Blog

Lauren Andersen’da kocaman bir kızım var. Los Angeles merkezli ünlü makyaj uzmanı ve Avon için küresel sözcüsü Kanadalı basın karşılamak için birkaç ay önce Toronto'da oldu ve ben tamamen ona sadece onun koyu tonlu, güzelliğe Kaliforniya-kız yaklaşımla aşık, aynı zamanda Ciddi serin kişisel tarzı.

Seni temin ederim ki o'tıpkı basında olduğu gibi muhteşem bir insan gibi ve # x2014; saçını ve makyajını değiştirdiği şekliyle mi? Şaşırtıcı. Ve çok ilham verici. Bu fotoğrafı, bu inanılmaz fuşya rujunun giydiği etkinlikte çektim:

Ardından, gazeteciye ertesi gün tekrar gelip onunla röportaj yapmasına izin vermesi için yalvardım. (TEŞEKKÜRLER, Kristin!) İşte o, 24 saat sonra kırmızı dudak, patlama ve üst düğümü yapan Lauren'le birlikte:

Çok güzel, değil mi? (Sen don'Bu fotoğrafta beni görüyorum çünkü o gün korkunç bir soğuktu.'ve modellere ve / veya onlara benzeyen insanlara resim çekme konusunda dersimi aldım. Benden başka'Süper hissedilebilir hissediyorum, ol için en iyi şey değil' özgüven!)

Ayrıca sana Lauren'in ünlü müşteri kadrosuna sahip olduğunu söylemeliyim. Jessica Alba, Nicole Richie, Jaime King, Eva Mendes, Madonna, Ali Larter, Allison Williams, Kim Kardashian, Rashida Jones, Mindy Kaling Jane Krakowski ve Ginnifer Goodwin & # x2014 çalıştı ve onun Instagram feed üzerinden bir göz bir açığa Dünya benimkinden çok daha havalı olacak. (Aslında, o meşrudur Arkadaş Bu insanların çoğu ile. Cidden, şimdi Instagram'da onu takip et ve vahşice yaşa. Yine de, belki benlik saygısı için çok iyi değil ...)

Kızımın şimdi ezdiğini anlıyor musun? İşte'Lauren ile en iyi kırmızı halı sırlarını, favori ürünlerini ve çok daha fazlasını anlatıyorum:

Nasıl ünlü bir makyaj sanatçısı oldun??

Her şeyden önce'konum hakkında. Makyaj yapmak istediğimi biliyordum ve bana iki yer olduğunu biliyordum. ben'Avrupa ya da Paris'e gidebileceğime eminim, ama ben'Fransızca konuşuyorum ve yok'İtalyanca konuşuyorum, ben de'Amerika'da kalmak için gidiyorum ve # x2014; ve başarılı bir makyaj sanatçısı olma konusunda en iyi şansa sahip olduğum iki yer ya Los Angeles ya da New York'du. Los Angeles'tan 45 dakika uzakta doğup büyüdüğümden Hollywood'a taşınmam kolaylaştı.

Ayrıca benim estetik, ben'm kim değil'çılgın görünüyor. Benim felsefem, kadınların kendilerini güzel hissetmesi ve güzel görünmesidir. Bu pazar daha fazla oyuncu, daha starlet ve Hollywood. New York'a taşınacak olsaydım, başarılı olmak için'zarfı zorlamak, pist, moda ve editoryal olmak istiyor. o'sadece kim olduğumu değil. Bunu takdir ediyorum, onu seviyorum ve bundan kesinlikle esinlendim, ama düzenli bir insan için günlük olarak daha giyilebilir hale getirmek istiyorum. Bu yüzden bu işin Los Angeles olduğu yere gitmesi ve bir iş bulması, fotoğrafçıları bulması ve # x2014; benim çalışmamı çekecek biri olması ve # x2014;.

Hangi ünlü müşterileri ile çalışmayı seviyorsunuz??

Jessica Alba ve ben yaklaşık 15 yıldır arkadaş oldum. Onunla çalışmayı seviyorum çünkü biz kızkardeşler gibiyiz. Nicole Richie, televizyonda olduğundan daha komiktir. Harika bir mizah anlayışı var ve etrafta dolaşmak eğlencelidir. Ginnifer Goodwin en kusursuz cilde sahiptir. Ben çok harika müşterilerle çalışmak gerçekten çok şanslıyım.

Kırmızı halı etkinliği için ne tür bir görünüm oluşturacağınıza nasıl karar veriyorsunuz??

Görünümü bir bütün olarak düşünmek önemlidir. Eğer en son trendleri sergileyen ve # x2019; saçları ve makyajı yumuşatmak için vahşi bir kıyafete sahiplerse. Dengeyi bulmakla ilgili her şey. Saç modeli, makyaj veya kıyafetle cesur olun, ancak sadece birini seçin.

Ne'senin güzellik felsefen?

Kadınların kendilerine benzemelerini seviyorum. Müşterilerimi, arkadaşlarımı ve sevdiğim ve önemsediğim kadınları ve # x2014; ve sadece genel olarak kadınları ve # x2014; özelliklerini ve doğal güzelliğini geliştirmek istiyorum. Onların makyajlarını giymelerini ve makyajlarının onları giymemelerini seviyorum. Makyajın aşırı derecede güçlü olması yerine, daha doğal, saf bir felsefenin yanında duruyorum. Bir açıklama özelliği seçmeyi seviyorum, ancak yüzün geri kalanında ve sizin'giyiyorsun.

Yani bir göz ya da dudak yaparsın, ama ikisine de değil.?

Kesinlikle. Günden güne gerçek kadınlar için, ben'düşünmüyorum'uçacak. O'biraz aşırı. Halen yüzünüzden ziyade, sizi ve güzelliğinizi içeriden görmek istiyorum..

Cilt ne kadar önemli?

Cilt süper önemlidir. Eğer sen'güzel bir cilde sahipsin, makyajın'Üstünde güzel görünmeyecek. O'güzel cildin üstüne makyaj yapmak çok daha kolay. Eğer sen'Cildinizle ilgili sorunlarınız varsa, stres, yorgunluk, uyku, hidrasyon gibi belirli şeylere bakmalısınız. Çok fazla alkol veya şeker tüketiyor musunuz? Beyaz nişastalar kırılmaya yol açabilir.

Diyetinizi kontrol edin, yaşam tarzınızı gözden geçirin ve cildinizin neye ihtiyacı olduğunu anlamak için bir dermatoloğa veya bir yüz uzmanına bakın, çünkü yanlış ürünleri gerçekten kullanıyor olabilirsiniz. En iyi nemlendiricilerin en kalın, en kremsi ve en nemlendirici olduğu fikrine sahiptim. Sıkışıklaşırdım ve ürünler benim için çok ağır olduğu için kesintilere yol açabilirdi. Yani sadece çünkü'çok satan bir ürün değil'demek istedim'Senin için Cildinizi gerçekten anlamanız ve eğer üzerinizde nasıl kalmanız gerektiği.

Makyaj için cildi nasıl hazırlıyorsunuz??

Her zaman bir nemlendirici uygulamalısınız çünkü cildinizin dokusunu bile dışarıda bırakmak istersiniz. Aksi takdirde, kuru lekeleriniz varsa, vakıf bunların üzerine yoğun olarak oturacaktır. Eğer sen'yağlı, nemlendirici bul'nemlendirici fakat yağ bazlı değildir ve # x2014 çünkü aynı zamanda yağlı fakat kuru cilde sahip olabilirsiniz. Yani, olmayan bir şey bulmak istiyorsun'İçinde bir yağ var ve belki de T-bölgenizdeki yağlı bölgelerinizi matlaştırmak için bir astar..

Herkesin vakıf ihtiyacı var mı?

Hayır.'Herkesin vakfa ihtiyacı olduğunu düşünün. Ben'iyi bir cildin varsa onu kullanman gerektiğini düşünüyorum. Gibi bende çiller var. Çillerimi görmek istiyorum; Ben'onları örtmek istiyorum. ben'Aslında bir yüz yağı alıp vakfımı dışarda bırakıp gerektiği yerde uygulayın. Gözlerimin altında ve elmacık kemiklerimin üst kısımlarında biraz başlıyorum, bir tür tüy dışarıya ve aşağıya doğru. Ben'yapmazsam çene ya da alına doğru çok fazla vakıf kullanma eğilimindedir.'Gerek. Sonra sorunlu bir alanım varsa, her zaman geri dönüp kapatıcı ile spot gizlemeye devam edebilirim..

Ne'kapatıcıyı uygulamanın en iyi yolu?

Değişir. Bulunduğunuz bölgeye bağlı olarak küçük bir fırça veya parmak ucunuzu alabilirsiniz.'yeniden kaplama. Gözlerimin etrafındaki ürüne basmak için yüzük parmağımı çok kullanıyorum. Eğer ben'bir sivilce ya da bir şey kapsayan m'küçük bir küçük nokta, minik, minik bir fırça kullanmayı severim. İçinde belki 10 tüyleri olan biri. Süper küçük. Sen'd bile düşün 'oh, bu gerçekten hassas bir eyeliner için.' Çünkü bazen sivilce çillerin büyüklüğüdür, ama yüzünüzde göze çarpar. Yani ben'Sadece biraz kapatıcı ve en az iki fırça alıp sadece küçük bir noktaya dikkat edin.

Hangi biçim formatını tercih edersiniz?

ben'm bir toz fanı değil. İnsanların dememelerini söylemek'Kullanmayın, ama çizgilerinize oturabilir ve kuru görünebilir.'Biraz yaşlanmak. Bu yüzden sıvı temelleri kullanmayı seviyorum. Sıvı temeller içinde farklı dokular bulabilirsiniz. Eğer sen'Biraz mat bir şey istemek, bu sizin için kullanılabilir. Çünkü parmaklarımı kullanmayı seviyorum, ben'bir sıvıyı uygulama I'deriye bastırıp tüyler ürpertebilir.

Ne'Temel uygulama tekniğiniz?

Eğer ben'Ben kontur & # x2014 çünkü;; kırmızı halı, Uygulamam & # x2014 için biriyle çalışan m Bir gün-gün bazında bir kadın için yapacağını biraz daha sert olabilir. Işıklardan dolayı, kameralar yüzünden, uzun ömürlü olması nedeniyle. ben'genellikle bir yüz içinde boyut ve kontur oluşturmak için birkaç renk kullanırız, çünkü bu flaşlar insanları iki boyutlu ve düz yapar;'Tekrar üç boyutlu yapmaya çalışıyorum. ben'Kaşların arasından, burnun köprüsünden, çenenin üst kısmından ve elmacık kemiklerinin tepelerinden aşağı doğru, gözlerin arasına daha hafif bir fondöten ile gireceksiniz..

Yani sen'Herhangi bir tozu kontur için kullanmayın?

ben'm tozu içine değil. Bir çok insan şekillendirme tozları kullanıyor, ama o tozlu dokuları oluşturmak yerine'kuru veya cakey olmadan bu gölgeleme etkisini oluşturmak için temelleri bir araya getirin. Genelde ben'Cildinize uyan bir renk kullanırsınız ancak biraz daha derin ve biraz daha sıcak olabilir. ben'Bunu, elmacık kemikleri, saç çizgisi ve tapınaklar ve # x2014; ışığa atmak ve şekil vermek için birazcık girdiğiniz ve # x2014 oluşturmak için bu alanları koymak ve iki vakfı bir araya getirmek.

Temel uygulamak için fırça kullanıyor musunuz? 

ben'Devam edin ve bir temel fırça ile boyayıp sonra'parmaklarımın içine girip, dikişsiz hale geldiğinden emin olmak için makyajın içine basın. Eğer sen'parmak uçlarınızı kullanarak rahat değil, ıslak sünger (su ile ıslak) gerçekten güzel. Vakfa basacak ve ekstra vakıf alacak, böylece'çok ağır olmama. Ayrıca, eğer'o ıslak sünger ile biraz daha fazla eklemek istiyorum, sıvı temeli alıp içeri girip basabilirsiniz. Bu size gerçekten mükemmel ve daha sorunsuz bir uygulama verecektir. Bir sünger biraz daha porselen görünmenizi sağlar.

Şekillendirme tekniğinizi herkes yapabilir mi, yoksa kırmızı halı için en iyisi mi??

Evet. Ben yapardım. Bunu gerçekten çok net bir şekilde yapardım. Kışın söyle'Çok adil, bu yüzden daha hafif bir temel kullanıyorsunuz. Yaz aylarında biraz daha derine inersiniz.'Rengi koyulaştırır. Bu iki vakayı tüm yıl boyunca kullanmaya ne dersiniz? Yani sen'Gözleriniz, alnınız, çeneniz ve çene çizginizin etrafındaki bölgeleri aydınlatın ve daha sonra yaz renginizi yanaklarınızda, tapınaklarınızda ve saç çizginizde kullanın. İki tonunun var.'karıştırma, ama bir gölge farkı böylece'birbirlerinden çok uzak değiller ve onlar'harmanlamak gerçekten çok kolay.

Kim Kardashian, o konturunun fotoğrafını çektiğinde, daha açık ve daha koyu ürünlerin nereye gittiğini göstermek için harika bir iş çıkardı. Kevyn Aucoin'den öğrendim'Yıllar önce kitaplar. Bu yönergelere uyun ve çok benzer olan gölgelik varyasyonunuzla,'neredeyse kusursuz. Sen'beyazdan siyaha gitmiyor; sen'fildişi fildişi.

Hangi tozu kullanmaktan hoşlanırsınız?

Gevşek yarı saydam kullanmayı severim. Bu HD toz kazalarından sonra, asla. ben'Bunu asla kullanmayacağım. Aslında biraz incelmiş bir parıltıya sahip bir tozu severim. Ama süper rafine edilmiş. Bir yüzünde glitter görmek istemiyorum; Bu bana 12 yaşında veya striptizci hatırlatıyor. Rafine edilmiş, gerçekten öğütülmüş bir ışıltıyı severim. YSL'nin böyle bir tozu vardır ve Kum Saati'nin radyan tozu vardır. Bunu yanaklardan allıktan önce giymeyi seviyorum. Ya da sadece basit bir şeffaf yarı saydamlık iyidir,'daha fazla kapsama eklemiyorsunuz'sadece doku yapıyor.

ben'Avon hakkında çok konuşuyordum's MagiX Yüz Perfektörleri. İki dokuları var. Orada'biri o'daha mattifying.

Ve sonra bir tane'yanardöner parlaklıktan daha fazlası.

böyle hissediyorum'makyajınızla birlikte yapabileceğiniz bir şey ya da sadece'hiç vakıf giymek istemiyorum. Yağlı bölgelerinizi, T bölgeniz veya burnunuzun kenarları gibi matlaştırmak isterseniz, oradaki Yüz Perfektörünü kullanabilirsiniz ve içinde bir SPF vardır. Vurgulamak istiyorsanız, Aydınlatıcı Yüz Perfektörünü kullanabilirsiniz ve bu size daha fazla nemlendirilmiş, genç bir ışıltı verecektir..

Aydınlatma ürünlerini nerede kullanıyorsunuz?

Parlatmak istediğim yere koydum. Aydınlatıcı ürünler, ince çizgileri, kuruluk ve kırışıklıkları hafif yansıtır ve gizler. Sen don'Ürün ile yaşlanmayı örtmek istiyorum; onu doku ve ışıkla maskelemek istiyorsun. Yaşlanmanın ilk belirtilerini (# x2014; gözlerin etrafındaki ince çizgilerde ve # x2014) ve elmacık kemiklerinin üst kısımlarında tapınaklara doğru ilerlemeye başladıkça biraz aydınlatıcı yapmayı seviyorum. Bu alanın biraz daha yuvarlak görünmesini sağlar, böylece daha fazla dolu görünmesini sağlar. Aslında hidrasyon ve dolgun bir cilt yanılsaması verir. Ben de burnun köprüsünden ya da kimi zaman göz veya göz kapağının üstünden'göz makyajı yapmıyor.

MagiX Aydınlatıcı Yüz Mükemmelleştirici gerçekten ince bir parlaklık ürünüdür; makyajınızla birlikte veya kendi başına'harika. Özellikle yaz ayları için'vakıf takmak istiyorum çünkü sen'terleme ve hava dışarıda muggy; Yüzünde ne kadar az varsa, ne kadar rahat olursun. Makyajsız bu dokularla çalışmak gerçekten güzel.

Yaşlanma belirtileriyle başa çıkmak için başka tavsiyeleriniz var mı??

Yaşını kucakla. Daha az ağır olun ve daha fazla karıştırın. Makyaj yapmak yerine hafif katmanlar oluşturun, çünkü makyaj ince çizgilerde oturur. Temel ile saf ürünleri seçin ve parmak uçlarınızı kullanarak hafif katmanlar halinde uygulayın. Kapatıcıyı üstüne uygulayabilir ve hatta en doğal kapsama için biraz su veya nemlendirici ile inceltebilirsiniz..

En çok sevdiğiniz beş ürün hangileri??

  1. Astar. Ben her zaman, her zaman, her zaman yüz hazırla. Müşterilerimde primerler kullanmayı severim. Kendime fazla değil çünkü ben'Cildim üzerinde çok fazla makyaj olmamasına rağmen. Ama eğer ben'vakıf yapıyorum, her zaman bir astar kullanırım.
  2. Kaş kalemi, balmumu veya tozu. Her zaman kaşlarımı tararım, yani kaşları için bir şey, ister pudra, balmumu, ister kurşun kalem olsun. Kaşlar yüzünüzü çerçeveler ve gerçekten önemlidir. Kaşlarını yapısını ve şeklini vermek için kesinlikle bak. Bu gölgeyi kullanmayı seviyorum'gerçek saç renginizden daha hafiftir'Kaşlarını çok agresif yapmıyorsun. Sen'sadece doldurmak ve şeklin mükemmel olduğundan emin olmak.
  3. Maskara. Herkesin maskara giymesi gerektiğini hissediyorum.
  4. Kızarmak. Her zaman allık olmalıyım. O yok'Mutlaka her zaman bir pembe ya da şeftali olmak zorundasınız, ama sadece bir miktar ısının olduğu bir şeyiniz olsa bile, yanaklarınızda birazcık renk olması için daha uyanık, canlı ve sağlıklı görünmenizi sağlar..
  5. Ruj. Eğer yorgun hissederseniz, parlak bir ruj daha uyanık ve neşeli görünmenizi sağlar..

Maskara uygulamak için favori bir tekniğiniz var mı?

Ben senin gibi hissediyorum'maskara koymak, o'neredeyse senin gibi'saçını şekillendiriyorsun. Belirli bir his yaratmak için kirpiklerinizi belirli yönlere gitmek üzere koyabilirsiniz. Ben her zaman kirpikleri asa ile kavrayıp, köklerine olabildiğince yaklaşır, oradaki ürünün çoğunu uygular ve sonra onu ileri geri hareket ettirir ve tarar. Penye yönü gözünüzün görünümünü değiştirecek.

Eğer sen'Doğruca yukarı çıkıyor, sonra sen'Daha yuvarlak, bebek benzeri bir etkisi olacak. Ama eğer sen'dışarı ve yukarı doğru tarama, bu'Gözünüzü uzatır ve size kedi benzeri, badem görünümü verir..

Hangisini tercih edersin?

İkisini de yapıyorum. Benim için bir badem gözüm var ve bu yüzden onu genişletmeyi seviyorum. Müvekkilime bağlı olarak, onların gerçekten hafif ve havadar ve genç görünmelerini istiyorum. bak ben mi'Gidiyor musun? Sonra ben'Onları tarak ve emin olun'Bu bebek gibi bir etki yapmak. Onların görünüşü daha boğucu, daha seksi, daha güçlü mü? Sonra onlara daha çok kedi gözü verdim ve kirpikleri yan tarafa tarakladım..

Krem veya pudra allıktan hoşlanır mısınız?

Görünüme bağlı olarak, iki yoldan gidebilirsin. Herşeyi severim'Söylemesi çok zor. Eğer kremler güzel'gerçekten hidratlı bir görünüm için gidiyor; o'Parmaklarını kullanmak ve yanaklarına bastırmak güzel. Sonbahar için ben'Muhtemelen daha çok toz içine girer çünkü cildin üzerinde daha düz bir doku görmek, nemli, ışıltılı şeylerden uzaklaşmak ve daha fazla, porselen, düz bir dokuya sahip olmak istiyorum. Yanakta yumuşak bir toz olurdu..

Alnını nereye yerleştiriyorsun?

Bence kemik yapınıza biraz bağlı. Dar bir yüzün varsa ve sen'Ellerinin üzerine kızarmak, her şey çok yakın ve biraz tıkanır. Odağı dışarıya çekmek ve elmacık kemikleri ve Nike'daki tapınaklara kadar daha çok şey yapmaya başlamak isteyebilirsiniz. O'elma altından başlayan ve yukarı doğru giden bir onay işareti.'Odağı dışarı doğru çekerek. Eğer daha yuvarlak bir yüzünüz varsa veya daha fazla alanınız varsa, o zaman elmanın üzerinde çalışabilir ve bu hafif konturun tadını çıkarabilirsiniz. Ve eğer bir bebek gibi görünmek istersen, sadece elmaları çimdik.

Ne'makyajınızı gündüzden geceye almanın en kolay yolu?

Gözü yukarı çekmek ve daha dramatik bir etki için göz farı kıvrımın derinliklerine uygulamak için siyah göz kalemi ekleyebilirsiniz. Elmacık kemikleri üzerindeki hızlı bir vurgulayıcı, kontur ekler. Bir gece görünümüne ince bir ışıltı eklemek her zaman işe yarar.

Belirli göz renkleri için belirli göz farı tonlarını öneriyor musunuz??

Mavi gözler için, ışıltılı bir ipucu olan altın bir gölge, güzel bir kontrast oluşturur veya mavi gözlerin serin tonlarını eşleştirmek için gümüş rengiyle sonbaharda monokromatik trendi oynarsınız. Kahverengi gözler için yumuşak dokularda bakır ve sıcak kahverengi tonları öneriyorum. Yeşil gözleriniz varsa, ince bir metalik parlaklığa sahip derin bir yosun paletini severim..

Ne'daha fazla renk giyerek rahat etmenin en iyi yolu?

Yüzün geri kalan kısmını gerçekten nötr tutarak, tek bir özellikte az miktarda renkle başlamanızı öneririm. Renkli bir eyeliner başlamak için kolay bir yer ve parlak, cesur bir dudak için yolunuzu çalışabilirsiniz. Orada dudaklarına gitmeye hazır olduğunuzda, her şeyi gerçekten yumuşak tutmayı unutmayın. Monokromatik görünüm, renkle de oynanmanın kolay bir yoludur.

En sevdiğiniz Avon ürünlerinden bazıları nelerdir??

Rujların ve göz farlarının yeni Avon renk koleksiyonu, Color Reveal teknolojisi ile yeniden formüle edildi. Bu, tüpteki ya da palette gördüğünüz şey, cildinizin herhangi bir gölgesinde ne alacağınızdır. Bu hayat tonları için gerçekten doğru sunuyor. Yeni dudak renkleri hakkında gerçekten çok heyecanlıyım.

Ultra Glazewear Dudak Parlatıcısı, rengi yenileyen bir özellik ile aynı teknolojiye sahiptir; Ben öğle yemeğimi sürdüm ve uzun ömürlü rujların aksine, kuru ve kurumadığını fark ettim. Dudaklarınıza bastığınızda mikroskobik küreler aktif hale gelir, bu da yeni bir renk patlaması yaratır..

Ultra Renkli Dudak Crayon, hepsi bir arada dudak kalemi, ruj ve nemlendirici olarak işlev görür. Yuvarlama özelliği şu anlama gelir: & # x2019;.

Yeni kohl eyelleri shea ile aşılanır ve en kolay dumanlı göz yapan bir leke ucuna sahiptir..

Dört renk paletinin tam olarak nasıl uygulanacağını göstermek için her renkte damgalanmış numaraları vardır..

Ne gündelik makyaj rutininiz gibi??

Kişisel felsefem, basit güzelliğe dayanır. Benim kendi rutinim 15 dakikadan az sürüyor. Kirpikleri her zaman kırarım, küçük bir allıktan geçirip dudaklarıma bir şey koyarım. Kirpikler benim için çok önemli, bu yüzden orada fazladan zaman geçireceğim. Saçlarımı şekillendirmek gibi kirpikleri şekillendiririm. Katmanlar oluşturuyorum ve eşit dağılım için her kirpiği birleştiriyorum.

En sevdiğin güzellik trendleri neler??

Akşam için gümüş metalik dokusu ve gün boyu ılık, yumuşak ve sessiz tonları. Metalik eyelinler bu görünümü elde etmenin harika bir yoludur. Sonbahar için çok fazla gümüş, altın, patlıcan, yeşil ve koyu maviyi tahmin ediyorum. Suluboya efekti yaratan göz makyajını görmek istiyorum. Bunu göz kapağında altın, gümüş veya bakır uygulayarak ve gözlerin dış köşelerine kadar uygulayarak gerçekleştirebilirsiniz. Ben de Kohl Eye Liner'ı kullanmayı ve bunu yaratmak için onu lekelemeyi seviyorum. 'dün & # x2019; s makyaj & # x2019; bak. Yanınızda taşıyabileceğiniz tek bir üründür ve bir üründe tam bir görünüm elde edebileceğiniz bir üründür..

Bir güzellik trendini canlandırabilirsen, ne olurdu??

Sevdiğim bir güzellik trendi, daha çok akşam görmek istediğimi ve küçük bir canlanma yaşayacağımı hissettiğimi ve # x2014; en azından benim için ve # x2014; disko görüntüsü. Kapağın üzerindeki metalik, ışıltılı gölgeyi görmek ve kaşlara yumuşatmak ama göze yüksek parlaklık veren bir kirpik yapmak istiyorum..

Kadınları gördüğünüz en büyük makyaj hatalarından bazıları nelerdir??

Ağır davranmak. Eğer bir lekeniz varsa, tam kapsamaya gerek yok, ve boynundaki temel çizgisi olan kız olmak istemiyorsunuz. Bir sürü kadının da kaşlarını ihmal ettiğini görüyorum. Yüzünü çerçeveledikleri için bakımlı, tanımlanmış kaşlara sahip olmak istersiniz.

İnsanlar hala çok bronzlaşıyor mu? ben'Kendi kendine bronzlaşma üzerinden. Orada gibi hissediyorum'her bir bakışta güzelliği ve ne olduğunu denemeyi bırakmalısın'neyi sevmiyorsun'yeniden. Eğer sen've tenli bir cilt aldık, adil bir cilde sahip olan güzellik ikonlarına bakın. Onlar ne yapıyor? Güzelliğini nasıl vurgulayacaklar? Bu altın zeytinli cildiniz varsa harika. Bu senin için de çalışıyor; bunu geliştir. Ben düşünüyorum'cilt tonunuzu kucaklamak ve onu bir şey yapmaya çalışmaktan ibaret değil'değil.

Makyajın size en uygun olanı nasıl anlarsınız??

Benzer renklendirmeye sahip insanlara bakmak, başlamak için harika bir yoldur. Saç renginizle bile başlayabilirsiniz. Bu bir kural belirleyecek çünkü'giydiğiniz şekilde veya cildiniz için seçtiğiniz tonları değiştirecek. İlk önce kendi makyajımı nasıl yapmak istediğimi anlamaya çalıştığımı hatırlıyorum, ve tenimde ve kızıl saçlarım var. Nicole Kidman'ın ne giydiğini her zaman arardım. Onun makyajında ​​ne yapıyor? Gardırobunda ne yapıyor? Onu kırmızı halıda görürüm ve her zaman beyaz görünür. Her zaman parlar ve parlar. Eğer sen'mavi gözlü bir sarışın ...'daha büyük, ben de'm, Michelle Pfeiffer ne yapıyor? Kadınları görüyorsun ve onlara bakın # x2014; doğru mu alıyorlar? O onlar ne'Yapıyor musunuz? Bunun senin için uygun olup olmadığını gör.

Güzellik ikonların kim??

İlham için geçmişe bakmaya eğilimliyim. Ben'Şu anda insanların ne yaptığını görmek istiyorum, ama tarihin referanslarını almak ve bugün için yeni bir dönüş yapmak istiyorum. Bana göre Monica Bellucci & # x2014; hala çok güzel ve en güzel kadınlardan biri.'Hiç yaşadı. O kuzgun siyah saçları ve bu boğucu badem gözleri ve bu ten rengine sahip olmak için yeterince şanslıysanız'Yapıyor ya da yaptı. Sophia Loren gibi bir bakış, İtalyan aktrisin bence harika olduğunu düşünüyorum. Eğer sen'Bir esmer, Audrey Hepburn her zaman doğru var. Tam, yumuşak kaşları ve o yumuşak gözleri ve gerçekten tatlı dudakları vardı. Jane Birkin'e de bakıyorum. Doğal, serin, hala çekici ama aynı zamanda zahmetsizdi. Goldie Hawn. En sevdiğim sarışın. Ben sarışınken, tek istediğim Goldie'ydi..

Sizce geçmişten gelen güzellik hakkında ne kadar çekici??

Bütün bu kadınların yaptığı gibi hissediyorum'Bunu zor deneyin. Monica Bellucci zahmetsizce seksi oldu. O didn'seksi olmaya çalışıyormuş gibi görünmek; o'o kim ve o'Ne çektiğini ve onunla birlikte gitti. Goldie Hawn sadece sevimli, komik ve açık yürekliydi ve aslında onun bakışında oynandı. Küçük saç kesimleri ve büyük kirpikler ve gözlerin gözleri vardı. Jane Birkin, göz alıcıydı, havalıydı. O didn'Saçlarına ya da makyajına çok fazla çaba harcayıp, bu güveni sarsabildi. Onların kişilikleri, kendilerini ve bakışlarını sunma biçiminde gerçekten çok şey gösterdi..

Kendine karşı çıkarken görünüşe benziyor ... bilmiyorum ...'Çalış. Bence sende ne kadar rahat olmalısın'takma ve nasıl'onu giyiyor. Eril-kadınsı çizgileri boyunca oynamayı severim. Kendim için ben'Kızgın bir kız değil ama ben kadınsı bir kızım. Bugünkü gibi'erkeksi olabilir bir yakalı, bir düğmeli gömlek giymiş m. Ama sonra ben'onu kırmızı bir dudak ve kabarık bir kirpik ile atacağım, çünkü bunu kadınsı bir özellik ile dengelemek istiyorum. Ama eğer sen'gerçek kız gibi bir kızsın ve sen'gerçekten kadınsı, elbiseler giyin ve yumuşak pembe dudaklar ve allık ve hepsi. Senin için neyin işe yaradığını anla.

Ne'senin bir numaralı makyajın ucu?

Her zaman ışığa başlayın ve biriktirin. Ağır bir rakun gözünü yumuşatmaktan daha kolay ve daha kolay bir hale gelir. Böylece makyaj uygulamanıza gözlerle başlayın. Göz farı döküntüleri göz altına düşebilir, bu nedenle göz makyajınızı ilk olarak uygulayarak cildinizi mükemmelleştirmeden önce kalıntıları temizlemenizi sağlar. Ve her zaman maskara kullanın!

Twitter'dan Twitter ve Instagram'da daha fazlasını bulun.

Ürünleri al

Söyleyeceğin mi var

Kızımda paylaşıyorsun şu an Lauren'e aşıksın?

Makyaj konusundaki yaklaşımı hakkında ne düşünüyorsunuz??

Avon'dan hiç ürün denediniz mi? (Bu dudak parlatıcısı inanılmaz, BTW & # x2014; Bütün yaz giydim!)

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 69 = 78