Blog

Uzmanlarımıza saçınıza, cildinize ve makyaj sorularınıza cevap veren Ask Beautyeditor sütununa hoş geldiniz.. Makyaj önerisi istemek için:

Lütfen dikkat: Tüm fotoğraflar yayınlanacak.

S: ben'Kaşlarıma doldurulmadan en iyi yolunu bulmaya çalışıyorlardı. Saçlar, doğal olarak daha fazla dolu hale getirmek için alt yarımda yeteri kadar büyümüyor. Baska öneri? & # X2014; Candice

C:Candice,Göz farlarını ve açılı bir fırçayı kullanmayı tercih ederim (MAC 266 Küçük Açı Fırçası)..

Gerçek kaşlarınızdan bir gölge veya iki çakmak olan bir göz farı rengi seçin. 

Birçok kadın kaş rengini eşleştirmeyi veya daha da karanlık bir şey seçmeyi yanlış yapar, bu da kaşın çok yoğun bir görünümünü verir.. 

Örneğin, koyu kahverengi saçlarınız ve kaşlarınız varsa, bir kestane veya kahve rengi ve # x2014; siyah veya espresso tonunu seçin! Bir gölge seçmeye yardımcı olmak için MAC veya Sephora gibi bir yere de gidebilirsiniz..

Sarışınlar için Omega'da MAC Göz Farı'nı öneririm. 

Koyu sarışınlar için MAC Göz Farı'nı Betonda tavsiye ederim..

Esmerler için, ben MAC Göz Farı Bruns tavsiye.

Kızıllar için, MAC Göz Farı'nı Cork veya Saddle'da öneririm.

Açılı fırçayı gölgeye batırın ve kaşın arkasından rengi kaşın uçlarına uygulayarak başlayın. Bu alan daha koyu olma eğilimindedir, bu yüzden ürünü konsantre etmek istediğiniz yer burasıdır. 

Ardından, kaşın iç köşesine biraz gölge uygulayın ve ark kemere doğru devam edin. Bu şekilde uygulamak, kaş için daha doğal bir görünüm vermelidir..

Saçınız kaşın alt kısmı boyunca seyrek olduğundan, oradaki gölgeyi de uygulayın. Kaşın üstünde seyrekse, onu orada uygulayabilirsiniz. İstediğiniz derinliği elde etmek için birkaç kez daha uygulamanız gerekebilir..

Her zaman göz farı uygulamasından sonra başka bir kaş fırçası kullanmayı, ürünü kaşları fırçalamak ve herhangi bir kenar veya yoğunluğu yumuşatmak isterim.. 

Eğer kaşların çok karanlık görünüyorsa, onları fırçalamak, rengi nasıl indirirsiniz. Don'Makyajı yamuk yapacağı için t Beğendiğiniz bir görünüm elde edinceye kadar fırçaları renklendirmeye devam edin.

Sabrina Rinaldi Toronto ve Montreal merkezli bir saç ve makyaj sanatçısıdır..

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 1