Blog

jestli ty'jako fanoušek korejské krásy nebo reality show 'Nádrž se žraloky'pak možná budete znát Christine Chang a Sarah Lee. 

Podnikatelé K krásy, kteří se setkali před deseti lety jako stážisté v L'Oréal v Koreji spustili svůj internetový obchod Glow Recipe v listopadu roku 2014. Jejich poslání? Přinášet co nejúčinnější a nejpřirozenější korejské výrobky péče o pleť zákazníkům v Severní Americe.

Až déle než rok poté, co jejich webové stránky vstoupily na trh, získala Christine a Sarah šanci založit své start-up na notoricky těžké "žraloci" v epizodě prosince 2015 'Nádrž se žraloky.' Rychle vpřed do 9:00, abyste je mohli sledovat v akci:

Jak si dokážete představit, objeví se před show'9 milionů diváků všechno změnilo. Dnes, Glow Recipe vyřezal výklenek jako jeden z nejúspěšnějších (a jen přirozené) K-krásy e-tailers v USA.

Před několika měsíci jsem se dočkal Christine za článek v květnovém vydání časopisu FLARE (který si můžete přečíst zde). Mluvili jsme o všech věcech korejské péče o pleť, takže pokud vy'Zvědaví na nejnovější, nejžhavější inovace produktů zde's lopatkou!

Jaké bylo vaše pozadí před zahájením Glow Recipe?

Sarah a já jsme začali pracovat na L'Oréal v Koreji. Pracovali jsme v kosmetickém průmyslu v Koreji několik let a pak jsme se přestěhovali do amerického velitelství. Společně máme více než 20 let zkušeností s vývojem a marketingem produktů v obou zemích. Myslím, že nám dává skutečně jedinečný pohled.

Pět měsíců do vašeho podnikání jste prošli konkurzem 'Nádrž se žraloky.' Co se stalo?

Vyhráli jsme epizodu 'Nádrž se žraloky' v prosinci. Myslím, že kluci v Kanadě mají původní verzi 'Nádrž se žraloky,' volal 'Drak's Den,' že jo? Žralok, který nám nabídl investici, byl Robert Herjavec. 

Proč si myslíte, že korejská krása se stala v Kanadě tak populární v USA?

Myslím si to'je to kombinace věcí. K-krása nejprve získala důvěryhodnost s BB krémy. Byly to můstek k péči o pleť od trhu make-upu, a proto byly tak inovativní. Jednalo se o přinášení výhod péče o pleť na něco, co mělo také pokrytí a SPF.

Pak to bylo trochu jako: "Co'"a všechny tyto inovace, jako masky a gumové masky, začaly přicházet a vzbuzovaly zájem. Takže tam byla druhá vlna.

Kórejský trh je také mimořádně konkurenceschopný. V rámci kosmetického průmyslu firmy vždy vycházejí z korejských výrobců, když chtějí něco opravdu inovativní v péči o pleť. Místní trh je v místě, kde je's v hyperdrive, kvůli zákazníkovi s vysokou péčí o pleť a velice pěknému trhu. Sarah a já se vrátíme do Koreje každých pár měsíců a my'po každém odjezdu. Tam'je to vždycky úžasné a nové.

Co dělá korejské kosmetické výrobky jedinečné ve srovnání s výrobky ze Severní Ameriky? 

Korejské společnosti jsou opravdu dobré, když přinášejí nové ingredience, nové koncepty a nové textury. To'jsou pozoruhodné, jak jsou kreativní. Neexistují žádné hranice. Tady v Severní Americe ženy mají tendenci být praktičtější a zaměřené na výsledky. Společnosti mohou říci: "Oh, my máme nápad, ale pro tohoto zákazníka nemusí být správné." V Koreji se něco děje, protože korejský spotřebitel je tak dobrodružný a ochotný vyzkoušet věci na kůži. 

V Glow Recipe se zaměřujete na péči o pleť. Proč?

Péče o pleť je opravdu základem korejské krásy. Make-up je skvělá a tam jsou některé dobré polštářové kompakty a podobné věci, ale upřímně řečeno, odstíny nejsou't opravdu tady zatím. Srdcem je i nadále péče o pleť a vytváření výrobků péče o pleť inovativně.

Co si myslíte, že je další velký trend korejské péče o pleť?

Říkáme tomu "skintertainment". Takže péče o pleť kombinovaná se zábavou. Skvělá věc o K-kráse není'že tam je 10 kroků nebo dva kroky, nebo že máme hlemýžďové krémy. Že'to je jen špička ledovce. To'je to opravdu o zábavných textech a koncepcích nové generace. Oni dělají tento úžasný zážitek péče o pleť může být zábavná a smyslná versus slušnost.

Jak důležité je čištění?

Čištění je základem každé dobré, pevné péče o pleť. Dvojité čištění probíhá absolutně tam, kde vy'používat kombinaci oleje a pěnového čisticího prostředku. Vy'zaměřte se na celý make-up na bázi oleje a opalovací krém s olejovou čističkou a odstraňte znečištění a znečištění normálním čisticím prostředkem. To'je důležité zajistit, aby byla vaše kůže zcela vyčištěna, aby vaše další kroky v péči o pleť mohly skutečně proniknout tam, kde potřebují.

Severní americké značky, které prodávají čisticí oleje don't obvykle doporučuje druhý krok. Všichni potřebují pěnivý čistič?

Myslím, že každá společnost váhá doporučit příliš mnoho kroků, protože vědí, že zákazníci ne't láska dělat to. Ale to dělá rozdíl.

Jaké jsou vaše oblíbené nové očistné inovace?

Na chvíli nebyly čistící prostředky dostatečné - byly stejné staré pěnové čisticí prostředky a nebylo to't opravdu kategorie, kde bylo mnoho inovací. Ale tam'je pohyb nových čisticích prostředků, které rádi nazýváme "čistírenství".

Nedávno jsme začali nosit May Island Bubble Bean Cleanser. 

oni'malé pastelově zbarvené fazole, které rozdrtíte v ruce, a pak je namočíte a změní se na pěnu. Mají všechny čisticí prostředky, ale bez lauryl-sodného a laurethsulfátů, které mohou být drsné na kůži.

Vyčistěné uhličitany jsou pro tvůj obličej jako Perrier. Tam jsou čističe, které bublina, když splňují vodu k dosažení tohoto účinku. To'je skvělý. Akce je velmi senzorická. Současně, šumivá voda má být skvělá pro vaši kůži, protože to'je plný minerálů. Existuje tedy mnoho výhod, ale to je'je také velmi zábavná zkušenost. 

Cloud čističe, které se také nazývají marshmallow čističe, jsou šlehačky, čističe moussey, které se obvykle dodávají ve sklenicích. Stačí si vzít lžíci a pěnu ji v ruce. To'je to doslova jako marshmallow texture. My jsme prostě nebyli't nalezl jeden se správným seznamem ingrediencí dosud. Většina, kterou jsme my'viděli v nich parabeny a my ne't přepravovat výrobky s parabeny.

Existují nějaké inovace v čistícím oleji?

Máme čistící olej z Whamisa, který je opravdu oblíbený, protože to'fermentovaný. Fermentace je proces, který byl zahájen v Koreji, kde fermentujete ingredience ve své péči o pleť, abyste pomohli destilovat sílu, ale také rozkládat přísady pro lepší vstřebávání. Olej je velmi lehký a to je'bez minerálního oleje, který je velmi čistý pro čistící oleje.

A co maskování'další po maskách?

Nedávno jsme začali nosit síťovou masku. To'je to tvar pušky, který byste našli ve svém polštáři kompaktní, ale to je'je předem namočená s AHA a vitamínem B. Pokud jej vymažete, začne se zpěnit. 

oni'nové na trhu, takže bych to neudělal'Nazvěte je za kategorii, ale myslím, že samo-pěnivá akce, kterou můžete použít k pachu, je opravdu zajímavá a něco, co jsme'vidět více z.

Splash masky jsou inspirovány tradicí v korejských lázních, kde jdete s vaší matkou nebo vaší babičkou a po očistě budete spláchnout mléko po celé tváři. To'že má pomáhat re-texturizovat kůži. Mléko má v sobě kyselinu mléčnou, a proto dosahuje tohoto účinku. 

Takže společnost s názvem Blithe vytvořila tuto novou kategorii nazývanou splash masky. To'je malá láhev, která má v sobě 30 použití, a to'je zrychlená směs kyseliny mléčné, ingredience retextující pokožku a rostlinné látky. 

Vůně je fantastická. Vy jen trochu rozstřílejte celou tvář, vložte ji a vy'je dobré jít. Obvykle jej doporučujeme jako masku, takže po večerní čistící rutině byste to použili a poté se přesunout k péči o pleť. V poslední době jsme'Také ji používáte jako jednorázový ranní čistič.

Zmínil jste fermentovaný čistící olej. Je fermentace něčím vy'i v jiných produktech péče o pleť? 

Myslím, že Whamisa's Organic Flowers Olive Leaf Mist je tak skvělý příklad. To'je tento krásný vzorek s olivovým listem uprostřed. 

Důvodem, proč olivový list může zůstat čerstvý ve vzorci bez řady syntetických konzervačních látek, protože v tomto vzorci jsou pouze přírodní konzervační látky; to'organické a EcoCert-certifikované je kvůli fermentaci. 

Na 'Nádrž se žraloky,' mluvil jste o lisovaném séru. Je to další velký trend?

Absolutně. Lisované sérum je vlastně výrobek číslo jedna na našem webu. Produkt, na kterém jsme hráli 'Nádrž se žraloky' byl Blithe Tundra Chaga lisované sérum. 

Jen to následovalo balistické, protože si myslím, že lidé milují skutečnost, že to je'je to opravdu efektivní multi-tasker. To'je sérum a zvlhčovač v jednom. Obsahuje koncentraci séra, s 60 procentním výtažkem chaga, ale to je'je velmi uklidňující, hydratační vzorec. Takže to je opravdu nejlepší z obou světů. To'nejlepší pro anti-stárnutí, ale funguje pro všechny typy pleti. 

Jakékoli jiné velké předpovědi korejské péče o pleť?

Myslím, že lisované séra budou i nadále velké. My'také vidět novou kategorii nazvanou "lampoule", která je krátká pro "svítivou ampuli". Jedná se o sérum, ale koncentrovanější verze, které zanechávají pokožku dewy a září. 

Najít více z Christine na Instagram a na GlowRecipe.com.

Jste fanoušek K-krásy?
Zkoušeli jste něco od Glow Recipe?
Co'je váš oblíbený korejský produkt péče o pleť?

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 1