Blog

Líbánková fáze nového vztahu je vždy spěch. Kromě všechno, co děláš, je něco jako vysoká škola, jako je snídat v práci nebo dělat ty ostatní'jméno v notebooku, je to otázka jednoho's režimem krásy. Znamená to, že si udržujete předstáv, že jste přirozeně prostí těl, vlasy mají mírně čerstvý dech 24/7 a prostě se probudí s kůží, která vypadá všudypřítomně a bezchybně.

To'je to fraška, jistě, ale to je'je to na chvíli zábavná fraška, ne? Tam'není třeba se ponořit do kalhoty a videokazety fáze, kde necháte vše viset a nechte se vidět s zit smetanou, skvrnitou kůží atd..

A to'Proto jsem byl tento týden tak ohromen'editor'které si vyberete. oni'jako třeba BB nebo CC krémy, ale ne. Protože i přesto, že poskytují pokrytí, kdybyste chtěli, mohli byste je přes noc nosit. ANO! Samozřejmě také drží vlastní (a pak některé) proti všem makeuppy věci, které si kůže na kůži během dne. Zde jsou deets:

Dermalogica Sheer Tint SPF 20

Pamatuje někdo Dermalogica's odstínivou vlhkostí? Byl to zvlhčující hydratační krém SPF 15 a jeden z prvních produktů společnosti Dermalogica, se kterým jsem se zamiloval do mých raných dnů krásy.

Nyní, v souladu s časem, to'byla přeformulována a přejmenována na jen Sheer Tint. Ten chlap je ještě lepší. Nejen, že je SPF vyšší (20), ale nyní obsahuje přírodní pigmenty s minerálními barvami; hydratační složky jako kyselina hyaluronová, glycerin a kyselina mléčná; a perleťový prášek, který podporuje regeneraci buněk a současně působí na pleť světlejší.

Stručně řečeno, vy'dostáváte vysoce-technologickou hydrataci s čistým praním pokrytí rozjasněním ... to nezakrývá vaše póry. Slyšel jsi to? Pokud jste opravdu chtěli, mohli byste si to poslechnout do postele.

můžu't říkám já'jsem to ještě udělal, ale můžu zaručit, jak hezké je to jako lehký produkt "víkend". Jsou tři odstíny a já'm pomocí funkce Světlo. Rychle klesá a není'nemastný a dává pokožce trochu olomph plus má neuvěřitelnou vůni Dermalogica "spa".

I'jsem skutečně tak vděčný, že ne'pokuste se skočit na BB a CC smetanový vlak tím, že hodíte jeden z těchto termínů zde. Tento ain'žádné noční makeup produkt, lidi! To's péče o kůži.

V dubnu za 60 dolarů v centrech péče o pleť, v salonech a lázních.

Dermalogica Cover Tint SPF 20

Takže zatímco Sheer Tint nahradil starý tónovaný zvlhčovač, Cover Tint je nová léčivá nadace.

Co's rozdílem? Také toto bylo přeformulováno s vyšším SPF (20) a se stejnými přírodními minerálními pigmenty a hydratačními přísadami. Navíc obsahuje chladnou látku rozptylující světlo nazvanou Nylon 12, která poskytuje podobný účinek jako nošení skutečných nylonů, což znamená, že vaše pokožka získá hladší a světlejší povrch a pomáhá absorbovat přebytečný olej. Skóre!

Co se týče pokrytí, krycí nádech způsobuje více maskování než oba Sheer Tint výše, a také to, co si pamatuji ze staré nadace Dermalogica. Řekl bych to'a to jak středně velké, tak plné pokrytí, kolik toto štěně skrývá, je vážně působivé!

To také přichází ve třech odstínech, ale tady je to, kde se mi to smutné: Já'm, tak pastovitě bílá, že i ten nejsvětlejší je pro mne příliš tmavý. (Stín světlého odstínu Sheer Tint se mísí s mým tónem pokožky lépe.) Takže slovo k bledému člověku: Chcete-li zakoupit krycí nátěr, vyzkoušejte jej v přirozeném světle, abyste se ujistili. Kdybych to mohl dělat z mého každodenního založení, úplně bych to udělal.

Jak jsem řekl, to je'je také zcela nekomedogenní, takže není třeba se cítit jako vy'zablokujte své póry tím, že budete slepit to na tvář, když máte společnost v noci. Je úžasné, že ne't!

V dubnu za 60 dolarů v centrech péče o pleť, v salonech a lázních.

Profesionální tip: Dermalogica doporučuje nosit tyto na vrchu svého hydratačního přípravku a v ideálním případě je to Dermalogica primer, který jsem minulý měsíc uvalil. (Takže pořadí by mělo být zvlhčovač, primer, a pak buď Sheer nebo Cover Tint.)

Řekni mi:

Už jste někdy úmyslně nosili make-up do postele?

Zkusil byste místo toho jeden z těchto prodz?

Co jiného máte z Dermalogice rád? (Jejich obličeje? BEST.)

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

89 + = 92