Blog

Sadece kırmızı elbiseler ve # x2014 hakkında konuştuğumuzda ve Lily Collins grafik siyah sıvı astar ve # x2014 ile eşleştirerek tam olarak doğru şeyleri nasıl oynadı? Bu zamanın dışında, tam tersi şeyi yaptı. Tahmin edilebilir şey.

Kırmızı elbisesini kırmızı rujla takıyordu:

Korkuyorum' Versace giydirmeyi seviyorum. Aslında bir şekilde rahat olurdu gibi görünüyor. Ve renk Megan ile gülünç derecede iyidir'siyah saçlı ve açık tenli. (Klasik "kış" renklendirme, don var'Düşünmüyor musun? Biz değil'1980'lerde yeniden.)

Ve biliyor musun? mama rağmen've son zamanlarda eş anlamlılık fikrine karşı yarı-karşı olmuş, bu makyajın gerçekten işe yaradığını hissediyorum. (Boyuna karşı hafif hafif yüzün yanı sıra ... muhtemelen flaş.) 

İşte'neden onaylıyorum ve bir dahaki sefere ne giyeceğinizi hatırlıyorum.

Kırmızı Ne Gölge O?

İlk olarak, kıyafetin rengini düşünün'takmak. Megan's elbise bir mücevher tonlu serin kırmızı, bu yüzden bir koyu kiraz ruj ile eşleşen değil't, Lily gibi yapmak gibi görünümün üstesinden gelmek'canlı domates kırmızı olur. O'Klasik, bastırılmış tonlarda eş zamanlı-eşleşmesi daha kolay. Daha parlak ve sıra dışı olan renk, daha fazla insanın uyumluluğunuzu fark edecek (ve mutlaka iyi bir şekilde değil)..

Bakış Modern mi Klasik mi?

Ayrıca kıyafet çizgisinde faktör. Giysilerin çizgileri ne kadar modern ve temiz ise, daha az eşleşmeli (ve daha fazla grafik) makyaj olmalıdır. Biz've kırmızı halıda görülen tüm ünlüler, elbise tarzı için çok tarihli gibi görünen, doğru makyaj?

Megan beri'elbisesi oldukça zamansız, kadınsı ve sade ve # x2014; "kolay sihir"'d diyoruz ve # x2014; eş anlamlı bir dudak yok'Yerden dışarı bakma. Çıplak bir dudak neredeyse onu rahatlatacaktır. Lily ile karşılaştır'Dramatik astar için pratik olarak yalın olduğu çok minimalist olan elbise.

Bir Matchy Kişilik Var mı??

Dikkate alınması gereken son şey & # x2014;'Her makyaj için önemli görünüyor & # x2014; kişiliktir. Artistik, yüksek moda makyajlara hayranlık duyabildiğimiz kadarıyla, hepimiz gereken çekiciliklere sahip değiliz. 'em onları. (Yani, bana burada bak & # x2014; eminim't.)

Megan'a baktığımda, çok çekici birisini görüyorum. Ben'düşünelim've hiç onu grafik astarı veya geleneksel olmayan göz makyajı (hatta dudak) renklerinde yakaladı. Yani onun durumunda, büyük bir görünüm muhtemelen mantıklı. (Ama eğer bunu gördüysek, Elle Fanning'i söylersek'hiç doğru hissetmiyorum.)

Megan kopyalamak istiyorum'burada makyaj var mı? ben've makyaj sanatçısı Monika Blunder'dan adım adım bir adım attı:

Megan Fox nasıl alınır's Glam Kırmızı Dudaklar ve Pırıltılı Gözler

1. O30'da Clé de Peau Beauté Silky Krem Vakfı'nı uygulamak için bir temel fırça kullanın. Custard'da NARS Radyant Kremalı Kapatıcı kullanarak gözlerin altında karanlığı örtün. 

2. Yanakları Kadife Halatta Lorac Fırında Mat Saten Allık ile Tozlayın. Aydınlatmak için yüzün yüksek noktalarının üzerinden Dim Işıkta Süpürme Kum Saati Ortam Aydınlatması Tozu.

3. Koyu Kahverengi Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade ile kaşlarını doldurun.

4. Sunshower'da Shiseido Pırıltılı Krem Göz Renklerini üst kapaklarda ve alt kirpik çizgileri boyunca uygulayın. Tarte Lights, Camera, Lashes Precision Longwear Eyeliner'ı üst kirpik çizgileri boyunca ince bir çizgi çizmek için dış köşelerde hafif bir kanat oluşturarak kullanın. 

5. Kirpikleri Sisley So Inten Maskara ile kaplayın ve Ardell Individual Lashes'i kısa ve orta olarak uygulayın..

6. Simge içinde Hourglass Femme Rouge Kadife Krem Ruj ile görünüm bitirin.

Bu eşşiz-maçlı zafere son bir bakış:

Ben'seni biliyorum ama ben'Bunu sevmek m monochromatic makyaj & # x2014; ve kırmızı ruj NEEDS hayatımda olsun. Ne düşündüğü söyle!

Hikayeyi Satın Al

Söyleyeceğin mi var

Kırmızı bir elbise ile kırmızı dudaklar giyer misin? Megan hakkında ne düşünüyorsun?'s makyaj burada & # x2014; çok öngörülebilir veya sadece doğru?

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 58 = 64