Blog

Makyaj yapmaya geldiğinde, hiçbir şey göz farı daha korkutucu değildir.

Tabi, biz'parlak renkler, zengin dokular ve lüks ambalajlara yeniden çekildi. Tüm makyaj kategorilerinden'muhtemelen göz farı paletleridir bunlar) en çok bizim kalp şeritlerinde çekiyor. Onlar'sadece çok güzelim!

Ancak, tam olarak ne ile yapılacağını ve # x2014; hangi renklerin kullanılacağını, ne kadar ve nerede olduğunu ve # x2014; kesinlikle kazanılmış bir yetenek.

Ünlüler bile'her zaman senin gibi mükemmel ol'Yakında takdir edeceğim. Onun olup olmadığı'kötü harmanlama, kötü yerleştirme, ağır bir uygulama veya yanlış renk (ler), orada'yanlış gidebilecek çok şey var. 

Şaşkınlık yok, çoğumuz sadece göz farı tamamen atlamaya karar verdik! 

Ama bu utanç verici olurdu. Sağda, göz farı SO dönüştürücüdür: gözlerinizi tanımlayabilir, makyaj görünümünüze lehçe verebilir, göz renginizi geliştirebilir ve (eğer cesur olmak istiyorsanız) tüm vucunuzu bile değiştirebilirsiniz. 

Yapabilirsen'Profesyonel bir makyaj sanatçısı ile kitap, göz farı beceri seti geliştirmek için bir sonraki en iyi yolu vardır:

  • a) Farklı renkler, dokular ve uygulama teknikleri ile evde oynamak için biraz zaman ayırın ve 
  • b) ünlü fotoğrafları gözlemlemek. 

Arkadaşım, bu kesinlikle bu yazıyı bugün neden yaptım. Dalış ve sen'Neyin iyi göründüğüne dair bir fikir edinirsiniz.'t.

İşte dikkat etmeniz gereken en büyük göz farı hataları. O'Uzun bir, yani bir sandalye çekin!

Yeterli Karışmama

Harmanlamak en önemli şeydir.

Çoğunlukla, amatör görünümlü bir göz farı uygulamasının, bir çene bırakarak muhteşem, profesyonel görünümlü bir görüntüden ayrılması, basit bir şekilde harmanlamaya başlar. Veya değil harmanlama, duruma göre.

İşte'ne ben'Adelaide Kane hakkında konuşuyorum:

O's çok iyi. Sessiz gölge gölgesiyle, yapabiliriz'Hiç sert kenarları göremiyorum. Renk geçişi tamamen kesintisiz. Yani aslında onun büyük kahverengi gözlerini, makyajı fark etmiyorsun. ben'Ne giydiğinden emin değil, ama Taupe'deki Bobbi Brown Göz Farı size bu görünümü verecek ve inanılmaz bir zımba rengidir..

İşte'Ashley Benson'un daha cesur bir renk ifadesinde harika bir harman örneği:

Bu parıldayan pembe gölge olmasaydı't mükemmel şekilde harmanlanmış, kolayca tarihli, yapışkan veya abartılı olabilir. Fakat yine de, sert çizgiler veya dikkat dağıtıcı renk lekeleri yoktur. (Not: Dış kenarlardaki açıda sona erme şekli kasıtlı ve şu anda yapılacak çok şık bir şey.) Bu renk Tom Ford Göz ve Yanak Kompakt.

Bazen sen yap Gigi Hadid'in sahip olduğu gibi, belirli bir alandaki renklerin yoğunlaşmasını istiyorum:

Siyah bir noktada olsa bile,'kasten, sanatsal bir seçim. Kenarlar süper yumuşaktır, yoğun renk ve dramatik şekil daha fazla giyilebilir hale getirir. Harmanlama da siyahtan şampanyaya geçişi kolaylaştırıyor, bu yüzden yok'pürüzlü hissetmek.

Sonra bırak'Bazı harika olmayan karıştırmalara bir bakın. İlk olarak, Aubrey Plaza:

Hata. Aubrey Plaza'nın yuvarlak şeklini açıkça görebiliriz.'açık kahverengi gölge ve # x2014;'t. Üst kenar sadece çok açık.

Taraji P. Henson'ın da benzer bir sorunu var:

Bu kez yuvarlaklık, parlak, aydınlık bir ışıltı içinde iç köşelerde. Keşfedilen bir hat yerine sadece bu dağıtıldıysa.

Bazen o'farklı sert çizgiler değil, sadece özensiz görünen bir uygulama. 

Ahna O'Reilly's gölge dokular ve şekiller'Her iki kapakta da eşleşiyor gibi görünüyor ve biraz düzensiz görünüyor. O'dikkat dağıtıcı ve sadece yok'profesh. (Sanırım dudak astarının da dikkat etmesi gereken bir şey onun için bir sorun.)

İşte Sienna Miller bir kaç renk bloğu ile:

Tamam, bu önceki örnekler kadar sorunlu değil, ama hala daha fazla karıştırma gerektiğini hissediyorum. Kahverengi (ki Charlotte Tilbury'den'Sofistike Palet) çok karanlık ve yok't dışarı yayılır. Yüzünde başka bir şeyden önce gölgeyi kesinlikle farkettin..

Uzman bir blender olmak için, doğru araçları ve # x2014 yanı sıra bunları kullanmak için zamana ihtiyacım var! Paketle birlikte gelen ve asla mükemmel sonuçlar vermeyen küçük sünger uygulayıcılarını kullanmak yerine uygun fırçalara yatırım yapmayı öneriyorum.. 

Bunlar üç ana göz farı fırçası'makyaj çantanızda istiyorum:

Tek zamanın sen don't eğer karıştırmak istersen'Lupita Nyong gibi süper grafikler yapıyor'O:

Ayrıca Lupita Nyong'u da'o bunu çıkarmak için. Bu örnek, tüm açı ve kenarlarla ilgilidir. Ama dikkatle devam edin ... genellikle, sadece profesyonel makyaj sanatçıları bu hassaslıkla çalışabilirler..

İrlanda Baldwin, bu fikri daha yumuşak, daha giyilebilir yaptı:

Hala grafik sivri bir şekil var, ama yok'Kırışıklığın üzerine çıkın ve bronz renk daha bağışlayıcıdır. Iksander'daki Bronz veya NARS Göz Boyayasındaki Tarte Clay Pot Su Yalıtım Astarı gibi bir jel formatı, açılı bir fırça ile uygulanan için harika olurdu. Keskin bir kenar elde etmek için bir kart veya bant parçası kullanabilir veya daha hassas bir hale getirmek için bir makyaj beziyle temizleyebilirsiniz..

Çok Ürünü Uygulamak

Göz farı kesinlikle insanların aşırıya kaçtığı alanlardan biridir. Dumanlı göz bağımlılığı sorun. 

Koyu tenli ciltler, hafif cildin üzerinde ezici olma eğiliminde olan daha güçlü, daha yoğun görünümlerin çekilmesinde daha iyidir. Ama genel olarak, mantra'm "daha azı daha fazladır". 

Jillian Rose Reed, ağır gölgenin en aşırı örneklerinden birine sahip:

Alt kirpik çizgisi boyunca yeşilden fazla dokunmadan bile, bu çok fazla olur.

Jenna Ushkowitz de şu şekilde hazırladı:

Neyse ki, harmanlama iyidir ve renk seçimleri tamamlayıcıdır. Ben'Yeni yıl gibi büyük bir gece için bu kötü bir fikir olduğunu düşünüyorum'Eve ... ama kesinlikle sen'gündüz saatlerinde siyah ve gümüş ışıltılı gölgeler yapmak istemiyorum.

Parıltı ve ışıltıdan bahsetmişken, vurgulama hakkında konuşmalıyız. Gözlerinizin iç köşelerinde “onları açmak” için daha hafif, daha yansıtıcı bir göz farı rengini eklemek uzun süredir standart makyaj uygulaması olmuştur. 

Sarah Hyland'vurgusu, bunun ötesine geçer:

Son zamanlarda röportaj yaptığım ünlü bir makyaj sanatçısı bana şöyle dedi: "'Vurgulamanızı sokak boyunca görebilmeniz mümkün. ”Öne çıkanlar, ışığın doğal olarak sağlıklı bir cildi yansıtacağı şeklini taklit etmekle ilgilidir.'Hiç bir disko topu gibi ışıldıyor.

Bu RMS Güzellik nedenlerinden biridir'Yaşayan Luminizer böyle bir kült ürün haline geldi. ben've daha mükemmel ve doğal görünümlü bir fosfor bulamadık.

Şimdi, sadece doğru miktarda göz farı kullanan ünlülerin daha olumlu örneklerini göstermek istiyorum..

Eğer biz'iç köşeleri konuşuyor, Bella Thorne'bak, tüm zamanların en iyilerinden biri olmaya devam ediyor:

Bu n't etkisi sen'd Living Luminizer'den alın; o'ışıldayan altında kasıtlı bir renk ifadesi. Ama ne kadar kısıtlandığını Sarah Hyland ile karşılaştırdığına dikkat edin's parıltı. Altın iki küçük yanıp söner Yapmak Görünüm. Ne olduğundan emin değilsin, ama Oasis'teki Stila Göz Farı sana benzer bir görünüm verebilir.

O zaman benim şu andaki güzelliğim, Emilia Clarke:

Sessiz bir sıcak gri seçti ve kirpikleri kaşlara kadar çok hassas bir şekilde süpürdü. Parlak turuncu ağızla ne kadar güzel. Önemli olan, göz farı senin'dikkatin güzel olması için çığlık atmak zorundayım. Bu gölgenin ne olduğu hakkında bir şey yok, ama en yakınları Grey Bej, Grey Bej, Grey Bej.

Burada söyleniyor'Bir kutunun bir örneği, göz farı bir çok şeyi mümkün olan en iyi şekilde çekiyor:

Rooney Mara'ya bırak, doğru mu? Bu sebeple bu kadar gölge yok'soluk teninde bile "yanlış" görünmüyor, renk seçimi, uygulama ve stil yüzünden. Altının dokunuşları ile koyu mor renkli bir moda-combo, ve temiz cilt ve saçları geri kazılarak giyerek, bir açıklama yapmasına izin veriyor. Karışım bu dünyadan çıktı ve şekil doğrudan pistten alındı. Eğer sen'Bunu denemek için yeterince cesurca, Laura Mercier Fırında Göz Rengi Patlıcan hile yapabilir.

Tarihli Uygulama Tekniği 

Geleneksel bir dumanlı gözün nasıl yapılacağı konusunda etrafta dolaşan pek çok tavsiye görüyorum. Kapağın her tarafına orta bir gölge koymalarını, kırışıklığın daha koyu bir rengini ve kaş kemiğinin altında ve iç köşelerinde hafif bir gölge koymayı söylüyorlar. Tabi bütün matlar.

Şüphesiz sen've daha önce duydun mu? Şey, kuralları pencereden atmaya teşvik etmek istiyorum! 

Victoria Adalet böyle bir "sayılarla boya" yaklaşımının nasıl tarihlendirileceğini gösterecektir:

Göz farı güvenli, öngörülebilir ve açıkçası, hatta gurur verici değil. (Yanlış kirpikler ve ağır temeller't yardımcı olur.) Altında göze çarpan olayları sadece'Artık yapılıyor, ve eğer sen'Gözyaşı kanallarında soluk bir renk katmaya giderken, bazı ışık yansıtıcı niteliklere sahip olmanız gerekir, # soluk ve mat değil.

Yine de, o'kesilmiş kırışıklardan daha iyi. 

Kesilmiş bir kırışık, göz kapağı kıvrımını abartır ve tanımlayan bir göz farı tekniğidir. O's drag queens tarafından popüler hale getirilen bir tekniktir ve şimdi & # x2014; anlaşılamaz! & # x2014; Instagram ve YouTube makyaj sanatçıları. Ancak en iyi ünlü makyaj sanatçıları, A listesindeki müşterileri için ASLA yapmazlar. Laura Vandervoort'un ne kadar sert ve yaşlandığını görüyor musun? O'taze ve zahmetsizliğin tam tersi.

Cher Lloyd'la aynı şey:

Bana göre, bu göz farı "makyaj okuluna gittim!" Tekrar, o'Sayılarla çok sert, çok boya. Eğer ünlü makyaj & # x2014'e dikkat ederseniz, bu blogda yaptığımız gibi # x2014; o zaman dünyayı biliyorsunuzdur'En iyi sanatçıların çok daha kolay ve yaratıcılık var. Gözlerinizi yaparken üç saat geçirdiğiniz zaman,'iyi bir şey ol.

Bu ben'Zoë Saldana hakkında:

Böyle taze ve ince bir dumanlı göz. Kapakların üzerindeki parıltı biraz ve kirpik çizgisine daha yakın bir tanım ekleyerek daha koyu bir gölge. Bunu seviyorum'ten renginin doğal bir uzantısı gibi tüm tonda tonlama.

Doku aynı zamanda Amanda Seyfried'in gözüyle de önemlidir:

Pırıltılı kesinlikle herhangi bir dumanlı gölge görünümünü modernleştirir. O'Mat tonlardan daha affedici, bu nedenle uygulanması daha kolay ve kaşlara kadar alınabilir. Ayrıca, daha monoton dumanlı gözlere ve griler ve tauplar gibi daha açık renklere geçiyoruz. Shimmers için, Giorgio Armani Eye Tints, Marc Jacobs Twinkle Pop Eye Sticks ve Chanel Illusion d seviyorum'bir kâğıt oyunu.

Kırışıklığın Üzerinde Çok Ağır

Keskin bir kırışıklık korkunç görünüyor olsa da, bu'yapmaman gerektiğini söylememek'Kırışıklığınızı göz farı ile tanımlayın.

Ne de olsa, kırışıklıkları gölgelemek, gözlerinizi daha büyük, daha dramatik ve daha açık görünmesini sağlayabilir (özellikle kukuletalı gözleriniz varsa ve bir kırışıklığa "taklit" etmeniz gerekiyorsa).

Sadece ağırlığa dikkat edin:

Cheryl Burke'nin kaşları ve kırışıklıkları arasında çok fazla alan var, bu yüzden gri gölgeyi bu kadar yüksek tutmamın sebebi var. Ben'Sadece kırışıklığın üzerinde yoğunlaştığını düşünürüm, fakat yukarıda herhangi bir şey ya yumuşak bir şekilde yayılmayı ya da hiç olmamayı tercih ederim. Ve kaş kuyruklarının altında beyaz vurgu yok.

Isabelle Fuhrman, sadece kırışıklığın üstündeki gölgenin güzel bir örneğidir:

Bunun gözlerinin şeklini nasıl etkilediğini seviyorum. Kenarları yumuşak olsa da, bu görünüm mono renk yüzünden biraz grafik. Ayrıca kapüşonlu gözler için iyi bir tane!

O'Aynı zamanda bir çakmak, parıldayan rengi kaşlara kadar da modern hale getirmek için modern:

Bu altın-gri göz farı ne kadar güzel, OMG! Bu Emma Stone üzerinde çalışır, çünkü renk sarı saçlarından daha koyu renklidir. Bazen kırışık meselesini görmezden gelerek gitmek için yoldur. Bu bakışı, Surratt Beauty Artistique Göz Farı'nı, Mantardaki Urban Decay Göz Farı gibi sıcak bir griye katlayarak.

Ya da daha da kolay:

Marion Cotillard, en basit çözümüne, cilt tonuna yakın, parlak, parıltılı bir gölgeye gitti. Şaşırmak imkansız. Satiny Flesh renkli Pink S-52'de her zaman için Aqua Matic makyajı aynı etkiyi verir.

Gözlerin Altında Çok Ağır

Birkaç yıl önce, eskiden'd gözünüzün altına asla göz farı koymayın. Sadece üst kapaklar için kesinlikle bir üründür..

o'şimdi değişti, göz makyajındaki en büyük trendlerden biri göz çevresinde 360 ​​derecelik bir uygulama..

Sorun şu ki, bazen yüzünüzü aşağıya çekebilir, karanlık daireler oluşturabilir ve gözlerinizi daha küçük gösterebilir.

Görebildiğiniz gibi, Emmy Rossum nezih bir dumanlı göze sahipti. Ama sonra alt kirpik çizgilerinin altında siyah gölge vuruşları ekledi. Gözlerini kapatır ve altındaki torbaları vurgular..

Elisabeth Moss, saf ve isli gölge büyük bir yıkama yaptı:

Kusursuz harmanlamayı takdir ederken, keşke'Gözlerinin altına al. Sadece onları batmış gibi gösteriyor ve onun gibi'günlerce uyudum! 

Sonunda Jennifer Lopez ve onun tuhaf yeni uygulama tekniği var:

Ben'Bunun nereden geldiğini bilmiyorum, ama çok yapıyor! O'Steroidler üzerinde 360 ​​derecelik bir fikir.

Bu yapmak istediğin daha çok şey:

Teşekkür ederim Keira Knightley. Onun mor gölgesi gözlerinin etrafına ve kıvrımına kadar gider, ama oh ne kadar iyi karıştırılır! Çizgiler çok kalın veya çok keskin değil ve'yüzünü aşağı sürükleyin ya da karanlık alanlarını yaratın. Aferin! O'Kesinlikle bir Chanel rengi, muhtemelen 228 Tissé Cambon paletinden.

İç Köşelerde Çok Ağır

Gözlerin altında gölge almanın yanı sıra, orada'Son zamanlarda ortaya çıkan başka bir uygulama tekniği. O'Gözlerin iç köşelerinde bir renk atmak.

Fikir, ışığı taklit etmek ya da doğal görünmesini sağlamak değildir. O'konsantre renk yerleştirme için daha yeni bir fikir.

Ve dostum, yanlış gidebilir mi?

Ocak ile sorun's yeşil göz farı öyle mi'Gözlerini birbirine çok yaklaştırıyor. Bir çeşit boncuklu, değil mi? Ayrıca, orada'Gözlerin altında çoktan konuştuğumuz sorun çok ağır.. 

Mayim Bialik daha az dramatik bir örnek:

Ben'Mor göz farı taktığına dikkat et, ama'burnuna çok yakın. Etki dağınık ve yine, gözlerini birbirine yaklaştırıyor..

O zaman, orada olan insanlar var.'İç köşelerine koyu bir renk katmak yerine parlak bir parıltıyla çıldırın:

Jamie Chung bunlardan biri. Lila ışıltı çok sarsıcı ve bütün görünümünü ucuzlaştırıyor..

Ayrıca Kellie Pickler:

Daha fazla altın göz farı takabilir mi? Anlaştık, Kellie. Yüksek sesle ve net.

İşte'çok daha zarif ve zevkli olan iç köşeleri yapmanın bir yolu:

Kristen Stewart parıltılı bir beyaz seçti, o yüzden'Bu görünüm doğal olmayan olmaktan ibaret değil. Fakat rengin açıklığı gerçekten gözlerini açar ve ışıldatır. Aynı zamanda gözyaşı kanallarında sadece bir dabda uygulanır, sonra üst ve alt kirpik çizgileri boyunca harmanlanır. Mükemmellik! İnci her zaman için sanatçı göz farı İnci için makyaj.

Göz Rengi Eşleştirme

ben'renk kurallarının bir hayranı değil & # x2014; belli bir saç renginiz veya cilt tonunuz varsa, kendinizi belirli makyaj renkleriyle sınırlandırmanız gerekir. Nerede'bu eğlenceli? 

Ancak göz rengi ve göz farı söz konusu olduğunda akılda tutulması gereken bir şey var. Onları tam olarak eşleştirdiğinizde, insanlar önce makyajı, sonra göz rengini fark edecekler. (Kahverengi gözler istisnadır; herhangi bir renk giyebilirler.)

Örneğin Darby Stanchfield'ı ele alalım:

Zaten onun iyiliği olmayan tüyler ürpertici renkli temasları var. Ama o'Önce dikkatini çeken buzlu mavi göz farı. Göz rengi değil'Buradaki ifadeyi burada yapmak.

Carla Gugino da aynı şeyi yeşil yaptı:

O eşsiz bir göz rengine sahip, ama's tarafından gölgelenmiş Daha benzersiz göz farı. ben've bu gölge gölgesini takan birini hiç görmedim, aslında.

İşte'Mavi gözleri vurgulamak istiyorsan ne yaparsın?

Sağ? Dakota Johnson'Yumuşak kahverengi kahverengi gölge, mavi gözlerinin tersi, öyle ki'Onları dışarı getiren şey. Kullanılan palette Lancôme'di'Altın tarafından Kissed Renk Tasarım Gölge ve Liner Palet.

Renk tekerleğinin yeşilin karşıtı mor renktedir:

ben'oldukça cesur ama aynı zamanda sessiz bir erik içinde işe yarayabilir bu Dianna Agron bak, aşık m. Parlak bir renk giyse de,'gözleriyle rekabet etmiyor ve # x2014;'onları geliştiriyor. Bu Mor 11L Hiç Aqua Eyes Make Up ile Tatar'da NARS Göz Boya.

Çok Fazla Renk Kullanarak

Öyleyse bu bir sonraki parça, renklerin gurur verici bir şekilde kullanılmasıyla ilgilidir. Yaratıcı harika, ama orada'Yaratıcı ve palyaço arasında ince bir çizgi. 

Dediğim gibi, aynı anda birden fazla renk yerine daha monoton gölge görünümüne geçiyoruz.

Yani gökkuşağı gözü muhtemelen evde denemek istediğiniz bir şey değil:

Mae Whitman ... hayır.

Alicia Witt biraz daha az cray versiyonu yaptı:

Ama o'Gözlerinin dış kenarlarında hala iki belirgin yaprak lekesi var. Sanırım bu konuda daha da çirkin olabiliriz.

Örneğin, Angie Harmon'u ele alalım:

O bir gökkuşağı göz yaptı, ama renkler yumuşak, metalik ve iyi karıştırılmış çünkü çalışır. Hiçbir şey cildine karşı çok yoğun ya da koyu olarak dışarı atılmaz.

Renk katmak için bir başka harika (ve daha kolay!) Yol, Joan Smalls'in burada yaptığı şeydi:

Üst kapakları çok nötrdür ve # x2014, bir taupe gölgesi ve yumuşak bir altın ışıltı. Fakat alt kirpik çizgilerinin altındaki bordo onu diğer bir seviyeye taşıyor. Çok havalı, ama hala giyilebilir, ha? 

Charli XCX, aksi halde nötr bir görünüme sadece tek bir renk kattı:

O'senin standart dumanlı, ama sadece gözyaşı kanallarında bir orangey altın gölge gölgesinde. Kırmızı dudaklı ve bronz tenli'eğlenceli bir dokunuş! Ve şampanya vurguluğundan daha az tahmin edilebilir.

Tabii ki, gerçekten gitmek istiyorsanız ve çılgın, sıra dışı bir gölge gölgesi takmak istiyorsanız, o zaman Barbara Palvin gibi bir şey düşünüyorum's uygulama gitmek için yoldur:

Tek bir gölgeyi kaşlara kadar seviyorum ve her yerde taze bir cilt temizliyorum. (Ama belki de Barbara gibi bir süpermodel olmalısın.'Hollywood Simgesindeki Oréal Paris Rengi Riche Göz Farı ve Vegas'ta Ne Oluyor?)

Makyajınızın Geri Kalanı ile Dengeli Değil

Göz farı yapmak istediğim son nokta, ne olursa olsun, makyajınızın, saçınızın ve hatta kıyafetinizin geri kalanıyla ilgili olarak düşünülmesi gereken şeydir..

Denge anahtardır. Kapıdan çıkmadan önce bir aksesuarı çıkarmanın kuralını biliyor musun? Bence aynı şey makyaj için doğrudur. Göz farı güçlü veya renkli ise, sen'eşit derecede yoğun ruj, allık, küpeler vb. (istisnalar olsa da'bir dakika içinde olsun.)

Christina Aguilera belki de bu konulara geldiğinde aklıma gelen en kötü suçludur:

Aman tanrım! Konuştuğum her hata bir yüzünde. Karanlık ağır gölge, kırmızı laklı dudaklar ve deli şekillendirme ile gerçekten'Herhangi bir özellik üzerine odaklanma. Burada gerçek bir yaşayan, nefes alan bir kişi var mı??

Bu, göz farı makyajının geri kalanıyla dengede olmayan daha az uç bir örnektir:

Kim olduğu hakkında bir fikrin yok ama inanabiliyor musun?'Sadece 16 mı? Tüm ürün onu daha yaşlı gösteriyor! Ben'Göz farı renkleri veya uygulama ile birlikte olmayı sevin, ancak taze nemli cilt ve çıplak dudaklarla eşleştirildiysek,'d bir savaş şansı var. 

Léa Seydoux’un bize nasıl olduğunu göstermesine izin ver'bitti:

Onun dramatik parıldayan lacivert ve gümüş, taze cilt, saf dudak parlatıcısı ve hafifçe kızartılmış yanaklara karşı spot ışığı verilir. Hiçbir şey gölge ile rekabet etmez. Bu DO4 Lumière d'deki Lancôme Hypnôse Doll Eyes Palette'Artık mevcut olmayan Azur, ancak 20 No'lu Slate Blue'daki Burberry Complete Göz Paleti benzer olurdu..

Ancak sen'Her zaman güçlü göz farı veya güçlü ruj arasından seçim yapmak zorundasınız:

Olivia Wilde'Burada bakmak, bir anda gözleri ve dudakları vurgulamanın en güzel örneklerinden biridir. Çalışmasının birkaç nedeni: Cildinin gerçekten taze; Orada'neredeyse hiç allık, gölge güçlü ama süper karanlık değil; ve gölgenin parıldayan, ışık yansıtıcı bir dokusu vardır. Bu, artık mevcut olmayan 1 No Heavenly Beige / Astral Brown'taki Yves Saint Laurent Ombres Duolumières İki Renkli Göz Farı Duo Paleti idi. Belissima'da NARS Duo Göz Farı'nı deneyeceğim. 

Kerry Washington, daha hafif bir palette, aynı çizgiler boyunca bir şey yaptı:

Onun sahte kirpiklerine değil, ama ben de sevdiğim şey, parıldayan yumuşak yeşil gölgenin eşit parlak pembe bir dudakla eşleşmesidir. Şiddetle eşleşirler ve tamamen dengelidirler. Ayrıca, renk eşleştirmesi, çıplak dudaklı gri veya kahverengi smokieslerin alışılmış kombinasyonundan çok daha eşsizdir. Bu gölge rengi için, No Faux'de Buxom Göz Farı'nı deneyebilirsiniz.

Sarmak için buraya'bence en iyi göz farı HERŞEY görünüyor:

Yine tamamen dengeli. Ama tabii ki, içerik kilit ve # x2014; Emily Blunt bunu bir punk temasına sahip olan Met Gala'ya takmıştı. Onun doğal cilt dokusu ve tanımlanan kirpiklere karşı grafik şekli ve sıcak pembe ton inanılmaz derecede serin ve yıllar için gelecek. İronik olarak'Göz farı bile değil ...'Jardin des Plantes'te NARS Saten Dudak Kalemi ve Desire'da NARS Pudra Allık. Yani evet, isterseniz dudak ve yanak renklerini kapaklarınızda tamamen deneyebilirsiniz.!

Sonuç

Şimdiye kadar, bu ünlülere baktıktan sonra, en yaygın göz farı hataları hakkında gerçekten iyi bir fikre sahip olmalısınız. Evet, orda'Yanlış gidebileceğimiz çok fazla şey var ve # x2014;.

Yine de, göz farı uygulaması yok'olmak zorunda zor. O'İyi görünmek için çok fazla ürüne veya karmaşık bir tekniğe ihtiyacınız olduğu doğru değildir. Aslında ben seni düşünüyorum'En basit ve en güzel görünümlerin burada en iyisi olduğuna katılıyorum.

Yani, daha fazlasını görmeyi umduğum bir şey varsa, o'Yaratıcılık! İnsanların belirli bir YouTube ve Instagram çevrelerinde dolaşan makyaj tekniklerini “tek beden herkese uydurma” yerine, kırmızı halıya ve göz farı ilhamlarına bakmalarını isterim..

Umarım bu örnekler evde yaptığınız göz farı denemeleri için bolca ilham kaynağıdır! Bana söyle:

Sence en kötü göz farı hatası.?
Bu ünlülerden hangisini en çok beğendin?
Çekebileceğin bir göz farı tekniği var mı??

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 5