Blog

Quilling vzal svět řemesla bouřkou! Nejenže je to velmi jednoduché, jak se zdá, může to být také provedeno s téměř jakýmkoliv papírem s minimálními nástroji, ale může to být chutné tak složité a složité, jak to uděláte. Ve skutečnosti se Quilling nezastaví na kartách, rámečcích a obálkách, protože Quilled Jewellery je velmi krásné a barevné, jak se může dostat. Na konci tohoto článku získáte kolekce, které jsou opravdu úžasné!

Papír Quilling Jewellery

Paper quilling je umění dělat něco, co zahrnuje použití pásů papíru, které jsou válcované, tvarované a lepené dohromady vytvářet nové, stylové, trendy a dekorativní vzory a papír quilling bude velmi snadné ve srovnání s jinými řemesly. Získejte jednoduchý, ale nejlepší papírový šperk v tomto článku, který je velmi jednoduchý, snadný a zábavný. Dnes je mnoho lidí, kteří milují tyto návrhy, a dokonce i děti jsou také zblázněny na tyto papírové kousavé šperky, které budou velmi levné a snadno dostupné.

Quilling papírové šperky vzory:

Jakékoli způsoby pro věnec mohou mít vybledlé tvary, které jsou na ně lepeny, čímž se vytvářejí kusy, které se mohou odrážet a sezóny, dovolené nebo oblasti vašeho domova. Papírové dekorace jsou omezeny pouze vaší představivostí a odhodláním vytvářet něco, co je vaše. Užijte si sbírky, které jsme dosud našli.

1. Papír Quilling náhrdelník Design pro dívky:

papír-quilling-šperky-návrhy-papír-quilling-náhrdelník

V historii lidské společnosti zůstává Quilling nadále starým uměním vytvářet šperky jako náhrdelníky, prsteny, náušnice a jiné. Chystáte se koupit náhrdelník? Můžete získat spousty návrhů, které byste chtěli, jako by se ukázalo výše, což bude velmi atraktivní.

2. Jednoduchý papír Quilled náušnice:

papír-quilling-šperky-návrhy-jednoduchý-papír-quilled-náušnice

Výše popsaná náušnice bude nejběžnějším typem, který přitahuje velké množství lidí a jsou obvykle vyrobeny z polotovaru. Barva kombinace je plus na této šperky, která dává elegantní pohled na nošení s odpovídajícími šaty.

3. Papír Quilling vlasy klipy pro děti:

papír-quilling-šperky-návrhy-papír-quied-hair-clip

Klenotnické šperky obsahují různé styly a jeden z nich je sponky na vlasy, které děti velmi zbožňují. Nosení tohoto klipu přinese všem krásným a roztomilým přitahování ostatních snadno. Zelený vzor použitý zdůrazňuje tento design a malá růže místa na těchto bude další krása.

4. Papírový náušnice z červené růže:

papír-quilling-šperky-návrhy-papír-quilled-červená-růžové-náušnice

Lidé obecně mají vždycky šílenství na červených růžových vzorech a pokud jde o náušnice, budou velmi zvláštní při výběru těchto návrhů. Nosit tuto šatku s moderními šaty bude velmi vhodné.

5. Papírové kroužky prstů:

papír-quilling-šperky-návrhy-papír-quied-prsteny

Kruhové papírové kroužky se staly nedílnou součástí našeho života. Od vysokoškolského vzdělávání, kdy lidé chodí do kanceláře, aby se setkali s lidmi na různých místech, se téměř stalo nutností být módní s tímto prstencem. Z této šperky můžeme vyzařovat módu tím, že ji nosíte.

6. Jednoduchý ručně broušený bílek:

papír-quilling-šperky-návrhy-easy-handmade-bílý-quilled-květinový-stud

Papírové vycpávky se dodávají v různém stylu a vzory a hlavní rozdíl spočívá v metodách, které se používají k uchycení čepu k oděvu. Bílé barevné náušnice si zaslouží zvláštní místo v srdcích lidí, protože jsou to jedinečné návrhy, které dělají lidi elegantnější.

7. Černá a zlatá kniha Quilling Jhumka Náušnice:

papír-quilling-šperky-návrhy-elegantní-černá a zlatá-barva-jhumka

Můžete najít nějaké černé a zlaté barvy Jhumka při hledání krásných šperků, které jsou skvělé pro dívky, které mají větší velikost. Tyto Jhumky budou k dispozici v jakýchkoli tvarech, jako je kruhový nebo čtvercový nebo trojúhelníkový, který pokryje celou ušní lalok.

8. Trendy Paper Quilled náramky k ní:

papír-quilling-šperky-návrhy-trendy-papír-quilled-náramek

Papírové opracované náramky mají v dnešní indické kultuře skvělý vzhled, protože byly považovány za řemesla indických kmenů. Tyto náramky představují nejen módu, ale také se stávají módními předměty, které se nosí jako etnické položky.

9. Modré barevné náušnice:

papír-quilling-šperky-návrhy-modro-barva-náušnice

Náušnice z papírových náušnic se dodávají v různých barvách a náušnice modré barvy jsou nejpřitažlivější, obzvláště když jsou noseny s odpovídajícími šaty. Když předstíráte, že to získáte, můžete získat řadu návrhů a vzorů podle vaší touhy.

10. Krásná party nosí Violet Jhumka:

papír-quilling-šperky-návrhy-krásné-party-nosí-black-jhumka

Pokud se podíváte do dnešního světového papíru, můžete zjistit, že na scénu je nyní mnoho žen. Není neobvyklé, abyste objevili ženu, která nosí party Jhumka, která zůstává módním doplňkem.

11. Papír Quilling Rakhi pro děti:

papír-quilling-šperky-návrhy-papír-quilling-rakhi

Papírová krabička Rakhi je přiměřeně módní a toto může být nejlepší dary lásky mezi sestrami a bratry. V den zvláštního svátku bude Rakhi symbolizovat vaši lásku k vaší blízké. Můžete si vybrat tento dar Rakhi, který je dodáván s množstvím posvátných nití.

12. Úžasné papírové zakončené náramky:

papír-quilling-šperky-návrhy-úžasné-papír-quilled-náramky

Možná jste se potloukali do několika obchodů v dolaru nebo viděli etnické inspirované šperky a přemýšleli, co tyto náramky skutečně znamenají! Získání těchto papírových šperků design náramků vám nejbližší symbolizaci trendu a módy. Tyto náramky jsou lehké a nejnovější.

13. Červený barevný papír Vycpaný přívěsek:

papír-quilling-šperky-designy-červený-barva-papír-quilled-pendant

Papírové vyřezávané šperky, zejména přívěsky červené barvy nejsou tak drahé jako všechny druhy neobvyklých materiálů, které lze použít při výrobě některých z nich. To lze provést také pomocí odpovídajících čepů a kroužků, které usnadní práci.

14. Krásný vycpaný papír Jhumkas:

papír-quilling-šperky-návrhy-krásný-quilled-papír-jhumka

První věc, kterou musíte dělat při výběru módní sady papíru, která se stala Jhumkou, je shromažďovat informace, abyste získali to nejlepší z tohoto trendu. Můžete si vybrat jakýkoli vzhled, který dokáže vypadat perfektně. Než se snažíte získat jeden, nezapomeňte porovnat a získat to nejlepší.

15. Papírové vyřezávané závěsné vzory:

papír-quilling-šperky-návrhy-papír-quilled-pendant-návrhy

Máte rádi esteticky příjemné světelné vzory? Pak se rozhodnete pro papírové vykrojené závěsné designy bude nejlepší volbou, která vás okouzlí velkolepě. Ty budou velmi všestranné, snadno přizpůsobitelné a mohou být tím nejlepším řešením vašich módních potřeb.

Vidět víc: Brož design

16. Nástěnný náhrdelník s náušnicí:

papír-quilling-šperky-designy-malované-round-quilled-náhrdelník-s-stud

Ačkoli existuje více návrhů k dispozici, malované papírové quilling bižuterie návrhy budou mít vždy obdivuhodné schopnosti. Pokud chcete získat jedinečný design, pak získání tohoto náhrdelníku bude nejlepší volbou, která vás udělá krásnější a přitažlivější.

17. Růžový, zelený a černě stříbřitý papír Náhrdelník:

papír-quilling-šperky-návrhy-růžové-zelené a černé-postříbřené-papír-quilling-náhrdelník

Možná se divíte, ale skutečnou pravdou je, že správně sladěné papírové klenuté šperky mohou dělat zázraky pro zlepšení celkového vzhledu a přitažlivosti, obzvláště růžové, zelené a černé stříbrné placené náhrdelník s odpovídajícími náušnicemi.

18. Hořčičná barva:

horčík-barva-quilling-jewel-set

Bižuterní souprava je skutečně jedinečná a stylová, aby se dostala mezi tradiční šperky. Nosení této sady bude jedinečné, jelikož se liší od tradičního vzoru, a to jak vzhledu, tak stylu. Pokud jste připraveni vyzkoušet nový, jděte s tímto designem okamžitě.

19. Náhrdelník s kovovou zlatou kartou s perlemi a papírovým náhrdelníkem:

papír-quilling-šperky-návrhy-kovové-zlaté-karty-náhrdelník-s-korálky-a-papír-quilled

Kovová zlatá karta Náhrdelník s korálky a papírovým náhrdelníkem bude největší dar, protože odpovídá zájmům vaší rodiny a přítele. Můžete získat řadu návrhů, kde si můžete vybrat ten nejlepší ze všech. Snažte se získat návrhy a přezkoumat některé nápady.

20. Ručně malovaný papír Vycpaný náhrdelník Durga:

papír-quilling-šperky-návrhy-ručně malované-papír-quilled-durga-náhrdelník

Ačkoli je k dispozici spousta návrhů, tradiční vyřezávaný náhrdelník s obrazem bohyně Durga z papírových šperků bude docela atraktivní a pomůže vám ukázat, že jste tradiční vědomí.

Vidět víc: Klenotnické šperky

21. Dvoubarevný papír:

dvojbarevný papír - vycpané náramky

Mezi všemi šperky jsou náramky, které jsou vystaveny vnějšímu světu na dobré úrovni. Získání papírových briliantů bude nejlepším nápadem, protože ukazuje svůj trend žíznivý vůči světu dnešního trendu a módy.

22. Maroon Colour Quilled náhrdelník a náušnice:

papír-quilling-šperky-návrhy-kaštanové-barva-quilled-náhrdelník a náušnice

Získání papírového náhrdelníku a náušnice bude určitě dobrý nápad, zejména v době svatby. Nosení tohoto šperku v době svatby vás udělá jedinečným a stylovým, jak se postavit před dav.

23. Papírová ucpaná modrá náušnice s bílými kameny:

papír-quilling-šperky-návrhy-papír-quilled-blue-náušnice-s-bílé kameny

Pokud se chcete dozvědět něco o módě, volba papírového náušnice bude nejlepší nápad, že příliš modrá náušnice s bílými kameny. To je nejlepší volba pro party, tradiční a etnické oblečení. Můžete získat odpovídající náhrdelníky a přívěsky.

24. Papírové kalhotky pro ženy:

papír-quilling-šperky-návrhy-papír-quilling-kotníky-pro-ženy

Ženy nosily kotníčky po více let, než lidé předpokládají, a nikoliv jen jednoduchý. Kombinace černé barvy a zelené barvy se bude týkat dnešní módy a ženy, které nosí tento anklet, získají ženský vzhled. Tento papír opracovaný anklet bude cenově dostupný za rozumnou cenu.

25. Papírové vycpané prstové kroužky:

papír-quilling-šperky-návrhy-papír-quied-prsteny

Většina papírových kroužků prstenců je typu designer a na sobě tyto kroužky vám pomohou být stylizované a módní, když navštívíte buď vaše pracoviště, nebo jakékoliv jiné místo. Tyto kroužky splní vaše očekávání, které předstírají dokončení vašeho oblečení.

Vidět víc: Svatební šperky vzory

26. Papírová dýha sada:

Papír Quilled Jewellery Set

Lidé obecně vždy mají rád jedinečné a různé druhy šperků, protože chtějí jim ukázat elegantnější a pokud jde o náušnice, budou velmi zvláštní při výběru těchto návrhů. Koupit tento quilling šperk soubor bude nejlepší, protože by se mohl nosit se všemi typy šatech.

27. Tri barevný motýlový papír opotřebovaný dolar:

Tri colour butterfly paper quilled dollar

Papírové opracované dolary přicházející ve třech barvách budou nejatraktivnější, zejména pokud jsou noseny s odpovídajícími šaty. Když předstíráte, že to získáte, můžete získat řadu návrhů a vzorů podle vaší touhy.

28. Papírový svatební kolekce:

Papír quilled wedding collections

Máte rádi esteticky příjemné šperky svatební kolekce? Pak se rozhodnete pro papírové opracované svatební návrhy budou nejlepší volbou, která vás ozdobí velkolepě. Ty budou velmi všestranné, snadno přizpůsobitelné a mohou být tím nejlepším řešením vašich módních potřeb.

29. Barevný papír:

Barvitý Paper Quilled leg Wearing

Správný barevný papír vyklepaný anklet udělá ženy krásnější. Nosení papírového polotovaru zdokonaluje vzhled nositele tím, že je činí atraktivnějšími. Modré a červené barevné tužky zde používají dodatečnou krásu.

30. Květinový design papírový náramkový náramek:

Květinový design paper quilling bracelet

Dnes, většina lidí bude milovat nosit náramky, protože budou přidávat krásu do své ruky. Lidé všech věkových kategorií, zejména dospívající, milovali nosit tento fialový barevný náramek vyrobený z papíru. Můžete získat spoustu návrhů v tomto náraze při návštěvě on-line stránky.

Klepání lze provést libovolným papírovým nebo papírovým proužkem a nástroji, které jsou k dispozici na trhu. Použití papírových šperků; můžete udělat krásné a kreativní ruční práce nejen pro vás, ale i pro ostatní, kde můžete darovat někomu zvláštnímu. Kruhový papír je k dispozici na trhu zákazníků ve více než 250 barvách a rozměrech. Můžete získat různé kategorie papírů, jako je plný barevný papír, vykrojený papír, dvouplášťový papír, papír bez obsahu kyselin a další různé typy.

Pokud se chcete dozvědět, jak tyto šperky vyrobit, můžete se snadno naučit tím, že budete sledovat některé výukové programy, které jsou k dispozici na internetu, a pokud potřebujete volné návrhy, pak výše uvedený článek vám pomůže získat šperky. Použitím papíru, můžete vyzdobit obrázky, pozdravy, krabice, rámečky, a nezastaví vás v tom, aby tyto papírové kousky šperků vzory a návrhy budou jednodušší, jak můžete udělat, a tak složité, jak si děláte. Prostřednictvím internetu můžete zkontrolovat všechny vzory a učinit to pro své přátele a příbuzné tím, že je budete cítit tak výjimečně při svých zvláštních příležitostech.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

22 + = 24