který předvádí lesklé, zdravé, švihlé (nejlépe brunetové) vlasy.

Poté tam'je rozkošný Carey Mulligan. Věděla jsi to'hraje Daisy Buchanan v Velký Gatsby (v prosinci)? Nemůžu čekat.

Její styl je trochu podobný Asleemu's tím, jak se za ušima tak pečlivě nahnevá. MILOVAT.

Samozřejmě, že žádná diskuze o bobech / lobů by nebyla úplná bez zmínky o Olivii Munnovi, jejíž vlasy jsem'obdivoval jsem se už nějakou dobu:

Je to bob nebo lob? Myslím, že'která se vznáší někde mezi sebou a je vyříznuta pod úhlem (styly Victoria Beckham). I'Nemám na to bláznivé a rád bych ji viděl jít jak měkčí, tak i kratší.

Další je Katherine Heigl a jednou jsem'm rád, že rozdávám krásu chvály. Zkontroluj to:

Jaké zlepšení! Jednou je její vlasy lichotivé a ne'nevypadá to, že vypadá o 20 let starší. Nechat'Doufám, že tento vývoj bude pokračovat. Taky? Cameron by měl mít svůj styl BER tímto způsobem, s více kontrolovanými (ne frizzy / suché) kadeře.

V neposlední řadě, nechte'podívej se na dvě celebrity, které byly nejprve mimo bránu na bobovém trendu. Vzpomeňte si na Cate Blanchettová v Oscars loni?

No, její vlasy už trochu vyrostly ... ale myslím to'i přesto bezpečně v kategorii lobů. (Vlastně si myslím, že to vypadá lépe na ní.)

Druhý časný adoptátor byl Dianna Agronová:

Nyní je její vlas asi o palec nebo dvě delší a já naprosto zbožňuji, jak ji stále mění. Tady'je to poslední:

Milujte hlasitost nahoře, milujte make-up ... možná možná přemýšlet o těch kořenech, Di.

Tak jako tak! Zjevně LOADS bob vybírá z výběru a mám slovo od celebritového kadeřníka Rodneyho Cutlera, že bob je "nejpřesvědčivější účes všech dob". (Nedávno jsem si s ním pohovořil SVĚTLICE příběh "'je muž za Emma Watsonovou's pixie.) Rodney říká, že důvod, proč je bob tak skvělý, je, že funguje s každým tvarem tváře a typem vlasů ... takže pokud jste'když uvažujete o změně vlasů, jeden z těchto sty stylu je pro vás povinen pracovat. Pamatuj, dělej, co říkám ... ne jako já.

Který bob se ti líbí nejlépe?

Měli byste tuto délku nosit sám?

Je Bachelor Ben dává někomu jinému, že se creeps? (Skinny ponoření s Courtney, Ben? COME ON.)

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

70 − 67 =