Blog

CND, producenti firmy Shellac, právě vyšli s polštářem'je v podstatě určen pro ty z nás, jejichž nehty mají sklon čipovat během několika hodin od posledního klopení vrchního kabátu. 

Dobře, ne't specificky říci že nový týdenní polský systém Vinylux určitě žil za svým jménem. Která je hraniční zázračná, protože obvykle mám jeden nebo dva z manikúry. (To je důvod, proč Natacha a Rikki jsou zdejší holčičky v editoru krásy.)

"Systém" se skládá z pouhých dvou produktů (které se prodávají jednotlivě za 12 dolarů): týdenní polský a týdenní vrchní nátěr.

Možná si všimnete, že není základní nátěr. Že'protože jste ne't potřebovat jeden. (Booyah!) Aplikujete pouze dva vrstvy nepoškozujícího, samolepícího Týdenního polštáře přímo na holé nehty a pak ho pokryjte vrstvou Weekly Top Coat, která je speciálně navržena pro zabránění žloutnutí při ochraně vašeho nehtu.

Nyní pro velkou inovaci: tam'ani žádný krok vytvrzování UV zářením. Top Coat obsahuje technologii polymeru citlivou na světlo, která zvyšuje odolnost vůči čípkům a trvanlivost, protože vaše nehty jsou vystaveny vnitřnímu i venkovnímu světlu. Že'tak proč'který je účtován jako sedmidenní lak na nehty. Dokonce i vysuší super-rychlý (celý proces trvá jen osm a půl minuty!).

Víte, jak obvykle bývá Shellac (a ty, které jsou upřímně řečeno, není příliš mnoho barvy)'co chcete)? To není případ. K dispozici je 62 hedvábných odstínů:

Můžete si také koupit leštidla pro domácí použití. 

CND byla natolik laskavá, že mě nechala v Rituálovém salonu v Torontu, aby použila Vinylux, a tak jsem šel do stínu Hot Pop Pink.

A teď pro fotku'že jste čekali, protože jste si přečetli nadpis tohoto příspěvku. Jak se to nosilo? No, tohle je Vinylux od čtvrtého dne:

Jak vidíte, mám jen trochu opotřebení po okrajích, ale to'a to zůstalo tak po zbytek týdne, takže se nezhoršilo. A bylo to úplně nositelné. Ve skutečnosti jsem měl sedmého dne dostat bezplatnou manikúru a byl jsem trochu smutný, že jsem nemohl't nechá test pokračovat. (Já vím, freebie nehty služby "to'je těžký život. #beautyeditorproblems)

Mimochodem, já jsem dala šedou na vlastní oči doma a já jsem z ní dostal více dní než běžný lak na nehty. (Moje žádost možná nebyla téměř tak dokonalá jako salon, ale to'jak je třeba očekávat.) Když ji sklízíte, textury jsou stejně jako normální leští - žádná podivná tloušťka a také se snadno odstraňují běžným odstraňovačem laků na nehty. Žádné namáčení v těch strašlivých závitů z acetonu, které mi přeměňují nehty na tenké listy japonského papíru! Žena, která mi udělala nehty na Rituálu, uvedla, že mnoho jejích klientů bude střídat to mezi Shellaky, jen proto, že'je méně špatná na nehty.

Teď, jestli vy'jste četli na tomto systému v blogosféře, můžete si slyšet smíšené recenze. Janine u společnosti Beautygeeks například uveřejnila, že náš přítel, jenž má společný kosmetický průmysl, získal jen dva dny. Jak se to stalo, nemám ponětí, protože já'jsem si jistý, že mám nejslabší a nejvíce nečisté nehty na světě. Pak je Lynnie na Beaut.ie, která měla přesně stejnou zkušenost jako já opotřebení na volných okrajích v den čtyři, ale nic dalšího.

Vím jen to, že se mi to líbí lépe než můj pravidelný lak na nehty a také Shellac, protože zdvojnásobuje nebo ztrojnásobuje délku manikúry, ale bez tvrdosti gelového ošetření.

Vinylux Týdenní polský a týdenní vrchní nátěr, 11,90 dolarů každý na obchodních tajemstvích, Chatters a vybraných salonech; jako salonní službu od 20,00 do 35,00 USD v závislosti na poloze.

Zkoušeli jste ještě Vinylux?

Jak se vypořádáte s nehty náchylnými k čipům?

Co'je vaše nejoblíbenější, nejdéle trvající lesk?

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 3