Blog

Můžu ti říct? I'm má trochu moment Dior právě teď. Jak jsem se zmínil v mém nejnovějším videu, tam'je balzám na rty Dior I'm nosit tony v poslední době (pro dny, kdy chci holý-ish rty). Nyní se dnes můžete setkat s novým produktem Dior I'miluju popu lesklé barvy.

To'to není rtěnka, a to'to není lesk ... to je's Dior Addict Fluid Stick. Několik z vás se o to ptalo a ne, nebudete zklamáni. To'ještě jeden z lipových hybridů jsme'viděl jsem tolik času v poslední době a podle mého názoru je jedním z nejlepších.

Tady'je koncept: bohatý pigment a lesklá struktura, ale ve vzorci, který je zcela bez váhy na vašich rtech. Takže, žádný z rukávů, lepkavý pocit lesku na rty. Jen se cítí jako lehký balzám; extrémně "pohodlné", jak se říká ve francouzské kráse biz.

A nejlepší část? To's vodou, ne voskem. To'i když trochu chladíte, když ji aplikujete.

Byl jsem poslán pár odstínů, abych otestoval: 338 Mirage (pinky-nahý); 551 Aventure (korálová oranžová); 575 divů (teplé růžové); a 754 Pandore (třešňově červená).

Tady's porovnáním barev na kůži:

Jak můžete vidět, oni'nic podobného běžným leskům, které mají tendenci být nadprůměrné a téměř bezbarvé. Pro srovnání vám to dávají hlavní, důležitý barevné výplaty. Ale současně si myslím, že vzorec z nich činí trochu víc opotřebitelnou než plnohodnotnou rtěnkou. Je dokonce možné je popsat jako současně pigmentované, ale naprosto čisté?

I'ukážu vám, co mám na mysli "'Podívejte se na odstíny na rtech...

338 Mirage

Nebyl jsem't vzrušený asi 338 Mirage v trubce, ale opravdu miloval to jednou jsem si to. To'je jemný malíček-peachy-nahý, který by lichotil nějakou pleť, ale především se mi to líbí za spravedlivou pleť. Vynikající s YSL Baby Doll Kiss & Blush v Rose Frivole na tvářích (zde naleznete zde).

551 Aventure

Já ne't normálně dosahuje pomerančů, ale 551 Aventure je docela slušný, myslím. Někdy to'je dobré jít ven z vaší komfortní zóny a hrát si s různými tóny - řekněme, jako je tento teplý rty, který se zvedá na teplých tónech ve vlasech a kontrastuje s chladnější, růžovou kůží. Tato barva má jen dost červené, aby potěšilo pravidelné červené rtěnky nositele.

575 Západní země

Nemohu odolat žhavé růžové barvě rtů jakýmkoli způsobem, tvaru nebo formě a 575 divů není výjimkou. To'je to zřejmá volba pro mé zbarvení a miluju ji za jasnou barvu čisté barvy v létě. I'd mnohem spíše nosit tuto vodnatou formu horké růžové v teplém počasí sezónu než pravidelná rtěnka.

754 Pandore

V neposlední řadě je 754 Pandore, jasná třešňově červená a nejdražší ze svazku. Také to by bylo skvělé večerní prohlášení'd noste s vlasy, řasy a nádechem červenat. Bude to také skvělá investice přijít pokles.

Tak těžké vybrat favorit! Co myslíš? Tam je také 13 více odstínů, včetně některých nádherných hlubokých bobulí!

Kde koupit

Dior Addict Fluid Sticks jsou dostupné online u těchto prodejců:

Řekni to

Zkontrolovali jste ještě Dior Fluid Sticks?

Co si myslíte o těchto odstínech?

Slyšel něco jiného s podobným pojetím?

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

68 − = 66