Blog

Yeni, sigara içilmeyen kısa saç kesimi var ama taze doğranmış kilitlerinizi nasıl şekillendireceğinizden emin değil misiniz? Bulduk Kısa Saçlar için 50 En İyi Updos size yardımcı olmak için! Julianne Hough, Rihanna, Scarlett Johansson, Emma Watson, Amber Heard, Carey Mulligan ve çok daha fazlası gibi popüler kadın ünlülerin giydiği muhteşem kısa updoslardan ilham alın. Kısa kilitler için muhteşem bir yeni görünüm bulmak için güzel örgülü updos, keskin tutturulmuş stilleri, göz alıcı kafa bantları, ilginç quiffs ve mini chignons arasından seçim yapın.

1. Julianne Hough Kısa Updo: Romantik gevşek bukleler

50_Best_Updos_for_Short_Hair_01

Amerikan profesyonel balo salonu dansçısı, country müzik şarkıcısı ve aktris Julianne Hough, romantik kısa up'do ve bolca gevşek bukleler ile muhteşem görünüyor. Onun zarif, yan süpürgelik saçaklarını ve yüzünü çerçeveleyen yumuşak bukleleri seviyoruz - sadece ilahi. Julianne’nin güzel saç stilini, kısa kilitlerinizi bir mini kıvırma demiriyle kıvırıp, ardından en uzun parçaları süpürüp klips veya saç tokasıyla sabitleyerek yeniden yaratın. Kaprisli ve romantik bir son görünüm için çok sayıda bukle bırakın.

2. Keira Knightley Kısa Updo: Çiçek kafa bandı ile Tousled

50_Best_Updos_for_Short_Hair_02

İngiliz aktris Keira Knightley, kısa, mokha kahverengi kilitlerinde, sivri tüyleriyle ve narin çiçek kafa bandıyla çarpıcı görünüyor. Saçlarınızı güzel ve kadınsı bir odak noktası haline getirirken kafa bandı vahşi saçları evcilleştirdiği için bu kısa kıvırcık saçlar için mükemmeldir. Harika bir son rötuş için, doğal görünümlü makyaj ile nemli cilt, çıplak dudaklar, ince gözler, şeftali yanakları - tousled, romantizmle eşleştirin.

3. Theron Kısa Updo Charlize: Bükülmüş ve haddelenmiş

50_Best_Updos_for_Short_Hair_03

Güney Afrikalı doğumlu aktris Charlize Theron, incelikle bükülmüş ve yuvarlanmış kısa bir süre içinde ilahi görünüyor. Saçları daha büyük olan saç çizgisi boyunca yumuşatılmış ve daha sonra bir tarafa yuvarlanarak kıvrılarak kısa sarı saçlarını bir yandan ayırır. Bu kısa, düz, düz saçlarla iyi çalışır ve minimal şekillendirme araçları ve saç ürünleri (fön makinesi, mini saç düzleştirici, anti-frizz serumu ve hafif saç spreyi) gerektirir..

4. Natalie Portman Kısa Updo: Mini topuz ve güzel kafa bandı

50_Best_Updos_for_Short_Hair_04

Siyah Kuğu aktris Natalie Portman, mini bir çöreğin içindeki kısa kestane kilitleriyle ışıl ışıl güzel görünüyor. Onun güzel ışıltılı kafa bandını ve saçının doğal incecik dokusunu seviyoruz. Natalie'nin muhteşem saç stilini üç kolay adımda yeniden yaratın: 1. Nemli saçlar üzerinde tekstüre edici bir sprey kullanın ve küçük bir topuzun içine kilitlerinizi çekin, 2. seksi hacim için taçdaki saçları kızdırın ve 3. güzel bir kafa bandı takın Saçın, saç çizginizden üç yatay parmak uzağında. Dumanlı göz makyajı ve pırıltılı dudaklarla görünümü tamamlayın.

5. Rihanna Kısa Updo: İki tonlu girdap

50_Best_Updos_for_Short_Hair_05

Barbadian şarkıcı Robyn “Rihanna” Fenty, tuhaf kıvrılmış bir tonda iki tonlu saçlarıyla kesinlikle muhteşem görünüyor. Onun yan traş rocks yapmak, karanlık sunnies, berry lippy ve mücevher bir sürü ile. Rihanna’nın görünümünü (başınızı traş etmeden!), Saçları kenarlarından sıyırıp, hacim dolu üst kısmı pompalayarak yeniden yaratın. Saçınızı döndürerek bir girdap yaratın ve ardından dikkatlice sabitleyin ve kısa bir süreliğine ekstra güçlü saç spreyi ile ayarlayın..

6. Gwen Stefani Kısa Updo: İlginç knot

50_Best_Updos_for_Short_Hair_06

Amerikalı şarkıcı-söz yazarı Gwen Stefani onun tuhaf düğümü ile şiddetli görünüyor. Gwen ilginç saç stilleri için bir yabancı değil, ve iki bükülmüş knot kısa platin sarışın kilitleri giyerek onu taze ve korkak bir görünüm tutar. Onun derin tarafındaki ayrılığı ona çekici bir görünüm kazandırıyor ve düğümlerini modern bir kenar için asimetrik olarak konumlandırıyor. Knot'larınızı saç bantlarıyla sabitleyin ve cilalı bir son görünüm için saç bölümleriyle gizleyin..

7. Emma Watson Kısa Updo: Şirin kıvrılmış yan saçak

50_Best_Updos_for_Short_Hair_07

İngiliz aktris Emma Watson, sevimli, kıvırcık bir kadın gibi kısa, parlak kestane kahverengi kilitleriyle muhteşem görünüyor. Emma, ​​saçlarını kıvrılmış saçlarıyla, kulaklarının arkasına yaslanmış bukleleriyle giyer ve derin kahverengi gözlerini vurgulayan ince kıvrımlı bir yan saçakla spor yapar. Emma'nın harika kısa bir parçasını yan kıvırma kıvrımını kıvırma demiriyle kıvırıp yeniden saçınıza hafif ve yağsız, kıvrılmayan bir parlama önleyici spreyle saçınızı tazeleyebilirsiniz..

8. Amber Heard Kısa Updo: Seksi quiff

50_Best_Updos_for_Short_Hair_08

Amerikalı aktris ve model Amber Heard tuhaf bir quiff ile tarz platin sarışın kilitleri ile kendine güvenen ve kaygısız görünüyor. Bu basit kısa hem seksi hem de şıktır ve Amber'in kabarcıklı kişiliğine mükemmel uyum sağlar. Kendi quiff'inizi yaratmak için, önce saçları yanlardan toplayın ve geriye sadece saçın üst kısmı kalacak şekilde sabitleyin. Taçta saçları kızdırın ve bol miktarda ışık tutan saç spreyi kullanarak şımartıcı ve ayakta durun. Parlak kırmızı lippy ve büyük, kendinden emin bir gülümseme ile bu görünümden çıkın.

9. Ginnifer Goodwin Kısa Updo: Pixie kafa bandı ile kesilmiş

50_Best_Updos_for_Short_Hair_09

Oyuncu Ginnifer Goodwin, şık bir altın kafa bandı ve yumuşak, tüylü patlamalarla şık pixie'yi giydirir. Olmasa da teknik olarak Bir updo, bu kısa saç modeli çok kısa bir saç kesimi için biraz cazibe eklemek için mükemmel bir seçenektir. Ekstra etki için, bir ses artırıcı köpüğü kullanın ve saçları hafifletir, böylece biraz yapışır. Yumuşak ve romantik bir dokunuş için parmaklarınızla patlayan bazı spreyleri işe alın.

10. Pembe Kısa Updo: Pembe çizgiler ile Fauxhawk

50_Best_Updos_for_Short_Hair_10

Şarkıcı Pembe, cesur fauxhawk, kıvrılmış bukleler ve boynunun ense sıcak pembe çizgiler ile kendine güvenen ve oynak görünüyor. Bu, daha alternatif bir saç modeli arıyorsanız harika bir kısa yoldur ve evde yeniden yaratılması çok kolaydır. Fauxhawk'unuzu oluşturmak için saç slaytlarını kullanın, üst kısmı oldukça dağınık hale getirdiğinizden emin olun ve mini kıvırma çubuğuyla saçınızı kıvırın. Kalıcı pembe çizgileri istemiyorsanız, saç tebeşirlerini deneyin. Uygulanması, parlak ve çıkarması kolaydır.!

11. Farah Fath Kısa Updo: Half-up saç modeli

50_Best_Updos_for_Short_Hair_11

Hayatımızın Günleri aktris Farah Fath, sade ama yarı yarıya saçları ile muhteşem görünüyor. Bu kısa süre, ince ve ince saçlar için mükemmeldir, çünkü kilitlerinize daha fazla tanım ve hacim kazandırır. Farah'ın kısa bir süre sonra saçının üst kısmını toplayarak, bir taç giyme töreninde taç giydirerek, bir de kabarık bir saç modeli içinde başınızın arkasına sabitleyerek yeniden yaratın. Yumuşak ve romantik bir görünüm için saçınızın doğal dokusunu kucaklayın.

12. Theron Kısa Updo Charlize: Kıvrılmış chignon ve ışıltılı kafa bandı

50_Best_Updos_for_Short_Hair_12

Film yıldızı Charlize Theron ışıltılı bir kafa bandı ile kıvrılmış bir chignon içinde giydiği kısa altın saçları ile ilahi görünüyor. Özel bir etkinlik için göz alıcı bir kısa mesafe arıyorsanız chignon, şık ve stil sahibi olduğu için mükemmel bir seçimdir. Saçlarınızı boynunuzdaki bir tarafa bir tarafa toplayın, gevşek bir topuzun içine bükün ve yerinde tutmak için dikkatlice saç pimleri ile sabitleyin. Bu romantik görünüşü, ışıltılı bir kafa bandı ve küçük inci küpelerle tamamlayın.

13. Hayden Panettiere Kısa Updo: Çivili pixie kesimi

50_Best_Updos_for_Short_Hair_13

Nashville aktris Hayden Panettiere çivili sarışın pixie kesimi ile çarpıcı görünüyor. Saçınıza seksi bir hacim ve ekstra bir tanımlama sağladığı için, bu çok kısa saçlar için mükemmel bir tarzdır. Bağlamak için yeterince saçınız olmasa da, ekstra güçlü saç jeli ve ince bir tarak ile kilitlerinizi gökyüzüne doğru çekebilirsiniz. Saçınızı şekillendirdikten sonra jeli ayarlamak için havalı olarak kurutun..

14. Emily Blunt Kısa Updo: Yan süpürüldü saçak

50_Best_Updos_for_Short_Hair_14

İngiliz aktris Olivia Blunt, şık ve parlak kısa adımlarıyla şık ve sofistike görünüyor. Bükümlü bir yan saçak ve birkaç gevşek yüz çerçeveleme ipliği ile tutturulmuş kestane kahverengi kilitlerini giyer. Olivia'nın saçları gibi sağlıklı ve parlak saçlar için bu saç dostu yiyecekleri diyetinize ekleyin: fıstık ezmesi, zeytinyağı, avokado, yağlı balıklar (örn. Somon ve sardalya) ve fındık gibi iyi yağlardan zengin gıdalar.

15. Carey Mulligan Kısa Updo: Yumuşak dalga

50_Best_Updos_for_Short_Hair_15

Müthiş gatsby aktris Carey Mulligan, kısa saçları yumuşak bir dalga ile tamamlandığında olumlu bir şekilde ışıl ışıl görünüyor. Saçları yanlara tutturuldu, üstüne biraz sertleşti. Carey’in romantik saç stilini yeniden yaratmak için, saçınızı şampuan, saç kremi ve şekillendirici köpük ile güçlendirerek şekillendirmeye başlayabilirsiniz. Tüyünüzde atarak küçük bir yuvarlak fırçayla saçınızı dikkatlice kurutun. Bir kez stilledikten sonra, hafif ve yağsız bir saç spreyi ile ayarlayın..

16. Anne Hathaway Kısa Updo: Oynak pixie

50_Best_Updos_for_Short_Hair_16

Sefiller aktris Anne Hathaway kısa bir up'do tarz onun şakacı pixie kesim ile sıcak sigara görünüyor. Başının tepesindeki sevimli, dinamik dalgaları ve saçları şık bir görünüm için yanlara tutturuldu. Anne’nin dağınık-henüz-şık saç modeli için, parmaklarınızla şekillendirilmiş, şekillendirici ve musluğa iş şekillendirme musluğu, onlara tanım ve doğal doku verir. Bütün gece boyunca yerinde tutmak için biraz saç spreyi kullanın.

17. Alicia Keys Kısa Updo: Yukarı-ve-süpürme

50_Best_Updos_for_Short_Hair_17

Şarkıcı-söz yazarı ve müzisyen Alicia Keys, kısa saçlarıyla cüretkâr bir yukarı-ve-süpürme tarzında şekillendiriyor. Bu basit saç modeli, sıra dışı, “baş aşağı” dalgasıyla kafaları çevirmeye mahkumdur. Bu görünümü evde yeniden oluşturmak istiyorsanız, saçlarınızı yerinde tutacak iyi kaliteye sahip, ıslak tutuşan bir jel kullanın. Saçınızı temizlemek için bir tarak kullanın ve kalın kontrast için ipuçlarını kuru bırakın..

18. Hayden Panettiere Kısa Updo: Kıvrılmış ve arkada kalıyor

50_Best_Updos_for_Short_Hair_18

Nashville aktris ve şarkıcı Hayden Panettiere alaylı, ıslak görünümlü bukleler ile seksi bir slicked back ‘kayalar. Bu, düz, dalgalı ve doğal kıvırcık saçlar için harika bir kısa. Okyanusdan yeni çıkmış bir görünüm elde etmek için, ıslak bir saç jeli kullanın ve düşük ısıda bir fön makinesiyle kurutun. Ekstra etki için bu görüntüyü boğucu dumanlı göz makyajı, nemli cilt ve pırıltılı çıplak dudaklarla eşleştirin.

19. Dianna Agron Kısa Updo: Kabarık kabarık

50_Best_Updos_for_Short_Hair_19

neşe aktris ve şarkıcı Dianna Agron uzun, künt bob ve kabarık, hacimli bir bouffant ile trend doğru. Saçlarını süper düz tutuyor ve kulaklarını alıp merkez sahnesi alarak kulaklarının arkasına yaslanıyor. Bu kısa süre ince / ince, düz saçlar için mükemmeldir ve stil sahibi olmak çok kolaydır. Saçın üst kısmındaki tüyü bir kabartıya doğru hafifçe vurun ve saçlarını sprey ve kabarık tutmak için kullanın..

20. Evan Rachel Wood Kısa Updo: Gül altın katlanmış

50_Best_Updos_for_Short_Hair_20

Amerikalı aktris Evan Rachel Wood kısa saçlarında keyifli gül altın kıvılcımlarını sergiliyor. Eğer saçlarınız bir araya gelip bağlanacak kadar uzun değilse, Rachel'dan ilham alın ve saçınızı sevimli, ilginç kıvrımlarla şekillendirin. Şık ve parlak bir görünüm istiyorsanız, saçın eşit kısımlarını bükmeye çalışın ve bunları biraz daha büyük bir saçak bölümü ile yayılan bir desende sabitleyin..

21. Marion Cotillard Kısa Updo: Şık fauxhawk 

50_Best_Updos_for_Short_Hair_21

Fransız aktris ve şarkıcı Marion Cotillard onun şık fauxhawk ve mükemmel uzun künt bob ile muhteşem görünüyor. Fauxhawk (“sahte mohawk”) traşlı bir mohawk için harika, kalıcı olmayan bir alternatiftir ve görünümünüze süper şık bir kenar verebilir. Bu kısa süre, en kolay, stil sahibi kalın, düz saçlarla çalışır. Bu görünüşü, kadınsı bir görünüm için doğal bir makyajla ya da seks kedisi görünümlü bir görünüm için cesur kırmızı bir lippiyle eşleştirin.

22. Nicole Richie Kısa Updo: gevşek dalları ile Mini topuz

50_Best_Updos_for_Short_Hair_22

Reality TV kişiliği ve sosyalist Nicole Richie, yüzünü çerçevelemek için bırakılan birkaç uzun tüylü çömlek ile küçük, dağınık bir çöreğin içindeki sarışın kilitleriyle muhteşem görünüyor. Küçük bir topuz oluşturmak için yeterli saçınız varsa, bir çok gizli iğne veya güzel bir saç tokası ile sabitleyin. Romantik, yumuşak bir son dokunuş için öndeki bazı saçları gevşek bırakın.

23. Jennifer Lawrence Kısa Updo: Perky pixie

50_Best_Updos_for_Short_Hair_23

Açlık Oyunları aktris Jennifer Lawrence, kısa pixie kesiminde sersemletici sivri uçlarla sıcak görünmektedir. JLaw, bir up'do sallamak için uzun saça ihtiyacınız olmadığını gösteriyor - sadece eğlenceli ve yaratıcı bir tarza ihtiyacınız var! Göreceli olarak uzun bir periyodik kesime sahipseniz, saçınızda küçük zirveler oluşturmak için şekillendirme mumu veya jeli kullanabilirsiniz. Yumuşak, kabarık kilitler için tekstüre edici bir sprey kullanın ve parmaklarınızı seksi ve dağınık bir kısa saç modeli yaratmak için şekillendirin..

24. Kirsten Dunst Kısa Updo: Kafa bandı ile gevşek taç örgü

50_Best_Updos_for_Short_Hair_24

Oyuncu Kirsten Dunst, narin bir çiçek kafa bandı ile taç örgülü tarzdaki kısa sarışın kilitleriyle ilahi görünüyor. Taç örgüler basit, kadınsı ve süper şıktır - düğünler ve diğer özel günler için idealdir. Bir taç örgüsü oluşturmak için, her tapınağın üstünden bir saç parçası alın ve her bir bölümü dikkatlice örün. Ortada buluşmak için örgülerinizi başınızın üzerine koyun ve bir taç oluşturmak için bunları sabitleyin. Kolay!

25. Chelsea Kane Kısa Updo: Uzun yan patlama ile hacimli topuz

50_Best_Updos_for_Short_Hair_25

Amerikalı aktris ve şarkıcı Chelsea Kane hacimli bir çörek içinde yaptığı karanlık sarışın kilitleri ile çarpıcı görünüyor. O yüzünü çerçeveleyen uzun, dağınık yan patlama sporları ve saçları seksi hacim bir sürü vermek için taç alay olmuştur. Saçlarınız küçük bir çörekle korunacak kadar uzun değilse, kilitlerinizi kızdırır ve saçlarınızı başınızın arkasındaki saç tokasıyla sabitleyebilirsiniz. Alternatif olarak, kısa kilitlerinizi yerinde tutmak için güzel bir kafa bandı takabilirsiniz..

26. Gwen Stefani Kısa Updo: Seksi tarafı girdap

50_Best_Updos_for_Short_Hair_26

Songstress ve stil ikonu Gwen Stefani, seksi yan swirl up'do ile yumuşak hizmetten daha tatlı görünüyor. Gwen’in yenilikçi ve eğlenceli kişisel tarzını seviyoruz ve sürekli değişen platin kilitlerini göstermeye geldiğinde asla hayal kırıklığına uğramıyor. Gücünü yeniden yaratın, saçınızı derin bir yan bölmeye doğru taraklayarak saçın daha büyük bölümünü bir tarafa doğru döndürün. Swirl'ınızı gizli saç iğneleri ve bazı ekstra güçlü saç spreyi ile sabitleyin..

27. Rihanna Kısa Updo: Daring mohawk

50_Best_Updos_for_Short_Hair_27

Songstress Rihanna, cesur mohawk saç modeli, ışıltılı göz farı ve süper uzun kirpikleri ile sert görünüyor. Yerçekimi meydan okuyan zirvelerde saçın üst kısmını giyerek keskin kenarlı traş saçlarını sallıyor. Bu saç stilini seviyorsanız ancak başınızı traş etmeyi istemiyorsanız, saçınızın yan kısımlarını geriye doğru çekerek ve üst kısımda ekstra güçlü tutunmalı saç jeli ile çivileyerek yeniden yaratın..

28. Carey Mulligan Kısa Updo: Mikro balık kuyruğu örgü

50_Best_Updos_for_Short_Hair_28

Müthiş gatsby star Carey Mulligan kısa sarışın kilitlerinde mikro balık kuyruğu örgüsü ile son derece sevimli görünüyor. Örgülü patlamalar şu anda trend oluyor ve her yüz şekli ve saç tipine uyuyorlar. Tek ihtiyacınız olan birkaç santim saç ve güzel ve kadınsı mikro örgüler yaratabilirsiniz. Saçınıza bir örgü parçası olarak bir saç parçası takın ya da sinirli ve korkak bir görünüm için birkaç tane oluşturun..

29. Jennie Garth Kısa Updo: Örgülü fauxhawk 

50_Best_Updos_for_Short_Hair_29

Amerikalı aktris Jennie Garth sıradışı örgülü fauxhawk saç modeli ile çarpıcı görünüyor. Bu kısa, modern ve şıktır, biz de narin yan örgüler ve kalın, kabarık kabarık tüyler arasındaki kontrastı çok seviyoruz. Bu saç stilini yeniden yaratmak için saçınızı düz bir demirle düzleştirerek başlayın. Daha sonra, her yan kısımda örgüler düzgün ve kafa derisine yakın tutmaya dikkat ederek. Saçın üst kısmını atarak bitirin ve hafif, yağsız bir saç spreyi ile kapatın..

30. Michelle Williams Kısa Updo: kafa bandı ile Pixie

50_Best_Updos_for_Short_Hair_30

Aktris Michelle Williams, çilekli sarışın pixie kesimi ve basit bir siyah saç bandıyla ışıltılı güzel görünüyor. Pixie kesintileri, özellikle çok kısa kilitleriniz varsa, resmi durumlar için stil vermek zor olabilir. Saç stilinize şık saç bantları ve ışıltılı saç klipleri gibi saç aksesuarları ile göz alıcı bir dokunuş verin - bir kulağın arkasına takılan tek bir çiçek bile stil ifadesi oluşturacaktır.

31. Scarlett Johansson Kısa Updo: Tired, hacimli kabarık 

50_Best_Updos_for_Short_Hair_31

Aktris Scarlett Johansson, onun alaylı, hacimli kabarık ve çok sayıda doğal doku ile sigara içiyor. Kısa saçlarını uçlara doğru vurgulanan yumuşak, dağınık dalgalarla takarak sallar. Scarlett's gibi kalın, hacimli dalgalar elde etmek için, saç şekillendirme köpüklerini ve bir tekstüre spreyi güçlendiren bir miktar hacme yatırım yapın. Muslu nemli köklerinize doğru çalışın, saçınızı kuvvetli bir şekilde fışkırtın ve daha sonra romantik bir son dokunuş için doğal tüylerinizi ve uçucu tüylerinizi güçlendirmek için tekstüre edici spreyi kullanın..

32. Emma Watson Kısa Updo: Şık yarım-yukarı saç modeli

50_Best_Updos_for_Short_Hair_32

İngiliz aktris Emma Watson, şık yarım-up saç modeli ve parlak cerise lippy ile mükemmelliğin bir resmidir. Bu kısa bir süre, şık ve sofistike bir özelliktir ve günlük kullanım için yeterince basit - okul, üniversite veya iş için harika bir stil. Eğer ince, pürüzsüz düz saçlarınız varsa, bu stil tam size göre. Her bir tapınağın saçlarından bir parça alın, onları yarım-topun içine sabitleyin, başınızın arkasına geçin ve taze ve eğlenceli bir görünüm için yan patlamalarınızı düzeltin..

33. Nicole Richie Kısa Updo: Mini örgülü topuz

50_Best_Updos_for_Short_Hair_33

Reality TV kişiliği ve sosyalist Nicole Richie, Fransız örgülü saç modeli ve mini, twirled çörek ile trendin tam tersidir. Örgüler kadınsı ve zamansızdır ve herhangi bir saç stilini karmaşık örgülü bölümle güncelleyebilirsiniz. Seçim yapabileceğiniz yüzlerce stil var, bu yüzden çevrimiçi adım adım eğiticilere göz atın ve size hitap eden birkaç tane bulun. Bazı deneme ve yaratıcılık ile, size tam olarak uyan bir tane bulacaksınız.

34. Diane Kruger Kısa Updo: Dağınık chignon ve tutturulmuş yan saçak

50_Best_Updos_for_Short_Hair_34

Alman aktris ve eski moda modeli Diane Kruger, dağınık bir chignon'daki kısa altın hatıraları ile çarpıcı görünüyor ve onun yan saçağı cesur bobby pimleri ile geri tutturuldu. Ekstra etki için, saçlarınızı çarpıcı bir derin orta kısımda kullanın ve flört tüyleri ve tüyleri bir arada kullanın. Bir stil ifadesi yapmak için saçınızda bir sürü büyük, siyah (veya renkli) saç tokası kullanın ve cildinizi ışıltılı ve romantik bir görünüm için tonlandırın..

35. Scarlett Johansson Kısa Updo: Sütçü örgü

50_Best_Updos_for_Short_Hair_35

Oyuncu Scarlett Johansson koyu sarı saçları kalın sütçü örgü ile ilahi görünüyor. Bu kısa boylu, tam sütçü örgüsü için biraz uzunluğa ihtiyaç duyduğunuz için köprücük kemiği uzunluğundaki saçlarla (örn. Uzun bir bob) en iyi şekilde çalışır. Her bir tapınaktan saç bölümlerini örterek ve ardından tam bir daire oluşturmak için başınızın arkasına sabitleyerek Scarlett'in güzelliğini yeniden yaratın. Saçlarınız daha kısa ise, sadece kenarlarını örter ve onları yarıya kadar sabitleyin..

36. Carey Mulligan Short Updo: Dağınık örgülü

50_Best_Updos_for_Short_Hair_36

Oyuncu Carey Mulligan onun dağınık-henüz-şık örgülü up'do ile muhteşem görünüyor. Bu kısa bir süre, doku ve hacim ile ilgilidir, bu nedenle saçlarınızı bir miktar arttırıcı köpük ve hafif bir tekstüre spreyi ile şekillendirmek için saçlarınızı hazırlayın. Ardından, patlamalarınızdan başlayıp, saç çizginizin etrafında ilerleyerek, kilitlerinizde küçük düğümler ve örgüler oluşturun. Ekstra etki için örgülerinizi katlayın.

37. Julianne Hough Kısa Updo: Mini quiff

50_Best_Updos_for_Short_Hair_37

Güvenli bölge aktris Julianne Hough koyu sarı saçlı bir şımarık mini quiff içinde yapılan ile çarpıcı görünüyor. Bu kısa süre hem güzel hem de göz alıcıdır ve Julianne'nin buzlu mavi gözlerini nasıl vurguladığını çok seviyoruz. Yapmanız gereken tek şey saçınızın üst kısmını kızdırmak, bir tarafa taraklamak ve bütün gece / gündüz devam ettirmek için saç spreyi ile ayarlamak. Ekstra etki için dumanlı gözler ve çıplak dudaklar ile bu basit, şık saç tokası.

38. Natalie Portman Kısa Updo: Basit mini topuz

50_Best_Updos_for_Short_Hair_38

Siyah Kuğu aktris Natalie Portman, basit bir mini çöreğe geri çekti kısa esmer kilitleri ile doğal güzelliği yayıyor. Kendinden emin, cilveli ve klasik, bu kısa yol her yüz şekli ve saç tipi için mükemmeldir. Onu glamlamak istiyorsanız, güzel bir saç bandı veya saç tokası ekleyin ve yüzünüzü çerçevelemek için birkaç saç telini kıvırın..

39. Evan Rachel Wood Kısa Updo: Flört flop

50_Best_Updos_for_Short_Hair_39

Amerikalı aktris, manken ve şarkıcı Evan Rachel Wood, flörtlü bir flopta kısa sarı saçlarıyla tanrısal görünüyor. Bu kısa süre fauxhawk'un daha yumuşak ve daha kadınsı bir versiyonudur ve stil yapmak daha kolaydır. Saçınızda derin bir ayrıklık yaratın, saçınıza saçınızı güçlendiren iş hacmini oluşturun ve sevimli ve ilginç “flopped” tarzda yerleştirin..

40. Julianne Hough Kısa Updo: İnce fauxhawk

50_Best_Updos_for_Short_Hair_40

Güvenli bölge aktris Julianne Hough, kısa saçları ile ince bukleler ve arka tarafa tutturulmuş bir köpüksü fauxhawk içinde giyerek eğlenir. Saçlarının dağınık, kaygısız dokusunu, şık kulak manşetini ve dumanlı göz makyajını seviyoruz. Sadece muhteşem.

41. Rihanna Kısa Updo: Bebek arı kovanı

50_Best_Updos_for_Short_Hair_41

Barbadian güzellik ve şarkıcı Rihanna, bir mini arı kovanı saç stilinde yapılan iki tonlu saçları ile çarpıcı görünüyor. Bu kısa retro, ilginç ve şık, ve RiRi'nin yüzünü çerçevelemek için patlamalarını nasıl bıraktığını çok seviyoruz. Saçlarınızı hacim dolu bir şekilde pompalayarak kendi arı kovanı haline getirin ve sonra değiştirilmiş bir yarım saç modeli ile sabitleyin. Pürüzsüz bir son için anti-frizz serumunu liberal olarak kullanın.

42. Cameron Diaz Kısa Updo: Basit-henüz-çörek

50_Best_Updos_for_Short_Hair_42

Komedi aktris Cameron Diaz, basit bir çörek içinde yapılan kısa sarı saçları ile mükemmel görünüyor. Bu basit kısaltılmışlığı, kabarık bir kabarık ve süpürmeci, piecey patlamalarla bir cazibe dokunuşunu veriyor. Bazen daha az şey daha fazladır, bu yüzden, düz kıvrımlı bir sprey ve kaliteli bir saç düzleştirici ile düz, parlak ve sofistike bir görünüm elde edin.

43. Naomi Watts Kısa Updo: Düğümlü chignon

50_Best_Updos_for_Short_Hair_43

İngiliz-Avustralyalı aktris Naomi Watts, düğümlü bir chignon'da yaptığı kısa sarışın kilitleriyle ilahi görünüyor. Onun dinamik saç rengini ve platin parlaklıklarını ve cildini aydınlatan bal rengi düşük ışıklarını seviyoruz. Naomi'den ilham alın ve kuaförde taç giyerek, dikkatli bir şekilde geri çekerek ve hacim arttırıcı saç ürünleri ile hacim dolu bir şekilde pompalayarak bir miktar seks çekiciliğine sahip olun..

44. Julianne Hough Short Updo: Gündelik örgülü up’do

50_Best_Updos_for_Short_Hair_44

Aktris Julianne Hough, güzel örgülü yüzleri, parlayan şeftali yanakları ve elektrikli mavi gözleri ile çarpıcı görünüyor. Saçında örgülü detaylarla trendlere doğru ve zengin altın sarısı saç rengine bayılıyoruz. Örgüler inanılmaz derecede çok yönlüdür: sofistike, şık bir görünüm için onları sıkı ve şık, yumuşak ve romantik bir görünüm için gevşek ve zayıftır..

45. Charlize Theron Kısa Updo: Basit kafa bandı ile kabarık

50_Best_Updos_for_Short_Hair_45

Film yıldızı Charlize Theron, onun tuhaf kabarık ve basit bir siyah kafa bandı ile çarpıcı görünüyor. Kısa bir süre sonra bu, seksi bir hacimdir, bu nedenle saçlarınızı saç bakım ürünleri (örneğin şampuan, saç kremi, şekillendirici köpük) artırarak hazırlayın. Sonra, yuvarlak bir fırça ile üfleyerek kurutun ve yumuşak, tuhaf dalgalar yaratmak için ekstra dayanıklı saç spreyi ve tarak kullanın. Saçınızı basit bir kafa bandı ile yerinde tutun ve işiniz bitti.!

46. ​​Chelsea Kane Kısa Updo: Örgülü patlama

50_Best_Updos_for_Short_Hair_46

Amerikalı aktris ve şarkıcı Chelsea Kane kısa, teriyaşlı sarı saçları ve incelikli örgülü patlamalarıyla tanrısal görünüyor. Bu basit kısa süreli, sevimli ve kadınsı ve evde şık bir tarz. Patlamalarınızı / saçaklarınızı bir tarafa çekin, tercih ettiğiniz tarzda (ör. 3 iplik, Fransız veya balık kuyruğu) örgüleyin ve bunları yerinde tutmak için iğneleyin..

47. Julianne Hough Short Updo: Örgülü up’do

50_Best_Updos_for_Short_Hair_47

Aktris Julianne Hough, seksi, kısa saç kesimini en iyi şekilde kullanan bir başka şık örgüyü gösteriyor. Saçları boyunca kalın bir Fransız örgü içinde altın kilitlerini takıyor, saçlarını gözlerinden uzak tutuyor ve ona bir parça tanımını veriyor. Adım adım eğitmenler için çevrimiçi arama yaparak size uygun örgülü bir stil bulun. Bazı alıştırmalarla, kısa örgülü up’dos'u yeniden oluşturabilirsiniz!

48. Nicole Richie Kısa Updo: Düşük örgülü topuz

50_Best_Updos_for_Short_Hair_48

Reality TV kişiliği ve sosyalist Nicole Richie, düşük örgülü çörek ve derin bir orta ayrılık ile klasik ve şık bir görünüm sergiliyor. Onun arka saç stilini ve saçlarını daha ilginç kılan şık yan örgülere bayılıyoruz. Bu kısa süreliğine evde yeniden yaratılması çok kolaydır ve günlük kullanım için mükemmeldir.

49. Scarlett Johansson Kısa Updo: Mükemmel kabarık

50_Best_Updos_for_Short_Hair_49

Oyuncu Scarlett Johansson mükemmel bir bouffant içinde yapılan kısa altın sarısı saçları ile muhteşem görünüyor. Bu saç modeli ile ilgili her şeyi seviyoruz: yerçekimine meydan okuyan hacim, şık ve pürüzsüz bir görünüm ve cildini parlaklaştıran ışıltılı, ışıltılı saç rengi. Maksimum etki için bu seksi kısa kuyruğu mücevher tonlu göz farı (örn. Zümrüt, safir veya ametist) ile eşleştirin.

50. Julianne Hough Short Updo: İnce kafa bandıyla buluşma

50_Best_Updos_for_Short_Hair_50

Oyuncu Julianne Hough, ince siyah bir kafa bandı tarafından evcilleştirilen dağınık, seksi bir başörtüsü saç stilini süslüyor. Kilitlerinin doğal, “bulanık” dokusunu ve yazlık sarı saç rengini seviyoruz. Julianne'den ilham alın ve basit kısa bir güncelleme yapmak için saç aksesuarları kullanın..

İşte orada var - bizim Kısa Saçlar için 50 En İyi Updos! Size uygun bir stil bulduğunuzdan emin olabilirsiniz. Bu nedenle, yeni görünüme sahip olun.!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 3 =