Blog

Celeb dünyasında kiri kazmayı seviyoruz ve “doğal” bir kadının, ilk düşündüğümüz kadar doğal olmadığına göre daha iyi bir şey yoktur. Son zamanlarda birkaç ünlü plastik cerrahi söylentilerine baktık ve ortaya çıkardığımız şeylere şok olduk. 21 yaşındaki genç kızlarla Frances Bean Cobain Bıçağın altından geçmek, aniden “mükemmel” olarak değerlendirmek için kızların ve kadınların ne kadar çalışmak zorunda olduğunun farkına varır..

cc37f4013182f15902003b34ff053e30

Elbette, olduğumuz gibi mükemmeliz.?

Susan Sarandon'un plastik cerrahi söylentileriyle ilgili olan şey, onları kabul ettiği gibi. Eh, o bir "sahip olmak için itiraf ettiküçük bir şey onu dışarı emdi“Yaklaşık on yıl önce, boynuna işaret ederken, bu bölgedeki genç görünmesini sağlamak için ameliyat yapılmasını önerirdi. Onun sahip olduğu her şey bu kadar - zaten kabul ettiği her şey bu. Bir oyuncu olmak için alnına ihtiyacı olduğunu söyleyen Botox söylentilerini kabul etmeyi reddediyor ve yüz ifadelerinin bunu yansıtması gerekiyor..

Bunu düşündüğünüzde anlamlıdır, ancak birkaç yıl sonra aktrisin fotoğraflarına daha yakından bakıp, en son çekimlerinden birkaçına baktığınızda, birkaç şeyin değiştiğini görebilirsiniz. biraz…

Çenesinin altında ve gözlerinin etrafında lipo vardı. Larry King Şovu.

Fotor0108183228

Söylentileri doğrulamamış ya da reddetmemiştir, ancak cerrahların da göğüslerinde küçük bir estetik plastik ameliyatı yapmış olabileceğini söylemişlerdir. Şimdi birkaç yıl öncesine göre daha mı yoksa daha büyük mü? Karar vermene izin vereceğiz! ��

Senin olabileceğini düşündüğünden daha yaşlı. O 67 yaşında! Bu hanımefendinin 70'lerinden sadece üç yıl uzakta olduğuna inanmak neredeyse imkansız ama bu gerçek. 4 Ekim 1946'da New York'ta doğdu..

9c7daff9a800032dbd29a4db83ca7251Öyleyse, göğüslerinin biraz daha büyüdüğünü açıkça görebiliyoruz ve boynu ve gözleri daha genç ve genç görünüyor, ama bundan sonra ne olacak? Sadece iyi bir diyet ve ona nasıl davrandığını gösteren bir sürü egzersiz olamaz. Orada saklanan başka bir şey olmalı, kesinlikle?

Yüzünde dolgu enjeksiyonlarından kaçındığını söylese de, çoğunlukla onu ürkütttüğü için ama aynı zamanda oyunculuk kariyeri için yüz ifadelerini tutmak istediğinden dolayı, alnının bu kabarık ve pürüzsüz bir görünüme sahip olduğu görülüyor - ve o alandaki dolgu enjeksiyonu için eşanlamlı olarak bilinir. Yanakları da biraz daha kabarık ve daha büyük görünüyor - burada dolgu maddeleri olabilir mi? Gerçekte ameliyatın yalnızca yarısını itiraf ettiğini neden itiraf etmiyoruz, ama sanırım bugünlerde Hollywood’tan çıkan hiçbir şeye şok olmamalıyız.!

Hollywood'un Susan Sarandon gibi harikaları, güzel sayılmak için ünlü estetik cerrahiye gitme ihtiyacını hissediyorlar ama eğer onları mutlu ediyorsa, kim gerçekten acı veriyor? Bir şey kesin - Susan kesinlikle onun yaşı için harika görünüyor!

Son zamanlarda kazandığımız diğer ünlü estetik cerrahi raporlarında niçin sinsi bir gözükmüyorsunuz… Cerrahın bıçağı altına giren ünlü ünlüleri öğrenmek için şoke olmuş olabilirsiniz.!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

34 − 26 =