Blog

Ah, Reese. Bir şeyler biliyorum'Son zamanlarda senin için düzgün yelken ("Don"'kim olduğumu biliyorsunuz "-bir polise teklif vermek marka değildi." Ama yine de yumuşak bir noktam var çünkü Elle Woods.

Her neyse, Reese geçen gün Toronto'daydı. şeytan's Düğüm, Colin Firth ile (!!). Yüz ifadesinin biraz gergin görünmesine rağmen, ben hala onun makyajını, yan süpürgeliğini ve bu elbisenin güzel boyun çizgisini sevdiğimi fark ettim:

doesn'o kadar güneş kremi ve taze görünüyor? Muhtemelen Fiona Locke gibi biri onun sprey tanesini yaptı, bu da işe yarıyor. Ama ben onun muhteşem parıltısının da göz farı ve dudak tonlarıyla ilgili olduğunu düşünüyorum. Onlar'yeniden sıcak, ama çok karanlık değil'd ayrıca herhangi bir cilt rengine de uyar. Hepsinden iyisi, onlar kolayca gündüz ve gece gitmek ve hemen hemen her yerde, herhangi bir kıyafet ile uygun olacağını düşünüyorum.

İşte'yakın çekim:

Bu görüntünün arkasındaki makyaj sanatçısı Mai Quynh'di ve ben've kullandığı şeyin bir dökümü var. O'hepsi Laura Mercier.

Bu gölge çubuğunu kirpik çizgisinden kırışıklığa kadar yukarı doğru karıştırdı..

Sonra, bu gölge gölgesini kullanarak kırışıklığı koyulaştırdı, rengi kaş kemiklerine doğru sarardı.

Ayrıca alt kirpik çizgisi boyunca her iki tonu karıştırmak için bir leke fırçası kullandı. Sırada en üst kirpik çizgisi boyunca derinlik katmak için bu gölge vardı:

Dudaklarında, Reese turuncu-kırmızı dudak kalemi giyiyor:

Bu rujla & # x2014; direnç parçası& # x2014; üstü:

Mandalina! Bir milyon yıl içinde asla bu ruju seçmemiştim, çünkü tüpte "orta tonda" görünüyor (bunu kaçırmış olsaydın, oradaki rant). Ama tanrım, değil'Dudaklarda muhteşem mi? Bunun daha cesur olmasını sağlamak için poppy'ye ihtiyacı var. Aşk.

Laura Mercier'in cildin makyajı olduğu için, Reese'in ne yaptığını söylemeliyim. uğrunda ölmek. Gerçek hikaye: Muhtemelen 2005'ten beri LM renkli nemlendiricim var.'hala güçlü oluyor ve ben her zaman ona dönüyorum çünkü en yeni şeyler yok'Ölçü al. Reese çok daha yüksek bir kapsama sahip bir şey giyiyor:

Ve yanaklarda, o'aslında allık için duran bir toz bronzer.

Söyleyeceğin mi var

Reese'i sever misin'buraya bak?

Bronzey göz ve mandalina dudağının "her yerde makyaj" olduğunu kabul ediyor musunuz??

Laura Mercier ürünlerini denedin mi??

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 4