Blog

Zapomeňte na Amex MASCARA je jediná věc, kterou jsem nikdy nechte domů bez! Jak jsem vám řekla předtím, moje řasy jsou suuuuper řídké, velmi lehké a neuvěřitelně krátké. Takže i když mám zálibu pro všechny krásy prods od lesku na rty až po bronzové mascaras, je to snad moje oblíbená. Stejně jako Michelle'je to skleněná skříňka, mám zásuvku plnou 'em (produktový narkoman, který jsem), a jeden pro každý účel: jít do posilovny, chlazení o víkendu, večeře s chlapcem, noci s dívkami, třída jógy, kancelář .... Získáte obrázek. A přestože mám rád, když to zaujal falešným účinkem (I'm posedlý nejčernější černou, prodlužující se, zhušťovací formulace), také ráda, aby to bylo přírodní'kde je můj zásuvka na řasenku.

Teď já'mám ještě pár k tomu, abych přidal k rotaci, protože právě pro vás, já jsem testoval - řídil šest nejnovějších startů. Takže ať už vy'jako jsi mě a mít maskaru, která vyhovuje každé příležitosti, nebo raději skočíte s jedním podpisem, já'm rád, že tam hlásí'něco pro každého zde. Jo! Necháme se zabývat, budeme?

FABULOUS FALL MASCARAS: LOWDOWN 

PRODUKT:

SLIB:

TESTOVACÍ DRUH:

VERDIKT:

KOUPIT

PRODUKT: Revlon Grow Luscious Plumping Vodotěsné Mascara
SLIB: Pomáhá řasům růst silnější a "plumper" při přidávání délky a objemu s jeho nadměrné štětec.
TESTOVACÍ DRUH: Já jsem rád't už tak dlouho používal, aby zjistil, zda moje řasy zesílily, ale já'mám prsty překřížené! Líbilo se mi, jak mi velká kůže vykrvácela řasy, i když to bylo trochu obtížné, když jsem se dostala na menší řasy ve vnitřních rozích. Vzorec je suchý, než jsem obvykle rád, ale skutečnost, že to'že to nebylo't rozmazání.
VERDIKT: Rozhodně se prodlužuje a ztuhne a vzorec růstu stojí za to!
KOUPIT: K dispozici na Well.ca za 8,99 dolarů. Doprava zdarma v Kanadě bez minimální objednávky!

PRODUKT: Rimmel London Volume Accelerator Mascara
SLIB: Posiluje a zlepšuje vzhled vašich řas v průběhu času s komplexem zvyšujícím hlasitost. Po 30 dnech budou holé řasy vypadat plnější a hustší.
TESTOVACÍ DRUH: Ten přidal délku a aplikoval rovnoměrně, ale (smutný obličej) jsem rád'nevšiml si šíleného objemu, jak to slíbil. Přesto to byla skvělá každodenní řasenka pro kancelář (a po třech nebo čtyřech kabátech, ideální pro večeře s roztomilými kluky). I'm se těší na vidění výsledků po 30 dnech.
VERDIKT: Poskytuje dobré pokrytí základního vzhledu, ale pokud jej chcete vybudovat, možná budete potřebovat hřeben řas, abyste zabránili hromadění.
KOUPIT: K dispozici u vybraných drog a hromadných prodejců za 9,99 dolarů.

PRODUKT: Maybelline New York Velké Lash Spousta Lashes Mascara
SLIB: Oslavit Velkou Lash'40leté výročí (wow!), Maybelline New York vytvořil nový kartáč ve tvaru srdce, který pomůže vytvořit vzhled více řas. Aplikátor se násobí a vytváří, rovnoměrně nanášejí řasy pro čistý, plný vzhled od korenu po špičku.
TESTOVACÍ DRUH: Na středních školách jsem použil původní vzorec Great Lash, takže bylo skvělé to znovu vyzkoušet. Špička štětce byla skvělá, když jsem dosáhla všech mojích dětských řas, a základna tvořila tloušťku v mých delších.
VERDIKT: Jedná se o mokrou formu, která se čistí, prodlužuje a odděluje se opravdu dobře. Nový štětec pokrývá každou bič! Každodenní základ.
KOUPIT: K dispozici v drogériích a hromadných prodejnách za 6,49 dolarů.

PRODUKT: CoverGirl NatureLuxe Mousse Mascara
SLIB: Tajemstvím tohoto beztížného vzorce je odstranění syntetické přísady, která váží řasy; to'byly nahrazeny lehčími alternativami (jako včelí vosk), které zanechávají řasy světlé a zvednuté.
TESTOVACÍ DRUH: Mé řasy byly lehké, čisté, přirozené a neobsahovaly ani po více než jednom kabátu.
VERDIKT: Perfektní volbou pro přirozený denní pohled na tělocvičnu nebo kancelář.
KOUPIT: K dispozici na Well.ca za 9,39 dolarů. Doprava zdarma v Kanadě bez minimální objednávky!

PRODUKT: Almay One Coat Získejte & Grow Vodotěsné Mascara
SLIB: Kartáč s měkkým dotykem dosahuje každé břicha v jednom laku, zatímco velmi jemný pro-vitamínový vzorec snižuje zlomení, takže řasy se stávají delšími a silnějšími.
TESTOVACÍ DRUH: Stejně jako u Revlonové řasenky, jsem rád'Nepoužíval jsem to tak dlouho, abych si všiml jakéhokoliv nárůstu bičů, ale rád jsem si vzorec a štětec. To mi poskytlo médium v ​​jediném kabátu a bez hrud.
VERDIKT: Jedná se o bezpečnou volbu pro nositele kontaktních čoček a osoby s citlivými oči. To'je také fantastické, pokud chcete tloušťku, ale můžete'neměli byste obtěžovat bojové shluky s hřebenem čicháním nebo nanášením několika plášťů.
KOUPIT: K dispozici na Well.ca za 7,49 dolaru. Doprava zdarma v Kanadě bez minimální objednávky!

Elizabeth Oborne je spisovatelka a holistický výživář z Vancouveru. Sledujte ji na Twitteru: @elizabethedits.

Řekni nám:

Zkoušeli jste některou z těchto maskar ještě?

Chystáte se za falešný efekt nebo přirozenější vzhled?

Co'je vaše celodenní oblíbená řasenka?

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + 5 =