Blog

InStyle Ödülleri ve amfAR Gala ile'Son zamanlarda gawk kutlamak için celeb güzellik tonlarca oldu # ve # x2014; ve burada'biraz daha! Muhteşem Léa Seydoux bu hafta başlıyor'Emilia Clarke, Alison Brie ve çok daha fazlası ile birlikte en ilham verici görünüşün s koleksiyonu.

İşte'bu hafta güzelliğin en iyisi: 

Léa Seydoux

O yok'Bundan daha iyisini al! Léa, birkaç şık ekstra ile zahmetsiz, doğal güzelliğin istenen estetiğimi özetler. Her şeyden önce saçlarını bu şekilde seviyorum. Sanırım'Ombré ama kontrast değil'çok keskin ve düz, orta bölümlü lob, size'giyinmek için detaylı bukleler lazım. Sonra bırak'cildi hakkında konuşur ve ne kadar rüya görür. o'Kalın siyah astarı ve hatta sahte kirpikleri (zevkli olan) taşıdığı nedendir. Bunlar, keskin şekilde kızartılmış yanakları ve zarlarla boyanmış dudakları da içeren çok fazla tazelik ile çevrilidir.. 

İkinci Léa görünümümüz tamamen farklı. (Onu sevmenin bir başka nedeni: o'çok yönlü çok yönlü!) İşte,'Bütün bunlar disko dalgaları ve çıplak rujla eşleştirilmiş glam altın dumanlı göz. Tabii ki harika görünüyor, ancak'Yardım edin ama ilkini tercih edin. Léa onun güzel tenini oynadığında, o'en iyisi.

Léa giyiyor: 1. 90 Convoitise Göz Farı | 2. 95 Mirage'da Göz Farı

Emilia Clarke

Emilia, benim de sevdiğim saç ve makyajın tam türünü gösteren bir başka güzel güzellik ezgisidir. Kimse şu anda esmer lobide ondan daha iyi görünmüyor! O's basit'Açıkça vurgulanmadı ve ben de onu parçalara ayırma şeklini seviyorum. İmzalı kırmızı dudakları ve büyük kaşları, taze cilt, maskara ve kapaklarda nötr bir ışıltıya karşı makyajın odak noktasıdır.. 

Alison Brie

Alison geç olarak ekstra muhteşem görünüyordu. En çok sevdiğim şey, makyaj dokusu yerine "gerçek" görünen cilt dokusudur. Ayrıca gözlerini, yoğun göz farı ya da astarı (yüzünü bunaltabilir) yerine kirpiklerle doldurduğunu da takdir ediyorum. Hatta ben bile'Bu falsi çok fazla akla. Onun karanlık kaşları'Aşırı hassas, ve sadece düşük parlaklık ile sadece pembe parlak ve at kuyruğu tuttu.

Naomie Harris

Naomie bir kez daha çivilendi. Biz'Son zamanlarda onu şık bir saçla görüyordum, ama bu dalgaları da çok seviyorum. Hepsi fırçalıyorlar ve dokunulabilir, sert değiller. Ben olmazdım'Bir şeyi de onun makyajı ile değiştir. İçindeki jantlar içindeki siyah astar, göz kamaştırıcı gözlere başvurmadan gözlerini öne çıkarır..

Camilla Belle

Bu hafta Camilla için daha doğal bir görünüm, imza kaşlarının kirpiklere / kirpiklere / göz farı tonlarını kullanmak yerine yüzünü çerçevelemesine izin verdi. Her zamanki gibi, cildi delice kusursuz ve şeftali kızarmasına bayılıyorum. Her iki kulak arkasında sıkışan orta kısım ve saçlar bu hissi cilalı yapar.

Lily Collins

Bir hafta daha, Lily'nin karanlık, böğürtlen rujundaki başka bir fotoğrafı. Ben hala bu Gotik tonlarını seviyorum, bazen karıştırsa güzel olurdu. Ne yapıyorum'Buraya gelmek kirpikleri. Büyük kaşları ile gerek yok. Aynı zamanda saçlarıyla garip etapların arasında yer aldığını düşünüyorum. kutu't tam bir bob haline dönüşene kadar bekle.

Olivia Munn

Olivia'nın mükemmel kaş kalemi bulmasına yardım etmek için bir fon başlatmalıyız çünkü bu eşleştirme sorunu devam eden bir süreçtir. (O'çok kırmızı, haklı mıyım?) Bunun dışında, kırmızı halı için ne yaptığını hep sevdim. Parlak mercan-pembe ruju yeşil gözleri ve çilleriyle ilahi ve her ne kadar'sahte kirpik takıyorlar, onlar don'dikkat çekmek için rekabet etmek. yapabilirim'Saçlarının ne kadar uzun olduğuna inan!

Jessica Biel

Jessica değil't Geçen hafta göründüğü gibi burada oldukça parıltılı, ama bu yine de güzel. Bu sefer, makyaj daha sarımsı ve saçları daha fazla dalgaya sahip. Onu sevdim'kaşlarını doldurun (en azından belli değil) ve gözlerinin ortasındaki daha uzun kirpiklere uyanık görünmesini sağlayın..

Bu resimde, Jessica'nın Restylane ile uğraşmaya başladığını düşünüyorum ... bence çok fazla! Muhtemelen sadece yerleşmek gerekiyor. Ancak her şey sadece muhteşem. Dudaklarının yumuşak dokusunu, kesintisiz allık ve kapaklarındaki ince ışıltıyı seviyorum..

Emmanuelle Chriqui

Emmanuelle, saçlarımın tüm şık ve kaygısız arkalarıyla en iyi (benim görüşüme göre) bakan nadir güzelliklerden biridir. Cildini ve ışıltılı gözlerini gerçekten gösterir. Çok kötü falsies ve # x2014; siyah su hatları ve eşleşme gölgesiyle, burada gerekli değildi. Yine de her şey harika.

Phoebe Tonkin

Phoebe emin olmak için bir tane! O çok muhteşem ve ben'Gözlerinde ne yaptığını anlatan: Gözleri neredeyse göz kamaştıran gölge ve su hatlarındaki jet-siyah astar. "Dudakların, sadece daha iyi" ruj, göz kapaklarında ve yanaklarında aynı tonu dengeler. Ben de biraz flippy severim 'Saçlarının 60s biter.

Ayrıca çok güzel. Burada Phoebe, kızartılmış gül rujları ve eşeğe benzeyen yanaklara ve bebek benzeri alt kirpiklere odaklanarak daha geleneksel bir görünüm kazandı. Sanırım bu küçük alt kirpiklerin ne gibi bir fark yaratabileceğini unutuyoruz! 

Christina Hendricks

ben'Christina'yı tekrar daha kısa saçlı görmek için çok mutluyum. Uzun dalgalar & # x2014; burada en son görülüyor & # x2014;'Ona da uygun, bence. (Belki göğsüyle yarışırlar, ben'Biliyorum.) O'Ayrıca onun ultra-soluk teninde sevdiğim kırmızı ruja da dönüş. Kirpikler de gerçekten harika.

Kate Hudson

Sportif Kate'i severim! Bu yan örgü InStyle Ödülleri'nde yaptığı dokulu updodan çok daha genç görünüyor. Ben de onun karanlık, tıknaz, doğal kirpiklerini seviyorum. Daha az makyaj her zaman onun için en iyisidir, bence. Tek şey ben'Buradaki değişim, bu gevşek saç parçalarını daha düz hale getirmek olacaktır. Neden bu kadar kıvrılmışlar??!

İşte'Kırmızı halıda Kate için sevdiğim bir örnek. Saçları gevşek ve düz, en az bir doku ile gözüküyor. Makyaj tonlarının hepsi susturulmuş şeftalidir. Bence yanlış kirpikleri işe yarar çünkü'dokuya gerçek kirpiklere benzer, ve uzunluk gözlerin ortada kalmasına neden olur..

Elle Fanning

Bize yaratıcı bir şey getirmek için her zaman Elle'ye güvenebiliriz ve bu hafta'hayal kırıklığı. Çok yumuşak, şeffaf bir yıkama ve # x2014 haricinde ve maskara olmadan gözlerdeki bordo tonlarının yeni trendini denedi! Aynı renk, allık ve dudak parlatıcısı içinde yankılanır. Saçında bir çiçek toka ile, etkisi çok tatlı ve 17 yaşındaki bir yaş için uygun.

monica Bellucci

ben'Monica'ya ölüyorum'saç ve # x2014; ve, genel olarak ne kadar harika göründüğü (o 51 yaşında). Hafifçe ayrılmış Bardot patlamaları, dalgalı uzunluklarıyla mükemmeldir. O'kesin bir stil, ama değil'ya da "bitti" ye bak. Ayrıca onun imzalı lekeli siyah astarını içeren taze cildi ve yumuşak makyajını da seviyorum. Hiçbir şey sert hissettirmez.

Rosie Huntington-Whiteley

Rosie'nin 2015'in en sevdiğim görüntülerinden birine sahip olduğu amfAR Gala'sundan sonra, bu bir hayal kırıklığı gibi hissettiriyor. Biz'Ağır allık, siyah astar ve yanlış kirpiklere geri dönün. O'o değil ki'muhteşem görünüyorsun & # x2014; o yapıyor! & # x2014;'Sadece taze değil. Onu daha az makyajla tercih ederim..

Christina Milian

Christina'nın yüzde 90'ını da görmezden geliyorum'fotoğrafları çünkü onun stili'Benim zevkim değil. Ama bunu gördüğümde, "Evet! Sonunda!" Gibiydi. Saçlarını bir bob haline getirdi ve'gelmiş geçmiş en sevimli şey. Elbette kirpikler gülünç ama biz kesinlikle burada ilerleme kaydediyoruz. Cildi ve makyajının geri kalanı da çok taze görünüyor.

Allison Williams

Alt yanlış kirpikler bir şey haline mi geliyor? Onları Giuliana Rancic'e geri döndürmek için şok olduğunu hatırlıyorum (bir şey beni onun üzerinde şok etmemeli), ama şimdi ben'Onları daha fazla ünlüde görüyorum. Alison da dahil olmak üzere'Onlara hiç ihtiyacım yok. Göz makyajı ayaz beyaz ve metalik pembe gölgelerle çok meşguldü. ben'm Ayrıca onun Cupid üzerinde belirgin vurgu vurgulayan bir hayranı değil'yay. Dedi ki, o'Bu balerin gibi güzellik görünümde hala çok çekici.

Katharine McPhee

Katharine son zamanlarda bir ateşli! Giydiği daha az makyaj, daha çok hoşuma gidiyor. Bu kumsal ve doğal olarak seksi hissediyor. O'onu sersemlemiş dalgalar, normal görünümlü kirpikler, taze ciltler ve dudaklarında pembe güzel bir pop olarak görmek güzel. 

Alicia Silverstone

Alicia burada harika görünüyor, en iyisi oldukça iyi. Saçlarının daha koyu (ve daha duller) olduğunu mu düşünüyorsun? Bal sarışın, cilt tonuna çok daha tamamlayıcıdır. Buradaki odak temel olarak yeşil küpeler. harika, ve onun "S" dalgalarını derin bir yan kısımda. Ben doğal şefi ile güçlü şeftali allık ve eşleşen dudak parlatıcısı seviyorum. Harika iş!

Emily Deschanel

Emily yaşlı Deschanel (o 39 yaşında), ama geçen hafta küçük kız kardeşinden daha taze görünüyor. (Ve Haziran ayında ikinci bebeğini aldı!) Onun kalın kaşlarını ve alt kirpik çizgilerinin altındaki mor astarın ince ipuçlarıyla kirpikleri süsledim. Sonra gitti ve bir fuşya rujla eşleştirdi. Ama işe yarıyor! Sadece dalgalarını daha çok fırçalamak istiyorum.

Carla Gugino

Carla, Life Cut'u buldu ve orta uzunlukta, düz ve düz saçları olan patlama. Onun için çok tatlı, özellikle de yeşil gözlerini ortaya çıkarmak için etrafındaki astarla. Bütün bu bakış çok genç (o 44 yaşında) ve Beyaz Saray Muhabirleri'ndeki yeşil göz farı çok daha iyi.' Akşam yemegi.

Ariel Winter

Tipik bir Ariel, sizin için, # 202014; kalın kirpikleri, çiller serpintisi ve dudaklarında yumuşak ve parlak bir şey. ben'kirpiklere aşık değilim, ama onlar'ya da korkunç değil. Saçları dağınık örgüde sevimli görünüyor. Tıknaz saç kravat da güzel!

Sandra Bullock

Sandra saçıyla daha genç görünüyor ve daha az makyaj giymek için de durabilir, ama ben'Bundan hoşlanmam. Göz makyajı güçlü ama yok'sert hissetmek ve şeftali ruj çok güzel. Cildi de mükemmel durumda ve saç çok parlak görünüyor (o 51!).

Jennifer Garner

Jennifer'Cilt harika görünüyor ve göz makyajını alkışlarım (kirpiklerin harika bir saçakları ve ince gölgelendirme). Keşke yapmasaydım'büyük bir ol' alt dudağında dudak kalemi kaydırın. O yok'dudaklarını daha büyük göster. Sadece karıştırmayı unutmuş gibi görünüyor. ben'm bu saç modeli hakkında da deli değil.

Hannah Simone

Hannah hasn'Geçen yıldan bu yana kırmızı halı fotoğrafları vardı'SAG Ödülleri ve ben'Çok daha taze görünmesini bildirmekten mutluluk duyuyorum. Bu daha iyi bir yoldur (yan çörek?), Ve değil'Kötü bir balo saç modeli gibi görünmüyor. Diliyorum o'd kirpikleri atladı, ancak pembe lekeli dudaklar ve kalın allık gerçekten çok güzel. O güzel bir cildi var!

Sofia Vergara

İşte'bazı klasik Sofya; Sanırım'umduğunu çok fazla'İmza uzun dalgaları ve tuğla rengi rujundan farklı bir şey yapın. En azından cildi daha doğal görünüyor ve o kadar sahte değil. Saç rengi teknik olarak güzel olsa bile'Onu daha açık saçlarla sevdiğime emin değilim. Karanlık, parlak bir esmer olarak daha çarpıcı görünüyordu.

Reese Witherspoon

Reese normalde noktasında, bu yüzden onun alnında ne olduğuyla ilgili emin değilim. O'palyaço gibi sınırlanıyor ... ama saçların ve makyajın geri kalanı onu kurtarıyor. Saçlarını her zaman sade ve düz bir şekilde seveceğim & # x2014; bana 2006 yılının sonuncusu olan Oscar'lı Oscar'ları patlamalarla birlikte hatırlatıyor. O gerçekten yaşlı değil.

Drew Barrymore

Seni düşündüm'Drew'un bu fotoğrafını görmek isterim, çünkü bu günlerde hiçbir kırmızı halıda onu nadiren görüyoruz ve # x2014; Orangey-kırmızı ruj çarpıcı ve onun ten rengi de çok güzel, ama ben'Bu saç modeline hiç girmeyin. Ombré ne zamandır yapıyor? O'Devam etme zamanı, Drew! Ayrıca yüz şeklinin bir yan kısma ve daha kısa bir boyuta ihtiyacı olduğunu düşünüyorum..

Dita Von Teese

ben'Dita dahil olmak üzere m çünkü biliyor musun? İmzalı ağır burlesque makyajıyla bile, STILL bu günlerde kırmızı halıdaki birçok ünlüden daha havalı ve daha taze ve daha fazla trend görüyor! Biz'Onu hiç bir zaman kayganlaştırma, tıngırdatma vb. ile görmeyeceğim. Aslında, detaylara gösterilen yoğun ilgiden ve retro esinlenmiş güzellik görünümlerini ne kadar mükemmel bir şekilde yürüttüğünden dolayı gerçekten minnettarım. İnsanların bunu her gün sokaklarda yaptıklarını görmek istemem ama onun tımarları kusursuz ve kusursuz.!

Son zamanlarda en sevdiğin güzellikte kim vardı??

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

31 + = 32