Blog

Chrámová bižuterie je v dnešní době nejvíce běžným a trendovým stylem šperků. Chrámová bižuterie je etnická, ohromující a rozkošná. Většinou upřednostňované během sváteční sezóny jsou tyto návrhy šperků šperků dokonale vyřezávané korálky, diamanty a krásnými perlami. Mezi těmito náramky se považuje důležitá část, zda je žena ženatá nebo svobodná.

Chrániče Design Bangles:

Klenotnické šperky se skládají z nejmódnějších, nejmodernějších a jedinečných vzorů. Zde jsou některé tradiční a elegantní šperky chrám bižuterní vzory, které by doplňovaly vaše etnické attires a aby jste vypadali nesmírně ohromující.

1. Jednoduchý Pearl Studded Temple Bangle:

chrám-šperky-bangle-designy-jednoduchý-perle-hoblovaný-chrám-bangle

Tento jednoduchý a korálkový chrámový náramek je jen tak atraktivní. Tento chrám design bangles je velmi atraktivní s krásnou květinovou a emborsed design kolem korálků. Atraktivní design a krásné zelené a červené korálky dávají náramky designer a bohatý vzhled. Tato sada náramků dokonale obohatí tvůj vzhled, když je doplněna krásnou sari nebo nějakým etnickým oblečením.

2. Krásně vytvořený květinový chrám Bangle:

chrám jewellery bangles

Tento chráněný vzor chráněný velkolepým náramkem je jemně vytvořen s květinovými vzory a červenými diamanty uprostřed. Jemné a malý vzhled zobrazuje brilantní řemeslné zpracování a dává atraktivní a ohromující pohled na náramky. Pokud máte rádi jednoduché, ale efektivní návrhy, musíte zkusit tuto vynikající variantu chrámových náramků.

Vidět víc: Design zlatých náramků

3. Bodený a korálkový chrámový náhrdelník:

chrám-šperky-bangle-návrhy-tečkovaný-a-beaded-chrám-bangle

Dotované vzory jsou v dnešní době nesmírně trendy. Tyto vzory jsou nesmírně bohaté a slavné. Úžasné květinové řezbářky činí náhrdelník perfektně etnický a dramatický. Tento úžasný chrámový bižuterní náramek má veškeré kouzlo, které potřebujete.

4. Shell Design Beaded Temple Bangle:

chrám-šperky-bangle-designy-shell-design-beaded-temple-bangle

Tato úžasná variace v chrámových bižuterech je prostě dokonalá a nádherná. Pokud se vám líbí větší a obrovské návrhy v náramcích, určitě byste rádi tento design. Obrovský vzor stylu šátku spolu s růžovými korálky způsobuje, že náhrdelník vypadá úžasně. S tradičním oblečením by tento náramek vypadal za miliardu dolarů.

5. Široký chrámový náramek s krásnými korálky:

chrám-šperky-náramky-návrhy-široký-chrám-bangle-s-krásné-korálky

Pokud milujete ty obrovské a husté náramky, můžete zkusit tento úžasný a svěží chrámový designový náramek. Šířka náramku, doprovázená nádherným květinovým designem a kolíkem a zelenými perlami, činí tento náramok ještě úžasnější. Vyzkoušejte tento úžasný chrámový šperk a zaujměte pozornost lidí.

Vidět víc: Svatební Bangles Set

6. Antique a ohromující chrám Nakshi Kada:

chrám-šperky-bangle-návrhy-starožitný-a-ohromující-temple-nakshi-kada

Tento dokonale vytvořený nakshi kada je jen příkladem krásného designu bižuterních šperků. Ohromující a tradiční design činí bangle vypadá úžasně. Díky tradičnímu opotřebení by tato kada vylepšila váš vzhled. Vyzkoušejte tento nádherný chrám kada v této slavnostní sezóně a vypadají naprosto ohromující.

7. Emerald Studded Temple Bangles:

smaragdové špendlíky

To je úžasný příklad nádherně vyrobených chrámových náramků s barevnými smaragdami. Pokud dáváte přednost silnému a širokému designu, musíte zkusit tento kus chrámových úhlů. Oni jsou také přednostní ženy mají tlusté ruce, protože to dává nádherný vzhled. Tato dvojice náramků vám umožní konkurovat tradičnímu a sofistikovanému vzhledu.

8. Antique květinový vzor Temple kada:

chrám-šperky-bangle-návrhy-starožitné-květinové-vzor-temple-kada

Toto úžasné sloučení tradičního chrámového designu a úžasného květinového vzoru činí náhrdelník vypadá úžasně. Krásné a chytlavé bílé perly spolu se zlatou základnou vypadají úžasně. Vyzkoušejte tento náramek a vypadají úžasně.

Vidět víc: Pearl Bangles Designs

9. Peacock Pattered Temple Kada:

páv-pattered-temple-kada

Pokud hledáte extrémně tradiční a populární kategorii, zkuste tuto úžasnou variaci chrámových náramků. Krásné a barevné páv vzor chrám bangle vypadá nádherně. Noste tento úžasný kousek šperků a vypadá jako diva.

Šperky chrámových náramků nejsou nikdy mimo trend. Tyto náramkové styly se vyvíjejí a zlepšují. Chrániče chrámu jsou k dispozici v různých atraktivních a svěžích modelech, které ukradnou vaše srdce. Vyzkoušejte tyto úžasné variace a stylové vzory, které jsou k dispozici v krásné bižuterii chrámového náramku a vypadají velmi trendově a nádherně.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 6 = 2