Blog

Existuje tolik kosmetických výrobků, které miluju, ale víte, že pokud přestanou nebo co udělají, mohu najít dostatek náhrady. 

Jen málo z nich je tak jedinečné a SO integrální pro mou krásu rutiny, že prostě nemůžu žít bez nich. 

Jak'že pro potvrzení RMS Beauty'který je oblíbený "Un" Cover-Up? 

Přísahám, jeden z mých nejdelších vztahů (my'mluvící YEARS) byl s tímto hybridním korektorovým základem. Zpět na podzim jsem sdílela tento obrázek prázdného sklenice: 

A teď jsem jen "zasáhl pán" znovu na hrnce jsem koupil po tom. Takže já'm pravděpodobně na "Un" Cover-Up číslo pět, šest nebo více v tomto bodě. (A pokud se počítá za cokoli, koupil jsem si každý sám.)

Rychlost, s jakou jsem'm prochází 'em se v poslední době rozhodně zvýšil. Já ne'Nevím, jestli to'protože se mi zlepšila stav kůže, nebo pokud ano'm se stává pohodlnější s pokrytí pokrytí, nebo když jsem se jen více zdvořilý při použití dobře. Ale já'že jsem se stále častěji objevil jako produkt, který mám za sebou. Miluju, jak vypadá moje kůže, a považuji seznam ingrediencí za nejlepší na trhu.

Ale vím, že tam jsou lidé, kteří ne't "get" "Un" Cover-Up. (Temptalia, pro jednoho, a někteří lidé na MakeupAlley ... že mě hodí 3,5 hodnocení!)

Takže dnes chci vysvětlit, proč to myslím'musíte mít takový produkt, který musíte mít a sdílet několik tipů, jak získat co nejvíce z toho. (A ne, tohle není reklama.

Proč používat RMS "Un" Cover-Up

To'je korektor a nadace. Většina lidí si myslí, že "Un" Cover-Up je jen korektor. To'ne. To'není ani korektor ve způsobu, jakým byste byli zvyklí (to'nejsou suché ani neprůhledné). Ne, pokládám "Un" Cover-Up opravdový hybridní produkt, který můžete použít po celé tváři jako čistý, lehký podklad a vybudovat v určitých oblastech, například pod očima a kolem nosu, kde chcete mít více pokrytí . To není'vymažete všechny nedokonalosti (jako třeba tolik základů, které úplně zjemňují každou vadu a nechávají vás cakey a suché). To'vám dá zdravější a zdravější pleť, ale účinek je stále velmi přirozený.

Poskytuje vám čisté, přirozené pokrytí. Moje filozofie, pokud jde o kůži, je to, že byste měli jít tak čistě, jak se můžete dostat pryč přes celou tvář a používat jen těžší pokrytí, kde jste opravdu potřebují to jako kolem nosu, pod očima nebo na kazy. "Un" Cover-Up je ideální pro čistou část. Má jemnou (ale ne mastnou) strukturu, která se taví přímo, vyčerpává váš tón a neutralizuje zčervenání.'Vypadáš jako ty'nosit make-up. Který je cíl! (Pro skryté skvrny, dávám přednost tomu, aby na horní část mé "Un" Cover-Up základny použila make up pro někdy úplný krycí košil s japonskou rtěnkou na rty.'je velmi neprůhledná a nehrozí, není vyžadován žádný prášek pro nastavení.)

To ne'Cítím se jako základ. I'm z nenávistného naděje. Ano, já'jsem je z nutnosti, ale nenávidím, jak většina z nich vypadají, cítí a vůně a často je chtějí okamžitě umyt. (Ani Sappho, samozřejmě. A v hlavních proudech, já'm je také částečné, aby se vždycky stalo.) "Un" Cover-Up mi nikdy nedává pocit, že já'm na sobě masku makeupu. Protože můžeš'Vidíš to sedět na kůži a není vůně, zapomeneš na tebe'na sobě. Já to vlastně považuji za péči o pleť! 

Stínidla se přizpůsobují tónu pleti. Existuje šest odstínů "Un" Cover-Up a minerální pigmenty se samy přizpůsobí tónu pleti, a to i v případě,'t se zdá na první pohled přesná shoda. (Mám tendenci důvěřovat zakladateli Rose-Marie Swiftové na to, rozhodně je to osobnost make-up jejího kalibru kůže.) Mějte také na paměti, že se jedná o čisté, což pomáhá barevným pojistkám ještě více. Můj odstín je 11, druhý nejsvětlejší. 

To'vyrobené z bezpečných ingrediencí. Nejvíce úžasná věc na "Un" Cover-Up spočívá v tom, že obsahuje tak málo přísad a všechny jsou dobré pro vaši pokožku. (Proto proč to říkám'ale ne make-up.) Neexistují žádné plniva, voda, silikony nebo těžko vyslovitelné chemikálie'nikdy neslyšel. A oleje jsou stabilní, nikoliv hnusný, polynenasycený druh, o němž jsem vždycky drone! "Bakterie rostou ve vodě, ne'"Pěstujeme v čistém nekontaminovaném oleji," říká Rose-Marie v tomto rozhovoru pro The Telegraph. "Co by mělo dělat, je říct lidem, aby dostali rancimat test [na testování žluklivosti v olejích]. Když používáte horký olej, způsobuje oxidační stres na pokožce, která stárne. Lacné oleje jsou zrádné rychlé olivy, světlice, mandle, sezam. Vyhýbám se těm, jako je mor. Používám kokos a jojobu. " 

Zde jsou složky:

Složení: * Kokosový olej Nucifera (kokosový olej), * Ricinus Communis (Castor) olej z ořechů, * Cera Alba (včelí vosk), * Theobroma Kakao (olej z kakaových semen), * Simmondsia Chinensis (Jojoba) , * Rosmarinus officinalis (Rosemary) Extrakt a může obsahovat: [+/- Dioxid titaničitý CI 77891, Železné oxidy CI 77492, CI 77491, CI 77499] * CERTIFIKOVANÉ ORGANICKÉ

To'hojení a hydrataci. Dokážu se dostat pryč pouze s krytem "Un", protože stav mé pokožky se zlepšil nebo "Un" Cover-Up sám o sobě skutečně zlepšuje pokožku? To'je to scéna s kuřecím masem a vejcem, ale jakkoli, miluji ošetření pleti s tímto produktem. Jeho základem je syrový kokosový olej, který je přirozeně antibakteriální a skvělý pro kůži náchylnou k akné. (Vím, že to říkají někteří lidé'je to komedogenní, ale to prostě nebylo pro mě, zatímco jiné, těžší oleje mě rozbijí.) To'je také skvělý výrobek pro suchou pokožku, protože oleje jsou tak výživné. A dokonce může pomoci s vráskami. Když jsem se v loňském roce setkala s Rose-Marie, byla neocenitelná, že v tom jsou všechny chemikálie jiný Kultovní oblíbený kocealer, Clé de Peau, dali lidem vrávu'nohy. K zamyšlení...

Jak používat RMS "Un" Cover-Up

1. Nejdříve pouze zvlhčte, pokud máte suchou pokožku. Pokud vy'suché, vy'pravděpodobně vás najdu't potřebuje nějaký zvlhčovač pod "Un" Cover-Up, protože to'je tak hydratační. Často jej aplikuji hned po očistě; nejvíce, já'použijete sérum, jako je Consonant HydrExtreme. 

Rose-Marie výslovně doporučuje nepoužívat syntetické, chemické zvlhčovače pod produkty RMS Beauty, protože oni'jsou navrženy tak, aby spolupracovaly s přírodními ingrediencemi. Pokud je vaše kůže extrémně dehydratovaná, doporučuje RMS Lip & Skin Balm po vyčištění.

2. Přeskočte primer. Stejným způsobem je syntetický základ nerozpustný't bude pracovat s "Un" Cover-Up buď. Pokud byste chtěli předvést, je pravděpodobné, že se kapka RMS Beauty Oil zdvojnásobí jako základ. I'm myslím, že kapka čistého jojobového oleje bude fungovat podobně "Líbí se mi to od firmy MV Organics.

3. Použijte "Un" Cover-Up pro svou T-zónu. Stejně jako u všech základních produktů, chcete soustředit své pokrytí tam, kde to nejvíce potřebujete, což je téměř vždy uprostřed obličeje. Poté by se pokrytí mělo ubírat, když se pohybujete směrem k okrajům.

Prsty jsou skutečně nejlepší pro aplikaci "Un" Cover-Up, protože kontakt kůže s pokožkou pomáhá roztavit to pro nejpřírodnější povrch. Můžete však také použít syntetický štětec, pokud chcete. Nový brusný kartáč RMS Skin2Skin je úžasný a byl navržen právě pro tento účel. Hustě zabalené spirálové štětiny replikují prst; to'je to na rozdíl od jiných make - upů'jsem se snažil. 

4. Směs dobře. Měli byste myslet na "Un" Cover-Up téměř jako hydratační krém. Spíše než jej stisknete nebo nalepíte, věnujte si čas tomu, abyste ji skutečně dobře promíchali - přemýšlejte o lehkých kruhových pohybech - abyste pojili produkt do pokožky. To zajistí, že to vypadá velmi přirozené.

5. Přidejte další pokrytí pouze tam, kde ji potřebujete. Pokud máte zčervenání, tmavost nebo jiné oblasti zbarvení, použijte šetrně více produktů tam, kde je potřeba dodatečné pokrytí.

6. Nastavte prášek. To je opravdu důležité! Jakmile'jste dosáhli úrovně pokrytí, kterou si přejete, budete s největší pravděpodobností chtít prášek. "Un" Cover-Up je tak hydratační, bude vaší pokožce vypadat docela dewy. Pokud nejste na suché straně, tento vzhled pravděpodobně zvítězí't létá na mastnou, normálně mastnou nebo kombinovanou pokožku.

Proto důrazně doporučuji investovat do průsvitného prášku. Čistá křemičitina je již dlouho oblíbená'Jediná složka v produktu Make Up For Ever HD Microfinish Powder a RMS nedávno vydala "Un" prášek (k dispozici také v barvě Tinted). I'Musím udělat další příspěvek RMS na práškách!

Prášek odstraní deodoraci, absorbuje produkci oleje a pomůže "Un" Cover-Up vydržet mnohem déle po celý den. Vaše aplikace by však měla mít lehký dotek. Namísto toho, abyste ho všude zaprášili velkým načechraným štětcem (eeks!), Použijte puff, který je dodáván s "Un" Cover-Up, aby jemně stiskl malé množství pouze přes zónu T. Můžete také použít klenutý kartáč na oční stíny, což je to, co jsem dělal, ale teď dávám přednost tomu, že se nafukuje, protože zajišťuje, že prášek není't se drží na dětských chlupách a tam'snižuje riziko dýchání částic.

7. Potřebujete-li opravit. Protože my'mluvíte zde o přírodních složkách, můžete't jít se stejnými očekáváními, jaké máte pro chemicky ladený make-up. "Un" Cover-Up vám nepřináší 24hodinové pokrytí, a to'není vodotěsný. Jak dlouho to bude trvat, záleží na typu vašeho pleti, na produkci oleje, na klimatu a na úrovni aktivity, ale osobně zjistím, že když ji nastavím na prášek, dostanu alespoň tři nebo čtyři hodiny, než si všimnu trochu zarudnutí, nos a bradu, že se musím dotknout. To'je kompromis I'm chtěl se zabývat, protože vím, že ingredience jsou pro mě tak dobré!

Závěr

Dobře, přiznám se, že jsem posedlý fanoušek, pokud jde o "Un" Cover-Up! 

Ale doufám, že ano'dává to vír, na základě svých úžasných výhod a těchto tipů, které musíme vědět. Koneckonců, strávíme tolik času, abychom se pokoušeli zlepšit naši kůži, že má smysl používat pouze make-up, který léčí a vyživuje místo toho, aby stárl.

Stále dělám čas, abych použil tekutý podklad (jako je Sappho), když potřebuji kůži vypadat mimořádně bezchybně, a to ve spojení s "Un" Cover-Up jako korektor. Ale většinu dne nosím "Un" Cover-Up sám. Teď, když jsem'mám tušení, jak s tím pracovat, opravdu ne'myslím, že já'Najdu kožený produkt, který se mi líbí!

Kde koupit:

Zkoušeli jste "Un" Cover-Up?
Používáte jej jako korektor nebo základ, nebo obojí?
Co'je vaše metoda pro jeho použití?

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

91 − = 84