Blog

ARTDECO slaví 30 let jako Německo's číslem jedna prestiž barva kosmetika linka.

Ale šance jsou ... vy'nikdy jsem o nich neslyšel. 

No, tento příspěvek to všechno změní. V případě, že jste ne'Nevíte, ARTDECO nedávno uvedla na trh v Kanadě a nyní je k dispozici na více než 60 místech Shoppers Drug Mart v celé zemi i na adrese BeautyBoutique.ca. 

Značka nabízí celou řadu kosmetických přípravků, od barvy rtů až po oční stíny až po založení řasenky. I'm vždy dolů, abyste objevili nový makeup, a tak jsem vyzkoušel několik výrobků, aby zjistil, jak se tento evropský dovoz opravdu hodí.

Tady'co zkusit a co přeskočit...

ARTDECO High Precision Liquid Liner

ARTDECO mě velmi zapůsobilo'Vysoce přesná tekutá vložka. Přichází v 01 Black a 03 Brown; Zkoušel jsem hnědé. Přeji si, abych to měl i v černé barvě!

Přísahám, já'Nikdy jsem nevytvořil okřídlené oko tak rychle, jako mám s touto vložkou. I'mluvil jsem za pět minut a pro oba oči! Tato fólie pokračuje velmi hladce, takže aplikace je vítr a jemný špička snadno vytahuje tenké nebo silné čáry. Nejen to, ale ne't rozmazané nebo vločkové, a snadno vyjde s odstraňovač make-up, taky.

Jedná se o nejjednodušší k použití tekuté podložky EVER. můžu'Řekněme dost dobré věci; to'je klenot! 

ARTDECO Hydra Lip Booster

Dalším z mých oblíbených z této značky je ARTDECO'Hydra Lip Booster v 36 průsvitných růžových dřívích. 

Jedná se o nádherný, prašný růžový odstín lesku na rty, který není't příliš lepkavý, jako většina lesků bývá. Moc se mi to líbí! 

Tento lesk přichází v 14 dalších barvách ... a je mi, že se mám těšit o dalších 10 z nich!

ARTDECO Beauty Box Duo

ARTDECO je nejlépe známá pro své krabice krásy. Jedná se o plnitelné a magnetické krabice, které si můžete přizpůsobit tak, abyste vytvořili vlastní paletu barev. Tak, ty'Nikdy nezůstávejte s paletou, která má odstíny't jako!

Existuje mnoho velikostí, ze kterých si můžete vybrat; Byl jsem poslán Beauty Box Duo, který se hodí pro dvě oční stíny nebo jeden maskovací krém. 

Krabice jsou zrcadleny a udržují váš make-up chráněný, takže jsou perfektní, aby jste byli na cestách!

ARTDECO Eyeshadow

ARTDECO má šílený výběr očních stínů. (Vážně, podívejte se kolik odstínů. Insane!)

Já ne'často nosím stín, ale když to udělám já'Obvykle se rozhodnou pro neutrální tóny. Takže odstíny, které jsem se snažil, 11 Pearly Summer Beige a 22 Pearly Golden Caramel, jsou přímo na mém uličce.

Opět jsem'žádný stínový odborník, ale já'd to říkat'nějaké dobré barevné výnosy. A podívejte se na to zlato! Tak krásná.

Vzhledem k tomu, že mají celou řadu doplňků v celé řadě dokončení, tam'je určitě něco pro každého. jestli ty'hledat novou značku, která vyzkouší některé stíny, já'Řeknu, jdi za to!

ARTDECO Perfect Teint Illuminator

ARTDECO'Perfect Teint Illuminator je zvýrazňující pero, které pomáhá rozjasnit oblast očí a maskovat kruhy pod očima. Dodává se ve dvou odstínech, 1 svítící růžové a 8 svítící žluté. 

Byl jsem poslán 1 osvětlovací růžový a překvapivě to bylo trochu příliš lehké pro mou již spravedlivou pleť. Nosil jsem si ji kolem očí a bylo to jistě jasné (možná i kvůli lehkosti). Má příjemnou konzistenci a dobře se hodí. 

Myslím, že já'tohle je v pravé barvě. I'm není fanouškem stříkacího aplikátoru, ale to je's rozhodně není obchodník přestupku!

Teď už je to všechno, o kterých jsem se snažil, že můžu přeskočit...

ARTDECO Plnicí základna na rty

ARTDECO'je základna na rty na rty, která tvrdí, že nejen prodlužuje opotřebení rtěnky, ale má také "zvedací" efekt. 

I když vypadá béžově v tubě, platí to docela bez jakékoliv barvy. Pokračuje jako balzám, ale má trochu tlustou konzistenci a cítí se trochu hustě na vašich rtech. 

Nosil jsem podložku pro plnění pery na den pod touto růžovou rtěnkou (odpusť mi, že jsem zapomněl, co to bylo!). Zvykem je, že v době, kdy se obléká kolem, má rtěnka docela pryč. I'Řekněme, že trvalo mírně delší tím, že vrstvení tohoto výrobku pod ním, tak já'd určitě ji znovu použijte. 

Nicméně, já ne'nevíte o části "zvedání". Mysleli to plody? Pokud ano, neudělal jsem to'T si všimněte toho, co se děje. 

To je hezké, a já'použiji to, když si vzpomínám, ale jinak bych to nechtěl'to říkat'je nutností. 

ARTDECO Eyeshadow Base

Pravda, já'nikdy jsem nepoužíval primer pro oční stíny, ale měl jsem naději na ARTDECO's Eyeshadow Base. Předpokládá se, že vaše práškové oční stíny "velmi dlouhotrvající, intenzivní a brilantní." 

Chystá se, vypadá to jen jako třpytivý šampaňský stín. Vždycky jsem si myslel, že základ pro oční stíny by měl být trochu neprůhledný, aby barva, kterou jste vyložila, vynikla "správně". No, ne tenhle.

Když jsem položil Eyeshadows na vrchol, barvy vypadají stejně jako já; ne intenzivnější nebo více "brilantní" vůbec. Dokonce jsem to vyzkoušel s několika jinými stíny, které mám a mám! Žádný rozdíl vůbec. Takže pokud vy'hledáte primer, který opravdu povzbudí barvu vašich stínů'd řekněme hledat další.

Kicker pro mě je, že také voní jako muži'deodorant. A já opravdu don'nechci, aby moje oční víčka cítila jako muž'Podpětí, víš, co tím myslím? 

Závěr

Zdánlivě, myslím, že ARTDECO je značka, která stojí za to, aby se zkontrolovala! Tekutá vložka mě vlastně vyhodila pryč, opravdu se mi líbila lesk na rty a koncept boxu je velmi chladný.

Bylo mi pár chyb (oční stín, já'Mluvím o vás). Ale to, co jsem zkoušel, je jen a zlomek jejich obrovské rozmezí, takže tam'je vázán být něco pro každého. Jen ne't přeskočte tu úžasnou podložku!

Najít ARTDECO na vybraných místech Shoppers Drug Mart a BeautyBoutique.ca.

Zkoušeli jste něco od společnosti ARTDECO?
Co sis myslel?

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + 5 =