Blog

Mé řasy jsou přirozeně super krátké a super-rovné. Pokud by to nebylo pro maskara a šlehačky, nemyslím si, že bych někdy opustil svůj dům (alespoň bez slunečních brýlí).

To znamená, že celý proces řasenky a curlingu může trvat mnohem víc času a úsilí, než si myslíte, že rozhodně víc, než bych chtěl ráno strávit. #firstworldproblems, hodně?

Ale díky krásu světa a jeho schopnosti přicházet s řešením všech blažeností krásy, my krátce / rovně-přivázané gals nemusí nikdy stěžovat na naše méně než-ideální řasy znovu. S prodlužováním bičů stále více populární, můžete se probudit s hezkými řasami každý den (aniž byste museli dělat něco k nim, YAY!).

Nedávno jsem dostal nějaké prodlužování řas po návštěvě Good Gosh Beauty (goodgoshbeauty.com) v Torontu a teď chápu, proč se stanou jako nový černý. Řidičem jsem šel z Tildy Swintonové...

k Mila Kunis...

Jo, to bylo že vážně.

Vzhledem k tomu, že jsem poprvé provedl tento postup, rozhodně jsem měl mnoho nových otázek týkajících se procesu aplikace a následné péče. Krásná Lauren Kurtzová z GGB udělala úžasnou práci při přihlášce a byla tak laskavá, aby odpověděla. Tady'jak to všechno jde dolů:

Rozšíření lash 101

CO JSOU? Rozšiřující nástavce prodlužují délku vašich řas (duha), aby vypadaly delší, silnější a plnější. V závislosti na vzhledu, který chcete, můžete mít kdekoliv mezi 30 až 80 řasami (myslím, že jsem měl asi 45 až 50 vložit). Každá individuální vlasová řasa je pečlivě přilepena na vlastní přírodní řasy pomocí speciálního lepidla na lepení. (Na mnoha místech se používají skutečné vlasy z norků pro řasy, ale GGB používá syntetické "Lauren říká, že si udržují svůj tvar lépe a nebudou způsobovat alergickou reakci."

JAK SE PROCES POUZE DALŠÍ? Asi 1,5 až 2 hodiny.

A CO CO HAPPENS? Trvá přibližně 24 až 48 hodin, než se lepidlo zcela nastaví, takže vaše oči nemohou mít kontakt s vodou po tuto dobu. Umytí vašich očí / plavání / pláč je obrovský ne-ne za pár dní a ano, vím, že zní to nemožné, ale Lauren poskytuje soupravu následné péče, která vlastně obsahuje dvojici brýlí, takže si můžete umýt obličej / sprchu / vše to dobré věci, aniž by je mokré. Přísahám, že to bude pravděpodobně nejtěžší část procesu prodlužování bičů. Jakmile se lepidlo zcela nastaví, můžete dělat cokoli, co chcete, s vašimi novými dětmi (mínus pomocí šlehače, ale nebudete muset být vážně!).

JAK DOKONČÍ DOSTAT? Myslím, že nejlepší věc o rozšířeních řas je to, že trvají asi čtyři až šest týdnů v závislosti na tom, jak dobře se o ně staráte. Zjistíte, že začnou vypadat po 2,5 týdnech kvůli vašemu přirozenému cyklu bičování, ale samozřejmě je možné, že je můžete vždy znovu provést, aby vaše řasy vypadaly hezky a svěží. Mine trvalo asi čtyři týdny, než vypadlo. Pokud se můžete vyhnout spánku na obličeji a časté čištění vašich očí, budou trvat o něco déle (mám tendenci spát na levé straně obličeje, takže řasy začaly vypadávat mnohem rychleji než ten druhý, ha!).

JSOU JAKÉKOLI NEBEZPEČNÉ ÚČINKY? Byl jsem zpočátku poněkud skeptický k prodlužování řas, protože jsem nevěděl, jestli by došlo k nějakým vedlejším účinkům a vedlejšími účinky, chci říct, že všechny moje řasy vypadnou. Eeks! Mohl bys mě obviňovat? Nechtěla jsem jít z toho, že nemám téměř žádné řasy na krásné na žádné! Pro ty, kteří mají stejné iracionální obavy, žádné obavy "to vyhrálo'to se může stát, kromě vás možná'Zažijete svůdné očištění později, když vyjdou!

Stále se neprodává? Zde je pár sladkých alternativ:

Latisse

Pokud si raději necháte růst přirozeně (určitě), zkuste se podívat na Latisse. To'je aktuální lék, který se vztahuje na základy vašich řas stejně jako oční linky, které jim pomáhají růst delší a silnější. Výsledky trvají přibližně šest týdnů, než se plně projeví, ale nejsou trvalé (pokud přestanete užívat, vrátí se k normálu) a budete potřebovat lékařský předpis od svého lékaře. [EDITOR'S POZNÁMKA: Zmínil jsem se'm a diehard Latisse konvertovat? TĚŽCE ZEMŘÍT. Nejdřív jsem se bála, ale můj derm mě uklidnil, až vy'vložit věci do očí, které jste vyhrál't (duh) tam'to je prakticky žádný způsob'Zmrtím modré oči hnědé. I když jsem byl'nezaznamenal žádný rozdíl v tloušťce, způsobil, že moje řasy jsou příliš dlouhé. Ale ne v bláznivém falešném vzhledu. Dostávám jim požehnání po celou dobu!]

Peptalash

Peptalash od společnosti Indeed Labs je nejnovější opalovací sérum na trhu, a jak název napovídá, používá kombinaci tří peptidů k ​​podpoře růstu přirozeného bičování. Získané výsledky'nebude to tak dramatické jako u Latisse, ale to je'Stále stojí za to check out (já jsem to nevyzkoušel, ale recenze jsou slibné!). Tam jsou samozřejmě další možnosti volného obchodu. Nezapomeňte, že klíčová je dodržování předpisů, tj. Denní aplikace!

AKTUALIZACE: Já jsem ne't dostat šanci vzít si nějaké hezké před a po fotky mých řas hned po proceduře (vím, já vím ... byl jsem příliš zaneprázdněný si užívat řasy, ok?), ale tady je pár, který jsem našel na mém telefon.

To je to, co moje řasy (nebo jejich nedostatek opravdu) vypadaly jako předtím:

...a po:

Docela velký rozdíl, jo? (I.'nemám na sobě žádný make-up ani tak, prosím, ignorujte moje oční tašky, eek!)

Jasmine Kabilingová je studentka žurnalistiky v Torontu. Sledujte ji na Twitteru: @orjasmic_.

Tak...

Vyzkoušeli jste někdy prodloužení řas?

A co Latisse?

Využijte libovolné alternativy, které vám pomohou nabídnout vám lustrové řasy?

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

66 − = 62