Blog

Onu Bell ile kaydettirdikten sonra, Elizabeth Berkley kayda değer bir kariyere sahipti. Oyunculuk yılları boyunca, Showgirls ve First Wives Club gibi yapımlarda yer aldı. Son birkaç yılda, görünüşü büyük ölçüde değişti. Hayranlar son birkaç yıldır meme büyütme ameliyatı geçirdiğine inanıyor. Buna ek olarak, yaşlanmayan görünümleri büyük olasılıkla Botox ve dolgu enjeksiyonlarından kaynaklanıyor. Burnunu daha da sıkılaştırmak ve daha ince yapmak için burun işi yaptığını iddia eden başka iddialar var..

Elizabeth Berkley plastik cerrahi vardı?

Estetik ameliyatın en belirgin işareti Elizabeth Berkley'nin gözleri ve ağzı etrafındaki pürüzsüz bir cilt. Daha yaşlı büyümesine rağmen, yüz cildi elastik ve kusursuz bir görünüme sahiptir. Bu nedenle, plastik cerrahlar Botox'un düzenli bir kullanıcısı olduğunu tahmin ediyor. Bu enjeksiyonlar kırışıklıkları ve ince çizgileri düzeltmeye yardımcı olur. Doğru miktarlar kullanıldığı sürece, yüze doğal bir pürüzsüzlük verir. Elizabeth Berkley'nin görünüşü hala doğal bir ambiyansa sahip olduğu için, güzellik geliştirmeleri ve aşırı kozmetik prosedürler arasındaki ince çizgide yürümeyi başardı..

elizabeth1

Bir Burun İşi Aldı mı?

Elizabeth Berkley'nin sahip olduğu prosedürlerden bir diğeri de burun işi. Önemli bir değişiklik olmazdı, ama kesinlikle bir fark var. Son fotoğraflarda, Elizabeth Berkley daha iyi bir heykel ve tanımlı burun var. Bu ince profil, potansiyel bir burun estetiği prosedürü hakkındaki söylentilerin kaynağı olmuştur..

Meme İmplantları ve Cerrahi Prosedürleri

Yüz işlemlerinden başka, Elizabeth Berkley de muhtemelen bazı fiziksel değişiklikler geçirmiştir. Uzmanlara göre plastik cerrahi, Berkley'nin göğüsleri şimdi daha büyük ve daha yuvarlak görünür. Bu kilo alımı veya mükemmel bir itme sütyenine bağlı olabilir, ancak bir meme büyütme şansı var. Bu plastik cerrahi prosedür muhtemelen oğlunun oğlu Sky Cole'u doğurduktan sonra ortaya çıktı. Doğumundan sonra, fiziğinin yeni fotoğrafları fincan büyüklüğünde gözle görülür bir artış gösteriyor..

elizabeth2

Birçok ünlü gibi, Elizabeth Berkley herhangi bir plastik cerrahi prosedürü hakkında sessiz kalmıştır. Taraftarın bıçak altına girip girmediğini söyleyebilmesinin tek yolu, fotoğraflardan önce ve sonra karşılaştırmaktır. Yaşlanmaya karşı dayanıklı olmadığı sürece, Berkley muhtemelen mükemmel bir plastik cerrah ile görüşerek biraz zaman geçirdi. Neyse ki, prosedürlerin her biri iyi çıktı ve görünüşleri her zamankinden daha iyi.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + 5 =