Blog

Felicity Jones, která se rychle dostala do stavu #beautycrush, se tento víkend zúčastnila ADG Awards a já'Právě teď ji zavolám. Její kočičí oči jsou některé z nejlepších v historii kočičích očí. Vy'budete je muset vidět blízko. 

Měla také na sobě květinovou blůzu Erdem, která by byla tragická na někoho jiného ... ale tohle'ani zde ani tam.

Hottie Anglická školačka, HELLO. 

Ale i když vy'nejsem se mnou na matronicky šikovném oblečení, já tě znám'bude to odfouknuto dalšími fotkami. 

Za prvé, kvůli její kůži. Felicity má jednu z nejkrásnějších pleťů'jste někdy viděli na červeném koberci (čirý, rovnoměrný, nesnesitelně zářivý a zářící, ale ne mastný). To'co si všimnete o svém make - upu před čímkoliv jiným, což si myslím, že je tak, jak to mělo být.

Mám pravdu? Pak si všimnete černých kočkovitých očí, které vytvářejí naprosto nádherný kontrast proti svému čerstvému ​​obličeji'nemáte silné obočí, ani tučné ruměnečky ani nic na rtech s výjimkou trochu světlé lesklé skvrny. 

Pokud se podíváte pozorně, vy'Také si uvědomíme, že tyto kočičí oči nejsou't gimmic ones, pro nedostatek lepšího termínu. Tam'aniž by se na vnějších okrajích přehnaly převrácení nebo navíjení, jen objímaly řemínky a "'re grafický, zatímco je stále ženský. To je ten druh makeup, kterého se snažím, v kostce.

Teď už možná nebudeme moci přesně replikovat pokožku (pokud, y'víte, my všichni máme jen nové rodiče), ale dobrou zprávou je, že můžeme kopírovat tento make-up. Čím více se na ni dívám, tím více si to uvědomuji'vše v malých detailech. 

Zde jsou pět důvodů, proč jsou tyto kočky velmi perfektní:

Linky začínají velmi tenké u vnitřních rohů

Podívejte se, jak jsou tyto řádky hubené? A jak se daří přesně na slzných kanálech? To je opravdu klíčové pro elegantní kočičí oko. Myslím si to'nejjednodušší je, pokud to uděláte s tenkým šikmým štětcem, jako je MAC 266 a gelovou vložkou (mám rád Tarte Amazonian Clay Dual Liner). Nezapomeňte, že barvu vždy můžete odnést pomocí Q-Tipu a některých Bioderma Sensibio. 

Pak se zvětšují středem

Toto je místo, kde se děje drama. Vzhledem k tomu, že linka vede z vnitřního rohu po křivce oka, měla by být dvojnásobná nebo trojnásobná. Felicity má poměrně málo místa na víko, aby pracovala pod jejími záhyby; pro lidi s očima s kapucí, čím silnější je čára, tím lépe. Pro tuto část nakreslete linku nejdříve gelem nebo tužkou a pak ji převezměte kapalinou (Felicity už v minulosti nosila pero Diorshow Art Pen).

Neexistuje žádný pohyb

Vím, že to zní neomylně, ale podívejte se na konce. oni'špičatá, ale směr stále objímá oko - jde dolů a ven, ne kroutí nahoru. Způsob, jakým to děláte, je čerpáním ze spodního řádu řas, nikoliv z vrcholu (znovu, zde se mi líbí šikmé štětce). Jakmile víte, kde chcete, aby vaše oči koček skončily, stačí připojit řádky a vyplnit. Myslím, že je to mnohem modernější, jemnější, sofistikovanější a snadnější způsob, jak dělat kočičí oko než pokusit se udělat retro flicks.

Liner jde také pod oči

Vezměte to asi jednu třetinu cesty pod ním, ujistěte se, že linka je velmi hubená a měkká. Ty ne'chcete-li zavřít oči těžkými čarami, mělo by být stále horní víko.

Horní vodní linie jsou plněny

Jak můžete vidět na Felicity, tento krok sleduje kočku na další úroveň. Použijte vodotěsné gelové oční linky (mám rád Smashbox Always Sharp Vodotěsný Kôhl Liner), aby se vyplnily vnitřní horní víčka, takže se vůbec neobjevuje kůže kolem řas. To jen pomáhá, aby to bylo více grafické, takže oči opravdu pop. Ale ujistěte se, že jste ne't vyplňte spodní vodní hladiny - rozhodně chcete tam nějaký dýchací místnost.

Takže máte tu recept na dokonalé kočky. Budete je kopírovat?

Nakupujte příběh

Líbí se vám Felicity?'je zde make-up?
Co si myslíš o těch kočičích očích?
Co byste použili k vytvoření tohoto vzhledu?

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

83 − 82 =