Blog

Lakety byly od starověku oblíbené. Nosit medailon, přívěšek nebo amulet byl nejlepší způsob, jak udržet vzpomínky naživu po další roky. Bez ohledu na materiál, z něhož jsou vyrobeny, dali nový žánr pro šperky nazvaný kremační šperky.

Nejlepší a stylové křížky Locket vzory:

Zde je několik renovovaných návrhů křížového medaile, které zdobí výstřih s funky vzhled.

1. Jednoduchý nerezový stříbrný kříž:

Jednoduchý Stainless Silver Cross Locket

Pěkně zjednodušený design náhrdelníku s křížovým medailím je vyroben z nerezové oceli. Přívěsek je zhotoven ve třech vrstvách ve vzrůstající výšce s náhrdelníkem s retiazkou. Přívěsek je běžně používán k běžným účelům.

2. Foto paměť Cross Locket:

Fotografie Memory Cross Locket

Fotbalový medailon s křížem je nejlepší způsob, jak zvládnout vzpomínky na milované, jako matka, otec nebo manželka. Ať už se jedná o stříbro nebo zlato, medailon vám umožní uložit dva obrázky.

3. Ježíš Charm Cross Locket:

Ježíš Charm Cross Locket

Ježíš křížový medailon dostane nový vzhled s atraktivními písmy. Z nerezové oceli kouzlo většinou milují muži přes příležitostné pro ohromující vzhled večírků. Ti, kteří mají jako počáteční písmeno S, mohou také použít tento přívěsek.

4. Magic Heart Cross Locket:

Kouzlo Heart Cross Locket

Pro milovníky přicházejí obrazy křížového medailonu s novým vzorem. Medailon tvaru srdce ve stříbře je dán čistým řezáním s křížem vyraženým. Kouzlo nebo medailon vám také umožňuje uložit obrázek svého milence v jeho srdci.

Vidět víc: Owl Hodiny náhrdelník

5. Citrine Cross Locket:

Citrín Cross Locket

Zde je okouzlující design medailových křížových vzorů v diamantech. V oválném tvaru citrínový kámen je zlacený křížový design zdobený drobnými diamanty. Na okraji oválného medailonu je také dáván podobný design bílých diamantů.

6. Vyznačená křížová lůžka:

Gravírované Cross Locket

Hledáte osobní křesťanský křížový medailon! Nerezový medailon z křížku nese vyryté jméno blízkých nebo nositelů pro osobní dotyky s přívěskem. Názvy mohou být také dány černým inkoustem za to, že je to chytřejší.

Vidět víc: Lockety pro přátele

7. Antique Cross Locket:

Starožitné Cross Locket

Kombinace zlatého křížového medailonu s drobnými bílými perlami je určitě láskyplným designem. Kříž v medailonu získal třpytivý design se čtyřmi perlami ve středních spojích a perlou uprostřed kříže.

8. Pokladní box Cross Locket:

Poklad Box Cross Locket

Pokladní krabička s křížem navrženou kolekcí je vyrobena z imitace kovu. Stříbrná krabička je opatřena křivkami, které tvoří křížový design na všech čtyřech stranách. Krabice je schopna ukládat drobné vzpomínky a je k dispozici v různých tvarech.

Vidět víc: Dětská lůžka

9. Relic Cross Locket:

Relikvie Cross Locket

Medailon s křížem, který dává design oba starožitné vzory a zlaté pokovování je vyroben s relikvií dekorace. Medailon nese květinové nebo heeny vzory s zbožnými iniciály v něm. Chcete-li přidat k jeho kráse, můžete také inkoustovou obličejovou strukturu vašeho milovaného vykreslil v něm.

Křížový medailon je v podstatě krásným doplňkem křesťanského oblečení pro křesťana v celém jeho životě. Je k dispozici v řadě návrhů, které jsou příznivé pro různé lidi a attery. Závěsy umožňují ukázat módní standard s náboženským nádechem ke sbírce šperků. S různými kovy, jako je zlato a stříbro, vám dává různé pozitivní vibrace pro zdravé a bezpečné zítra s láskou a požehnáním starších nebo blízkých. Můžete si vybrat z několika křížových medailonů dostupných na internetu podle jejich volby, které mohou změnit svůj životní styl a vášně.

Obrázky Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

75 − 66 =