Blog

Geçen sene en korkunç şeyi yaptım've hiç bitmiş: ben üniversiteden mezun oldum. Olurken'okul ile bitmek için en harika duygu (ve benim kemerimin altında bir tekme derecesi var), ben've aramanın gerçekliği ile yüzleşmek zorundaydım, şunu söyleyeyim, bir kariyer.

Bu büyümek anlamına gelir, ama daha da kötüsü, iş görüşmelerine gidiyoruz & # x2014; OMG. Birincisinden önce, sadece yanakları, kuru bir ağız ve bir yarış kalbi yanı sıra mükemmel bir kıyafet ve eşit derecede mükemmel bir güzellik görünümüne sahip olmakla da takıntılıyım. Söylemeye gerek yok, NERVOUS.

Röportajın sabahı, en sevdiğim kırmızı rujumu MAC üzerinde geçirdim.'Ronnie Red. Bir saat kadar erken hazır olduğum için (dakiklik kraliçesiyim ve gurur duyuyorum!), Oturmak ve düşünmek için çok zamanım vardı. "Kırmızı dudaklar çok mu fazla?" Kendimi merak ettim. Demek istediğim, iyi gözüktüm. Kırmızı dudaklar klasik, ama ben'hala eğlenceli, sağ?

Ben değildim't Baştan sona ikna oldum, bu yüzden benim durumumdaki herkesin yapacağı şeyi yaptım. Google'a döndüm. "Bir röporta kırmızı ruj giymek tamam mı?" Ben yazdım. Ezici yanıt çevrimiçi yanılmış bir hayır oldu, nuh-ah,ASLA. Hafifçe yendiğimi hisseden, sert kırmızı dudaklarımı sildim. İşi gerçekten istedim ve kırmızı dudaklar bu şekilde olmayacaktı..

O zaman ben ne olduğunu anladım & # x2019; ne olduğunu bilmiyorum & # x2014; veya ne değil & # x2014;bir röportaj için giymek, makyaj-bilge. Ve orada aynı ikilemle başkaları olmalı.!

Göründüğü kadarıyla, işim var ... bu yüzden son güzelliklerimin görünüşü hiç kötü değildi. Ancak bu konuya biraz daha derinden baktıktan sonra, bazı röportajlarla makyaj yapmadım & # x2019; s ve don & # x2019; ts & # x2014; bu yüzden donanma astarının çok riskli olup olmadığını merak etmelisiniz. yapabilirim'seni garanti ederim'işe alınacak, ancak süreçte daha iyi görünmenize yardımcı olabilirim.

Röportaj makyaj ipucu # 1: Şirketi ve endüstriyi araştırın

Güzelliğinizi şirketinize ve sektöre hitap edin'için röportaj. Örneğin, eğer'Bir bankada röportaj yapmak, kesinlikle ince bir makyaj istiyorsanız ve # x2014; yani kırmızı dudaklar (üzgünüm!). Kurumsal ayarlar daha muhafazakâr olmaya meyillidir ve gittikçe daha fazla kurumsallaşırsanız, daha muhafazakar görünmeniz gerekir. Bu & # x2019; özellikle, şirketi günden güne temsil etmek zorunda olduğunuz bir pozisyon için başvuruyorsanız geçerlidir..

Eğer o'kurumsal bir ayar, KISS hatırla. Sakin ol, aptal.

Yukarıdaki Candice gibi, doğal olmak, bir araya getirmek ve temiz olmak istersiniz. Nemli cilt, maskara bir tokmak ve hafif bir dudak ihtiyacınız var. gitmeyeceklerini'onu işe aldın mı?

Veya o! O'kesinlikle işi almak.

Bakmak için BB kremini deneyin (I'Hatta şu anda bile Garnier Cilt Yenileyici Mucize Cilt Perfector kullanarak m'çok ağır ya da cakey değil.

ben'Ayrıca, uzun süren, kaldırılmış, tatlı kirpikler için Revlon Lash Potion'u taklit ediyordu. Cidden harikalar yapar.

Hafif bir dudak için, Revlon Lip Butters benim gideceğim; Sadece doğru miktarda renk katıyorlar ama hala balsam ve pürüzsüzler ve sizi aramaya devam ediyorlar. au naturel.

Yaratıcı bir iş yerinde, bir moda dergisinde olduğu gibi, daha fazla keyif alırsınız ve muhtemelen yüzünüzle biraz daha eğlenebilirsiniz..

Tamamen doğal kalsın ve parlak veya kalın bir dudak ekleyin. Taze cilt, basit gözler ve öpücükte bir renk poposu'profesyonel, ama biraz je ne sais quoi. ( je ne sais quoi diyor & # x201C; Beni işe alın! Ben harika bir çalışan olacağım ve her zaman fab görün! & # x201D;)

ben've ölmekBu kış, derin, şarap dudağını denemek için. Şu anda durdurulan MAC Pro Longwear Lipcreme, Soulfully Rich’te, mor renkli bir I'Kayınbiraderimden çalmayı planlıyorum. Ever Rouge İçin Sanatçı Makyajı 49 (saten blueberry) yoğunluğu benzer:

Karanlık dudaklara değil mi? Klasik bir kırmızıyı, eğlenceli bir pembeyi ya da parlak tarafındaki bir şeyi deneyin.'ile daha rahat.

Gözlerini oynatmayı tercih ederseniz, bunu hafif ve tarafsız bir şekilde yapın'işverenler için dikkat dağıtıcı değil. Kentsel Bozunma'Son Naked Palette ile çalışmak için gül altın nötr tebeşir dolu.

Röportaj makyaj ipucu # 2: Daha az

Coco Chanel'i dinle: "Evi terketmeden önce aynanın içine bak ve bir aksesuarı çıkar." Biz ise'aksesuarlar ve # x2014'den bahsetmiyor olsanız da oradaki tavsiyeye de kulak vermek isteyebilirsiniz. & # x2014; daha az şey kesinlikle güzellik için geçerlidir. (Heck, bu'benim makyaj mantra s.

Hiçbir şey kendi cildinden emin olan bir kızdan daha güzel değildir ve daha az makyaj giyerek & # x2019; katilin özgeçmişinden, taze yüzünüzden ve özlem duyduğunuz güveninizden etkilenecek olan büyük patronla görüşebilirsiniz..

Röportaj makyaj ipucu # 3: Tırnaklarınızla nötr olun

Yapamam'Bu makaleyi tırnak cilası, obvs belirtmeden yazınız. Pastel pembe gibi hafif ve tarafsız bir şey sizi asla yanlış yapamaz. Parmaklarınızı uzatır ve ellerinizi ve tırnaklarınızı süper profesh ve temiz yapar. Daha ne isteyebilirler ki?

Fiji'deki Essie Oje, açık pembe için benim go-to:

Veya daha nötr bir ton için Üstsüz ve Yalınayak:

Ve badem şekilli tırnaklarımı çok seviyorum, bu yüzden eğer '# 428; em, flaunt & # x2018; Ben biliyorum'Bir röportaj için onları asla kesemeyiz. Genel olarak, ama, don't git çok uzun. Tırnaklarınız düzgün bir şekilde dosyalandığı ve temizlendiği sürece herhangi bir şekil çalışır.

Röportaj makyaj ipucu # 4: Zaman ayırın

Bir kız olmak zaman alır (ve biz de # 72019; her seferinde yedi kişi tarafından hazırlanmış olan süper modeller değiliz). Bu yüzden, hazırlanmak için birkaç saatliğine kendinize bir pencere açın.'röportajınızın gününde deli gibi dolaşmak yok.

Daha çok planladığınız bir günü kazandığınız bir günde planlayın ve planlayın, bu yüzden & # x2019; hiçbir şekilde önünüzde stres atamazsınız. Duş yapmak, saç şekillendirmek, giyinmek ve makyaj yapmak için iyi bir üç saat planlıyorum. Sadece oturmak ve sinirleri yatıştırmak için biraz fazladan zaman'eğer hazırsan'benim gibi bir şey!). Kazandı'yarı uygulamalı makyaj veya nemli saçlar ile frazzled ve sinirli bir röportaj içine yürümek için sevimli olmak. Bu yüzden mükemmel bir röportajı sadece küçük bir planlamayla kusursuz bir şekilde hazırlayın, planlayın ve uygulayın..

Röportaj makyaj ipucu # 5: Deneme

Yani röportajdan önceki akşam. Geçmişte kaydırma yaptığınızda yeşil çayı yudumlarken ve Pinterest'i (en sevdiğim sitem) tarayarak dinlenmeye devam edersiniz. muhteşem makyaj bak. Gözde bir renk ile nötr yüz ve # x2026; ve o & # x2019; s yani eşsiz.

Düşünüyorsun ve # x201C; Belki de bunu yarın denemeliyim. Demek istediğim, biraz garip bir şekilde yerleştirilmiş orman yeşili göz kalemi. Ben & # x2019; ll bütünüyle onu çivi. & # x201D;

Yanlış. Şey, belki de onu kıracaksın, ama deneyemezdim. Yukarıdaki model muhteşem gözükse de,'\ 'kutusunun dışına çıkma zamanı değil, # # x2019; farklı. (Artı, sadece bu mükemmel & # x2014; bir başka yarım saatte zamanlama zamanına uyacak bir sabrı düşünün!) Kazandığı bir şeyle uğraşın.'Kaşları kaldır ve hafta sonu için dışarıda kalsın. O'Ayrıca yeni ürünleri test etmek için iyi bir fikir önce görüşme günü. Gitmeden 20 dakika önce bunu çözmek istemiyorsun..

Şimdi, emin ol'Rüyalarının işini güvenceye aldığınızda iyi dinlenmiş, hazırlandı ve milyonlarca dolar gibi hissediyorsun. Git al 'em, seni çok güzel!

Söyleyeceğin mi var

İş görüşmelerinde ne makyaj görüntüsü var??

Bu ürünlerden herhangi birini denediniz mi??

Komik röportaj felaketleri var mı? Onları paylaş!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

96 − 87 =